320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Samsung Galaxy Ace

    Nüüdseks telefon minu omanduses olnud 14-15 kuud. Telefoni aku on omadega TÄIESTI läbi. Suudan telefoniaku 15 minutiga solitaire'i mängides tühjaks teha. Kas see on normaalne?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Nüüdseks telefon minu omanduses olnud 14-15 kuud. Telefoni aku on omadega TÄIESTI läbi. Suudan telefoniaku 15 minutiga solitaire'i mängides tühjaks teha. Kas see on normaalne?
      minu samsungi aku töötas esimesed 1,5 aastat ideaalselt,aga järsku andis otsad ja üks päev peab vastu
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Ma ostsin endale Samsungi mingi odava telefoni (mis pole isegi android) juba nüüdseks vististi kolm aastat tagasi... aku peab ohtralt rääkides u 3-4 päeva. Kui väga vähe rääkida siis veab 6 päeva välja.

        Uksest ja aknast pakutakse uut telefoni, aga vanal saial mõnusalt palju mälu (tänu mälukaardile), saab muusikat kuulata ja värki, aku kestab, kaubanduslik välimus ka pole katastroofiliseks veel muutunud, ei raatsinud kohe mitte loobuda. Eks puudusi on ka muidugi (well, no 3G, no hotspot option... etc), aga ikka ei taha vahetada.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nüüdseks telefon minu omanduses olnud 14-15 kuud. Telefoni aku on omadega TÄIESTI läbi. Suudan telefoniaku 15 minutiga solitaire'i mängides tühjaks teha. Kas see on normaalne?
          Galaxy Ace aku pidas tööd tehes vastu 1,5 päeva. Töötegemine tähendas siis keskmiselt 60 minutit päevas kõnesid ja pidev netiühendus, meilikast jne. Ei olnud rahul. Nüüd on Galaxy S Advance - ja peab veel vähem. Ikaldus. Masendus.

          Kommentaar


            #35
            Kui Nokia vahepeal ära ei upu, siis nende 4 aasta vanune kontseptsioon oleks tore:

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #36
              Soovitage ühte head telfooni, millega saaks normaalselt netis käia, meili lugeda ja feisbuuke/twittereid kasutada.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Soovitage ühte head telfooni, millega saaks normaalselt netis käia, meili lugeda ja feisbuuke/twittereid kasutada.
                Tra, päriselt?

                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Mu Xperiaga katkevad 2/3 kõned. Kellegil sama probleem?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mu Xperiaga katkevad 2/3 kõned. Kellegil sama probleem?
                    Sony'l on kõik nutikad mölafonid Xperiad

                    Kommentaar


                      #40
                      Unustage lelud

                      AILTON

                      Kommentaar


                        #41
                        Olen nüüd veidi üle kuu oma esimest Android fööni - Samsung Galaxy S3-e kasutanud ja .. kõik on hea aga kui nüüd ainult helistamise funktsioon ka kasutuskõlblik oleks. Heli on lihtsalt s*tt, füüsilisi nuppe pole, et normaalselt kõnesid vastu võtta ja katkestada. Ja oleks siis see konkreetse telefoni viga, kuid vaatan, et vähemalt Androidida tüüpprobleem. Mõni kord on tõesti tunne, et tahaks oma Symbianiga Nokia 5800 mx peale tagasi minna, kuid hea suur ekraan ning eelnimetatu väike mälumaht (näiteks postimees.ee avamisel jääb sellest väheks) hoiab mind tagasi. Ehk siis õnneks on telefoni funktsioon minu jaoks üpris väikese tähtsusega.
                        Heli kvaliteedist rääkides, siis mul on komme aeg-ajalt kuulata podcaste ilma kõrvaklappideta ehk siis telefoni kõlarist, siin kohal oli minu jaoks S3 peale minek ikka korralik tagasiminek aga eks see ole ka normaalne, et 5800 MusicExpress peabki head heli välja andma.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #42
                          Oleks vaja ka endale uut telefoni, soovitavalt nutikat. Hinnapiiriks max 300, seega kõrgema otsa telefone ei saa, aga mida keskmikest valida. Kasutaks kaamerat(seega võiks korralik olla), GPSi, mobiilset interneti ja muid võimalike rakendusi. Ise vaatasin One SV, SII Galaxy Plusi, ja Xperia Go poole, aga milline neist parim või hoopis miski muu?
                          P.s: kasutatud asja ei soovi.

                          Kommentaar


                            #43
                            LG L9 äkki, hea suur ja võimas, hinnaks vist mingine 200 eurtsi.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              #44
                              Kuidas sellel Nokial op süsteem on? Kuidas rakendustega on, sarnased võimalused androidiga?

                              Kommentaar


                                #45
                                Kahju, et WP8-le Sopcasti pole. Muidu on timm asi. Isegi Linda Pizzuti on endale Lumia näppu võtnud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X