320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglise tiimid on süstinud oma kiire ja agressiivse mängu sisse elemente, mis ennem suuremal või vähemal määral puudusid nagu tehniline oskus ja ülim taktikaline organiseeritus olgu see võõrmängijate või -treenerite abil, aga välja tuli just õige maitsega kokteil.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      kusjuures Roma mängus oli Arsenal ka jube kutu lõpus. Kumbki meeskond ei suutnud sittagi. Seetõttu oleksingi Montellat juba lisaaja alguses soovinud platsil näha, sest kõik 20 väljakumängijat lonkisid seal ringi.

      Kommentaar


        Mõned põhjused, miks Premier hetkel domineerib
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Selgelt tuleb välja, et asi on rahas. Üheksakümnendatel olid põhikulutajad Itaallased, nullnullindate alguses Hispaanlased eesotsas Realiga ja nüüd Inglased. Ja samad riigid valitsesid klubijalgpalli. Samas enne rahabosside tulekut Inglise klubide eesotsa valitses üleminekutes mingigi loogika (a la üle ühe suurostu ei saanud klubid teha ja noorte eest ei julgetud ulmesummasid maksta ja enne müümist pidi mängijatest loobuma) ja läbi selle püsis olukord enam-vähem riikide vahel võrdne. Praeguste "inglaste" suurkulutamiste taustal näib, et muud riigid jäävad mängijate tasemelt iga aastaga aina kaugemale.

          Ja arvestades seda, et kogu muu maailm on ingliskeelne, siis on inglise klubidel hirmus suur eelis teiste ees. Viskad mõne inglise saidi lahti ja loed uudiseid klubi kohta millal tahad. Itaalia või Hispaania või Saksa liigade kohta adekvaatset inglise keelset infot on üsna raske saada. Ma kujutan ette, et 90% uutest fännidest Aasias/Ameerika toetavad mõnda inglise klubi. Mis siin Aasiast rääkida, võtame kasvõi Eesti. Igal uuel soccerneti foorumi kasutajal on Chelsea või ManU avatar. Arvestades seda tendentsi, siis sealt tuleb Inglise klubidele arvestatav rahasumma läbi reklaami, särgimüügi, teleõiguste jne.

          Kommentaar


            Halloo kuule cannuman! Menezit oleks võinud ka kasutada ju! Vucinic polnud ka enam kõige teravam lõpus ja jäi hätta! Menez oleks ka olnud hea ja terav tehniline mees! Oleks Arsenali väsinud kaitsetele ka individuaalselt palju pahandust tekitada! Samas Juan ja Taddei vahetati vigastuse präast välja! Siis põhimõtteliselt 1 vahetus jäi!
            Forza Roma!
            sigpic

            Kommentaar


              Kusjuures enda jutu jätkuks peaks mainima, et Itaalia jalgpalli fännamine on ikka üks friiklik hobi. Telekast mänge ei näe, Eesti meedias Itaalia jalgpall kajastamist ei leia, asiseid inglise keelseid saite on käputäis (Channel4 asjapulkadele viiks hea meelega sületäie lilli), inglise keelse striimi leidmine mängupäeval on 50-50 õnn jne

              ja ennetamaks "jutt on teemast mööda" tüüpe: Sitt värk, et Itaalia klubidel halvasti läks.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Selgelt tuleb välja, et asi on rahas. Üheksakümnendatel olid põhikulutajad Itaallased, nullnullindate alguses Hispaanlased eesotsas Realiga ja nüüd Inglased. Ja samad riigid valitsesid klubijalgpalli. Samas enne rahabosside tulekut Inglise klubide eesotsa valitses üleminekutes mingigi loogika (a la üle ühe suurostu ei saanud klubid teha ja noorte eest ei julgetud ulmesummasid maksta ja enne müümist pidi mängijatest loobuma) ja läbi selle püsis olukord enam-vähem riikide vahel võrdne. Praeguste "inglaste" suurkulutamiste taustal näib, et muud riigid jäävad mängijate tasemelt iga aastaga aina kaugemale.
                väga mõõda jutt, Wengeri net spend on ~5m per hooaeg, Benitezel ~20m, mis pole üüratu summa kui mõni teine Euroopa suurklubi ette võtta, Söör Alex ka kindlasti alustas kümnete miljonitega... pole vale õelda, et tema on teeninud selle raha ja siis jääb järgi Chelsea, kes kindlasti tervet Inglismaad ei esinda, quilty as charged, aga kui mu eelnevat postitust lugesid siis hetkel viibime võõrutusravil ja loodetavasti tulevikus suudame tagasi ühiskonda sulada...
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Tõenäoliselt, aga ma olen alati nautinud Quagliarellat ja Di Natalet, seega rätikut ringi ei viskaks.
                  Udinese
                  Iturralde Gonzalez

                  Udi on nii külm/kuum meeskond, et vabalt võivad ka 4-0 neeva ääres tappa saada, samas võivad ka 4-0 võita kui hea päev juhtub olema. See oleks para(s)üllatus küll kui Udinese oleks selle hooaja kõige kõvem sõna eurosarjades itaalia klubidest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    See oleks para(s)üllatus küll kui Udinese oleks selle hooaja kõige kõvem sõna eurosarjades itaalia klubidest.
                    Minu meelest ta juba on seda.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Halloo kuule cannuman! Menezit oleks võinud ka kasutada ju! Vucinic polnud ka enam kõige teravam lõpus ja jäi hätta! Menez oleks ka olnud hea ja terav tehniline mees! Oleks Arsenali väsinud kaitsetele ka individuaalselt palju pahandust tekitada! Samas Juan ja Taddei vahetati vigastuse präast välja! Siis põhimõtteliselt 1 vahetus jäi!
                      Forza Roma!
                      Menez oleks võinud jah sekkuda. Baptista asemel. See vend ikka ei suutnud. Arvan, et Tonetto osemel oleks Felipe olnud parem.





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                        väga mõõda jutt, Wengeri net spend on ~5m per hooaeg, Benitezel ~20m, mis pole üüratu summa ...
                        Möla! Voyeur on tänavu raisanud 40 milli eurodes ja Hispaania kelner 71 mill eurides. Kontrolli oma andmeid.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          Möla! Voyeur on tänavu raisanud 40 milli eurodes ja Hispaania kelner 71 mill eurides. Kontrolli oma andmeid.
                          net spend peaks olema ostud-müügid. (-e- mitte, et ma teaks kas see antud diskussiooni mõjutab)

                          itaalia. klubid. euroopas.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            net spend peaks olema ostud-müügid. (-e- mitte, et ma teaks kas see antud diskussiooni mõjutab)
                            Google translate ütleb, et net spend on tõlkes net veedavad. Ma nüüd ei tea ainult, mida selle teadmisega peale hakata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Google translate ütleb, et net spend on tõlkes net veedavad. Ma nüüd ei tea ainult, mida selle teadmisega peale hakata
                              tee bänner järgmiseks Kalju mänguks.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Näh, nii kurjalt kohe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X