320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

    Algselt postitas mazz


    Hoolimata väiteist, et Itaalia jalgpalli tase ei suuda sammu pidada teiste tippliigadega, on hetkeseis itaallastele parem kui ei kellelegi teisele. Võiduka lõpuni!
    Oot oot mis jutt see on? Viimase kolme aasta CLi finaalis olnud klubidest on 6st 3 itaaliast, ülejäänd Prantsusmaa, Portugal, Holland. Näed sa Inglismaad, Saksamaad, Hispaaniat .

    Milan Juve Inter peavad ideaalselt sammu. Udinese ennast näitamas. Fiorentina taset näitamas liigas. Sampa on korralik sõna Palermo on tõusu teel ja alati on Olympico kaks täkkmeeskonda + Parma, kes Uefas eelmine aasta rokkis ... kokku saime 10. Pigem püsin arvamusel, et Itaalia liigal on ikka ja jälle kõige kõvem tase.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

      Ise ma ei oska päris seisukohta võtta, aga kindlasti ei saa olla võrdluseks ainult CL-i finaalid. Nagu sa loetlesid, siis võiks selle kohaselt paremateks pidada riike, mis seda kindlasti ei ole. Ning kui vaadata näiteks neile kolmele aastale omakorda eelnenud aastate tulemusi, siis itaallastest pole haisugi isegi mitte poolfinaalides (minu mälu järgi).

      Igatahes käib selline teema ikka ja jälle meediast läbi, et Serie A on teistest tippliigadest maha jäämas. Raha liigub vähem, publikuhuvi väiksem, eesotsas ühed ja samad tiimid jne. Ei ole nii kursis teemaga, et midagi asjalikku sellest arvata oskaks, aga välismaa foorumites (vähemalt ühes ) ja meedias näib küll olevat selline seisukoht kinnistunud.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

        Kui ma nüüd järele mõtlen, siis me räägime ilmselt erinevatest asjadest üldse.

        Ma pidasin silmas üldist jalgpalli arengut.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

          November 20, 2005
          Rank Team Total Average
          1 Inter Milan 258,898 51,779
          2 AC Milan 197,659 49,414
          3 Roma 143,181 35,795
          4 Fiorentina 175,854 35,170
          5 Juventus 145,832 29,166
          6 Palermo 169,359 28,226
          7 Lazio 160,810 26,801
          8 Sampdoria 123,000 24,600
          9 Messina 63,000 21,000
          10 Udinese 53,780 17,926
          11 Parma 88,276 14,712
          12 Ascoli 57,000 14,250
          13 Cagliari 65,459 13,091
          14 Livorno 39,000 13,000
          15 Lecce 49,955 12,488
          16 Reggina 71,389 11,898
          17 Siena 60,609 10,101
          18 Treviso 50,500 10,100
          19 Empoli 42,050 8,410
          20 Chievo Verona 42,948 7,158


          Midagi roosilist pole tõesti, aga see ei ole vist ka päris ametlik list, kuna mõned mängud puudu ja mõned publiku protestid jms asjad on publiku arvu vähendanud.
          Aga Euroopa mängudest tulevad kenad rahad, ei tasuks unustada.
          Viimase 3 aasta tulemused näitavad minu arust täiesti piisavalt.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

            ääääm, kevadel oli siiski finaalis inglismaa meeskond Devil.Kahjuks

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

              Viimase vooru Interi ja AC Milani väravaid tahaks näha, keegi ei viitsi otsida?

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                Algselt postitas mazz


                Kui ma nüüd järele mõtlen, siis me räägime ilmselt erinevatest asjadest üldse.

                Ma pidasin silmas üldist jalgpalli arengut.
                U-21l läheb kehvasti?

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                  Algselt postitas orbitaaljaam


                  ääääm, kevadel oli siiski finaalis inglismaa meeskond Devil.Kahjuks
                  Ahjah, koba peale ... . poolfinaalis oli raskem vastane. Muideks see tunne on mul siiani. See pole esimene kord kui ma selle sassi ajan.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                    Viimase aja tulemused Euroopas räägivad enda eest. Ainult see eelmine hooaeg, kus paar klubi mängisid Euroopas ja ka Itaalias alla võimete (Roma, Udinese euroopas, Lazio). Iseenesest ootan huviga, et mõni Itaalia klubi kohtuks Chelseaga nt. Ning ausaltöeldes hoian pöialt, et see oleks Inter. 3 aastat tagasi oli Itaalia klubidel madalseis lihtsalt. Nüüd on sellest üle saadud ja võetud jälle see oma positsioon sisse. Näen kevadeks vähemalt ühte klubi Uefa Cupi poolfinaalis, ning kahte Cli omas. Noored mängijad hakkavad peale kasvama ning ainult 4-5 klubil pole võimalusi Euroopa kohale vaid vähemalt 10-l ning seda mitte tasemenõrgenemise tõttu. Arenguga pole ka midagi viga, U21 võitis 2004 aastal omavanuste EMi ning Itaalias on alati neid tundmatuid peale 21 aasta ületamist välja karanud. Esposito, Toni, C.Lucarelli, Gilardino on hiljutised nimed ning ma pean nende üleslugemiseks varbaid kasutama hakkama. Uued treenerid on ka suht võimsad ning vanemad pole veel samuti pensionit kulutama hakkanud. Väravalööjad on kõigil tiimidel tugevad (Gilardino, Shevchenko (Inzaghi, Vieri)/ Adriano, Cruz, Recoba (Martins)/ Ibrahimovic, Del Piero, Trezeguet (Mutu, Zalayeta)/ Iaquinta, Di Natale, Di Michele) Poolkaitses on ka mõned väga tugevad kohad kõigil va Udinesel ning kaitseliin on kõigil tugev (Udinesel korralik), rääkimata väravavahtidest (Buffon (Abbiati), Dida, Cesar (Toldo), Di Michele) ning pingipikustel pole vähemalt Udinesel, Milanil ja Interil probleemi, sest mehed väga võrdsed. Juventusel küll pisikesed probleemid nt mõne poolkaitsja asendamisega võivad tekida ning samuti ka teatud kaitsjate. Sellist luksust võrreldes suurt 3-e teistega on ehk vaid 3-4 klubil.

                    Hispaania on madalseisus, Saksamaal suudab ainult 1 klubi midagi korda saata Euroopas ning Inglismaal on Chelsea, kes on ikka väga suur oht - Arsenal ja Liverpool võivad ka nõelata, kuid ManU\'l on probleem suht kergest gruppistki edasisaamisega.

                    Itaalia omab täiega
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                      Ma küll nende alagrupimängude põhjal nii ennasttäis ei oleks. Interil on labaselt lihtne alagrupp, samuti on Juve grupis ainult üle keskmise tugev meeskond ja Milan pole CL`is sugugi midagi ilusat näidanud. Ainult Udinese on näidanud tõsiselt hääd mängu. Tibusid loetakse kevadel

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                        Algselt postitas eika


                        Ma küll nende alagrupimängude põhjal nii ennasttäis ei oleks. Interil on labaselt lihtne alagrupp, samuti on Juve grupis ainult üle keskmise tugev meeskond ja Milan pole CL`is sugugi midagi ilusat näidanud. Ainult Udinese on näidanud tõsiselt hääd mängu. Tibusid loetakse kevadel
                        Vabandust, aga samamoodi on kaugele jõutud viimastel aastatel koguaeg. Ning ka teiste riikide klubidel on lihtsaid gruppe.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                          palermo tänase viigi tegi masendavaks viimase minuti värav roma viigi aga teadmine et mängiti stadio olympicul. aga cassano on tagasi ja sellega ma juba arvestasin, sest need ryndajad kipuvad kõik mängu tulema kui milaniga kohtumine silme ees koidab. ongi hea.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                            Hahaha, pole hullu, hetkeseisuga olen suht kindel, et kõik võisad saavad edasi ka sealt. Tabelis on Sampdoria (üks mäng osadest vähem) ja Roma (üks vähem) teised, Palermo (üks rohkem) esimene.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                              Algselt postitas Tanel

                              Hispaania on madalseisus, Saksamaal suudab ainult 1 klubi midagi korda saata Euroopas ning Inglismaal on Chelsea, kes on ikka väga suur oht - Arsenal ja Liverpool võivad ka nõelata, kuid ManU\'l on probleem suht kergest gruppistki edasisaamisega.

                              Itaalia omab täiega
                              Tanel ,anna andeks et sinu teemas siin nuud vahe negatiivset teksti panen, aga...

                              kust votad et hispaania on madalseisus? ootan huviga kui naiteks inter mangiks barcaga hetkel..
                              ja cl-i alagrupimangud- juve sai bayerni kaest tappa, milan psv kaest, udinese barca kaest, ja sina kui interi fann peaks vaga hasti meenutama 19 oktoobrit ja estadio dragaod.
                              mis on hispaania klubidega juhtunud siis- real kaotas korra lyonile, betis kaotas nii liverpoolile kui ka chelseale, samas voitis samuti just chelseat ja samas ollakse hispaania liigas suht sital kohal ikka. villarreal pole kordagi kaotanud nagu ka barca.
                              koik itaalia klubid on vahemalt korra kaotanud, samas on 2 hispaania klubi kes pole kordagi kaotanud sel aastal cl-s.

                              vaatame erinevate liigade tabeliseise hetkel:

                              hispaanias: 1.barca 4.real madrid 5.villarreal 19.betis
                              itaalias: 1.juventus 2.milan 4.inter 11.udinese

                              kas see ei pane motlema et akki on hispaania klubid hoopistukkis tugevamad? naed, hispaania liiga 19.klubi voidab chelseat, mis on ingismaal 1. kui suur on sinu arust voimalus et serieA 19. lecce voidaks barcat, voi chelseat?

                              vaatame kevadel kuidas kellegil laks.

                              veelkord vabandan negatiivse tekti eest siin foorumis.

                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                                küsimus võib ka olla rotatsioonis ja kuhu rõhutakse. barca ja real on ainukesed, kes võiksid minu silmis CLi võita(real on muidugi ebatõenäoline siiski), aga itaalial on kolm suurt kellel kõigil on head võimalused. juve ja milani hinantakse rohkem, kuna viimase aja tulemused on head olnud, aga interil siiski kartustäratav sats.

                                sorry, et ei kirjuta ilusti ... siider käsil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X