320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia klubid Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

    Algselt postitas Tanel
    Täitsa catenacciod langevad tavaliselt varem või hiljem tavaliselt ikka välja. Ainuke erand viimasel ajal Porto. Villareal vaevalt siiski finaali jõuab, aga veerandfinaal - täitsa võimalik.
    Porto ei olnud sugugi ainult kaitse peal väljas. Mäletan, et mulle avaldas suurt muljet nende ülikiire tegutsemine pallivõitrmise korral ja mõtestatud sirgjooneline tegevus rünnakul. Sellisel juhul ei näe ma mingit probleemi suurte jõududega kaitsmises. On ju ka Itaalia aastaid sellist mänguskeemi kasutanud. Praegusele Chelseale suhteliselt sarnane mängujoonis ilmselt, kuigi ma nende mänge erit palju näinud ei ole. Sama treener ju ka.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

      Algselt postitas Tanel


      Ning samas ka Hispaanias pole see välismaallased - kodumaised seis suurt kiiduväärt. Ega ju?
      ähäh. hispaanias võtavad brassid vajadusel kohaliku kodakonduse
      a mul sellest suht savi

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas Jasper


        Algselt postitas Tanel


        Täitsa catenacciod langevad tavaliselt varem või hiljem tavaliselt ikka välja.
        mulle miskipärast meenutas eelmine aasta catenacchiot liverpooli ja chelsea mängujoonis.
        Meenutada võis küll, kuid mina Chelsea mängudes küll catenacciot eelmine hooaeg ei näinud. Ehk olid kaitsvad, kuid catenaccio on ultrakaitsev. Väravavahil seltsiks oleva kaitsjaga ning põhimõtteliselt ühe suure kiire ründajaga mäng, kus mängitakse ainult kontrate peale praktiliselt. Catenaccio on kaitsev tõesti, kuid siis ei võideta mänge 4:0 või nii vaid suurtes mängudes pärast 1:0 tõmbutakse oma karistusalla 10 mehega ning varsti on game over. See mängustiil on surnud. On lihtsalt kaitsev mäng.

        Ps! Catenaccio mitte Cattenacchio.
        seda jah et algset catenacciot enam ei eksisteeri ja seepärast esimesse posti paningi catenaccio-kind-of väljendi. see et sellised teamid 4-0 ei võida on minu arust vaieldav. kui barca kotti pandi siiski 4-2 oli küll minu meelest klassikaline catenaccio peaaegu ja ma pole ainus kes seda arvas. kui sul endal suureskoorilised kaitsjate võidud ei meenu siis inter nüpeldas arsenali ka ühel hooajal 3-0 vaevu vastase ründetsooni sisenedes.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

          Algselt postitas mazz



          Porto ei olnud sugugi ainult kaitse peal väljas. Mäletan, et mulle avaldas suurt muljet nende ülikiire tegutsemine pallivõitrmise korral ja mõtestatud sirgjooneline tegevus rünnakul. Sellisel juhul ei näe ma mingit probleemi suurte jõududega kaitsmises. On ju ka Itaalia aastaid sellist mänguskeemi kasutanud. Praegusele Chelseale suhteliselt sarnane mängujoonis ilmselt, kuigi ma nende mänge erit palju näinud ei ole. Sama treener ju ka.
          kuskil teemas oli üleval mingi treenerite kokkutuleku mõtted-ideed ja seal special one selgitas, kõige tähtsam moment jalkas(mängu võidu ja väravate löömise seisukohalt) on see kui kaotad-võidad palli. kuidas selles olukorras orienteerud ümber ja suudad positsioonidele saada.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

            Algselt postitas mazz


            Algselt postitas Tanel
            Täitsa catenacciod langevad tavaliselt varem või hiljem tavaliselt ikka välja. Ainuke erand viimasel ajal Porto. Villareal vaevalt siiski finaali jõuab, aga veerandfinaal - täitsa võimalik.
            Porto ei olnud sugugi ainult kaitse peal väljas. Mäletan, et mulle avaldas suurt muljet nende ülikiire tegutsemine pallivõitrmise korral ja mõtestatud sirgjooneline tegevus rünnakul. Sellisel juhul ei näe ma mingit probleemi suurte jõududega kaitsmises. On ju ka Itaalia aastaid sellist mänguskeemi kasutanud. Praegusele Chelseale suhteliselt sarnane mängujoonis ilmselt, kuigi ma nende mänge erit palju näinud ei ole. Sama treener ju ka.
            Aga mina mäletan Porto mänge nii, et tahtsin parem magama minna, kuna mitte midagi huvitavat polnud. Chelsea mäng on ikka natuke rohkem nauditavam ning ründavam. Muidugi tingitud ka mängijatest, kes on paremad.

            Jasper, ma nägin seda mängu ning mäletan seda suht hästi, kuna tegu oli ühega esimestest Interi mängudest mida nägin ning ega Arsenal sisenes Interi kasti veel vähem. Aga siis oli ka treener Cuper, kes on samuti selle argentiinapärase kaitsemänguga päri.
            sigpic

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

              Algselt postitas Tanel



              Jasper, ma nägin seda mängu ning mäletan seda suht hästi, kuna tegu oli ühega esimestest Interi mängudest mida nägin ning ega Arsenal sisenes Interi kasti veel vähem. Aga siis oli ka treener Cuper, kes on samuti selle argentiinapärase kaitsemänguga päri.
              muidugi kuidas ma sain selle nime jätta mainimata rääkides catenacciost. cuper nii öelda stiilipuhta taome-pallid-suvaliselt-ette-catenaccio viimane mohhikaanlane.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                Nonii...kaevasin siis sellise teema üles põhjusel, et täna said Roma ja Udinese väga viisakad tulemused UEFA karikasarjas. Roma suutis siis võõrsil võtta 2-1 võidu(kuigi jäid suht alguses 10-kesi) ja Udinese pommitas kodus 3-0.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                  Ja Palermo sai täna 2-1 võõrsil pähe. Prahas toimunud mängus lõi Palermo värava Conteh, kuid Jarolimi ja Barzagli(livescore\'i andmetel) omavärav andisd vooruvõidu vastastele.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                    Palermo, Udinese, Roma kõik audis. Uefa on Itaalia klubidele läbi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Uefa on Itaalia klubidele läbi.
                      kuidas läbi? Meistrite liigas ollakse ju veel vägagi konkurentsis?

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                        Algselt postitas cannuman


                        Algselt postitas Jasper


                        Uefa on Itaalia klubidele läbi.
                        kuidas läbi? Meistrite liigas ollakse ju veel vägagi konkurentsis?
                        Uefa ehk Uefa Cup.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                          Uefa ehk Uefa Cup.
                          Jah Uefa Cup on läbi. Aga tõesti Uefa ei võrdu Uefa Cup. Tegelikult oli see üldisem protest. Näiteks ei seedi kui Madridi Reali kutsutakse Realiks. Kui on vastava teema või uudise all siis on mõistetav, aga lihtsalt hispaania uudise all viskab see Real ja Real üle. Hispaanias on iga kolmanda klubi nimi real...

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                            Algselt postitas cannuman


                            Uefa ehk Uefa Cup.
                            Jah Uefa Cup on läbi. Aga tõesti Uefa ei võrdu Uefa Cup. Tegelikult oli see üldisem protest. Näiteks ei seedi kui Madridi Reali kutsutakse Realiks. Kui on vastava teema või uudise all siis on mõistetav, aga lihtsalt hispaania uudise all viskab see Real ja Real üle. Hispaanias on iga kolmanda klubi nimi real...
                            Üldine protest? Roma, Inter, Boro, Fiorentina(need leidsin kõige kiiremini) lubatud jah?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                              väga hea Jasper

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Itaalia klubid,\'

                                Pole siin mõtted mingit tarka nina mängida. Suhteliselt mõttetult algatatud vaidlus cannukese poolt nii, et paluks siin millegist Itaaliaga seonduvast ja huvipakkuvast rääkida. Sellest, kas peab kirjutama Real või Real Madrid on mul suht suva.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X