320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Lux U-21,Rakveres

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

    mina olen kohal! kui miskise auto või mikrobussi peale saaks, oleks super... muidu tuleb leppida liinikaga või mingi kahekümne neljanda variandiga...

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

      Algselt postitas rauno


      mul plaan liinikaga minna,Kunn ka .lõplikult selgub reede omk
      mis kellasega sellisel juhul? ega heast seltskonnast ära ei ütleks. kardan et te kipute ainult liiga vara startima. rakvere ju nii ilus linn

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

        Busse ju läheb sisuliselt iga poole h tagant, aga kui vaja peale poolikut tööpäeva ja enne mängu (mis hakkab kell 18, kui te ei teadnud - mida ma ei usu) veitsenbergi pubis õlut ka lakkuda, tuleks kõne alla järgmised variandid:

        14:00
        68 TALLINN-RAKVERE TAISTO BUSSID AS, Tavaline

        14:15
        749 TALLINN-RAKVERE-JÕHVI-NARVA SEBE AS, Kiirliin

        15:00
        225 TALLINN - RAKVERE RAKVERE ATP AS, Kiirliin

        15:30
        68 TALLINN-RAKVERE TAISTO BUSSID AS, Tavaline

        16:00
        225 TALLINN - RAKVERE RAKVERE ATP AS, Kiirliin

        Minu arust võiks juba kolmesega minema paarutada...

        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

          kes ei tea, siis reis kestab keskmiselt 1h 20min. ise sätiks end 15:30-se peale. keegi veel?

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

            Mulle sobib ka 15.00 aga tulen igaks juhuks autoga bussijaama ,kui juhtub ,et bussid on täis siis lähen oma autoga ja saan neli nägu peale võtta.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

              Algselt postitas ROOTSI KUNN

              Mulle sobib ka 15.00 aga tulen igaks juhuks autoga bussijaama ,kui juhtub ,et bussid on täis siis lähen oma autoga ja saan neli nägu peale võtta.

              võib ju reede hommikul mingi hulga kohti bronnida - ainult et broneering kehtib kuni pool h enne väljasõitu, seega kui kell 15 minna, peaks 1430 kohal olema.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                krdi kahju, et ise sinna ei jõua , nii-nii tahaks lisaks heale vuti vaatamisele veel memmele ja taadile kalli-kalli teha.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                  Algselt postitas Aff


                  Mina stardin Rakverre Tartust, 14.30 bussiga. Oleks mõnus kui endale kaaslasi ka saan.
                  Olen su kaaslane Aff

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                    Andestage mu teadmatust, aga kuidas sinna staadioni juurde üldse saab, mis aadressil see asub vms?

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                      no niipalju kui ma netist leidsin on Kastani 12 mingi staadion,a ma ei eta kas see on õige.kaart
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                        vaatasin, et reede õhtul tuleb Rakverest Tallinna poole ainult üks buss. Nii et kui joppab, siis on võimalus, et sealt ei saa kuidagi tulema.

                        ma üritan ikka seda propageerida, et keegi autoga läheks ja mind ka peale korjaks
                        It says so in the scriptures!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'


                          Kui kellelgi autos vabu kohti, oleks täitsa huviline. 52 24 903

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                            Vallandunud taevaluugid näitasid spordihoone nõrgad kohad kätte
                            Lääne-Virumaad tabanud suure vihmasajuga kannatada saanud Rakvere uue spordihoone fuajee lae all järele andnud ja lekkima hakanud torukonstruktsioon oli spordikeskuse direktori Allan Jaakuse sõnul eile lõunaks välja vahetatud ja fikseeritud.
                            “Uputusest märjad põrandamatid vajavad paar-kolm päeva kuivamist, lakke paneme uued plaadid, kannatada sai viis-kuus plaati,” rääkis spordirajatise juht.

                            Spordihoone ehitaja FKSM tuli Jaakuse sõnul kohale ja tegi ühe osa parandustest garantiitööna ära.

                            “Tegu oli väikese inimliku näpukaga, mida ikka juhtub, see ei olnud ehituslik praak,” nentis Jaakus. ”Üle mõistuse tugeva vihmasaju tõttu andis järele üks väike konstruktsioon, üks kinnituskoht, see võis olla praakdetail.”

                            Rakvere abilinnapea Matti Jõe leidis, et ei maksaks õnnetust üle dramatiseerida, midagi süsteemset ja tõsist ta juhtunus ei näe.

                            ”Kui hoone on nii uus ja alles ekspluateerimise alguses, siis on üsna inimlik, et ilmneb asju, mis parandamist vajavad,” tähendas Jõe.

                            Allan Jaakuse sõnul on hoones täheldatud üksikud apsakad enamasti seoses sellega, et kuskilt on metall või puit järele andnud, näiteks vajus üks uks ära. Ehitaja on kõik need vead jooksvalt parandanud.

                            Rakvere linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami ei näe vastvalminud spordihoone uputuses, mis tõi kohe esimestel töökuudel välja nõrga koha, samuti erilist probleemi.

                            “Katuselt torudesse voolava vee surve oli väga suur ning et tegemist on lihtsalt üksteise sisse pistetud torudega, siis ei ole midagi imestada, et asi pisut järele andis,” lausus Juhkami, kellel samuti ehitajatele otseseid etteheiteid ei ole.

                            Pigem on Juhkami sõnul probleeme staadioniga, sest murukate ja drenaazhisüsteem vajaksid korralikuks toimimahakkamiseks talvist läbikülmumist.

                            Nii tuleb täna õhtul sportlastel jalgpalli mängida otsekui vetruvas soos.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                              Soovitan jah Berlini trahterisse minna. See jääb siis Laia tänava ja peaväljaku nurgale. Sealt statani ~500 metra. Ise jõuan sinna u. kell 5.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Eesti-Lux U-21,Rakveres\'

                                esialgu pole veel kindel kus män st just helistati ja mäng siiski Rakveres toimub
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X