320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

    Seal Fantasyspordis tuli välja et oli meil sellised seadistused:
    Hooaeg: Täishooaeg
    Drafti tüüp: Live
    Meeskondade arv liigas: 20
    Mängijate arv meeskonnas: 15
    Maksimaalne vahetuste arv: Piiramatu
    Maksimaalne tehingute arv: Piiramatu
    Liiga tüüp: Tiim-tiimi-vastu
    Loovutatud mängijate ooteaeg: 2 päeva
    Viimane tehingute kuupäev: Puudub
    Tehingu tagasilükkamise aeg: 2 päeva
    Rosteri vahetused: Igapäevased
    Alustavad positsioonid: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, IL, IL
    Statistikakategooriad:
    Visketabavusprotsent (Field Goal Percentage)
    Vabavisete tabavusprotsent (Free Throw Percentage)
    Täpsed 3-punktivisked (3-point Shots Made)
    Punktid (Points Scored)
    Ründelauad (Offensive Rebounds)
    Kokku lauad (Total Rebounds)
    Söödud (Assists)
    Vaheltlõiked (Steals)
    Blokid (Blocked Shots)
    Pallikaotused (Turnovers)
    Isiklikud vead (Personal Fouls)

    Ütlen ausalt - mina ei mäleta, et vead oleks ka olnud. Aga ju mul kehv mälu. Et mida muuta? Lisada? Maha võtta?

    Kuulsin, et mängitud minutid on huvitav kategooria.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

      Vähemalt B-Liigas olid vead kindlasti olemas.
      Mina ei ole mängitud minutite poolt!
      Kas NHL-i asju ka siin arutatkse? NBA-ga on pisut rohkem aega!
      KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

        mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.

        Osalen
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

          Vead olid.
          Minutite üle peab tõsiselt mõtlema. See on nö positiivne kategooria. Peab sättima nii seadistuse, et ka nõrkadel tiimidel oleks võimalus tugevate vastu (või ei peaks?)- st. kaks %-ide kategooriat, vead ja pallikaotused on praegu. Kokku 4 neg. kategooriat 11-st. Point selles, et põhitegijate vigastuste korral oleks lootus mingeidki punkte korjata (%-id, TO, PF). Kas mängitud minutid lisada siis juurde 11-le või panna millegi asemele? Tra nii raske on seletada. Segane värk lugeda ma pakun
          Või ei peaks äkki nõrgematest ja õnnetumatest hoolima?

          Ja teema on NBA fantasy.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

            Algselt postitas silverman


            mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.
            Tahad, et jääks 9 kategooriat? Mis on põhjendus?
            Mängijate vähemaks võtmise võiks ju pmst ühel hooajal järgi proovida... Kuigi mul on selle kohta oma arvamus Aga olen nõus proovima.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

              Algselt postitas SundanceKid


              Algselt postitas silverman


              mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.
              Tahad, et jääks 9 kategooriat? Mis on põhjendus?
              Mängijate vähemaks võtmise võiks ju pmst ühel hooajal järgi proovida... Kuigi mul on selle kohta oma arvamus Aga olen nõus proovima.
              Kategooria \'isiklikud vead\' on väga nõme, kuna sellega karistatakse rohkem põhimängijaid omavaid meeskondi. Lisaks on see nn. miinuskategooria, kuigi vead võivad tegelikult hoopis positiivsed olla. Kuna kategooriaid võiks ikka paaritu arv olla, siis \'ründelauad\' välja kui suhteliselt dubleeriv kategooria.
              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                mulle G ja F meeldivad. Kategooriate jutt on teil asjalik. Ja NHLiga on see asi, et minu teada NHLiga on see aasta lood üsna kahtlased. Siis mitte Fantasy vaid päris liigaga.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                  Igaks juhuks täpsustan - mitte mõlemad G ja F välja, vaid kummastki üks. Ehk siis:

                  Alustavad positsioonid: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, IL, IL
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                    Algselt postitas silverman


                    Algselt postitas SundanceKid


                    Algselt postitas silverman


                    mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.
                    Tahad, et jääks 9 kategooriat? Mis on põhjendus?
                    Mängijate vähemaks võtmise võiks ju pmst ühel hooajal järgi proovida... Kuigi mul on selle kohta oma arvamus Aga olen nõus proovima.
                    Lisaks on see nn. miinuskategooria, kuigi vead võivad tegelikult hoopis positiivsed olla.
                    Et siis misasja?
                    Ründelaudadest niipalju, et see on minuarust selline kaval kategooria, mis ei lase meeskondadel muutuda liiga \"väikeste meeste keskseks\". Muidu kaldub arvesse minev statt pisikeste poole. Praegu peab oskama jällegi balanseerida rohkem meeste valikul.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                      eelmine aasta ju oli lõpeks päris hea, nii et minu poolest ei ole vaja midagi muuta. samas aktsepteerin täiega enamuse diktatuuri. (eelduslikult peaks kategooriaid paaritu arv olema)
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                        Mis ei ole väga hea on see, et ma eelmine aasta langesin kõrgliigast välja Aga ma arenesin päris kõvasti... nii et kui koht üle jääb, siis paluks ennastki kampa võtta
                        M-HUNT

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                          Mõningad arvamused siis ka minu poolt, ehkki ma ei tea kuidas siis suhtutakse minusse kui B-Liigast tulijasse:
                          Isiklikult arvan mina et protsentide kategooriad on väga head kategooriad ning mina ei nimetaks neid negatiivseteks. Pallikaotused ja vead seda loomulikult on, aga minu arvamuse kohaselt võiksid need siiski jääda. Ka negatiivsete kategooriate puhul on võimalik täiesti tugevat meekonda võita skooriga 11-0.
                          Minutite sisse toomine ei ole hea mõte, sest mingil määral on ka see ju dubleeriv kategooria ja seda nii negatiivsete kui positiivsete osas.
                          Samas ründelaudade osas täiesti nõus Sundance-iga. Lisaks sellele on ründelauad märksa varieeruvam kategooria kui punktid või söödud. Peaks kahandama ettemääratust ja lisama mänguilu?
                          Rosteri suurus võiks samaks jääda, kuigi mõningaid muudatusi võiks teha küll ehk?
                          KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                            Rosteri muutmise, st vähendamise, pooldajate argumendiks on suurem valik tegijaid mehi FA-s ja seega aktiviseeruks oluliselt mängijate vahetamine ehk siis \"manageerimine\". Pluss on siin aktiivne mängijate liigutamine ja eelis siin vendadel, kel iga päev võimalik arvuti taga istuda ja paremaid mehi kahmata teatud kellaajal. Oli vist mingi 1100 see kellaaeg? Puuduseks loen tardede vähenemist, kuna keegi ei pruugi hakata tahtma riskida mängijate vahetusega, kuna \"küll FA-st midagi ikka saab\".
                            Rosteri suuruse samaks jätmine eeldab põhjalikumat draftieelset kodutööd ja kehvemate mängijate paremat tundmist, mis on ka samas nagu hea GM-i tunnus. Samas peaks FA-st saadavate väga heade meeste vähesus aktiviseerima omavahelisi tradesid (mis on fantasy mängu rosin koogi sees), et oma meeskonnas mingi puudujäägi korral \"sitast saia teha\".

                            Minutite sissetoomisele olen vastu ja pooldan arvesseminevate stattide samaks jätmist. Rosteri suuruse muutmise seisukohalt olen tglt kahevahel. Ühest küljest olen konservatiiv, teisalt oleks ehk mõistlik ära proovida uuendus ja siis hiljem otsustada, kumb on parem variant.

                            Vaatab, kui rohkem rahvast siin koos, siis teeks mingi hääletuse moodi asja äkki nende vaidlusaluste küsimuste kohta? Vox populi jne.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                              Algselt postitas SundanceKid

                              Samas peaks FA-st saadavate väga heade meeste vähesus aktiviseerima omavahelisi tradesid (mis on fantasy mängu rosin koogi sees), et oma meeskonnas mingi puudujäägi korral \"sitast saia teha\".
                              Teoorias nõus, aga praktikas nägime ise eelmine aasta. Või olid kõigil niisamagi saiad käes?
                              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                                Ahjaa. Tuli meelde veel üks väga huvitav teema, mille üle arutleda Drafti järjekord. Eelmine aasta sai siin vist selle üle juba vaielda aga...
                                Et kas teha suvaline järjekord või siduda ära eelmise aasta tulemustega? Ja kui siduda, siis kummat pidi? Et kas eelmise aasta võitja valib 1., või just vastupidi, et uued tulijad saavad esimesed pickid?
                                Eks kõikidel variantidel on omad head ja vead aga peaks mingi järjepidevuse paika panema. Jäägu selleks siis kasvõi suvaline järjekord nagu siiani olnud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X