320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

    Hakkaks vaikselt siin asja arutama ja rahvast kokku koguma uueks hooajaks!
    Et siis teemadeks võiks olla osavõtumaks, hilisem rahajagamine, liiga commish (kui Fazz ikkagi loobub see hooaeg, anna märku Fazz sealt välismaalt! ), arvesse minevad kategooriad, meeste arv tiimides, jne jne.

    #2
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

    Liigade seadistuste koha pealt ei näe ma küll põhjust midagi muuta, aga liigade ja meeskondade arvu otsustab ilmselt see, kui palju osavõtjaid leidub. Kui paljud eelmiste aastate ässad teavadki üldse, kust uue hooaja kohta infi saada?
    Ise olen mängima muidugi käsi ja soovitan ka kõigil teistel proovida. Siinkohal oleks sobilik meelde ka tuletada seda, et kui mõni eelmisel hooajal A-liigas mänginu see aasta välja ei peaks ilmuma, siis eelmine aasta olin esimene, kes B-liigas edasipääsust ilma jäi.
    Ka osavõtumaksu võiks minu poolest samaks jätta (200 eeku).
    Ja kui mõni potentsiaalne uustulnuk tahaks asja kohta infi, siis mängu selgituse koos eelmise aasta seadistustega leiab siit.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

      yes baby yes. jutt oli vist hooaja lõppedes 300 st, siis liitumine, ja fondi jaotamine sai ka mingi lahenduse? põhimõtteliselt otsustage ära, mina manageerin niikuinii

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

        Minul küll selget pilti pole, kes eelmine aasta A-liigasse püsima jäid ja kes välja kukkusid. B-liigast ei tea ma ammugi midagi. Seepärast oleks jube hea, kui Fazz ikka näole annaks ja asjad selle koha pealt ära klaariks, aga...
        Olen kindel, et 300 tekitab siin vastakaid arvamusi aga näis. Omal poleks selle vastu midagi. Lisame pinget! Samas oleks minu poolt OK ka 200 eeku.
        Mul oleks selline küsimus, et kas eelmine aasta auhinnaks olnud nö tasuta osavõtt maksti rahas (200 eeku) välja Fazzi poolt või tähendaski see ilma raha maksmata järgmise aasta osavõttu?
        On kellelgi äkki salvestatud eelmise aasta lõppjärjestus. Nii põhihooaeg, kui ka PO? Ja äkki isegi koos manageride e-mailiaadressidega?

        Fazz uuuuuu! Kuuuuus saaaa oooleeeed???

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

          Annaks siis enda osalemisest kah juba aegsasti märku. Vanad settingud olid vähemalt minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt täiesti kobedad, nii et selles osas poleks küll vajadust jalgratast leiutama hakata. Mis puutub osalustasusse, siis 300 on veel täiesti aktsepteeritav.

          NHL\'i rahaliiga teeme ikka ka, eksju ?
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

            Algselt postitas Udupasun


            NHL\'i rahaliiga teeme ikka ka, eksju ?

            Seda loodan minagi, sest mullune huvitav hooaeg vajab kordamist. Esmajoones ootaks vastasseisu Aramisega, sest .... :P
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

              Minul jääb NHL raudselt vahele see aasta. Piiran natuke oma CM mängude haaret üldiselt ja samas keskendun ainult NBA-le. Oleks ju aeg juba võit koju tuua! Aga teie andke aga tuld!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                Vanad Välgupoisid on igaljuhul tagasi ka sel hooajal

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                  niipalju veel, et www.orkut.com -i on tekkinud community Fantasy Sports Eesti.
                  Kõik Eesti fantasymängurid, ühinegem! või kuidas see oligi...

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                    Tervist!

                    Annan siis teada ka oma osalemisest, ja seda nii NHL-i kui ka NBA rahaliigades!
                    Eelmisest hooajast kahjuks ei ole rohkem infot äilinud, kui ainult meeskondade statistikat(mingil määral) ja meekondade nimed! Aga äkki siis iga mees kirjutaks oma osaluse nii kasutajanime, meeskonna nime, kui maili aadressi?

                    NHL-i A-Liiga osalejad on fantasysport.ee lehel olemas ja kellel on seal mailiaadressid, siis võiks mailid laiali saata neile!

                    NBA-A liiga kohta infot mul pole, kes välja langesid vms

                    NBA B-liigade kohta on meekondade nimed:
                    Greenhorn team...liivakoll...christian21@hot.ee...põhihooaja võitja...PO teine koht(pääsesin A-_liigasse)
                    Vindiga Tellis...
                    Valga Metal...fazzi team
                    Juta Jass...
                    Mazters...
                    Shooting stars...
                    Sepakas...
                    GenuinePlzdelayers...
                    profitrool........................................ ........................................võitis B-Liiga
                    Imbi ja Ärni

                    Äkki keegi teab millal yahoos liigad avatakse?
                    Ja kes asja enda kanda võtaks, kui Fazz välja ei ilmu?

                    Ja loomulikult ühinege orkutis eelpool mainitud kommuuniga! Fantasysport massidesse Ehk läheb siis ka fantasysport.ee taas mingil ajal ja suurema hooga käima!



                    KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                      dreyd77, meeskond Highlanders, magilane@solo.ee, siis eelmise hooaja hõbedamees jutt siis muidugi A liigast

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                        Hei!
                        Mina olen kindlasti käsi. Kui NHL liigana toimub, siis teema ka Fantasy, aga NBA on kindel mats. Kui Fazz ei ole enam käsi, siis usun, et v6ïn commishiks hakata. Muud ei oska praegu lisada. Saan kodus lähipävil kodus arvuti k6vaketta tagasi, siis vaatab.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                          No siis on commishi mure murtud

                          Muide, kui on soovi, siis võin ka sel hooajal liigade nädalaid kokku võtvat statistikat teha?
                          KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                            mazterdre, endine Mazters.
                            Käsi olen ainult NBA\'s, hokit ei jaga lihtsalt.
                            300- oleks täitsa talutav.

                            PS! Statistika oleks ka päris tore.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                              Väga hea..ma olen ka nüüd normaalselt levis tagasi. Hakkan vaikselt mõtlema seda asja. Kõik ideed teretulnud endselt. Eelmise aasta olud tuleb aluseks võtta ja kui me saame elujõulise 20-se liiga, siis olen minagi 300 kroonise osalvõtumaksu poolt.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X