Lehekülg 30, kokku 43 EsimeneEsimene ... 2026272829303132333440 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 846
    Reservmängija Kasutaja Sunderland avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    ma ei saa aru mida teeb koondises mees kes istub rootsi esi liigas pingipeal....
    Kas sa viimaseid koondise mänge oled vaadand kus Vosko osalenud on? Sealt on näha, et miks ta koondises on.

Amatöör Kasutaja Vova avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

urmar eelistaks paremameelega floora taustaga ründajaid koondises näha

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vova Vaata postitust
    urmar eelistaks paremameelega floora taustaga ründajaid koondises näha
    rumal inime, häbene oma rumalust

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    rumal inime, häbene oma rumalust
    Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    see on minu arvamus.rumal oled vist ikkagi sina
    1010101010
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline Kasutaja andre26 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
    Kas sa viimaseid koondise mänge oled vaadand kus Vosko osalenud on? Sealt on näha, et miks ta koondises on.
    loomulikult5 olen ja sellepärast ma kysingi et miks selline puujalg kellel puudub kiirus ja realiseerimis oskus teeb koondises

Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    loomulikult5 olen ja sellepärast ma kysingi et miks selline puujalg kellel puudub kiirus ja realiseerimis oskus teeb koondises
    Tõsi, realiseerimisega ei ole kõige paremad lood, kuid kiiruslikes omadustes julgeks ma vaielda. Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava. Hispaania vastu tefi ta ka väga korraliku mängu, oleks vaid realiseerimine parem olnud. Üldsegi ma ei saa aru, et mis eesti inimestel viga on, küll ei meeldi see ja too.... kui ta sinu arust selline puujalg on siis miks sind ei ole koondises?

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algupärane

Vosko mängib seal poolkaitset ja viimases mängus oli ta taaskord poolik, millega pärast peatreener surub ta poolikusse aga see pole ju Vosko positsioon

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava.
    Mäng palmi alt tulnud amatööride vastu on tõepoolest parim näide.

Asjahuviline Kasutaja andre26 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tõsi, realiseerimisega ei ole kõige paremad lood, kuid kiiruslikes omadustes julgeks ma vaielda. Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava. Hispaania vastu tefi ta ka väga korraliku mängu, oleks vaid realiseerimine parem olnud. Üldsegi ma ei saa aru, et mis eesti inimestel viga on, küll ei meeldi see ja too.... kui ta sinu arust selline puujalg on siis miks sind ei ole koondises?
    no aga sellepärast ei olegi mind koondises, kuna ma olen ka puujalg...seepärast kysingi et miks selline puujalg koondises on?

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ja tõenäoliselt puujalaks ta jääbki, see on tema häda olnud aegade-algusest: füüsiliste võimete poolest tipptasemel, kuid väravavaist nullilähedane. See ei tekigi, kui seda juba kaasa antud pole.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Vosko on üldiselt see mängija, kes proovib teistele võimalusi tekitada. Seetõttu pole ka võimalust palju olnud, et ise ära lüüa.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Vosko on üldiselt see mängija, kes proovib teistele võimalusi tekitada. Seetõttu pole ka võimalust palju olnud, et ise ära lüüa.
    See, et ta 1-1 väravavahiga olles väravat ei löö on siis tegelikult see, et ta "loob teistele võimalusi"?

Amatöör Kasutaja Vova avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

ma arvan, et ta pole ainuke ründaja kes 1-1 väravavahiga olles väravat sisse ei ole suutnud löö

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    See, et ta 1-1 väravavahiga olles väravat ei löö on siis tegelikult see, et ta "loob teistele võimalusi"?
    Eks tänu "võimaluse loomistele" on ka 1:1 olukordade praktika puudus.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Eks tänu "võimaluse loomistele" on ka 1:1 olukordade praktika puudus.
    Kas mõni veel naljakama põhjendusega ei soovi lagedale tulla?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

1:1 olukordi ta tõesti ei lahenda hästi aga tõsi on see, et kui teda ei oleks meil ees, siis ei võidaks ka eesti ühtegi palli ette lüües.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

1:1 olukordi ta tõesti ei lahenda hästi aga tõsi on see, et kui teda ei oleks meil ees, siis ei võidaks ka eesti ühtegi palli ette lüües.
    No ja mis kasu on pallide võitmisest, kui neid ära ei suudeta realiseerida? Ta võib ju seal ees mõned maha võtta, kuid kaotab need ka sama lihtsalt.

Reservmängija Kasutaja Thugie avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Kui ei vinguta Viikmäe kallal siis Saagi, kui mitte Saagi siis Vosko, kes järgmisena ? jah eesti on vutisuurriik ja kahjuks satuvad kogemata ka sellised vennad koondisesse, jube jube

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Minu tahe polnud Vosko kallal vinguda. Tegelikult eelneva postituse mõte polnud päris otse Voskole, vaid üldse kui vastavale olukorrale. Vosko on tubli ja seda ilma sarkasmita.

ULTRAS Kasutaja Mällar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
    Kui ei vinguta Viikmäe kallal siis Saagi, kui mitte Saagi siis Vosko, kes järgmisena ? jah eesti on vutisuurriik ja kahjuks satuvad kogemata ka sellised vennad koondisesse, jube jube
    järgmisena on Neemelo

Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud