320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Voskoboinikov (36/4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    torpedo põlema!

    Poleks nad nii suurt üleminekusummat küsinud oleks Vosko raudselt Rootsi meistriliigas.
    üleminekusumma on küll liialt liialt suur

    Kommentaar


      Kui suur siis?

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Kui suur siis?
        30 cm-i .

        Kommentaar


          Eesti jalgpallikoondise ründaja Vladimir Voskoboinikovi koduklubi Moskva Torpedo vahetas omanikku, müügihinnaks kujunes sümboolne 1 dollar.

          Ajalehe Sport-Ekspress teatel on senised omanikud lepingu allkirjastanud ja saatnud selle teisele poolele. Kuulsa ajalooga Torpedo on praeguseks langenud Venemaa tugevuselt kolmandasse liigasse
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            VÄGEV !!
            ma ei mõista nalja

            Kommentaar


              no kurat. koondsies selline vend, kelel väärtus siis 1 dolts. tra. ma ostan ta ise ära vist.... koduabiliseks

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                no kurat. koondsies selline vend, kelel väärtus siis 1 dolts. tra. ma ostan ta ise ära vist.... koduabiliseks
                kui täpsemalt loed siis oli klubi väärtus üks dollar
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  kui täpsemalt loed siis oli klubi väärtus üks dollar
                  no tõesti, anna andeks. vaata mis kellaajal ma seda vaadanud ka olin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    no tõesti, anna andeks. vaata mis kellaajal ma seda vaadanud ka olin
                    samasisulise sõnumi saadab järgmisel päeval putin ülejäänud maailmale, kui ta keske ööd oma radaritel rakette lähenemas näeb ning oma tuumakohvris nuppu vajutab
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar




                      hea, et torpedost ära sai...parem kui mitte midagi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Nu loodame et see vaid vahe etapp ja mees saab ikka kuhugi kõrgemale mängima.kuigi ainult rootsi esiliiga siis ju neemelo suutis ennast sealt välja rabeleda ja nüüd on belgias.usun et mees suudab ennast veel kärgemale mängida
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          no sel juhul on koondisekutse enam kui õigustatud --

                          alistas see Rootsi klubi hiljuti ju Flora enda.

                          Kommentaar


                            "Teatavasti teenitakse Inglismaa ja Venemaa liigades kõige paremat palka. Ka mina võinuks saada head raha ja mitte mängida, aga mõnikord pole raha kõige tähtsam," ütles Voskoboinikov

                            Ks tõesti oleks Torpedo teda lihtsalt nagu sitta pilpa peal enda juures hoidnud?

                            Kommentaar


                              mul on hea meel tema üle...

                              Kommentaar


                                Kui pika lepinguga on tegemist, oskab keegi öelda ?

                                e. ja üldiselt teeb tuju heaks, et eestlased ikka lääne suunas liiguvad, Venemaa võikski jääda kaugele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X