320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Voskoboinikov (36/4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Wild guess, aga võib-olla oli asi selles, et Syrianska ei mänginud eile. Küll aga mängis Vosko laupäeval pea terve kohtumise.
    Err.sport andis selle info.järgmine kord enam ei usalda nende infot
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Err.sport on ka varem "hiilanud" igasuguste üllitistega, mis tõele küll ei pretendeeri.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Err.sport andis selle info.järgmine kord enam ei usalda nende infot
        Mina küll ei leidnud sellist infot siit: http://sport.err.ee/index.php?0593979
        Äkki ise lugesid valesti?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mina küll ei leidnud sellist infot siit: http://sport.err.ee/index.php?0593979
          Äkki ise lugesid valesti?
          Eile õhtu kuskil peale kella üheksat oli see uudis veel üleval aga nüüd jah on see kadunud.ei tunnista seekord enda süüd vaid näpuga vibutaks ERR-i poole
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Ja pingile Voskoboinikov langenud ongi.

            Kommentaar


              ma ei saa aru mida teeb koondises mees kes istub rootsi esi liigas pingipeal....

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                ma ei saa aru mida teeb koondises mees kes istub rootsi esi liigas pingipeal....
                ma ei tea aga viimastes mängudes on mees ju hästi mänginud.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Viimatist Syrianska mängu mis nägin, oli Rootsi karikamäng, mille nad küll kaotasid. Vosko sekkus teisel poolajal vahetusest ning oli väga terav, oli ka ainuke Syrianska mängija kes suutis keeperi kicke omaksvõtta niimoodi , et pall ei lenda 20m kaugusele endast.

                  Kommentaar


                    terav või mitte, aga ründajalt oodatakse ikka ka väravaid
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Kui ründaja liiga terav on, siis võib pall katki minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                        ma ei saa aru mida teeb koondises mees kes istub rootsi esi liigas pingipeal....
                        Kas sa viimaseid koondise mänge oled vaadand kus Vosko osalenud on? Sealt on näha, et miks ta koondises on.

                        Kommentaar


                          urmar eelistaks paremameelega floora taustaga ründajaid koondises näha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vova Vaata postitust
                            urmar eelistaks paremameelega floora taustaga ründajaid koondises näha
                            rumal inime, häbene oma rumalust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              rumal inime, häbene oma rumalust
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              see on minu arvamus.rumal oled vist ikkagi sina
                              1010101010
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                                Kas sa viimaseid koondise mänge oled vaadand kus Vosko osalenud on? Sealt on näha, et miks ta koondises on.
                                loomulikult5 olen ja sellepärast ma kysingi et miks selline puujalg kellel puudub kiirus ja realiseerimis oskus teeb koondises

                                Kommentaar

                                Working...
                                X