320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Voskoboinikov (36/4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    loomulikult5 olen ja sellepärast ma kysingi et miks selline puujalg kellel puudub kiirus ja realiseerimis oskus teeb koondises
    Tõsi, realiseerimisega ei ole kõige paremad lood, kuid kiiruslikes omadustes julgeks ma vaielda. Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava. Hispaania vastu tefi ta ka väga korraliku mängu, oleks vaid realiseerimine parem olnud. Üldsegi ma ei saa aru, et mis eesti inimestel viga on, küll ei meeldi see ja too.... kui ta sinu arust selline puujalg on siis miks sind ei ole koondises?

    Kommentaar


      Vosko mängib seal poolkaitset ja viimases mängus oli ta taaskord poolik, millega pärast peatreener surub ta poolikusse aga see pole ju Vosko positsioon

      Kommentaar


        Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
        Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava.
        Mäng palmi alt tulnud amatööride vastu on tõepoolest parim näide.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
          Tõsi, realiseerimisega ei ole kõige paremad lood, kuid kiiruslikes omadustes julgeks ma vaielda. Viimane mäng kus ta osales oli vist Ekvatoriaal-Guineaga kui ma ei eksi, ma ei pannud seal küll tähele, et ta kiiruses oleks vastastele alla jäänud, lisaks lõi ta seal ka värava. Hispaania vastu tefi ta ka väga korraliku mängu, oleks vaid realiseerimine parem olnud. Üldsegi ma ei saa aru, et mis eesti inimestel viga on, küll ei meeldi see ja too.... kui ta sinu arust selline puujalg on siis miks sind ei ole koondises?
          no aga sellepärast ei olegi mind koondises, kuna ma olen ka puujalg...seepärast kysingi et miks selline puujalg koondises on?

          Kommentaar


            Ja tõenäoliselt puujalaks ta jääbki, see on tema häda olnud aegade-algusest: füüsiliste võimete poolest tipptasemel, kuid väravavaist nullilähedane. See ei tekigi, kui seda juba kaasa antud pole.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Vosko on üldiselt see mängija, kes proovib teistele võimalusi tekitada. Seetõttu pole ka võimalust palju olnud, et ise ära lüüa.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Vosko on üldiselt see mängija, kes proovib teistele võimalusi tekitada. Seetõttu pole ka võimalust palju olnud, et ise ära lüüa.
                See, et ta 1-1 väravavahiga olles väravat ei löö on siis tegelikult see, et ta "loob teistele võimalusi"?

                Kommentaar


                  ma arvan, et ta pole ainuke ründaja kes 1-1 väravavahiga olles väravat sisse ei ole suutnud löö

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    See, et ta 1-1 väravavahiga olles väravat ei löö on siis tegelikult see, et ta "loob teistele võimalusi"?
                    Eks tänu "võimaluse loomistele" on ka 1:1 olukordade praktika puudus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Eks tänu "võimaluse loomistele" on ka 1:1 olukordade praktika puudus.
                      Kas mõni veel naljakama põhjendusega ei soovi lagedale tulla?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        1:1 olukordi ta tõesti ei lahenda hästi aga tõsi on see, et kui teda ei oleks meil ees, siis ei võidaks ka eesti ühtegi palli ette lüües.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
                          1:1 olukordi ta tõesti ei lahenda hästi aga tõsi on see, et kui teda ei oleks meil ees, siis ei võidaks ka eesti ühtegi palli ette lüües.
                          No ja mis kasu on pallide võitmisest, kui neid ära ei suudeta realiseerida? Ta võib ju seal ees mõned maha võtta, kuid kaotab need ka sama lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Kui ei vinguta Viikmäe kallal siis Saagi, kui mitte Saagi siis Vosko, kes järgmisena ? jah eesti on vutisuurriik ja kahjuks satuvad kogemata ka sellised vennad koondisesse, jube jube

                            Kommentaar


                              Minu tahe polnud Vosko kallal vinguda. Tegelikult eelneva postituse mõte polnud päris otse Voskole, vaid üldse kui vastavale olukorrale. Vosko on tubli ja seda ilma sarkasmita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                                Kui ei vinguta Viikmäe kallal siis Saagi, kui mitte Saagi siis Vosko, kes järgmisena ? jah eesti on vutisuurriik ja kahjuks satuvad kogemata ka sellised vennad koondisesse, jube jube
                                järgmisena on Neemelo

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X