320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vladimir Voskoboinikov (36/4)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorri, kui see on ainult minu puhul, aga minu meelest on kõige rõvedam asi öelda ründaja kohta seda, et ta peab musta tööd tegema. Just nagu see Kalju kahemeetri vend, kes arvas, et peaga ta ei mängi. Ma ei mõtle siinkohal mitte ainult Voskot vaid ka teisi suuri härgi, Heskeyd või kesiganes. Lihtsalt minu arvamus.

    Kommentaar


      Himki eest sai 88ndal minutil platsile superründaja Voskoboinikov, kes lõi veidi pärast vahetust Himki teise värava.

      P.S! Muutke teema nime

      Kommentaar


        Päris põnev, et Venemaa esiliigas on lubatud neli vahetust mängus.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Alustas Venemaal siis väravaga.. loodetavasti ei jää see ainukeseks tabamuseks.

          Kommentaar


            Dinamo Briansk 4-2 (2-0)Khimki ,Vosko tuli mängu 81min aga meeskonda kaotusest päästa ei suutnud!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vladimir Voskoboinikov (Bakuu Neftśi, Aserbaidźaan)

              Huvitav, mida teeb Bakuu Neftši mängija Himkis?

              Kommentaar


                Siin võiks rohkem moderaatoreid olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Siin võiks rohkem moderaatoreid olla
                  vaata ette .. see pole siin foorumis populaarne mõtteviis
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Viimased 20 min jäänud, Vosko sekkus just vahetusest: http://onedivision.ru/match-98295/video

                    Kommentaar


                      Ei löönud head võimalust ära. Meetri pealt väravahile sülle.

                      Kommentaar


                        Kas see oli Vosko? Ise arvasin, et pigem oli mingi lühem tüüp, kommentaator ka tema nime peale seda olukorda ei maininud.

                        Kommentaar


                          Just mainis tema nime peale olukorda.

                          Kommentaar


                            Õigus sul oli, tegemist oli Vosko 100%-lise võimalusega. Kui selliseid ära ei löö siis pole varsti enam Venemaa esiliiga klubi pingile ka asja.

                            Kommentaar


                              On ka tippliigade mängijad 100%-lisi võimalusi luhta lasknud nii, et see pole midagi uut. Hispaania ja Itaalia jalgpallist ma ei tea küll midagi aga Saksamaa liigas on 100%-lisi võimalusi päris palju luhta lastud ja ka Inglismaalt võib nii mõnegi näite tuua.

                              Kommentaar


                                pole olemas luhatud 100% võimalust - pigem 99%line. 100prossane võimalus peab kindlasti lõpema ju väravaga:P kui superhea sanss mööda lüüakse- saab tegu parimal juhul olla umbes 99,99..% lise võimalusega:P niiet pole hullu Vosko, polnudki 100 prossane- küll tulema hakkab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X