320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Austria MMile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    tühja sellest Austriasdt ,peaasi ,et juudid ahju pandi.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      See et juudid ahju läksid on igavesti OK ja loodan et need kuradi mustperse türklased lähevad sama teed.

      Kommentaar


        #18
        see kui keegi kaotab enne 0:9, ja siis 0:4, ei näita mingit edasiminekut
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          #19
          See et juudid ahju läksid on igavesti OK ja loodan et need kuradi mustperse türklased lähevad sama teed
          tühja sellest Austriasdt ,peaasi ,et juudid ahju pandi.
          kuradi rassisti närud. tegelt mul juutidest suht pohhui aga teil ju mustade vastu samad "tunded"

          Kommentaar


            #20
            mul ainult juutide vastu sellised tunded

            Kommentaar


              #21
              Me oleme mitte rassistid vaid soovime inimväärsemat elu tulevikus et juudid ja värvilised ei hakkaks meie elu määrama.
              KÕIK AHJU.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                we all come from the same place - the punani

                Kommentaar


                  #23
                  Austriaga läks nii, nagu ta läks. Mul on kahju. ja vabshee pohhui, kui mõni mees on türgi fänn. Fännake siis edasi ja mina kaifin mõnuga türgi teekonda MMil (nii sinisilmne pole, et arvaksin, et nad MMil kõigi käest kotti saaksid, kuid MMi lõpuks teenivad teenitult kõige debiilsema meeskonna aunimetuse)...
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma usun, et Türgi võib üllatada nagu ka eelmine aasta EMil. Mitte keegi ei uskunud, et nad edasi pääsevad, aga nii läks: Türgi ja Itaalia pääsesid ju edasi.
                    Jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar

                    Working...
                    X