320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas fitti


    Kuna minu vana risu peal fm2006 aina kokku jooksis, toksin endiselt eelmist versiooni.
    Aga et selline lugu - mul on mängija (Igor Demo), kelle spetsialiteet paistab olevat nn. suured mängud. Liigas võib teha neli-viis halli esitust järjest, aga niipea, kui on karika- või euroopamäng, on just tema see, kelle söödud-väravad asja otsustavad. Tahab teine aga nii palju palka, et pean ta minema laskma; tekkis aga küsimus, mis pagana atribuut või isikuomadus selle \'suure-mängu-spetsialiteedi\' tagab, asendaja võiks ju selle koha pealt võrdväärne mees olla?
    Important matches peaks olema nn \"hidden attribute\" mida vist peaks vaadata saama FM Scoudi nimelise progega.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas gamer


      Niinii, siin ta siis lõpuks ongi. FM2005EST

      Lahtipakituna kausta sisu kopeerida FM2005 kaust/Data/db

      Kui tekib probleeme, või leiate vigu, saatke info danel111@gmail.com. Pole mõtet hakata siin teemat risustama.

      NB! Mäng võiks igasuguste sekelduste vältimiseks olla 5.0.5 patchiga.
      Ma väga paluks, et äkki gamer või keegi lisaks selle faili uuesti, väga tahaks

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Kuna siin on seda teemat jälle uuesti üles töötama hakatud, siis mõtlesin kah ühe mängu teha mõne koondisega. Valisin Inglismaa. Preagu olen jõudnud teha vaid ühe kohtumise MM-turniiri alagrupis Austriaga. Nemad panin kotti 3:0. Kuigi mäng hea ei olnud tulid väravad, kaitse eksimustest. Väravad lõid Lampard, Defoe ja Beckham. Kusjuures kapten Beckhami värav sündis hoopis koomiliselt. Tahtis ta tsenderdada tagapostis olevale Defoele kuid pall võttis ootamatu suuna ja lendas üle austerlaste kollkipri väravavõrku.
        Kunagi lähitulevikus panen siia ka praeguse inglismaa koondise nimistu.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Algselt postitas timpsu


          Algselt postitas gamer


          Niinii, siin ta siis lõpuks ongi. FM2005EST

          Lahtipakituna kausta sisu kopeerida FM2005 kaust/Data/db

          Kui tekib probleeme, või leiate vigu, saatke info danel111@gmail.com. Pole mõtet hakata siin teemat risustama.

          NB! Mäng võiks igasuguste sekelduste vältimiseks olla 5.0.5 patchiga.
          Ma väga paluks, et äkki gamer või keegi lisaks selle faili uuesti, väga tahaks
          Pole enam seda

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Inglismaa koondise koosseis:
            [glow tcolor=orange, fcolor=black, size=2, strength=4]väravavahid:[/glow]
            David James+ pluss tähendab seda et mees on arvestatav tegija
            Paul Robinson+
            Robert Green- minus aga seda et mehel peab kõvasti vedama et mängu saada
            Nigel Martyn-
            [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=3]kaitsjad:[/glow]
            John Terry(varukapten)+
            Wes Brown+
            Rio Ferdinand+
            Gary Neville+
            Ashley Cole+
            Phil Neville-
            Ledley King-
            Danny Mills-
            [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=1]poolkaitsjad:[/glow]
            David Beckham(c)+
            Joe Cole+
            Frank Lampard+
            Steven Gerrard+
            Owen Hargreaves+/-
            Stewart Downing-
            Jermaine Jenas-
            Shaun Wright-Phillips-
            [glow tcolor=red, fcolor=black, size=2, strength=1]ründajad:[/glow]
            Jermaine Defoe+
            Michael Owen+
            Wayne Rooney+
            Peter Crouch-
            Minu eelistatud algkoosseis:
            ..............................James............... ................
            G.Neville..........Brown...........Terry.......... ....A.Cole
            ...........................Gerrard................ .................
            Beckham........................................... ......J.Cole
            ...........................Lampard................ ...............
            ......................Rooney.........Owen......... ............

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Krt, minu võib-olla natuke cheat\'i -hõnguline plaan osta noor Freddy Adu ja müüa ta mõne aasta pärast hirmsa kasumiga maha sai koleda tagasilöögi. Samal ajal, kui mina Ajaxi £12M-pakkumisi tagasi lükkasin, sõlmis poiss PSV-ga tagaselja kontrahti ja mulle pudenes vaid nominaalne kompensatsioon 5,75M. Selgus, et tema kontraht oli unprotected juba 2 aastat enne lõppu.. Aga noh, vähemalt sain Siberian Shystersist tasuta Niko Kranjcari. Maailm on minu.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                mart44 paneb hästi ikka

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Täitsa lõpp, eelmisel kuul oli mäned˛ment \'absolutely thrilled with my commitment\', aga piisas mul avaldada soovi S\'otoni treeneritoolile istuda - karsumm ja sacked. Nii kõrget kukkumist pole mul fm-s veel olnudki vist.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Oi sa rsk...Jätkasin siis oma pelamist Inglismaa managerina....sain 2006.aasta MM-i finaalis brasside käest suhu. 2:3. Aga noh pole hullu..tuleb rahul olla ka hõbedaga. Muidu turniir oli täitsa oo-koo. Alagrupp Inglismaa, Kamerun, Serbia ja Uruguai ei valmistanud erilisi raskusi( 9 punkti) Kameruniga 2:0, Serbiaga 1:0 ja Uruguaiga 4:1. Kaheksandikfinaalis tuli jagu saada Rootsist-see õnnestus- tagajärjega 2:1. Veerandfinaal oligi võidumängudest kogu turniiri raskeim, kui alistada tuli(ülla-ülla!!!! veerandfinaal ja Portugal). Muidugi läks mäng pennude peale mille ma isegi 4-3 võitsin. Ainus mees kes mul eksis oli Owen, teised koksasid sisse(Becks, Rooney, Lampard, Gerrard) Portugaallastel eksisid C.Ronn ja Pauleta. Btw, normaalaeg jäi 0:0. Poolfinaalis alistasin Itaalia 1:0, kes hiljem seljatas pronksiduellis Hispaania 4:2. Aga jh finaalist juba veidi pajatasin. Eriti kurvaks teeb see, et kaotasin eduseisust 2:0. 6.minutil avas Lampard kauglöögist skoori, 56.-ndal kasvatas Owen edu. Kuid siis.....Adriano hätt-trikk ja mäng läbi. Turniiri parim kollikütt oli minu Owen 7 kolliga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Täitsa lõpp, eelmisel kuul oli mänedžment \'absolutely thrilled with my commitment\', aga piisas mul avaldada soovi S\'otoni treeneritoolile istuda - karsumm ja sacked. Nii kõrget kukkumist pole mul fm-s veel olnudki vist.
                      Southamptoni neljanda hooaja alguses ehk 2012 lõppes ka minu lavstoori saintsiga. Kolme koosveedetud hooaja sisse mahtus kaks korda 3. plats premieris ja poolfinaalid FA karikas ning CL-s. Mainit neljas hooaeg algas küll võiduga võõrsil tiitlikaitsja Arsenali üle, kuid edasi novembrini ei suutnud ootamatult võita enam ühtki premieri mängu (CL-s kottisin vaid Milani). Peale võõrsilmängu ManU vastu, kus poolajal juhtisin 5-1 ja lõpuvile järel seis 5-5 jäi, kaotasid lõpuks kõik mängijad korraga usu oma treeneri oskustesse. Tänamatud sellised. Kuna samal ajal sai kinga HSV bundesligas 17. kohale kukutanud treener, pakkusin end asemele ja sain koha. Natuke kurb oli, maha jäi väga kõva sats, aga eks näis mis edasi juhtuma hakkab.

                      LAVi treener olin ka korra. Peale paari mängu avastasin, et normaal-databaasiga on võimalikku koondisematerjali pehmelt öeldes kiduralt, ja lahkusin külmalt oma postilt. Norra koondise eesotsas, kuhu mind järgmisena paluti, on asjad pisut paremad. 2014. MM valikalagrupp on ka sattunud enamvähem ok.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Norra koondise eesotsas, kuhu mind järgmisena paluti, on asjad pisut paremad. 2014. MM valikalagrupp on ka sattunud enamvähem ok.
                        Eilne päev oli FM2K5-maraton. Naine oli algul murelik, siis häiritud, lõpuks tige. Nagu herilane. Aga see ei oma tähtsust, sest Norra on 2014. aasta MM-il.

                        Valikgrupis läks ootamatult tihedaks, halvasti alustanud Tšehhi kogus hoogu, Austria näitas hambaid, Kevin Kyle ja Kenny Miller ei suutnud shotlaste eest skoorimist lõpetada. Aastal 2013, kujutage ette.

                        Viimaseks mängudevooruks oligi Shotimaa grupi võitnud, teisele ehk play-off-kohale pretendeeris lisaks mulle (ehk Norrale) veel Austria, õieti olid nad enne viimast mängu 3 punktiga ees. Ja mõistagi oli viimane mäng just mainitud kahe riigi omavaheline asi. Panin kõik ühele kaardile - maruline rünnak, loodetav kiire värav ja siis keskväli lukku ja vindume lõpuni. Olgu öeldud, et sellised plaanid tavaliselt ei õnnestu.

                        Seekord läks teisiti - 20. minutiks 2-0 Braateni väravatest. Skoor püsis lõpuni. Võrdsete punktide, kuid paremate omavaheliste mängudega Norra grupis teine, Austria kolmas. Play-offis loositi kõikidest võimalikest vastastest nõrgim - Slovakkia. 2-0 võõrsil, 1-0 kodus. Korras nagu Norras, höhöhöö. MMil esimene mäng on Brasiiliaga.

                        HSV on 2013/14 aastavahetusel 5-punktise eduga Leverkuseni ees 1. Hispaanlasest ründaja Javier Roca on selles peamiselt süüdi, 23 kolli poole hooaja pealt. Ainult et Arsenal tahab vägisi tema eest £20M maksta.

                        Krt, kuidagi ei raatsi veel uusi mänge proovima hakata..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          mul siis käsil aasta 2014.ise mängin inglise liigas aga itaalia seria B klubis Taranto-s on hetkel 21 eestlast??kas kunagi on yhes välisklubis nii palju eestlasi??
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar

                          Working...
                          X