320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    algus hea kõik hea. sain täna inglishmannide käest tellitud mängu kätte ja sai ka nautke mängitud. tiimiks aston villa loomulikult. pompey ja tottington läksid liigas ahju 3-1 ja 5-1 vastavalt. juurde sai ostetud mõned noored ässad nagu alssandro creci, giovanni dos santos ja freddy guarini. viimane neist on eriline äss, 18-aastane ja juba kolumbia koondises. samuti sai täiendatud kaitset vananevate staaride micheal gray ja mark pembridge\'iga. peamine ost oli aga muidugi herman crespo, kes angeliga koos moodustavad põhilise ründejõu, löödud 8 väravast 4 on mõlemi arvel

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas fittibaldi


      Algselt postitas zidane_5


      Algselt postitas 17


      Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.
      Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.
      missa luiskad, MINU mängus sai eesti läti käest võõrsil 3-0 ja tegi liechtensteiniga viigi!
      ja tarmo kink will never develop into a player who would deserve a place in Motherwell\'s first team!
      Ei usu? Näitan skriinshotti?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Võiksite kõik rääkida nt. milliseid mängijaid osta soovitate veel, mõningaid häid mängijaid kellel mingil hetkel lepingut pole, taktikaid ja muud sellist !

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Esimene hooaeg Realiga läbi ja võib öelda, et läks üpris hästi Mängisin 4-3-1-2 taktikaga, enamus liigamänge teise koosseisuga, et hoida põhikoosseisu CL-iks. Hooaja alguses ja keskpaigas käis tihe rebimine Betisiga, keda ma võõrsil võitsin 4:1, kuid kes said pärast seda kaotust umbes 10 järjestikust võitu. Hooaja lõpp kaldus ikkagi minu poole, kolm mängu enne lõppu oligi tiitel käes, teise koha peale käis aga tihe rebimine ja selle hõivas lõpuks Betis.
          Real Madrid 91
          Betis 84
          Valencia 81
          Barcelona 72
          Hispaania karikas kasutasin samuti enamus ajast teist koosseisu, peale poolfinaalide ja finaali. Poolfinaali vastane oli Betis, mille võitsin tänu võõrsil löödud väravatega 5:5.
          Finaal Atletico Madridi vastu oli väravaterohke. 8. minutil viis Ronaldo meid ette, Woodgate lõi 2:0. 28. minutil lõi Torres 2:1, Raul tegi 3:1, Torres omakorda 3:2, kuid Figo(56.) ja Zidane(71.) võtsid pinged maha. Gonzalo Colsa lõi veel 6:3 ja selle tulemusega mäng lõppeski.
          Meistrite Liigas tulid alagrupis vastu Chelsea, Dinamo Kiiev ja Olympiakos.
          Võitsin kõik kuus mängu, suurim võit oli grupis teiseks tulnud Chelsea üle - 6:0!
          Playoffides tulid vastu Porto, keda võitsin kokkuvõttes 3:1 ja Club Brugge, keda võitsin 4:1. Poolfinaalis Juventuse vastu pääsesin Delle Alpilt 2:1 kaotusega, kodusel Santiago Bernabeul võitsin 2:0. Finaal Manchesteri vastu oli ülidramaatiline. Keane viis 11. minutil ManU nurgalöögist ette, Scholes kasvatas 29. minutil karistuslöögist edu veelgi - 2:0. Teisel poolajal otsustasin minna riskile. Võtsin välja väsinud Ronaldo, kes oli CL-i parim väravakütt ja mängija ja Guti, sisse tõin Morientese ja Oweni. Seega jätkasin kolme ründaja ja style oli attacking. See tasus ära juba 52. minutil, kui meeskonna kapten Raul lõi seisuks 2:1. 84. minut - Owen viigistab ja 86. minutil lööb Zidane kaunist kauglöögist meie võidunumbriteks 3:2. Milline tagasitulek!
          Ründajad lõid kogu hooaja peale üpris võrdselt väravaid: Ronaldo 22, Morientes ja Owen 21, Robinho 19 ja Raul 18
          Oste oli üpris palju:
          Giovanni dos Santos, Fabio Paim, Daniele De Rossi, Andy van der Meyde, Robinho, Ragnar Klavan, Freddy Adu, Adriano(mitte Interi, vaid üks teine, 15 aastane), Alessio Cerci, Daniele Bonera, Antonio Cassano. Kokku rohkem, kui 80 miljoni naela eest. Tegin vaid ühe müügi, väravavaht Cesar lahkus 1 miljoni eest Betisi.
          Koosseisud oli sellised:
          1.koosseis----------Raul----------------Ronaldo

          ------------------------------Zidane-----------------------------

          ------------Figo------------De Rossi-----------------Beckham

          Roberto Carlos------Samuel--------Helguera----------Salgado

          ------------------------------Casillas----------------------------


          2.koosseis-------Robinho/Owen-------Morientes

          ------------------------------Cassano---------------------------

          -----------Solari---------------Guti------------van der Meyde

          Klavan/Raul Bravo-----Pavon-------------Woodgate-------Bonera

          -------------------------Casillas/Diego---------------------------

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            kust saaks inglise keele patchi endale
            PALUN aidake
            Lõvi helistab põlevale ringile:
            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Algselt postitas RantZ


              kust saaks inglise keele patchi endale
              PALUN aidake
              osta originaal..

              igatahes esimene hooaeg sai ära mängitud ja kitsaste ressurside liuste sai üsna korralik sessoon. inglise liigas jäin 7ndaks, seda tänu ära vajunud hooaja lõpule, hooaja esimesel kolmveerandil pakkusin konkurentsi ka cl kohale aga lõpus oli hea, et üldse euroopasse sain. hooaja bombardiirid olid crespo ja angel 21 väravaga. crespo oleks ka võibolla rohkem löönud aga viimastes mängudes istus ta pingil. too kolumbia täkk-nooruki freddy guarin\'i väärtus on hooajaga tõusnud ostu hetke 1.9 millilt 8.5le millile.

              tervitused kõigile manu ja realiga mängijatele..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Njah.. praktiliselt terve esimene hooaeg käis mul Motherwelli \'roolis\' olles madin ülesjääja selgitamiseks ettearvatult Invernessiga, suurema osa aastast hoidsin tabelis austusväärset viimast kohta paaripunktise vahemaaga nende taga. Viimastes, tabeli alumise kuue omavahelistes mängudes läks asi aga paremaks. Lõpuks - juhtisin viimases voorus sellesama Invernessi vastu 2-1, ja selle seisuga oleks ma jäänud lõpptabelis neist ühe punktiga peale ning relegeerunud oleksid nemad. Muidugi aga lasin omale 93. minutil lüüa viigivärava ja lõpptabelis jäin seega ikka 1 vähempunktiga viimaseks.

                Uue hooaja eel soetasin päris rohkelt uusi (aga muidugi tasuta) nägusid, assistant manageriks sain ootamatult lihtsalt Tommy Burnsi (kes peaks IRL olema shoti koondise caretaker hetkel?) ja novembris olen esimeses divisjonis kindlalt esimene. Võitsin ka League Challenge Cupi. Suurim võit seni Arbroathi üle 8-0, kus lõpuks ometi särama hakanud ja just esimese koondisekutse saanud David Clarkson lõi 6 kolli, neist kolm kusjuures pendlad.

                Seega - liiga hea divari jaoks, aga selgelt liiga sitt premieri jaoks. Parimad mehed on muidugi wanted ja nõuavad transfer listi paigutamist ja suuremat klubi, aga ma olen keeldnud. Seni pole see nende esitusetele küll märkigi jätnud. Board on muide stabiilselt pleased...\'

                ahjaa: pole väga täpselt eestlaste käekäiku jälginud, aga Piiroja on Dundees ja Eesti koondise põhitegijaid on Anton Sereda.. Peaaegu oleks ta ära ostnud, aga 10k jäi vajaka .
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  nii, kas mingit data editori ka selelle pelale juba ilmunud on, ma olen leidnud vaid save game editore

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Algselt postitas gamer


                    nii, kas mingit data editori ka selelle pelale juba ilmunud on, ma olen leidnud vaid save game editore
                    Mul oli igatahes mänguga kaasas üks FM data editor. Ise ma ei vinna seda kasutada ega tea kas see töötabki üldse. ISeenesest olen oma teise hooajaga algust teinud. Hetkel teisel kohal, rohkem ei ütle.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Algselt postitas eston#21


                      Algselt postitas RantZ


                      kust saaks inglise keele patchi endale
                      PALUN aidake
                      osta originaal..
                      no aga mul on jumäng olemas ja mis mõttega ma uue pean ostma mul olex lihtsalt inglise keele patchi vaja
                      Lõvi helistab põlevale ringile:
                      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        sest piraatlus on paha paha

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          INGLISE KEELE PATCH:

                          http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=164650EF7A6AA3C2F62A68F242940C45

                          PALUN!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            kes viitsib võrgus ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              viitsin võrgus!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas eestimees


                                INGLISE KEELE PATCH:

                                http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=164650EF7A6AA3C2F62A68F242940C45

                                PALUN!

                                AITÄH
                                Lõvi helistab põlevale ringile:
                                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X