320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas ethan


    Algselt postitas Hughes


    Algselt postitas ethan


    Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!
    mitmest mängust?
    Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest.
    kust sa tema veel said? mul on küll mängus ainus eestlane Poom.
    ½121½

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas Hughes


      Algselt postitas ethan


      Algselt postitas Hughes


      Algselt postitas ethan


      Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!
      mitmest mängust?
      Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest.
      kust sa tema veel said? mul on küll mängus ainus eestlane Poom.
      U-21või U-19 alla sa muidugi vaadata ei osanud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        Mul jõudis Kink Eesti A-koondise eest lausa 5 mängu pidada. Läti ja Venemaa mängude tulemusi ma ütlema ei hakka...

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Algselt postitas ethan

          Minu poolest võib teema sulgeda.
          ei või midagi, madalamates liigades on ikka tore mütata.
          võtsin šoti kolmanda liiga klubi Albion Roversi, lasin suurepalgalised, aga 97-aastased mehed lahti ja laenasin inglise ja shoti kõrgematest liigadest noori talente. siiski enamikul meestel tiimis vähemalt 6-7 näitajat 1..
          esimese 10 mängu järel kindel liider. mis on küll hämmastav, sest enamik väravaid on tulnud sellest, et vastaste väravavaht ei saa korjalikult tõrjutud ja keegi minu mängijatest jääb ette reboundile..

          ManU-ga mängides ei tulnud ajakirjanikud ise midagi kysima, nüüd olen pidanud päris mitu head korda kommenteerima karikasarja mängu ja tulevikulootuse ostu jne.

          ei, nalja saab, juba lausa kahju, et albioniga täisversioonis (ja pikemas perspektiivis) ei mängi.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Mind nagu huvitab, kas nendel väravavahtidel seal väravas ka mingi mõte on või on nad niisama sinna 11 mehe täissaamiseks pandud?

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Algselt postitas 17


              Mind nagu huvitab, kas nendel väravavahtidel seal väravas ka mingi mõte on või on nad niisama sinna 11 mehe täissaamiseks pandud?
              sama küsimus...eriti mõttetu on ikka selle meeskonna väravavaht millega sina mängid. minu meestel on jällegi 1-1 olukorras raskusi väravale pihta saamisega. isegi Zahhovaikol on parem löögitehnika, kui minu mängijatel seal mängus.
              ½121½

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Algselt postitas Ferreira


                  Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.
                  Pärast poolt hooaega arvasin mina seda sama. Kuid jah... võimaluste realiseerimine, mängijate suurus ja palli suurus ajavad ikka suht närvi. No, kurat, kui võimalik on lüüa 5-6 korda järjest nt viie-kasti joonelt pall üle. Üldse on palju asju, mis ikka närvi ikka päris mustaks ajavad.

                  Ma ootan CM-i ära. Äkki on parem.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas Ferreira


                    Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.
                    Pärast poolt hooaega arvasin mina seda sama. Kuid jah... võimaluste realiseerimine, mängijate suurus ja palli suurus ajavad ikka suht närvi. No, kurat, kui võimalik on lüüa 5-6 korda järjest nt viie-kasti joonelt pall üle. Üldse on palju asju, mis ikka närvi ikka päris mustaks ajavad.

                    Ma ootan CM-i ära. Äkki on parem.
                    Seda küll. Näiteks triblas mul Saha vv mööda ja lõi umbes 3 meetri pealt üle .
                    Veel mis pinda käib on \'Make offeri\' nupp. See seal alla vasakul. Vanasti oli ta seal üleval kust sai ka teisi asju teha. Aga muidu üle pole visanud veel nii et mängin hoolega .

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Nii kõik kellel mäng käes on ja on seda juba natuke mänginud võiks siis pikemalt rääkida kuidas neil läinud on jne, nagu seda on CM teemades tehtud! Uut teemat polnud ka mõtet teha nii, et võiks siis siia oma meeskonna käekäiku postitama hakataa!

                      Ise alustasin esimest mängu ManU\'ga ning praeguseks on natuke üle poole hooaja mängitud ning liigas asun tagasihoidlikul 4 kohal, kuigi Chelsea ja Liverpool on kohe ees 1p kaugusel! Arsenal on, aga praegult heas vormis ning juhivad minu ees 7p + neil on veel 1 mäng varuks ka! Meistrite Liigasse pääs oli mulle üllatavalt raske, nimelt tuli qual. 3 ringis vastu Red Stars ning esmene mäng jäi võõrsil 1:1 (Mäng oli veel sellepärast ka katastroofiline, et kaotasin G.Neville\'i 7 kuuks murtud jalaluuga) ! Mõtlesin, et noh pole hullu ja kodus tõmban koti pähe, aga kodus pressisin terve mängu, kuid nad osutasid südi vastupanu ja lõpp skooriks 0-0 ning tänu võõrsil löödud väravale sain edasi! Alagrupis tulid vastu Leverkusen, Panathinaikos ja Ajax. Alagrupis probleeme ei tekkinud kui välja arvata mõneti üllatav kaotus võõrsil Leverkusenile 0-3 (kõik 3 väravat lõid nad esimese 10min) Kodus tõmmati neile vesi peale ja 5-0 võit mulle! Edasi läksin grupiost 15p ja teisena sai edasi Ajax! Esimeses Playoffis tuli vastu Valencia! (pole veel mänginud nendega) FA Cupis ja League Cupis langesin kohe välja kuna kasutasin varumehi, kuid nad ei saanud oma ülesannetega hakkama (mängud olid Chelsea ja Stoke City\'ga!
                      Hooaja algul tõin klubisse juurde F.Adu Kes liitus meiega Jaanuaris kuna tööloaga oli raskusi! Talvise \'transfer windowi\' ajal müüsin maha Q.Fortune\'i ja Djemba-Djemba ning leppisin kokku ülemineku, mille käigus lahkub klubist W.Brown (seda siis suvel)
                      Praeguseks on klubi eest kõige rohkem väravaid löönud Nistelrooy (24 kolli) :P

                      Praeguseks siis kõik ja lõpliku kokkuvõtte hooajast teen siis, kui olen esimese hooajaga lõpuni jõudnud!
                      Praegu kavatsen mängida mõningad hooajad ManU\'ga ning siis püüan Sunderlandiga ilma teha!


                      Teised võiks veel öelda, mis mängijaid soovitatate osta!

                      Rohkem ootan muidugi CM5, aga seni on see mäng ka päris seeditav! :P

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        ManU-ga on alguses transfer budget ainult 7.75 mil. Ja Solskjaeri 12 Months vigastus on ka jube. Ma alustasin korraks ManU-ga, aga lõpetasin ära, sest keerasin endal\' Cl-i registreerimisega mängu peesse. Nimelt ei registreerinud Rooneyt, Ferdinandi, Smithi ja veel paari tegijat. Täna alustan uuesti.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          Noh, mängisin täna hooaja lõpuni tegelt, interiga.

                          Juuli kuus saadi teada šokeeriv uudis: Kasvaja tõttu ei saanud peatreener Roberto Mancini treenerina jätkata ning vaja oli kiiret asendust. Järgmise päeva hommikul helises minu korteris telefon. Ühel pool olin mina ning teisel pool Interi spordidirektor Marco Branca, kes pakkus minule lepingut. See tuli küll šhokkina, kuid otsustasin väljakutse paugu pealt vastu võtta. Pidin ennast võimalikult kiirelt Milaanosse ajama. Juba oli interi kodukal üleval uudis minu tulekust ja oli märgitud ka ära homse pressikonverentsi aeg. See oli kell 17:00 kesk-Euroopa aja järgi.

                          Algus tundis paljulubav. CLi kvalifikatsioonist sain niuhti läbi. Vastaseks oli Skonto. Edasi sain lõppskooriga 7:1 vist. Suvel ostsin endale Veroni mängijaõigused. Rohkem suuri tehinguid vist ei teinud. Ei, tegin küll. Kuna täkk nimega Vieri ostsustas minuga mölisema hakkata tähendas see talle ust. Maksin vist mingi 220k naela ning temast sai vabaagent. Sealt siirdus ta Liverpooli. Tema edasisi tegemisi pole jälginud. Hooaega alustasin mänguga Roma vastu. Mängu eel käisid meediast läbi kommentaarid mõlema meeskonna peatreenerite poolt. Del Neri oli mängu eel kindel, et nad võidavad, kuid mina jäin rahulikuks ja vastasin prillidega pastaõgijale, et las parim võistkond võidab. Juhtus nii, et meie oli parimad. Võitsime 2:0.

                          Järgnes veel hunnik suurepäraseid nädalaid. Serie A-s panime koos AC Milani ja Juventusega päris pikalt täiseduga. Samas, Meistrite Liigas olime minetanud edasipääsu võimalused kuna alahindasime vastaseid. Eriti tugevaks osutus Celtic. Teise koha hõivas endale FC Bayern. Meie pidime üllatuslikult lepima alles kolmanda kohaga. Olin mängijate peale päris vihane, sest Meistrite Liigas ei olnud näha mängu, millega esinesime Serie A-s. Varsti jõudis kätte mäng, mida ma põnevusega ootasin: Minu esimene Milaano derby. Sellele mängule eelnendud mängudes tekkisid mul tõsised probleemid skoorimisega. Mängu ajal tundus jälle, et me ei leia väravavõrku üles. Kuid siiski. Teise poolaja keskpaigas sai karistusala joonel palli Obagol. Nigeeria täkk virutas kohe palli Dida\'st mööda ja läksime 1:0 juhtima. Taktikaliselt läksin peale väravat kaitsesse kuna oli emotsionaalselt tähtis võita oma esimene derby. Kuid mingi 5 minutit enne mängu lõppu lõi Milan värava. Autor Inzaghi, aga see oli suluseisust. Ülejäänud 5 minutit pidas kaitse vastu ja derby võit oligi võetud.

                          Kuid talvel otsustasin teha kaks müüki, mis mängisid ilmselt minu hooaja teisel poolel väga suurt rolli. Ma otsustasin 10 miljoni eest loobuda Andy Van der Meyde ja Ivan Cordoba teenetest. Tasapisi olen ma aru saanud, et ma tegin valesti. Nende eest saadud raha eest hankisin ma endale, aga korraliku left-backi, Dede ning keskkaitsesse Vincent Kompany. Muidugi oli seal nende eest saadud raha hulgas ka endine ülejääk transfer budgetist. Kahjuks osutus Kompany ost aga tõsiselt mõttetuks. Ta sai mängida kokku mingi 6-7 mängu ning üle 7 ei saanud ta kunagi hindeks. Ma olin tõsiselt pettunud. Dede oli õnneks kasulikum. Brass ei saanud kunagi hindeks midagi alla 7. Olgu mainitud, et hooaja esimese poole lõpuks olin liigatabelis kolmas. Milan ja Juventus olid juba päris korraliku vahe sisse käristanud. Säilis pisukene lootus, et suudan mõlemad kinni püüda.

                          Kahjuks ei läinud hooaja teine pool kuidagi hästi. Eriti sitalt läksid mängud võõrsil. Adriano, kes esimesel poolel hooajast sahistas võrku tervelt 19 korda suutis teisel poolel hooajast lisada oma saagile vaid 3 kolli. Lisaks kaotasid siis supervormi ka Dejan Stankovic, Emre ja Recoba. Kõik mehed täitsid rolli keskväljal. Kaks esimest olid võistkonnale aga enneolematu tähtsusega. Emre oli meie hea hooaja alguse tähtsaim figuur. Tekitas väravavõimalusi, kui palli kaotas võitles alati tagasi jne. Ta oli absoluutselt asendamatu. Dejan\'i söötudest äärel tundsime, aga tõsiselt puudu, ka väravat ei leidnud ta enam eriti ülesse võrreldes hooaja algusega.

                          Hooaja teisel poolel oli ka paar head asja. Nimelt, edutasin ülesse paar noort mängijat. Hooaja käigus sai noortetiimist tunda Serie a lõhna 6 meest. Kaks neist panid lausa värava oma debüüdil. Kõik need olid itaallased. Pärast häid seeriaid Kreeka eest ostustasin A koosseisu tuua kreeka täkku Labros Choutuse. Tal võttis väravalöömisega küll natukene aega, kuid lööma ma ta sain. Hooaja lõpuks sai mees hakkama 10 väravaga 20 mängust. (Kümnest neist tuli ta vahetusest platsile) Kõige tähtsamad väravad olid tema jaoks kindlasti löödud Juventuse vastu. 2 väravat meie 3:0 võidumängus Juve vastu jätsid ta algkoosseisu kuni hooaja lõpuni ja virutas ta veelgi kolle. Nüüd räägiks, aga meie hooaja teise poole suurima staari tegemistest. Staari nimeks osutus Julio Ricardo Cruz. Ma ei suuda kokku lugeda mänge, kus ta meile punkte päästis. Aga jah, tänu tema väravatele saime me ligikaudu 20 punni. Kroonijuveeliks jääb tal mäng Sampdoria vastu, kus me kümnekesi olles jäima kaotusseisu 1:0 ning tema kolme väravaga suutsima lõpuks võita 3:1.

                          Liigas tulin kolmandaks. Neljandaks jäi 5 punktiga, ülla-ülla, Palermo. Aga eriti põnevaks osutus Serie A viimane voor. Enne seda oli Juventusel tabelis täpselt kolm punkti milanist rohkem. Ja oi kuradit, viimases voorus kohtusid just need kaks võistkonda. Juve võidu korral oleks tiitli saanud Juve, viigi korral Juve ning Milani võidu korral tänu väravatevahele AC Milan. Mäng jäi 2:2 viiki niing Juventus krooniti kahekümnekaheksandat (on vist nii palju) korda Itaalia meistriteks.

                          Üldiselt oli mul palju õnne, et ma hooaja käigus kinga ei saanud.


                          Nüüd üritan saada täisversiooni ning jätkata mängu. Suvel on plaanis osta Marco Materazzile sobi keskkaitse partner ning keskväljale üks või rohkem uus(i) nina/u. Kuigi ma siiralt loodan, et CM on parem.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            Ma saan valida installimisel prantsuse, portugali ja hispaania keel vahel. Tahaks kuskil Inglise keelset patchi või midagi saada.
                            Edit=minu viga, sain inglisekeelseks tänu demole, nüüd vaatan, kas töötab ka korralikult

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              Kust te selle saite? Torust vä?
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas realmadridfan


                                Kust te selle saite? Torust vä?
                                Mina tõmbasin selle siuksest kohast nagu Torrentstorm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X