320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taaskord vigane.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Kuna elan praegu Maltal, siis variant 1,15h otselennuga Cagliarisse mängu vaatama minna. Keegi varem Serie A vaatamas käinud. Oskab äkki öelda, kust pileteid uurida võiks? Ilmselt pakuks huvi 17. veebruar vs Parma. Kas siis Raku platsil on või mitte, aga põhimõtte pärast tasuks juba minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas n1stelr00y Vaata postitust
        Kuna elan praegu Maltal, siis variant 1,15h otselennuga Cagliarisse mängu vaatama minna. Keegi varem Serie A vaatamas käinud. Oskab äkki öelda, kust pileteid uurida võiks? Ilmselt pakuks huvi 17. veebruar vs Parma. Kas siis Raku platsil on või mitte, aga põhimõtte pärast tasuks juba minna.
        Ma ei tea nüüd, kas kõige lihtsam ei ole alustada klubi kodulehelt? Hispaania La Liga kohtumise jaoks sain küll niimoodi üpris lihtsalt piletid, üks link viis teiseni ja olemas. Itaalia muidugi on Itaalia ...

        Kommentaar


          Cagliari mängule saab ticketone.it (vana listicket) keskkonna kaudu pileti osta. Kodulehelt viivad samuti lingid sinna. Paar nädalat enne peaks piletid müüki tulema ja Parma mängus ilma jäämise ohtu kindlasti ei ole.

          Endal ka ei jopanud mängu valikuga, kuna vs Chievo oli Raku samuti katki. Vähemalt Lucas Castro lõi uskumatu värava.

          Kommentaar


            Sai Ragnari esimesel mängul 26aug Sassuologa käidud...pileti sai vabalt osta paar tundi ennem mängu fännipoest...statal rääkides kohalikega öeldi,et pileti probleeme ei olegi,v.a. kui mängitakse mõne suurega,mis on loomulik minu meelest...

            Kommentaar


              Mis need piletihinnad on? On käinutel mingeid soovitusi sektori osas?
              Tänud seniste soovituste eest, ma siis ei hakka mingite vahendajate kukrut täitma, kiirustades ostmisega.

              Kommentaar


                Natuke susiseb. Klavan Romasse?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Natuke susiseb. Klavan Romasse?
                  Vot see oleks aus. Roma Itaalia normaalseim klubi ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Vot see oleks aus. Roma Itaalia normaalseim klubi ikkagi.
                    Mille alusel sa seda väidad, et see kõige normaalsem klubi on? Äkki tood kõigi teiste klubide puhul välja, miks need võrreldes Romaga vähem normaalsemad on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Mille alusel sa seda väidad, et see kõige normaalsem klubi on? Äkki tood kõigi teiste klubide puhul välja, miks need võrreldes Romaga vähem normaalsemad on?
                      Ära nüüd erutu. Ikka isikliku meeldivuse alusel. Lisaks selle alusel, et kui ma olin väike, umbees 5-6 aastane mann(jah, siis kui Manku pedeks hakkasin) sain ma omale kuskilt kohast Totti särgi ja kellest sai mu üks lemmik mängija aastateks. Ilmselt oma nahaalsuse ja olekuga. Mis minujaoks kandus üle ka Roma mentaliteediks. Lisaks muidugi lõpunivälja ühte klubisse jäämine. Mis minujaoks on väga sümpaatne ja teeb temast ühe läbiaegade mehe.
                      Teiste klubide puhul on üks väga hea ühinenäitaja miks nad pole nii normaalsed. Seal ei mänginud Totti.
                      Ehk lihtsalt mulle isklikult on Roma sümpaatne klubi. Et sa kohe põlema läksid, miks teised rohkem normaalsemad on kui Roma ?

                      Kommentaar


                        Raske uskuda sellist uudist. Kes ikka vigastatud mängijat jahib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                          Raske uskuda sellist uudist. Kes ikka vigastatud mängijat jahib.
                          Algseks allikaks Rooma kohalik väljaanne Leggo, kus räägitakse ühes nupukeses noortest kaitsemängijatest, keda jahitakse, aga keda tõenäoliselt keset hooaega ei saada ja siis moka otsast visatakse Ragnari ja Udinese Nuytinck välja, kui variandid, kes oleksid talvel reaalsed.

                          Kui just mingisugust loosiratast kasutusel ei olnud, siis naljakas, et niimoodi konkreetsed nimed välja pakuti. Äkki tõesti jäi Di Francescole silma, kui mullu kevadel tehti Meistrite liiga kohtumistele eeltööd ning sel sügisel saadi meest 90 minutit enda vastu oma silmaga väljakul näha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Ära nüüd erutu. Ikka isikliku meeldivuse alusel. Lisaks selle alusel, et kui ma olin väike, umbees 5-6 aastane mann(jah, siis kui Manku pedeks hakkasin) sain ma omale kuskilt kohast Totti särgi ja kellest sai mu üks lemmik mängija aastateks. Ilmselt oma nahaalsuse ja olekuga. Mis minujaoks kandus üle ka Roma mentaliteediks. Lisaks muidugi lõpunivälja ühte klubisse jäämine. Mis minujaoks on väga sümpaatne ja teeb temast ühe läbiaegade mehe.
                            Teiste klubide puhul on üks väga hea ühinenäitaja miks nad pole nii normaalsed. Seal ei mänginud Totti.
                            Ehk lihtsalt mulle isklikult on Roma sümpaatne klubi. Et sa kohe põlema läksid, miks teised rohkem normaalsemad on kui Roma ?
                            Mina pole ühegi klubi normaalsuse/mittenormaalsuse kohta mitte midagi väitnud, seega su küsimus ei päde siin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Mina pole ühegi klubi normaalsuse/mittenormaalsuse kohta mitte midagi väitnud, seega su küsimus ei päde siin.
                              Ole siis edasi selline.

                              Kommentaar


                                Käis täna Portos operatsioonil. Kõige halvema stsenaariumi järgi võib olla hooaja lõpuni audis, loodetavasti piirdub taastumisperiood siiski paari kuuga: http://www.delfi.ee/a/85111297
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X