320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmisel korral Klavan kukkus peale koondisekäiku (0:4 vs Holland) Cagliaris algkoosseisust pingile. Nüüd on tulemas kaks koondise mängu, kus ühes pole mõtet eniveis Klavanit kasutada (sõprusmäng) ja teises on megaraske tulemust teha nagunii ning positiivne tulemuski ei muudaks Eesti punase laterna staatust. Ma selles osas saan 100% aru, et mees pigem jääb hetkel klubi (ja pere) juurde. Lisaks muidugi ei tasu unustada, et Klavan on 34. Pahatihti mujal maailmas on mängijad selleks ajaks tõepoolest koondises mängimisest täiesti loobunud, sest keha lihtsalt ei pea mitmel rindel andmist vastu. Eriti arvestades, et Klavan mängib siiani ikkagi vägaväga kõrgel tasemel jalgpalli.

    Loodetavasti Klavani puhul siiski uues valiktsüklis uue hooga ehk pigem võiks ju rõõmustada, et ta ametlikult lõpetanud pole? Mitte viriseda. Või millest see "võiks ju ametlikult koondisest täiesti loobuda" jutt tuleb? Suht debiilne mu meelest? Ei?

    -e- Kusjuures siin näiteks toodud Raio Piiroja karjäär sai läbi 34-aastaselt koondises saadud vigastusega. Sügisel ja seisus, kus koondis valiktsüklis ei mänginud enam millegi peale. Ei välistaks, et temagi tagantjärgi targana jätnuks tulemata.

    Kommentaar


      See on nüüd küll vägev, kuidas Klavani jaoks mingid suvalised tüübid tema pereelu korraldavad ning kolmanda lapse sündi pisendavad. Me ju ei tea, mis olukorraga täpselt on tegu, mistõttu pole niisama mõtet sõnu loopida.

      Kommentaar


        Ma korra küsiks üle, et kas mees ise ka konkreetselt selle vabanduse taha on peitunud või tulebki see kogu jaur sellest, et mingi tüüp 20 postitust tagasi mainis, et Klavan sai hiljuti isaks, ja Voolaid oma kommentaarides mainis ka, et paljude muude asjaolude kõrval pidas Raku tähtsaks pere juurde jääda?

        See on ka muidugi tipp, et mo arust tehti siin teemas esialgu lihtsalt nalja, et tõmbaks kapteni äkki Jürgensi stiilis võlla, nüüd aga tundub, et mõni ullikesem siin juba süütab tõrvikuid ja suundub rongkäigule.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          See on nüüd küll vägev, kuidas Klavani jaoks mingid suvalised tüübid tema pereelu korraldavad ning kolmanda lapse sündi pisendavad. Me ju ei tea, mis olukorraga täpselt on tegu, mistõttu pole niisama mõtet sõnu loopida.
          Me ei teagi. Samas, võta kust otsast soovid. Avalikuse huvi on põhjendatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Me ei teagi. Samas, võta kust otsast soovid. Avalikuse huvi on põhjendatud.
            Jaak, sina või?

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Jaak, sina või?
              Ubakivi oleks selle peale öelnud, et unustage ära oma lapsed/naised/üritused/ Kui on koondisemäng, siis on koondisemäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Mõlemad on sellessuhtes natukene haruldased, et mängivad vasakujalaga ja üks peaks mängima keskkaitsepositsioonil, kus ta ei tunne ennast absoluutselt mugavalt.
                Vähe ikka. Aga minuarust sellest oli mõned aastat tagasi juttu isegi. Mingid spetsialistid arvasid, et see ei tohiks olla nii suur probleem(Äkki oli Lemsalu vms?). Ise arvan ka, et võiks poorida.

                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Sinu poolt nimetatud mängijad on vähe teise kaliibriga ja osad ka mõnevõrra nooremad. Eks see mittetulek on mitme asja sümbioos ja mina saan temast täielikult aru. Tal on juba koondise eest piisavalt mänge. Lisaks ei suuda ta ilmselt praegu koondisele oluliselt midagi juurde anda. Sesuhtes on tal koondisse tulles võimalik ainult kaotada. Eks ole näha, kuidas uues valiktsüklis. Ehk veel tuleb.
                Maailmamõistes kindlasti. Ma pigem mõtlesin Eesti koondise vaatevinklist. Mingid mängijad ja mingid positsioonid on sellised, kus on teada, et “nende” meeste kvali on parim.

                Selle teise vaatenurgaga ei saa ma siiski absoluutselt päri olla. Et mänge on juba piisavalt ja ei suuda hetkel meie koondisele midagi juurde anda. Sellise põhjendusega võiks ju loobuda nii mõnigi mees. Ning kui laseb sellise palli veerema võib see hakata kurjasti tulevikus kätte maksma.
                Samuti põhjendused, et eelmine kord langes peale koondist pingile jne.

                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ma korra küsiks üle, et kas mees ise ka konkreetselt selle vabanduse taha on peitunud või tulebki see kogu jaur sellest, et mingi tüüp 20 postitust tagasi mainis, et Klavan sai hiljuti isaks, ja Voolaid oma kommentaarides mainis ka, et paljude muude asjaolude kõrval pidas Raku tähtsaks pere juurde jääda?

                See on ka muidugi tipp, et mo arust tehti siin teemas esialgu lihtsalt nalja, et tõmbaks kapteni äkki Jürgensi stiilis võlla, nüüd aga tundub, et mõni ullikesem siin juba süütab tõrvikuid ja suundub rongkäigule.
                Ilmselt ta treeneritel ikka seda ütles. Vaevalt keegi välja mõtles.

                Keegi süüta midagi. Lihtsalt võiks ilusti kenasti ära öelda. Nagu Stok välja tõi.” Keskendun klubile ja kui väga vaja vms. ka koondisele” ehk annaks selgelt mõista. Tulen kui tõesti häda käes või midagi kaalul. Muidu pole mõtet kutsuda.

                Asi on lihtsalt selles, et mõndadel inimestel( nagu nt. mul) tekib küsimus juba peale mõndasid kordasid ära ütlemisi. Sellise üldisema põhjusega. Mõnel hiljem.
                Ilmselt nii sinul, kui ka mõnel teisel tekiks sama küsimus. Kui me oleks aasta pärast sellises seisus, et Raku on eelmised 3 või 4 akent sama põhjusega ära öelnud. Ja nüüd jälle.

                Jürgensi teema oleks võinud ka siis võtta tegelikult kokku väga lihtsalt, ilma draamata. Poiss keskendus sellele mis on tema vanuses pea sama oluline, kui Klavanil pere. Samuti on ta ennast tõestanud. Kõigist teistest peajagu üle. Mis ta nendel reamängudel ikka käib. Las tuleb ja kütab EMil parem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Või teeb mingi ühiskondliku kokkuleppe. Kui oled X mängu täis saanud ja klubi karjäär kannatab kriitikat, siis võid aega võtta perega. Eriti kui midagi kaalul pole koondises.
                  Et siis kui oled täpselt selles olukorras nagu Klavan praegu või?

                  See "ühiskondlik kokkulepe" muide ongi täiesti olemas. Ja seisneb ta selles, et mõistusega inimesed ei jaura praeguses olukorras, vaid mõtlevad umbes sekundi või kaks ja saavad väga hästi aru. Ja aktsepteerivad. Et kellelgi "tekivad mingid küsimused", no las nad tekivad siis, mis sinna ikka teha.

                  Aga kui täiesti otse öelda, siis see mingi hambaid krigistava vaenulikkuse noot Klavani suunal, mis siit teemast viimasel ajal läbi kipub jooksma, on suhteliselt tülgastav. Umbes et võid ju kangelane olla, aga kui nüüd ei tee nii, nagu minu meelest õige on, siis ... Mees on vähe andnud koondisele? Jah, tal ongi natuke suuremad privileegid kui mõnel teisel. Kostjal on näiteks kahtlemata ka, lihtsalt muudes aspektides. Ja Piirojal olid ja Metsal saavad ka kümnekonna aasta pärast olema, kui ta peaks klubis-koondises samasuguse karjääri tegema. Elu käibki nii.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Et siis kui oled täpselt selles olukorras nagu Klavan praegu või?

                    See "ühiskondlik kokkulepe" muide ongi täiesti olemas. Ja seisneb ta selles, et mõistusega inimesed ei jaura praeguses olukorras, vaid mõtlevad umbes sekundi või kaks ja saavad väga hästi aru. Ja aktsepteerivad. Et kellelgi "tekivad mingid küsimused", no las nad tekivad siis, mis sinna ikka teha.

                    Aga kui täiesti otse öelda, siis see mingi hambaid krigistava vaenulikkuse noot Klavani suunal, mis siit teemast viimasel ajal läbi kipub jooksma, on suhteliselt tülgastav. Umbes et võid ju kangelane olla, aga kui nüüd ei tee nii, nagu minu meelest õige on, siis ... Mees on vähe andnud koondisele? Jah, tal ongi natuke suuremad privileegid kui mõnel teisel. Kostjal on näiteks kahtlemata ka, lihtsalt muudes aspektides. Ja Piirojal olid ja Metsal saavad ka kümnekonna aasta pärast olema, kui ta peaks klubis-koondises samasuguse karjääri tegema. Elu käibki nii.
                    Millest nad siis peavad aru saama? Äkki seletad mitte nii erudeeritud inimestele?

                    Kommentaar


                      Väga kena. Varsti tuleb see argument, et ma maksan makse ja maksumaksjana ma nõuan, et Klavan mängiks. Uskumatud tüübid ikka siin kohati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Väga kena. Varsti tuleb see argument, et ma maksan makse ja maksumaksjana ma nõuan, et Klavan mängiks. Uskumatud tüübid ikka siin kohati.
                        Palun ära üle paku. Hetkel on ilmselge, et Mehhakas näeb seda olukorda kui fännina ja fänn, kes käib igal mängul kohal ei pea ega hakkagi mõistma sellist olukorda, miks on keegi puudu, kui ta pole isegi vigastatud. Ja siis tuleb Kangur, kes üritab öelda, et Klavanil on mingid teatud eelised, sest on oldud kangelane. Selles olukorras ma lähen pigem Mehhaka poolele, sest Kanguri demagoogia seoses olemaks umbes kangelane, oli halb mis halb. Eestis ei ole neid ega ei hakkagi olema järgmiste aastate jooksul, et kellegil oleks mingid eelised. Klubi, kus sa mängid ei oma siinkohal mitte kui mingit tähtsust, suhtumine omab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Et siis kui oled täpselt selles olukorras nagu Klavan praegu või?

                          See "ühiskondlik kokkulepe" muide ongi täiesti olemas. Ja seisneb ta selles, et mõistusega inimesed ei jaura praeguses olukorras, vaid mõtlevad umbes sekundi või kaks ja saavad väga hästi aru. Ja aktsepteerivad. Et kellelgi "tekivad mingid küsimused", no las nad tekivad siis, mis sinna ikka teha.

                          Aga kui täiesti otse öelda, siis see mingi hambaid krigistava vaenulikkuse noot Klavani suunal, mis siit teemast viimasel ajal läbi kipub jooksma, on suhteliselt tülgastav. Umbes et võid ju kangelane olla, aga kui nüüd ei tee nii, nagu minu meelest õige on, siis ... Mees on vähe andnud koondisele? Jah, tal ongi natuke suuremad privileegid kui mõnel teisel. Kostjal on näiteks kahtlemata ka, lihtsalt muudes aspektides. Ja Piirojal olid ja Metsal saavad ka kümnekonna aasta pärast olema, kui ta peaks klubis-koondises samasuguse karjääri tegema. Elu käibki nii.
                          Aga kuidas me defineerime “sama olukord”. Mõne inimese jaoks on prioriteet kuskil mujal, mis pole pere, aga on temale sama oluline. Mõnel on ühe lapsega raske jne.

                          Kuidas defineerime “samasugune karjäär”? Kui Mets mängib elulõpuni AIKs. Kas tal on samad privileegid sel juhul ? Või mõtleme selle all kui palju mees mängib ?
                          Okei, ma saan üldprintsiibist muidugi aru, aga selline privileegide andmine on väga libe jää minuarust.

                          Enda arust pole väga vaenulik küll olnud. Võiks lihtsalt öelda nagu asi on. Pm. nagu Stok ütles.

                          Ma saan aru, et sa oled siin üks eksemplaar, kes on mõtlev inimene. Ja kui kellegil tekib mingi asja kohta omaarvamus või mõte vms. Siis ta on ilmselgelt inimene, kes ei kasuta oma aju tegevust. Üleüldiselt tähelepannud, et need kellel on lugupeetud ajakirjanikuga eriarvamus, siis üldjuhul nad on taunid.


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Väga kena. Varsti tuleb see argument, et ma maksan makse ja maksumaksjana ma nõuan, et Klavan mängiks. Uskumatud tüübid ikka siin kohati.
                          See on ikka full retardiks minek.
                          Ma ei tea kas see oli muidugi mulle suunatud. Või sa oskasid midagi sellist mu tekstist välja lugeda? Aga sa oled sel juhul väga valesti arusaanud.


                          E: Miks minujaoks see küsimus kerkis. Oli see, et minumeelest Klavan flirtis suvel ise ideega koondise karjäär lõpetada.

                          Kommentaar


                            Klavan tuleb siis, kui miskit on kaalul. Sellises mängus pole midagi kaalul ja tark mängija (selles vanuses) ei tule niisama end ohtu panema. Ehk ta ei lõpeta koondisekarjääri, vaid lihtsalt valib mänge. Ja treenerite jaoks on see okei, kuna mängija on valmis vajadusel aitama ja mingit paksu verd pole.

                            Kommentaar


                              Ma pööraks tähelepanu sellele, et Klavan ise pole midagi öelnud. Voolaid ütles, et Klavaniga vesteldi ja ühises vestluses leiti, et oleks parem, kui Raku oleks pere ja klubi juures ning Klavan teab, et koondise olukord on kaitsjate koha pealt suhteliselt hea, valikut on, ja need mängijad kes saavad sellisel juhul võimaluse, on kindlasti õnnelikud.

                              Ühises. Vestluses. Leiti.

                              Kui antud jutule on reaktsioon...
                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Tegelikult jääb veits mulje, et otsitakse mingeid veidraid põhjuseid miks mitte tulla. Selle asemel, et oma munad pihku võtta ja teatada, et lõpetab koondisega. Olgem ausad. Vabandus, et tahab perega olla on natukene naeruväärne. /--/Aga kui ta arvab, et tippsportlasena ta koondist rohkem esindada ei taha, siis see on ta enda valik. /--/ Paras emm on, aga mis sa teed.
                              ...siis, vabandust, see on pask. Või kui full-retardi minna, siis peaks mu meelest Voolaid ka peatreeneri kohalt tagasi astuma, sest tema ju vestluses Klavaniga oli ok sellega, et mees eemale jääb!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Klavan tuleb siis, kui miskit on kaalul. Sellises mängus pole midagi kaalul ja tark mängija (selles vanuses) ei tule niisama end ohtu panema. Ehk ta ei lõpeta koondisekarjääri, vaid lihtsalt valib mänge. Ja treenerite jaoks on see okei, kuna mängija on valmis vajadusel aitama ja mingit paksu verd pole.
                                Ja seda presenteerida avalikkusele samamoodi on siis keeruline ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X