320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Reaktsioon tuli puhtalt "minule see põhjendus ei sobi, seega tuleb nüüd põhjendus ümber vaadata" jama ja sellele järgnema kippunud Klavani suunalise õelutsemise peale. Ennasttäis ahv ma võin vabalt olla, kui keegi tänu sellele teadmisele öösel paremini magada saab, aga et ühel oli vaja täiesti suvalisest kohast tõmmata mängu pärisnimi ja teisel amet (nagu ma oleks kumbagi iial varjanud), mis ei muuda ega mõjuta kumbki antud arutelu mõtet tegelikult karvavõrdki, näitab pigem seda, et mingid kompleksid on siin vestluses küll kellelgi teisel. Las ta jääb minu poolest, mõlemad on ilmselt saanud oma seisukoha nüüdseks kõigis asjades ära öelda.
    No võid tulla siia solvunut mängima. Aga kui sa tuled ise vestlusesse sisse väitega. Et iga “mõistust kasutav” inimene ei jaura. Vaid mõtleb sekundi nagu sina ja värvid jooksevad paika. Siis on loogiline, et sa saad vastuse ka sarnase. Kas siis rohkem või vähem ridade vahelt.
    Muidugi reaalselt asjalt juhid tähelepanu ära ja tõstad esile, et ma ütlesin ajakirjanik.( täiesti juhuslik. Oleks võinud olla ka foorumikasutsja, kommentaator, jalkaspets jne.) Siin on su enda kompleksid mängus ehk. Selle asemel, et peeglisse vaadata ja mõelda miks sa ei suuda eriarvamustega toime tulla ja pead hakkama inimesi isiklikult kuidagi solvama. Sa hakkad rääkima mingitest kompleksidest. Mis alateadvuses paiknev tugev alla surutud tungide kogum mul peaks sinu või ajakirjandus eriala vastu olema?
    Selline isiklikult ründav käitumis muster on muidugi muret tekitav. Viitab ka teatud kompleksidele. Ehk tuleks alustada iseendast ja siis teistele diagnoose tulla panema?

    Kommentaar


      jesus christ, puhka jalga.

      Kommentaar


        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        jesus christ, puhka jalga.
        Aitäh selle soovituse eest. Kusjuures mul jalgade puhkamine on hetkel kavas ka. Viimased 12h juba tegelikult. Selles osas läks päris hästi täkkesse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          No võid tulla siia solvunut mängima. Aga kui sa tuled ise vestlusesse sisse väitega. Et iga “mõistust kasutav” inimene ei jaura. Vaid mõtleb sekundi nagu sina ja värvid jooksevad paika. Siis on loogiline, et sa saad vastuse ka sarnase. Kas siis rohkem või vähem ridade vahelt.
          Muidugi reaalselt asjalt juhid tähelepanu ära ja tõstad esile, et ma ütlesin ajakirjanik.( täiesti juhuslik. Oleks võinud olla ka foorumikasutsja, kommentaator, jalkaspets jne.) Siin on su enda kompleksid mängus ehk. Selle asemel, et peeglisse vaadata ja mõelda miks sa ei suuda eriarvamustega toime tulla ja pead hakkama inimesi isiklikult kuidagi solvama. Sa hakkad rääkima mingitest kompleksidest. Mis alateadvuses paiknev tugev alla surutud tungide kogum mul peaks sinu või ajakirjandus eriala vastu olema?
          Selline isiklikult ründav käitumis muster on muidugi muret tekitav. Viitab ka teatud kompleksidele. Ehk tuleks alustada iseendast ja siis teistele diagnoose tulla panema?
          Minu rahune kuskil nurgas, kedagi ei huvita.. :face:

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Minu rahune kuskil nurgas, kedagi ei huvita.. :face:
            Ma ei tea kuidas see väljendub, et ma ärritunud või rahutu oleks. Ma olen väga rahulik. Ausalt. Mul on väga tsillivilli.
            Aga kui ma vaatan sinu etteastet. Siis ma julgen arvata, et rahunemist kuskil nurgas oleks sulle vaja. Ja noh, sinu sõnavõtt on mega huvitav muidugi.

            Kommentaar


              Kogu selle arusaamatu mula võiks lihtsalt ära kustutada.

              Kommentaar


                Sellepärast tippjalgpallis avalikult mõeldaksegi mingi lambi 'vigastus' välja sellises olukorras. Voolaiult amatöörlik väljaütlemine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kogu selle arusaamatu mula võiks lihtsalt ära kustutada.
                  Täpselt. Tuleks rõõmu tunda mis minek Cagliaril Serie As on ja et meie mehel selles arvestatav roll mängida on.
                  4. koht hetkel tabelis Lazio järel, Roma ja Napoli selja taga.

                  Viimased 3 mängu Raku põhis olnud ja kolm võitu. Nii vägevat klubikarjääri pole kellelgi ette näidata.

                  Kommentaar


                    Tal on tuhat õigust mitte tulla nendeks mõttetuteks mängudeks. Loodetavasti tänu sellele on klubikarjäär pikem ja ilmselt kui uus tsükkel hakkab, siis aitab meid rõõmuga. win win.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ragnaril on väga suur mõju klubidele, kus mänginud on.
                      Vålerenga - tuli 2005. aastal meistriks, Ragnari mõju oli siiski sümboolne ja ma ei teagi, kas ta meistriks tulemise ajal enam klubis oli.

                      Järgmises klubis Heracles Almelos ta küll midagi erilist ei saavutanud, aga järgmises, AZ-is aitas klubi teise, seni viimase meistritiitlini. Ka FC Augsburgis aitas ta klubi 5. kohale, nende parim ilmselt, ei kontrollinud siiski üle. Liverpool jõudis tema kaasabil Meistrite liigas üle pika aja finaali. Nüüd siis edukas periood Cagliaris.

                      Päris hea karjäär.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ragnaril on väga suur mõju klubidele, kus mänginud on
                        nii, kuulame argumente.

                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        mõju oli siiski sümboolne ja ma ei teagi, kas ta meistriks tulemise ajal enam klubis oli
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Järgmises klubis Heracles Almelos ta küll midagi erilist ei saavutanud
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        ei kontrollinud siiski üle
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Liverpool jõudis tema kaasabil Meistrite liigas üle pika aja finaali
                        (ja aasta pärast ta lahkumist võitis selle)

                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        edukas periood Gagliaris
                        (kolmandik hooajast mängitud)

                        ...

                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Päris hea karjäär.
                        hea karjäär muidugi, aga päris naljakas postitus.

                        Kommentaar


                          Sõltumatu mõtleja ju. 9k postitust palgaliselt trollilt peab muidugi meeldima.

                          Kommentaar


                            Oleksite võinud kasutada võimalust mitte reageerida, aga siiski aitäh pingutuse eest.

                            Kommentaar


                              Cagliari
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                kas ta just tänas ennast pingutuse eest??? oi blaaaaaaaaaaaaaaa
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X