320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Keskkaitse jaoks kahevõitluste protsent päris jube pole vää?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mis siin kahevõitluste alla üldse loetakse?

        Kui mingi vend tuleb purjetades, jookseb vastu kaitsjat - edasi ei saa, aga suudab söödu omadele lükata. Kas see ka?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          keegi teab mis langkamp'iga juhtus?
          sain nii aru et ta asendab teda seni kuni...

          sankoh ja klavan, said enamvähem hakkama ega kumbki väga kindlat muljet ei jätnud, langkamp tundus mõlemast selgelt parem.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Sirvisin just FCA fännifoorumit ja seal on enamus fänne Raganari esitusega väga rahul ja sooviks teda ka järgmises mängus põhis näha.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Aga ma ütleksin teile et Rannar Klaavan ei ole ise endale valinud et ta peab nüüd hakkama saama kus kõik on eelistatud ja juba lapsena olnud valmis olema heal tasemel ja mängutempoga mulle ema juba ütles väikese lapsena et eestis peab koolis käima sest meil ei ole siin tingimused ja staadionid. Sellepärast ta ise valis välja endale oma elu mis on jalgpall ja tahab olla keskkaitsja sest eestis on see Raio Piiroja tõttu väga populaarne ja vajalik ükskord ma nägin seda filmi, kus pele oli üksi ründaja ja võitis kõik mängud, aga päris maailmas ei ole niimoodi, kuna peab kaitsma väravat mis on kõige tähtsam. Ühe korra eesti mängis väga nõrga vastasega ja ja me hakkasime ka ründama ja siis saime kaotuse sest tegelikult oleks pidanud väravat kaitsma ja lõpuks peab ju ikka keegi süüdi jääma.

              Kommentaar


                Arnold, mis asi on performance?
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Noh, ma usun, et täna me kõigepealt elame üle kõike rõõmsat ja seda, mis ajalugu on meile jätnud tänaseks...

                  Kommentaar


                    mis teil viga on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                      mis teil viga on?
                      narkootikumid...
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Arnold, mis asi on performance?
                        ˇ
                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Noh, ma usun, et täna me kõigepealt elame üle kõike rõõmsat ja seda, mis ajalugu on meile jätnud tänaseks...
                        Khmm... foorumikodanik Tofoa...
                        Algselt postitas härra Arnold Rüütel
                        Mul on, mul on - ma ütlen ühe lause veel ka ära Ansip, Sinu sellest avaldusest, et kõik on kadunud ja kaotatud praegu, tänase peaministrina, samuti selle jutuajamise, sellise avalduse tõttu.
                        OT-st vast aitab selleks k0rraks.

                        Kommentaar


                          Keegi kes saksa liigaga paremini kursis, kumb täna loogilisem on, kas see et pingil või platsil?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas idikas Vaata postitust
                            Keegi kes saksa liigaga paremini kursis, kumb täna loogilisem on, kas see et pingil või platsil?
                            Kui möödunud mängu pealt vaadata, siis peaks alustama.

                            Edit: Nii on. Koos Langkampiga keskkaitses.
                            Algkoosseis: Amsif, Verhaegh, Klavan, Langkamp, De Jong, Vogt, Baier, Petrzela, Werner, Oehrl, Morávek

                            Kommentaar


                              Täna ka keegi halab, kui mõttetu mees on Klavan keskkaitses?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Täna ka keegi halab, kui mõttetu mees on Klavan keskkaitses?
                                Räägi siis juba lähemalt
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X