320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks muidugi vinge, kui augsburg suudaks midagi sarnast teha nagu Soton. Aga selge on see, et paremad pojad ostetakse ära ja tabelis tagapool olijad (Dortmund, Schalke jt) ei maga. Euroopas mängides vaja ikkagi korralikku pinki. Ja noh eks ta ole seda EL õhku ka veidi nuusutanud (16x alkmaariga). Iseasi kas kohe see esimene pakkumine vastu võtta (või oodata midagi paremat), aga üleminekuks hetkel küll parim aeg. Aga sesmõttes ei muretse, Raku senised karjääriotsused väga täkkesse läinud.

    Kommentaar


      te siin tõsimeeli võrdlete saksa liigat eesti liigaga?

      premier on küll tugevam, atraktiivsem ja blingim, aga nii suur see vahe nüüd ka ei ole. iseenesest pole mul Evertoni vastu muidugi midagi, särgil ka päris õlle reklaam, mitte libaalko. tasub kaaluda. samas on Augsburg armas, turismisihtkohana ägedam.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Tõsi. Mina olen kindlal seisukohal, et üle võimete mänginud meeskonnale on EL-i alagrupp pigem nuhtluseks. Mis Evertoni minekusse puutub, siis nojah. Mõtet minna vaid siis kui kindlalt mängida saab. Palk muidugi kindlalt omaette faktor, aga loodetavasti mitte peamine.

        Ise loodan, et mõni Bundesliga tugevam ikka napsab endale, kui üldse kuhugi liigub.
        Kui oleksin Inter'i spordi direktor, ostaksin Raku kohe Ranocchia asemel...
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Mänguajaga tuleks võidelda eelkõige 21 aastase Inglismaa koondislase John Stonesiga. Tõenäoliselt rohkem konkurente pole. Kui emb kumb Terry-t ei tee siis 15-20 mängu hooaja peale võiks olla miinimumprogramm.

          Kui head raha pakutakse ja seda kogust mänge, peaks kindlasti minema. Ega see karjäär enam 10 aastat ei kesta .

          Kommentaar


            Ega Liverpool nii kole pommiauk ka ole. Lihtsalt staadionid asuvad kusagil überistmikus. Evertoni kasuks räägib ka see, et Inglismaal mängides on Klavan paugupealt ülemaailmselt tuntud nimi. Augsburgis mängides, noh, ei taha küll midagi Saksa liiga kohta halvasti öelda, kuna tegu on väga võitlusliku ja toreda liigaga, aga ega ilmselt üldise vaadatavuse pealt Augsburgi vaatajanumbreid Evertoniga ülemaailmselt võrrelda ei saa. Augsburgi kasuks räägib muidugi emotsionaalne side ja kindlus, et sa oled seal keegi, kuna Evertonis peaks taas enda kohta päikse all tõestama. Samas, kes veidigi on karjääri üritanud teha, peaks teadma, et parem on otsida enda tippu ja kui Klavan peaks tõesti ka Evertonis hästi mängima, siis võib tema karjäär väga huvitavatesse kohtadesse jõuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ega Liverpool nii kole pommiauk ka ole. Lihtsalt staadionid asuvad kusagil überistmikus. Evertoni kasuks räägib ka see, et Inglismaal mängides on Klavan paugupealt ülemaailmselt tuntud nimi. Augsburgis mängides, noh, ei taha küll midagi Saksa liiga kohta halvasti öelda, kuna tegu on väga võitlusliku ja toreda liigaga, aga ega ilmselt üldise vaadatavuse pealt Augsburgi vaatajanumbreid Evertoniga ülemaailmselt võrrelda ei saa. Augsburgi kasuks räägib muidugi emotsionaalne side ja kindlus, et sa oled seal keegi, kuna Evertonis peaks taas enda kohta päikse all tõestama. Samas, kes veidigi on karjääri üritanud teha, peaks teadma, et parem on otsida enda tippu ja kui Klavan peaks tõesti ka Evertonis hästi mängima, siis võib tema karjäär väga huvitavatesse kohtadesse jõuda.
              Muidu nõus, aga ma ei tea kui huvitavatesse kohtadesse tema karjäär 30 aastaselt veel jõuda võib. Suured klubid ostavad ikka väga harva sellises vanuses mängijaid endale. Sesmõttes Evertoni ma redelina kuskile kõrgemale väga ei näe. Samas sellegipoolest, jalgpallurina ei tohiks sellise võimaluse tekides kysimustki olla. Unistusi tuleb järgida.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Muidu nõus, aga ma ei tea kui huvitavatesse kohtadesse tema karjäär 30 aastaselt veel jõuda võib. Suured klubid ostavad ikka väga harva sellises vanuses mängijaid endale. Sesmõttes Evertoni ma redelina kuskile kõrgemale väga ei näe. Samas sellegipoolest, jalgpallurina ei tohiks sellise võimaluse tekides kysimustki olla. Unistusi tuleb järgida.
                Kui ta on näiteks mõned aastad Inglismaal pildil olla, siis saab ta vabalt karjääri Kataris, AUE-s või jumalteabmillises rahaliigas lõpetada, kuna tema nimi on siis tuntud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Peaasi, et ei jääks Arsenali pakkumist ootama, muidu võib minna nii, nagu Piiroja unistuste karjäär Inglismaal. Klavan oli ju Arsenali fänn eks?
                  On jah Arsenali fänn.

                  Suht loogiline, et ta Evertoni pakkumise vastu võtab, eriti kui nüüd sahistatakse, et Augsburgi peatreener Schalkesse ja kes teab mitu põhimeest veel lahkub. Bundesliga fännina loodan muidugi, et mõni kõvem sats viskab nüüd kah pilgu peale, sest mehe hind on ikka suht odav veel.

                  On mingeid kindlamaid allikaid ka nüüd seda Evertoni teemat kinnitaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    "Ebamäärasesse inglise keskmikku" - see on selgelt subjektiivne hinnang ja järgnev.
                    Huvitav kas mõni foorumi kasutaja siin on härra objektiivus ise? Kõik arvamused on subjektiivsed. Kuhugi Inglismaale kolmandaks numbriks minemine on selge samm tagasi, kui nüüd Everton Jagielkat või Stones'i ei müü, siis ei näe eriti reaalset võimalust, et temast midagi muud peale korraliku vahetusmehe seal saama peaks.
                    Üks asi on mängida sellist rolli kuskil suurklubis, sellise riski võib võtta, teine asi on teha seda Evertonis, mis iga kolmas hooaeg võibolla suudab ennast Euroopa kohtadele mängida.
                    Klavan on tõenäoliselt järgneval paaril aastal oma elu parimates mänguaastates, tema jaoks on oluline pidevalt mängimine, mis Augsburgis oleks talle garanteeritud. Evertonis, kus keskkaitse moodustavad inglise koondise raudvara Jagielka ja tulevikulootus Stones on see vägagi kahtlane, pigem oleks ta roll sarnane Distini omaga eelmisel hooajal, kes mängis mingi 20 mängu äkki.

                    Aga no muidugi on 90% eesti jalgpalli jälgijatest automaatselt erekteerunud peenisega kui juttu tuleb eestlase siirdumisest inglise liigasse, niiet teistsugust suhtumist oleks ka raske eeldada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Huvitav kas mõni foorumi kasutaja siin on härra objektiivus ise? Kõik arvamused on subjektiivsed. Kuhugi Inglismaale kolmandaks numbriks minemine on selge samm tagasi, kui nüüd Everton Jagielkat või Stones'i ei müü, siis ei näe eriti reaalset võimalust, et temast midagi muud peale korraliku vahetusmehe seal saama peaks.
                      Üks asi on mängida sellist rolli kuskil suurklubis, sellise riski võib võtta, teine asi on teha seda Evertonis, mis iga kolmas hooaeg võibolla suudab ennast Euroopa kohtadele mängida.
                      Klavan on tõenäoliselt järgneval paaril aastal oma elu parimates mänguaastates, tema jaoks on oluline pidevalt mängimine, mis Augsburgis oleks talle garanteeritud. Evertonis, kus keskkaitse moodustavad inglise koondise raudvara Jagielka ja tulevikulootus Stones on see vägagi kahtlane, pigem oleks ta roll sarnane Distini omaga eelmisel hooajal, kes mängis mingi 20 mängu äkki.

                      Aga no muidugi on 90% eesti jalgpalli jälgijatest automaatselt erekteerunud peenisega kui juttu tuleb eestlase siirdumisest inglise liigasse, niiet teistsugust suhtumist oleks ka raske eeldada.
                      Ära nüüd päris full-retardisse ka mine. Inglismaa liiga on tugev liiga, Everton on Augsburgist pikemas perspektiivis kindlasti kõvema potentsiaali, ajaloo ja kõige muuga klubi. Ma saan ka aru, et Inglismaa jalka vihkamine on selle ebaproportsionaalse kajastamise tõttu popp, aga üldises kvaliteedis on nad praegu ikkagi maailma tippliiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ära nüüd päris full-retardisse ka mine. Inglismaa liiga on tugev liiga, Everton on Augsburgist pikemas perspektiivis kindlasti kõvema potentsiaali, ajaloo ja kõige muuga klubi. Ma saan ka aru, et Inglismaa jalka vihkamine on selle ebaproportsionaalse kajastamise tõttu popp, aga üldises kvaliteedis on nad praegu ikkagi maailma tippliiga.
                        Kustotsast olen ma väitnud et Inglismaa liiga pole tugev liiga ja et Everton oleks Augsburgist nõrgem tiim või et Augsburg oleks mingi legendaarne klubi. Inglise liigat jälgin pidevalt ja Everton on üleüldiselt üpris sümpaatne klubi, ma räägin sellest, et minu arvates oleks antud üleminek liiga suure riskiga seoses, nii Klavani enda kui ka Eesti jalgpalli seisukohast üleüldse. Meil on enamvähem 1 tippliigas regulaarselt palliv jalgpallur ja tema langemine kuhugi pingile (mis on vaatamata kõigele väga reaalne, ei näe põhjusi, miks peaks teda eelistama Stonesile või Jagielkale) ei ole kuskilt otsast positiivne. Kui tegu oleks tõesti suurklubiga, siis võib ju seda riski aksepteerida, aga Evertoni puhul ei näe ma muud põhjust, et saada linnuke kirja, et teine eestlane liigas olemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Või Wigan... või Hull...

                          Võimalus Euroopas mängida ei peaks küll sellisel üleminekul mingit olulist rolli mängima. Sellisel juhul oleks Klavan üldse võinud Alkmaari jääda.

                          Kui näiteks mõni tugevam Saksa klubi (nt: Schalke, Leverkusen, Wolfsburg või Borussia Mönchengladbach) peaks tahtma samuti, siis oleks valik juba päris keeruline. Kiirustada muidugi ei tasu.

                          Minu silmis peaks mänguaeg ka oluline faktor olema.
                          Samm Hollandi liigas Bundesligasse on suur ja õigustab riski, samm Bundesligast Premieri ei ole, eriti kui sellega kaasneb tõenäoliselt oluliselt väiksem rolli meeskonna juures.

                          Kommentaar


                            LeeRomeno, mis imelikust riskist sa räägid? Mees saab 30. Kui pakutakse oluliselt paremat palka koos mitmeaastase lepinguga. Sa ei räägi praegu 20 aastasest kuti, kelle jaoks perspektiiv tähtis. Inglismaal mängimine sealjuures ühes sooviks/unistuseks. 10x aastas chelsea-liverpool-arsenal-city-manu tripid... Inglismaa keskmikus, kellel on potentsiaali ning pappi + ajalugu. Versus augsburg, kus sitast (eelarve mõttes) saia tehtud ning parimad jooksevad laiali...

                            Ära aja segamini oma soovi, et Klavan saaks mänguaega versus mängijale kasulik.

                            Suht no brainer.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              LeeRomeno, mis imelikust riskist sa räägid? Mees saab 30. Kui pakutakse oluliselt paremat palka koos mitmeaastase lepinguga. Sa ei räägi praegu 20 aastasest kuti, kelle jaoks perspektiiv tähtis. Inglismaal mängimine sealjuures ühes sooviks/unistuseks. 10x aastas chelsea-liverpool-arsenal-city-manu tripid... Inglismaa keskmikus, kellel on potentsiaali ning pappi + ajalugu. Versus augsburg, kus sitast (eelarve mõttes) saia tehtud ning parimad jooksevad laiali...

                              Ära aja segamini oma soovi, et Klavan saaks mänguaega versus mängijale kasulik.

                              Suht no brainer.
                              Jah täpselt seda ma ütlesin ka oma esimeses posituses, et ainuke põhjus selle otsuse tegemiseks oleks raha, mis iseenesest pole üldse paha põhjus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Kustotsast olen ma väitnud et Inglismaa liiga pole tugev liiga ja et Everton oleks Augsburgist nõrgem tiim või et Augsburg oleks mingi legendaarne klubi. Inglise liigat jälgin pidevalt ja Everton on üleüldiselt üpris sümpaatne klubi, ma räägin sellest, et minu arvates oleks antud üleminek liiga suure riskiga seoses, nii Klavani enda kui ka Eesti jalgpalli seisukohast üleüldse. Meil on enamvähem 1 tippliigas regulaarselt palliv jalgpallur ja tema langemine kuhugi pingile (mis on vaatamata kõigele väga reaalne, ei näe põhjusi, miks peaks teda eelistama Stonesile või Jagielkale) ei ole kuskilt otsast positiivne. Kui tegu oleks tõesti suurklubiga, siis võib ju seda riski aksepteerida, aga Evertoni puhul ei näe ma muud põhjust, et saada linnuke kirja, et teine eestlane liigas olemas.
                                Aa, siis ma suutsin kahe lehe peale kellegi teise argumendid sinule ümber transleerida. Kes siis ütles, et mingi poolevinnaga Inglismaa klubi või midagi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X