320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Noonik Vaata postitust
    https://www.grandoldteam.com/forum/t...73486/page-690

    Postitus #10345 on esimene, kus Klavanit mainitakse. Kuna teema on päevakohane, siis kirjutatakse tema kohta järgnevatel lehekülgedel päris palju.
    Lugege jah. Hea näide sellest, kui rumal on ikka üks keskmine inglasest Inglise klubi fänn. Piinlikud tegelased.

    Noonikule tänud lingi eest.

    Kommentaar


      foorumi jaur ju, mis sa ikka tahad.
      aga äge värk eniveis. isegi kui tegemist on persest puhutud gossipiga, on meil vähemalt üle 10aasta mingigi mängija, kes sellist veeklaasitormi on võimeline tekitama. hõissa, raku!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Eesti mängijaid ei seostata just igapäev nimekate klubidega, aga see esilehele ilmunud artikkel, mis kajastab suvalisi kommentaare, on minu jaoks isiklikut siiski pisut piinlik.

        Kommentaar


          Leeromeno oleks nagu yhe väikese fakti ära unustanud. Inglise liiga on Raku unistus, mitte ainult keskmise erekteerunud peenisega jalkafänni oma. Ehk kui jalgpalluril on võimalus minna oma unistuste liigasse, suure ajalooga ja selgelt esimese tabeli poole meeskonda, siis ilmselt tal endal selle koha pealt väga kysimust ei teki. Oleneb lihtsalt kas antakse võimalus. Kui lisada sinna rohkem sulli ja kuulsuse hyppeline tõus, mis enamusele tippsportlastest on ikkagi oluline, siis ma ei näe mitte mingit kysimust.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            nahhui sa seletad siin. mis kuulsust see vend saab pingil istumisega, ah? ta hui hakkab lampi sedasi minema kuskile "unistuste liigasse" pingile istuma ilma retsilt järgi mõtlemata. siin vennad pasundavad, nagu oleks kohvrid pakitud juba kui leping lauale läheb. mis sa arvad, et ta naine tahab minna koledasse inglise linna kus on koledad inimesed ja narkomaanid oma lapsi kasvatama? ma arvan, et ta naine on väga rahul sellega mis tal praegus on, käib oma Super Nettodes ja Kauflandides pirne ja pampersit ostmas ja elu on hea. ega ta mingi staar pole endaarust, kellele sitaks rulli ja luksust vaja on nagu kõvadel jalgpallurite naistel ikka. hui. Klavan teenib niigi hästi, et oma tagasihoidliku eluga mõnusasti edasi minna ja mitte kuskile suvalisse tolguste riiki pingile istuma kobida kuna "liiga on seal hea"

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Eesti mängijaid ei seostata just igapäev nimekate klubidega, aga see esilehele ilmunud artikkel, mis kajastab suvalisi kommentaare, on minu jaoks isiklikut siiski pisut piinlik.
              Täiesti nõus. Nüüd paluks ka jaalo kommentaari esilehele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Täiesti nõus. Nüüd paluks ka jaalo kommentaari esilehele.
                Ei ole nõus. Siiski huvitav teada, mida kohalikud fännid arvavad ja igaüks ei viitsi ise foorumites tuhnima hakata.
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                  Ei ole nõus. Siiski huvitav teada, mida kohalikud fännid arvavad ja igaüks ei viitsi ise foorumites tuhnima hakata.
                  Ja mida annab Sulle juurde teadmine, et keegi Evertoni fänn pole kunagu Klavanist ei kuulnud ega näinud? (tere tali, oma koondise mänge ei jälgi?) Või, et teise arvates on tal piisavalt suvaline nimi, et Evertonis maanduda?

                  Kommentaar


                    Ragnar Klavan: üks täitmata unistus on veel mängida Inglismaa kõrgliigas
                    12. mai 2015 07:15
                    Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg alistas möödunud nädalavahetusel Saksamaa meistrivõistluste kõrgliigas Müncheni Bayerni 1:0.

                    Klavan on Augsburgi eest mänginud algusest lõpuni kõik selle hooaja 32 mängu ja märkis ETV võttegrupile, et unistab veel Inglismaa kõrgliigas mängimisest, vahendab ERR Sport.

                    «Üks unistus, mis mul on täitmata, on Premier League. Aga see pole ka selline unistus, et iga pakkumise peale siit ummisjalu ära jookseks. Kui seda õiget asja õigel ajal ei tule, siis ma hea meelega mängiksin siin Augsburgis edasi või üldse Bundesligas,» sõnas Klavan.
                    Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Augsburg alistas möödunud nädalavahetusel Saksamaa meistrivõistluste kõrgliigas Müncheni Bayerni 1:0.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Eesti mängis Inglismaaga 12. oktoobril, Leeduga 3 päeva parem. Palun nimeta mulle mõni Leedu koondise keskkaitsja. Või üldse mõni Leedu koondise mängija. Ma tean ainult Arvydas Sabonist, aga Sa?

                      Ei hakka neid nimetama siinkohal, sest isegi, kui ma seda ei teaks, üritaks ma oma rumalust varjata googeldades. Osad hàrrad aga seal seda ei üritagi. Oma rumalust siis varjata. Ei mängi premmis, ei ole kuulnud = automaatselt s... mängija on osade loogika seal.

                      Aga Klavan oleks võinud kasvõi juba seetõttu meelde jääda, et ta sai Inglismaa vastu punase kaardi.


                      Algselt postitas Stoke
                      Ja üldse. We're not English, we are Scouse.
                      Kas see on mingi uus, pop ja noortepärane haigus, millest ma pole kuulnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Aga Klavan oleks võinud kasvõi juba seetõttu meelde jääma, et ta sai Inglismaa vastu punase kaardi.
                        Lugesin ka veits antud foorumit ja thread'i ning keegi härra oli selle fakti välja toonud. fyi
                        Muidu tundus kogu diskussioon suhteliselt lamp nagu ülemineku jutud ikka, keegi mingeid fakte ei tea ja spekulatsioonid tekivad tühjast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Karter Vaata postitust
                          Lugesin ka veits antud foorumit ja thread'i ning keegi härra oli selle fakti välja toonud. fyi
                          Muidu tundus kogu diskussioon suhteliselt lamp nagu ülemineku jutud ikka, keegi mingeid fakte ei tea ja spekulatsioonid tekivad tühjast.
                          Lugesin päeval need 40-50 lk-d läbi ja keegi tõesti mainis seda vahele aga see jäi umbes hüüdja hääleks kõrbes. Paar lehekülge edasi võeti taas teema üles, et kes on? Pole kuulnud-näinud.

                          Kommentaar


                            täitsa perses. lugeda 50lk mingit lambi foorumit läbi, mõnus põnev elu mõnel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Lugesin päeval need 40-50 lk-d läbi
                              Sellega seoses tekkis kohe küsimus, mida paradoksaalsel kombel oled ka ise esitanud.

                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ja mida annab Sulle juurde teadmine, et keegi Evertoni fänn pole kunagu Klavanist ei kuulnud ega näinud?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ma tean ainult Arvydas Sabonist, aga Sa?
                                Sabonis korvpallur polnud mitte? Ma tean, et minult ei küsitud, aga Anieride endine klubikaaslane on Arvydas Novikovas, ega rohkem ei tea küll, äkki mõtlesidki teda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X