320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Olen ma ainukene, kellele tundub Augsburgi praegune projekt kordi põnevam ja sümpaatsem, kui Evertoni? Et mina isiklikult loodan küll, et need inglismaa jutud jäävadki lihtsalt juttudeks, ja et me näeme Klavanit tuleval hooajal Bundesligas ja Euroopa Liiga alagrupiturniiril.
    +1 ja ilmselt ostetakse, siis Jonny Evans Stonesi kohale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Olen ma ainukene, kellele tundub Augsburgi praegune projekt kordi põnevam ja sümpaatsem, kui Evertoni? Et mina isiklikult loodan küll, et need inglismaa jutud jäävadki lihtsalt juttudeks, ja et me näeme Klavanit tuleval hooajal Bundesligas ja Euroopa Liiga alagrupiturniiril.
      Kindlasti pole ainuke, algusest peale negatiivselt suhtunud sellesse. Kui muidugi Stones läheb, siis on juba 50-50

      Kommentaar


        Minu kui vaataja seisukohast oleks kõvasti etem näha Klavanit pigem Evertonis - klubis, mis on kordades atraktiivsem kui Augsburg, kes suure tõenäosusega lõpetab hooaja kusagil 10-nda koha kandis. Tore on teda näha küll Bayerni, dortmundi või schalkega madistamas, kuid veel toredam oleks teda premis näha arsenali, manu, manci, chelsea, liverpooli, sotoni jne tiimide vastas. Lisaks euroopa liiga ei koti kedagi.
        Fan of Who...

        Kommentaar


          Algselt postitas kpl Vaata postitust
          Minu kui vaataja seisukohast oleks kõvasti etem näha Klavanit pigem Evertonis - klubis, mis on kordades atraktiivsem kui Augsburg, kes suure tõenäosusega lõpetab hooaja kusagil 10-nda koha kandis. Tore on teda näha küll Bayerni, dortmundi või schalkega madistamas, kuid veel toredam oleks teda premis näha arsenali, manu, manci, chelsea, liverpooli, sotoni jne tiimide vastas. Lisaks euroopa liiga ei koti kedagi.
          Tüüpiline premmi fänni kommentaar.

          Ainukene inglismaa klubi, kelle projekt minu arvates oleks huvitav ja sealjuures ka Klavanile reaalne, on minu arvates Southamptoni oma. Evertonil, nii palju, kui olen lugenud, on omanikud rahakraanid kinni keeranud, mistõttu on sel suven üsna passiivsed oldud. Et see 10 koha kandis lõpetamises mina küll nii kindel ei oleks. Meeskonnad, kes peaksid reaalselt nende selja taga lõpetama (WHU, Palace, Newcastle jne), on sel suvel palju rohkem ambitsiooni näidanud, rääkimata neist, kes Evertonist nagunii tugevamad on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Tüüpiline premmi fänni kommentaar.

            Ainukene inglismaa klubi, kelle projekt minu arvates oleks huvitav ja sealjuures ka Klavanile reaalne, on minu arvates Southamptoni oma. Evertonil, nii palju, kui olen lugenud, on omanikud rahakraanid kinni keeranud, mistõttu on sel suven üsna passiivsed oldud. Et see 10 koha kandis lõpetamises mina küll nii kindel ei oleks. Meeskonnad, kes peaksid reaalselt nende selja taga lõpetama (WHU, Palace, Newcastle jne), on sel suvel palju rohkem ambitsiooni näidanud, rääkimata neist, kes Evertonist nagunii tugevamad on.
            kas sa räägid nüüd evertoni tabelikohast või augsburgi? Segane jutt, aga euroopa liiga koha pealt on õigus, kui klavanit finaalis peaks näha saama oleks emotsioon kõva.
            Samas peab arvestama sellega, et evertoniga premis ilmselt midagi ei juhtu, aga augsburgil on väikene oht ikka. Aga eks Klavan ise teab kus parem on.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Evertonil, nii palju, kui olen lugenud, on omanikud rahakraanid kinni keeranud, mistõttu on sel suven üsna passiivsed oldud.
              Eks tuleb veidi rahulikumalt võtta, kui aasta tagasi põrmustati kallima ostu rekord 35-millise Lukakuga.

              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Samas peab arvestama sellega, et evertoniga premis ilmselt midagi ei juhtu, aga augsburgil on väikene oht ikka.
              Nii on. Augsburg alles alates 2011. aastast Bundesligas mängimas ja eelmisel hooajal selgelt ületati ennast. Pole kaugusel aastad, mil väljakukkumine oli väga lähedal. Everton samal ajal jooksis mullu lati alt läbi. Tegu ennast tõetanud klubiga, kes stabiilselt esikümnesse ja sealt veel edasi mänginud. Alles üleeelmisel hooajal lõpetati 5. kohaga.

              Lõbus fakt: Evertonis on kaks korda rohkem 2014. aasta MM-il mänginud mehi. Tugevamad treeningukaaslased võiks olla edasiviivaks jõuks.

              Kommentaar


                Euroopa liiga on vaid meistrite liiga pohmell. Huvitav kui paljud suudavad ilma googeldamata nimetada viimase kolme euroopa liiga võitjat? Ma olen igal aastal euroopa liigat jälginud, kuid vaatamata sellele on mul isegi raskusi eelmise hooaja võitjat meenutada. Augsburgi mängugraafik on nüüd koos euroopa liiga mängudega. Lisaks veel lühike pink. Eelmisel hooaja hea koha taga oli ka päris palju õnne. Everton jättis eelmisel hooajal väsinud mulje, seda nii euroopa liigas kui premis. Võrreldes üleeelmise hooajaga oli evertoni äkilisus kadunud ja rohkem kiputi vigasid tegema.
                Evertoni puhul võib küllaltki kindlalt väita, et nad lõpetavad esikümne seas. Augsburgi puhul on järgmisel hooajal 5-6. koht sama tõenäoline kui see, et nad siplevad relegatsiooni piirimail.
                Isiklikult arvan, et augsburg on oma olemuselt küllaltki sarnane levantega, kes 2011-2012 lõpetasid kuuendal kohal ja pääsesid euroopa liigasse. See oli hooaeg, kus malaga sai korraks raha taha ja hakkas kulutama. Levante järgmise hooaja tulemused - 11, 10, 14.
                Fan of Who...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Nii on. Augsburg alles alates 2011. aastast Bundesligas mängimas ja eelmisel hooajal selgelt ületati ennast. Pole kaugusel aastad, mil väljakukkumine oli väga lähedal. Everton samal ajal jooksis mullu lati alt läbi. Tegu ennast tõetanud klubiga, kes stabiilselt esikümnesse ja sealt veel edasi mänginud. Alles üleeelmisel hooajal lõpetati 5. kohaga.

                  Lõbus fakt: Evertonis on kaks korda rohkem 2014. aasta MM-il mänginud mehi. Tugevamad treeningukaaslased võiks olla edasiviivaks jõuks.
                  Ei saa sellest eelmise hooaja eneseületamise jutust päris hästi aru, kui kaks hooaega jutti on sarnane punktisumma ja tabelikoht saavutatud.
                  Esimene hooaeg (2012-13) oli Weinzierlil sisseelamise aeg ja kàima saadi end alles hooaja teises pooles, kus suurte järel võeti üks suurim punktisaak hooaja teises pooles. Sealt edasi hooajal 2013-14 jäädi napilt Euroopast välja aga koguti kolm punkti rohkem (52 punkti), kui läinud hooajal, kui lõpetati viiendal astmel 49 punktiga.

                  Ja seda Euroopas mängimise koormust ei pea ka niiväga kartma. Võttes kasvõi Guingamp näite eelmisest hooajast, kes on sisuliselt sama väike (kui isegi väiksem) klubi Prantsusmaal. Jõudsid nad Euroopa Liigas alagrupist edasi. Mängisid end Prantsusmaa karikasarja poolfinaali ja Liigakarika veerandfinaali ning liigas lõpetati veel turvalisel 10. kohal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ei saa sellest eelmise hooaja eneseületamise jutust päris hästi aru, kui kaks hooaega jutti on sarnane punktisumma ja tabelikoht saavutatud.
                    Ületati end sellega, et jäeti Dortmund ja Schalke selja taha. Võib päris julgelt panustada sellele, et uuel hooajal seda ei juhtu. Seda on mõlemad suvel suurte investeeringutega kindlustamas.

                    Lõppkokkuvõttes muidugi erilist vahet pole, kus Klavan jätkab. Põhiline, et mängumees ise on rahul ja suudab oma taset säilitada, et võimalikult kaua koondises kõrge klassiga esineda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kpl Vaata postitust
                      Huvitav kui paljud suudavad ilma googeldamata nimetada viimase kolme euroopa liiga võitjat? Ma olen igal aastal euroopa liigat jälginud, kuid vaatamata sellele on mul isegi raskusi eelmise hooaja võitjat meenutada.
                      Soovitan perearstile helistada sellisel juhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Soovitan perearstile helistada sellisel juhul.
                        Noh, seda ma küll mäletan, kes tolle finaali võitis, aga ma olen üpris tihti tabanud end mõttelt, et ma vaatan pmst kõik suurimad spordivõistlused aastas ära, aga kui mu käest küsida, kes möödunud aasta Wimbledoni võitis või kes laskesuusatamise 20km MM-l kinni pani, siis tuleb ikka väga sügavasse mõttesse vajuda ning ega ei pruugi siis ka seda suuta meenutada. Kas ma vaatan liiga palju sporti või peaksin ka arsti poole pöörduma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Ületati end sellega, et jäeti Dortmund ja Schalke selja taha. Võib päris julgelt panustada sellele, et uuel hooajal seda ei juhtu. Seda on mõlemad suvel suurte investeeringutega kindlustamas.

                          Lõppkokkuvõttes muidugi erilist vahet pole, kus Klavan jätkab. Põhiline, et mängumees ise on rahul ja suudab oma taset säilitada, et võimalikult kaua koondises kõrge klassiga esineda.
                          Selge see, et klass jääb ja BVB ning Schalke jooksid eelmisel hooajal lati alt läbi aga rääkida midagi suurtest täiendustest? BVB on hetkel kolm meest klubisse toonud ja ei saa just väite, et tegemist oleks meeskonna tugevdamisega, pigem on tegemist ikkagi asendamistega.

                          Ise kardan Augsburgi puhul ka, et esikümnesse on tuleval hooajal väga raske jääda, seda just Euroopa liiga tõttu. Hoiatavaid näiteid on piisavalt võtta. Sellele vaatamata on mul hea meel, kui Klavani üleminekut ei toimu.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Ma ka kunagi arvasin, et olen erandlik, et mäletan suht hästi lapsepõlves nähtud jalka MM-e aga nt 2002 või 2006 aasta turniiridelt mäletan palju vähem. Mõtlesin juba, et süüdi on alkohol. Õnneks aga Schwede kusagil kirjutas, et ta võib praegugi üles lugeda (vist Montreali OMi) kergejõustiku olümpiavõitjad aga viimastest OM-idest ja MMidest ei mäleta suurt midagi. See lohutas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Ületati end sellega, et jäeti Dortmund ja Schalke selja taha. Võib päris julgelt panustada sellele, et uuel hooajal seda ei juhtu. Seda on mõlemad suvel suurte investeeringutega kindlustamas.

                              Lõppkokkuvõttes muidugi erilist vahet pole, kus Klavan jätkab. Põhiline, et mängumees ise on rahul ja suudab oma taset säilitada, et võimalikult kaua koondises kõrge klassiga esineda.
                              Mina läheneks sellele hoopis niipidi, et Schalka ja BVB läksid möödunud hooajal selgelt lati alt. Augsburg tegi oma ära ehk kogus sarnase punktisumma, mis hooaeg varemgi aga toona see neid Euroopasse ei viinud. Ega keegi ei ootagi, et nad stabiilselt Euroopas mängiks. Ilmselt ei oodata seda ka Evertonilt. Esmane eesmärk on Augsburgil ikkagi Bundesligas ellujäämine ja sealt vaadatakse edasi. Noh, nagu eelmine hooaeg.

                              Edit: ja eelmise kahe aasta EL-i meistri meenutamisega küll ei tohiks mingeid raskusi tekkida. Üks ja sama klubi ju. Ja kui pisut loogikat kasutada ja mõelda, mida suurt peatreeneriteturul on toimunud, siis annab ka selle kolme aasta taguse välja nuputada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Ma ka kunagi arvasin, et olen erandlik, et mäletan suht hästi lapsepõlves nähtud jalka MM-e aga nt 2002 või 2006 aasta turniiridelt mäletan palju vähem. Mõtlesin juba, et süüdi on alkohol. Õnneks aga Schwede kusagil kirjutas, et ta võib praegugi üles lugeda (vist Montreali OMi) kergejõustiku olümpiavõitjad aga viimastest OM-idest ja MMidest ei mäleta suurt midagi. See lohutas.
                                Info üleküllus, muud ei midagi. Mäletama peab asju, mis olulised nagu naise sünnipäev...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X