320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti suudab. Kui Wasilewski ja Eduardo oma õnnetused üle elasid, siis pole see midagi. Ja kui Rose'ist räägitakse, et poja olevat parimate päevade vormis...sportlased on kõvad mehed, küll tagasi tuleb. Mind huvitab see, et kas nüüd see vigastus võib tähendada seda, et mängijad koondisest loobuvad? Kui mitte praegu, siis tulevikus. Et enam ei ole USA koondis tippudest koosnev, vaid minnakse millalgi jälle oma Okaforide ja Jeffersonide ja O'Neal'idega (mitte Shaq, eksole).

    Kommentaar


      See pole nii õudne asi tegelikult. Luu kasvab kokku. Hullemad on igasugu liigesejamad, need ei parane niimoodi.

      Kommentaar


        Exclusive: "I'm coming home" by Brian Scalabrine as told by Brian Scalabrine

        Kommentaar


          Kommentaar


            Pole enam väga palju jäänud hooaja alguseni, ehk võib vaikselt ennustama hakata. Alustaks siis idast.

            Philadelphia 76ers - Selge on see, et ka see hooaeg tuleb päris raske ja piinarikas, aga vähemalt on meeskonnast lahkunud Turner, juba eelmise hooaja poole pealt, ja T.Young, ehk nüüd saab veel rohkem noori tulevikutähti mängitada ja valmistuda siis juba järgmiseks hooajaks. Siiski tiimis on ka neli küsimärki minu jaoks: Shved, Richardson, Bogans ja Moute, saab olema päris huvitav, mis nendega plaanis on ja kas keegi neist ka põhirolli kandma hakkab, hetkel Moute peaks algu kuuluma, sest tema positsioon on päris nõrk, ülejäänud mehed ei tohiks mingit suurt rolli mängima hakata, kui siis Richardson, keda paljud saidid ka algumeheks ennustavad, aga ma ise loodan, et ta suurde plaani ei kuulu. Eeldatav algviisik võiks olla siis, Williams- Wroten/Richardson-Thompson-Moute-Noel.

            Meeskonna staar: Michael Carter-Williams, eelmise hooaja parim uustulnuk peaks see aasta tiimi vedamise kindlasti enda peale võtma ja mina küll ootan talt suurepärast hooaega.

            Suurim areneja: Wroten, kui talle algu koht usaldatakse, siis ma usun, et ta teeb super hooaja ja tagameeste osas klubil probleeme pole.

            Suurim küsimärk: Richardson, Eelmine hooaeg jäi tal täielikult vahele ja mina küll kahtlen, kas temast enam erilist mängumeest on, tema eelistamine nt Wrotenile oleks minu arust täielik nali.

            Ennustus: Viimane koht peaks see hooaeg päris kindel olema ja kuigi ma usun, et nii mõnigi noor teeb suurepärase hooaja, siis sellegipoolest saadakse vähem võite kui eelmine hooaeg. Korvialune on täielik küsimärk ja ka pink on pea olematu, ehk Shved võiks ju midagi pakkuda. Kuigi ka eelmine hooaeg ennustati klubile viimast kohta, siis oli tiimis vähemalt 3-4 korralikku kogenumat mängumeest, kes ka vedasid hooaja alul tiimi, seekord on siis võetud parem lähenemine ja põhirolli hakkavad kandma noored, enamuses veel täiesti toored mängijad. Ehk siis kindel viimane koht ja iga võit on korralik saavutus.

            Kommentaar


              philly on paskolemises proff juba...ammu.
              keegi tuuakse aga veel juurde, sest enne bogansi diili oli tiim 16miljonit alla minimum salaray capi, bogans "maksis" ca 5.6, seega 10milkut veel minna ning pigem tehakse siiski mingi tehing kui et see raha lahtises ümbrikus ja naerul suil ära kingitakse. enne bogansit räägiti ju ka amare diilist, aga sellega on nüüd ilmselt adjöö. üheks hooajaks nerlensile põlvevigastusvigureid õpetama oleks võind ju tuua/tulla küll.
              sel hooajal on 6ersi jaoks kaks olulist asja - et nerlens jumala eest terve püsiks ja stabiilset praktikat saaks ning arusaada mis mees see MCW on, sest ROY tiitel selles eelmise aasta klassis...paras puiatu oli. ei üllatuks kui kutt enne hooaja algust siiski nahad teeks.
              in hinkie we trust!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                MCW-KMcD-Hollis-Noel-Sims

                Kommentaar


                  Algselt postitas SDK Vaata postitust
                  MCW-KMcD-Hollis-Noel-Sims
                  "K.J. McDaniels signed a one-year non-guaranteed deal with the 76ers, as Yahoo Sports first reported. The move enables McDaniels to become a restricted free agent after the season" - noh, kui ma 76ers oleks, siis ma mängitaks KMcD`d nii vähe kui võimalik, et mehe hind lakke ei kerkiks.

                  Kommentaar


                    Ega talent purgis ei püsi PHI lõikas seekord näppu lihtsalt oma pakutava lepingu struktuuriga.

                    Kommentaar


                      Boston Celtics - Eelmine aasta sai pessimistlikult pakutud 14. kohta, aga lõpetati veidi eespool. Boston on praegu üks huvitavamaid meeskondi liigas, eelkõige siis Rondo tõttu, kas ta lahkub või mitte? Lisaks on meeskond väga ülerahvastatud ja päris huvitav saab olema, kes siis hakkavad põhirolli kandma lõpuks. Kui Rondo jääb, peaks ta meeskonna vedamise enda peale võtma, kuigi ka Green oli eelmine hooaeg päris korralik. Kuigi Rondo on ka praegu vigane siis eeldatav algviisik võiks olla ehk: Rondo-Bradley-Green-Sullinger/Bass-Olynyk/Zeller Lisaks Rondo lahkumise teemadele on ka sellinne mees nagu Brandon Bass teemas, igati tore mängumees, aga kui sul on tiimis Sullinger ja Olynyk, kes minu arust pole ideaalne tsenter ja sobiks suure ääre rolli täitma paremini, ehk mulle tundub, et Bass jääb jalgu ja võtab tulevikustaaridelt mänguaega ära ja ma julgeks väita, et Sullinger on tast juba praegu selgelt parem. Kui Rondo lahkub, siis kes hakkab tagamehe rolli täitma? Smart või Bradley? või on siis plaanis tuua keegi, poleks ju mõtet? Kaks huvitavat nime ka - Wallace ja Turner, kui Turnerist võib veel asja saada, nt Indianas muidugi talle pingiroll ei sobinud, siis Wallace on lihtsalt mingi vend, kes saab 10 milli palka, tema parim enne on selgelt möödas ja midagi tal enam pakkuda ei ole.
                      Lisaks on minu arust siiski tsentri positsioon suur küsimärk, või äkki siiski Zeller suudab üllatada?

                      Meeskonna staar: Rondo/Green, kui Rondo jääb ootaks talt head hooaega ja tiimi vedamine peaks jääma tema õlgadele, aga miks ei võiks ka Green elu parimat hooaega teha, oli ka eelmine hooaeg täitsa edukas tal.

                      Suurim areneja: Sullinger, ma usun, et ta teeb väga võimsa hooaja ja ma looda ainult, et Bass teda segama ei jää ja treener teab mida ta teeb, sest Sullingerist võib väga hea mängija tulla veel.

                      Suurim küsimärk: Zeller, mina kahtlen temas väga, aga nüüd kus tal on isegi algus alustamise võimalusi, siis kes teab, viimane võimalus ennast tõestada.

                      Ennustus: Jätan endale võimaluse natuke enne hooaja algust lõplik koht paika panna, aga vahemikuks jääb 12-14. koht. Korvialune on suur küsimärk minu jaoks ja kui me võrdleme nt Bucksi, Detroidi ja Orlando korvialust Bostoniga, siis vahe on märgatav, samamoodi sõltub palju sellest, mis saab Rondoga, aga isegi temaga koos on playoff päris kauge unistus.

                      Kommentaar


                        Rondo on katki. Seega algus saab olema raske. Võibolla proovitakse Turnerit nr 1 kohal.

                        Zeller on ilmselt starter, sest ta on täpselt seda tüüpi tsenter, kes suudab Rondo, Bradley ja Smardiga kiiret mängu teha. Zelleri suurim probleem on off-ball kaitse ja positsioonist väljas olemine kaitselauas. Kui teda aga mängitada koos Sulingeriga, siis saab lauaprobleeme maskida. Kaitses saab Bostoni korvialune igal juhul läbikäigu hoov olema, aga see on pea poolte satside probleem.

                        Rondo - Bradley - Green - Sulinger - Zeller on minu pakkumine. Evan Turner võib kaarte segada.

                        Bass on sel hooajal kindlalt Bostoni suurim trade bait oma lõppeva lepinguga. Gerald Wallace'ist nii lihtsalt lahti ei saa. 10 + 10 miljonit on veel lepingut. Vaid sats nagu Philadelphia oleks võimeline teda võtma, et minimum cap täis saada.

                        Greeni meeskonna staariks nimetada on palju. Jah, ta on #1 skoorija, kuid mitte midagi enamat. Meeskonna staar on Rondo ja järgmine on võibolla juba Smart. Nii Green (minule arusaamatutel põhjustel) kui Rondo veedavad koos Bassiga selle hooaja trade blockis. Rondo jääb Celticsisse, kui talle max pikendust pakutakse. Danny Ainge on ka nõus, et Rondo on max player, iseasi kas ka seda on talle valmis pakkuma.

                        Suurim areneja. Sulingeri puhul arvan, et tema numbrid jäävad enam-vähem samaks. Olynik võib teha suure hüppe. Vähemalt temast on siin paari päeva jooksul kõige rohkem räägitud.

                        Boston võiks POst välja jääda ja ping-pongi pallidega Jahiil Okafori endale saada (p***e see kuradi Philadelphia).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                          Rondo on katki. Seega algus saab olema raske. Võibolla proovitakse Turnerit nr 1 kohal.

                          Zeller on ilmselt starter, sest ta on täpselt seda tüüpi tsenter, kes suudab Rondo, Bradley ja Smardiga kiiret mängu teha. Zelleri suurim probleem on off-ball kaitse ja positsioonist väljas olemine kaitselauas. Kui teda aga mängitada koos Sulingeriga, siis saab lauaprobleeme maskida. Kaitses saab Bostoni korvialune igal juhul läbikäigu hoov olema, aga see on pea poolte satside probleem.

                          Rondo - Bradley - Green - Sulinger - Zeller on minu pakkumine. Evan Turner võib kaarte segada.

                          Bass on sel hooajal kindlalt Bostoni suurim trade bait oma lõppeva lepinguga. Gerald Wallace'ist nii lihtsalt lahti ei saa. 10 + 10 miljonit on veel lepingut. Vaid sats nagu Philadelphia oleks võimeline teda võtma, et minimum cap täis saada.

                          Greeni meeskonna staariks nimetada on palju. Jah, ta on #1 skoorija, kuid mitte midagi enamat. Meeskonna staar on Rondo ja järgmine on võibolla juba Smart. Nii Green (minule arusaamatutel põhjustel) kui Rondo veedavad koos Bassiga selle hooaja trade blockis. Rondo jääb Celticsisse, kui talle max pikendust pakutakse. Danny Ainge on ka nõus, et Rondo on max player, iseasi kas ka seda on talle valmis pakkuma.

                          Suurim areneja. Sulingeri puhul arvan, et tema numbrid jäävad enam-vähem samaks. Olynik võib teha suure hüppe. Vähemalt temast on siin paari päeva jooksul kõige rohkem räägitud.

                          Boston võiks POst välja jääda ja ping-pongi pallidega Jahiil Okafori endale saada (p***e see kuradi Philadelphia).
                          No Boston ja playoff on küll praegu natuke liiast? Ehk sellepärast ma ei muretseks hetkel, räägitud on Rudy Gay tiimi toomisest unistatakse Hibbertist ja nooremast Gasolist, seda vist järgmise hooaja plaanis, ehk tahetakse teha midagi kolme superstaari sarnast asja, mina väga ei usu, et Gasol tahaks tulla, Rondo tundub, et jääb. Mina olen aru saanud, et Rondo jääks hea meelega klubisse, kui ta näeb arengut ja Bostonil potentsiaali jälle tippu tõusta. Mingid kuulujutud on isegi, et ta oleks nõus ka väikema palgaga, peaasi, et klubi jälle tipus oleks.

                          Kommentaar


                            Orlando Magic - Päris vahva ja huvitav tiim on neil see aasta, kuigi ka mõned wtf mehed on sees, B.Gordon eriti, samamoodi tundub W.Green mõttetu ja Frye oma suure palgaga. Ilma nendeta oleks tiim äärmiselt noor ja sümpaatne. Playoffist on veel vara unistada, aga veidi parem hooaeg kui eelmine on võimalik. Eeldatav algviisik võiks olla 1.Payton, ei oska temast veel midagi arvata, aga räägitakse, et täitsa hea mängumees, kui tuleks sarnasel tasemel mees nagu M.C-Williams ja Oladipo eelmisel aastal, võiks väga rahule jääda, aga eks paistab, ilmselt on see liiga optimistlik pakkumine. Pingil on vanameister Ridnour, kes võiks ju veel midagi pakkuda tiimile, aga kuna meeskond vaatab nagunii tulevikku, siis pole tal väga mänguaega vast loota. 2. Oladipo, pingil on Fournier, kes loodetavasti ikka ka mänguaega saab, mina usun, et sellest mehest võib veel väga korralik mängumees tulla. 3.Harris
                            4. Frye 5. Vucevic. korralik algviisik ja igale positsioonile on väärt mees ka pingil olemas.

                            Meeskonna staar: Raske valik, aga ilmselt Oladipo, kes peaks/võiks liidrirolli enda kanda võtta, Harris oleks minu teine valik, aga ma usun, et tema õige positsioon on ikka suur äär ja seetõttu ei ole kindel mida ta suudab see hooaeg.

                            Suurim areneja: Ilmselt jällegi Oladipo, ootan juba huviga, mida ta see hooaeg suudab, 20 punkti keskmiselt tundub igati jõukohane, eriti kui ta ka meeskonna liider on.

                            Suurim küsimärk: Payton - Ei hakka tema puhul midagi ennustama.

                            Ennustus: no 12-14. koht, aga üldiselt Boston ja Bucks tunduvad tugevamad, aga mõlemad tiimid on väga ülerahvastatud, see-eest Orlandol võivad pea kõik mehed teha võimsa arengu ja sellisel juhul, kes teab mis juhtuda võib, aga siiski 12 koht tunduks hetkel veel lagi.

                            Kommentaar


                              Tahaks siia lisada, et kui googeldate fournier ja valite pildid, siis saate üsnagi ebatervet materjali.Äitäh!
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                                Tahaks siia lisada, et kui googeldate fournier ja valite pildid, siis saate üsnagi ebatervet materjali.Äitäh!
                                Haha, väga haige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X