320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellist õigust ei ole. Kõik lepingud on CBA järgi sõlmitud ja CBA näeb praegusel juhul ette 20 mängu. Mõne tugevama narkootilise aine kasutamise eest saab lepingut lõpetada. Samuti kriminaalkorras karistada saamise eest või füüsilise vägivalla kasutamise eest. Kuigi neil kõigil on suht palju tõlgendamisruumi. Näiteks kui Sprewell PJ Carlesimot kägistas, siis kuigi klubi tahtis lepingut lõpetada, leiti, et vägivald ei olnud piisav, et seda teha.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Aega läks, aga asja sai. See kümnes sööt ei tahtnud kuidagi tulla, aga ära ta ikkagi tuli. Rekordi päev sai muidugi ka vääriliselt lõpetatud. Võimas värk.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Minu jaoks on Harden (shout ou to Kawhi) MVP - liigub Archibaldi rekordi suunas ja on tõstnud oma meeskonna eelmise aasta kaheksandalt sellel aastal kolmandaks. Need 2 "padded" lauda, mis teda Westbrookist lahutavad ei ole minu jaoks määrava tähtsusega.

        Westbrooki saavutus on muidugi ajaloolise tähtsusega, aga sats on alles 6. ja kohati meenutas nende mäng rohkem nagu Harlem Globetrottersist kui NBA meeskonda Westbrookile kolmikduublit tekitades. Samas 50 aasta pärast ei mäleta seda keegi.

        Lahendus - otsustagu MVP peale Houston vs OKC esimese ringi seeriat.

        Kommentaar


          Hooaeg on põhimõtteliselt läbi, mõnel tiimil on veel viimastes mängudes midagi mängus, enamusel enam mitte.

          Idas saab 15 koha Nets.

          Juba enne hooaja algust oli teada, et Nets tangib ja ilmselt sinna ida lõppu jääb.

          Nende üle/alla võitude liin oli 20,5 ja praegu ongi neil 20 võitu. Ise ennustasin neile viimast kohta ja hea kui saavad samapalju võite kui eelmine aasta, mida oli 21. Netsi hooaja võib jagada kaheks. Kuni märtsini teeniti hädised 9 võitu ja oldi ülekaalukalt halvim tiim liigas ja siis järsku märtsist alates saadi 22 mängust 11 võitu ja suudeti anda häid lahinguid ka tugevatele.

          Selge on see, et Nets hakkas paremini mängima. Osad fännid juba rääkisid, et tulevik on helgem ja süsteem toimib. Tegelikult kui vaadata seda Netsi graafikut, siis 11 võidu seas on enamus võidud kõige nõrgemate tiimide vastu ja mõned võidud tulid tugevamate tiimide vastu hetkel kui neil on vigastustekriis.

          Seega Nets oli hooaja lõpus palju motiveeritum kui paljud teised tabelilõputiimid, mängiti isuga ja taheti võita, see on juba suur eelis. Sellegipooest lõpuks saadi kõige vähem võite liigas.

          Kuidas hooaega hinnata?

          Saadi enamvähem samapalju võite kui neilt oodati, tehti väga võimas hooaja lõpp ja anti fännidele natuke positiivset ja lootust, et Nets on võimeline rohkemaks.


          Mina paneks hindeks 3-

          Ehk siis ei ületatud ennast, aga oodatud tulemus tehti ära.

          Kommentaar


            ainus pretensioon

            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Juba enne hooaja algust oli teada, et Nets tangib

            Tankimiseks peab omama lotopalle. Netsil neid ei ole, ka mitte järgmine aasta. Nad olid lihtsalt nii halvad. Ei tankinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              ainus pretensioon




              Tankimiseks peab omama lotopalle. Netsil neid ei ole, ka mitte järgmine aasta. Nad olid lihtsalt nii halvad. Ei tankinud.
              Tõsi, Nets ikka suutis ennast nende vanameeste toomisega Bostonist täiesti ära rikkuda. Unustasin juba, et nende oma läheb Bostonile.

              Aga eile öösel juhtus sellinne asi, et Cavaliers sai jälle pähe, seega Boston tõusis esimeseks, ehk Boston peab võitma viimase mängu ja saab esikoha, uskumatu kuidas Cavs oma esikoha ära andis. Kui Boston kaotab ja Cavaliers võidab viimase mängu siis peaks võrdsete võitude korral saama esikoha Cavaliers.

              Atlanta ja Bucks on playoffis

              Indiana on hetkel kuues ja mängitakse kodus Atlantaga, ei tule kerge mäng, aga on vaja võita. Kui Atlanta peaks täna mingi imeläbi Hornetsile kaotama läheb Indiana neist võidu korral mööda. Aga minu jaoks varahommikul on natukene keeruline sellinne stsenaarium, kui Atlanta kaotab mõlemad, Bucks kaotab viimase ja Indiana võidab, siis on kõigil 42 võitu, aga Indiana oleks 2-1 Atlanta vastu, Atlanta on 3-1 Bucksi vastu ja Indiana on 1-3 Bucksi vastu. Ehk kas siis Indiana jääks viimaseks nendest kolmest ja Atlanta jääks esimeseks?

              Bulls ja Miami on mõlemad 40 võidu peal, Bulls mängib Netsiga, nad ei saa juu ometi uuesti neile kaotada elu ja surma peale mängus?

              Miami mängib Wizardsiga, kellel pole midagi mängus, näen võimalust võita küll. Võrdsete võitude korral on edasi Bulls, ja kui Indiana kaotab ja mõlemad võidavad siis on Indiana väljas, ehk minu lemmikul Indianal on vaja võita kindlasti.

              Saab olema huvitav viimane päev. Isiklikult meeldib kõige vähem hetke Bulls, samas nad millegipärast mängivad hästi suurtega, äkki annavad parema lahingu kui Miami, Indianat tahan näha isiklikel põhjustel.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Indiana on hetkel kuues ja .
                Indiana on seitsmes.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Bulls ja Miami on mõlemad 40 võidu peal, Bulls mängib Netsiga, nad ei saa juu ometi uuesti neile kaotada elu ja surma peale mängus?

                  Miami mängib Wizardsiga, kellel pole midagi mängus, näen võimalust võita küll. Võrdsete võitude korral on edasi Bulls, ja kui Indiana kaotab ja mõlemad võidavad siis on Indiana väljas, ehk minu lemmikul Indianal on vaja võita kindlasti.
                  NETS tangib viimase mängu

                  Booker (rest), Lin (rest), Brook Lopez (rest), Acy (ankle), Harris (shoulder) & Kilpatrick (hamstring) are out tomorrow vs #Bulls. #Nets
                  Ehk kui Bulls ja Heat mõlemad võidavad ja Pacers kaotab, siis saab Nets Indiana 2. ringi valiku.

                  Edit: jätan selle ka siia... https://streamable.com/aa0n8

                  Kommentaar


                    No Bucks tangib ka, seega Boston on essa. Ma eeldan, et Atlanta ja Wizards tangivad ka, seega viimase vooruga ei pruugi enam midagi juhtuda.

                    Kommentaar


                      Idas said ka sotid selgeks, kõik võitsid öösel ning see tähendab, et Miami peab patja nutma.

                      Kommentaar


                        Minu poolne kiirennustus

                        GSW-POR
                        Warriors lebolt 4-0 edasi. Ehk suudavad Lillard ja McCollum ühe ära võta kuid jõuvahekorrad on üsna selged.
                        LAC-UTA
                        Korralik pähkel, aga usun, et Utah võtab ära miski 4-2 seisuga. Clippers ju tuntud playoffi feil (jah vigastusi on olnud, aga siiski)
                        HOU-OKC
                        Habe näitab kes on tegelikult MVP. 4-1 Rocketsile.
                        SAS-MEM
                        San Antonio rahulikult edasi, 4-1.

                        BOS-CHI
                        Chicago sai rõõmsalt edasi, et kohe välja langeda. Boston võtab oma, 4-1.
                        WAS-ATL
                        Minu silmis ainuke paar millel läheb vaja 7.mängu ning seal saab otsustavaks koduväljak. Võlurid edasi 4-3.
                        TOR-MIL
                        Loodaks Milwaukee võitu, aga eks vast Lauri ja DeRosin seekord playoffis ei feili (kuigi loota võib). 4-2 Torontole
                        CLE-IND
                        Cleveland käsipiduriga viimased ma ei ta mitu nädalat mänginud. Loodetavasti playoffis jätkub sama trend ning George saab võimaluse ning Indiana saab edasi. Siiski peab ennustama peaga ning ütlema 4-1 Cavsile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Minu poolne kiirennustus

                          GSW-POR
                          Warriors lebolt 4-0 edasi. Ehk suudavad Lillard ja McCollum ühe ära võta kuid jõuvahekorrad on üsna selged.
                          LAC-UTA
                          Korralik pähkel, aga usun, et Utah võtab ära miski 4-2 seisuga. Clippers ju tuntud playoffi feil (jah vigastusi on olnud, aga siiski)
                          HOU-OKC
                          Habe näitab kes on tegelikult MVP. 4-1 Rocketsile.
                          SAS-MEM
                          San Antonio rahulikult edasi, 4-1.

                          BOS-CHI
                          Chicago sai rõõmsalt edasi, et kohe välja langeda. Boston võtab oma, 4-1.
                          WAS-ATL
                          Minu silmis ainuke paar millel läheb vaja 7.mängu ning seal saab otsustavaks koduväljak. Võlurid edasi 4-3.
                          TOR-MIL
                          Loodaks Milwaukee võitu, aga eks vast Lauri ja DeRosin seekord playoffis ei feili (kuigi loota võib). 4-2 Torontole
                          CLE-IND
                          Cleveland käsipiduriga viimased ma ei ta mitu nädalat mänginud. Loodetavasti playoffis jätkub sama trend ning George saab võimaluse ning Indiana saab edasi. Siiski peab ennustama peaga ning ütlema 4-1 Cavsile.
                          Kas keegis seletaks mulle, mis teema selle Lowry ja DeRozani feilimisega on. Üleelmine aasta said essas ringis pähe, aga eelmine aasta said idas finaali ja 4-2 jäi vist Cavaliersiga, kes kusjuures pärast võitis, ma ei saanud kaitseväes väga jälgida, aga kas tõesti Valanciunas, ta oli ju üldse vigastatud vist, ok Biyombo siis, Ross, mingid Johnsonid jne, olid nii võimsad, et vedasid tiimi ida finaali, samal ajal kui kaks tiimi staari JÄLLE FEILISID. Minu arust Raptors eelmine aasta küll nii hea polnud, et neilt oleks oodatud Cavaliersile ära tegemist? Aga jääb mulje, et kui nad poleks ebaõnnestunud, oleks nad Cavaliersile ja Warriorsile ära pannud.


                          Igastahes ennustan ka.

                          Boston - Bulls. Ma ei usu, et Boston siint ülikindlalt edasi saab, Bulls oli terve põhiturniir meeskond, kes suutis tugevaid hävitada ja siis nõrkadega ise põruda. Põhiturniiril jäi seis 2-2. 4-1 tunduks loogiline seis, aga kuigi playoff on täitsa teine teema, siis ma arvan, et Bulls jätkab suurte tiimide kiusamist ja seis jääb 4-2 Bostonile.

                          Cavaliers - Indiana, ma tean, et Indiana on võimeline mängima hästi, olen paar korda näinud see hooaeg, George on hooaja lõpus suurepärases vormis, olen optimist ja arvan, et Indiana annab lahingu, Cavaliers on muidugi nüüd uus meeskond ja võita on neid raske. Ennustan 4-2 võitu Cavaliersile.

                          Toronto - Bucks. Toronto on minu ida favoriit, olen optimistlik, kuid oleme ausad mingi lootus neil on, tugev pink ja väga ühtlane algviisik. Favoriit on suures plaanis endiselt Cavaliers. Bucks oskab üllatada ja arvan, et sarnaselt eelmisele kahele paarile, võetakse 2 võitu ära. Ehk siis jälle 4-2 Torontole

                          Wizards - Atlanta on põnevuspaar, Ma jään koduväljaku eelise juurde, Wizardsil on ka väga hea pink, Atlanta pink on ka hea, ehk tõotab tulla 7 mänguline seeria. ennustan 4-3 Wizardsile, aga erinevalt Atlantast näen ka võimalust, et pealinnaklubi võib täielikult ebaõnnestuda, nt 1-2 võitu ja kehv mäng.



                          Warriors - Portland, koos Nurkiciga oli Portland väga hea, ehk ennustan neile 1 võitu, vaatame kuidas see Duranti võistkonda sulandumine edeneb, võibolla läheb seal natuke raskemalt see ja Portland võitab lausa kaks võitu. Aga esialgu jääme 4-1 juurde.


                          San Antonio - Memphis, San Antonio on minu favoriit tiitlile, aga enamvähem terve Memphis suudab võtta kõigi vastu 1 võidu, pigem kaks võitu ja arvan, et antakse lahing. 4-2 San Antoniole.

                          Rockets - Oklahoma, tundub sellinne 4-1 või 4-0, aga tahan põnevust ja ennustan 4-2 Rocketsile.


                          Clippers - Jazz, tahaks öelda Jazz ja 4-3, aga Clippers on kogenum, eelmine aasta olid vigastused ja iga kord nad küll feilinud pole. Jazz on järgmine aasta võimas, seekord ennustan Clipperisle 4-3 võitu.

                          Kommentaar


                            Sellel aastal vähe rohkem NBAd vaadatud, et võib vast ka ennustada. Kuigi ideaalis võiks ju tasavägised andmised tulla, siis mõlemas konverentsis tundub nö alumine pool ikka klassi võrga nõrgem. Eriti just idas ehk esimene ring võib ka päris kiiresti läbi saada. Loodetavasti muidugi nii ei lähe.

                            Ida.

                            Celtics vs Bulls 4:2
                            Koos siis liiga parim meeskondlik tiim (eriti kaitses) ja liiga kõige sitem meeskondlik tiim (ok, tegelt Bullsile on antud kategoorias ka Knicks kõva konkurent). Kuigi Bostonil räigelt vedas, et Miami vastu ei tulnud, sest Whitesidega on nad päris hädas olnud, siis ma väga ei tunne, et Boston kedagi nulliga võita suudab. Tuleb vast üks mäng, kus Butler läheb täiesti lolliks ja üks mäng, kus Mirotic kütab 8 kolmest, aga vaevalt rohkemaks jaksu on. Aga uuesti, ma usun, et iga Bostoni seeria tuleb napikas.

                            Cavs vs Pacers 4:1
                            Jah, Cavs näeb viimasel ajal närb välja. Jah, Pacers näeb viimasel ajal enamvähem ok välja. Aga ma olen siiski selles paadis, et Cavs on lasknud hetkel tühikäiguga ja kui läheb suurteks mängudeks, siis on neil järgmine käik varuks võtta. LeBron hakkab kaitset mängima ja Irving loopima jne. Sellesmõttes muidugi pull vastasseis, et mõlemad tunduvad tiimid, kellel kaitses vähe ikaldab ja võib selliseid korralikke loopimisõhtuid tulla järjest, aga Pacersil näib seda taset igast liinist nõksa puudu jäävat ja Teague-Ellis pole ka seda nägu ega tegu, et nad räigelt plahvatusmänge teeks ja George`le jääb lihtsalt toetust väheks.

                            Raptors vs Bucks 4:1
                            KUI Raptors on terve, siis ei imestaks, et nad finaali välja laksavad, sest ilmselgelt kõige paremini tasakaalus meeskond antud rannikul. On ründejõudu, on kaitsejõudu, on pikki, on lühikesi ja on pikk pink. Bucksil jääb nagu kõigest natuke puudu ja Giannis-Middleton kahekesi ei suuda seda vankrit vedada (ja Raptorsil on neid kõvasid kaitsjaid just nende positsioonidel), sest see ülejäänud tiim tundub ikka väga suvaline. Marukahju, et Bucksil Parkerit pole, saanuks märgatavalt seksikama paari.

                            Wizards vs Hawks 4:1
                            See Atalanta on miskipärast eriti kole tiim, mida vaadata. Schröder on mängujuhtimises üsna null ja Wizardi tagaväli peaks robustselt üle olema (olenemata sellest, et Hawksi neid pisikesi kaitsemängijaid justkui on). Hawksi parimad mängud (mida ma näinud) on olnud pigem tiimide vastu, kellel pole kolget Howardile vastu panna, aga kuna võluritel on Gortat, siis ka seal pole Atlantal eelist ja Morris on ka täiesti ok mees, kes sobib Millsapiga mürama. Ütleme nii, et Atlantale oleks vast iga muu top4 tiim rohkem vastu sobinud ja mina siin nappi paari küll ei näe.

                            Lääs

                            Warriors vs TrailBlazers 4:1
                            Et Portlandil mingitki võimalust mõni mäng ära võtta oleks, siis peab Nurkic terve olema, sest tiimi ülejäänud ääred ja suured on hunnik suvasaasta. Kuna Nurkic on vist naasmas, siis ühe mängu julgeks neile avansina anda. Ega Portlandil muud võimalus ei näe, et mingis mängus läheb Lillard-Mccollum duo lolliks ja kütavad igast asendist kahepeale 75-80 punkti ja Warriorsil on vastupidiselt selline sitem päev, mida neil tänavu ikka sisse on tulnud. Äkki üks selline mäng ikka tuleb, aga suure tõenäosusega läheb Warriors ilma koperduseta läbi.

                            Spurs vs Grizzlies 4:1
                            Ausalt öeldes pole Grislisid eriti näinud, sest tundub liiga üks igavamaid tiime. Selline vaese...või pigem isegi kodutu mehe viimaste aastate Spurs. Ega Spursistki eriti aru ei saa, sest kui vaatad nende koosseisu, siis näib Kawhi ümber olevat hunnik keskpärasust. Eeldatavasti erilist tulevärki antud seerias ei näe ja pigem tulevad väikeseskoorilised mängud, mis võiks Grislidele sobida. Aga Kawhi on Kawhi, Pop on Pop ja Spursi vanurid peaksid olema sellised, kes Play-Offis ei värista.

                            Rockets vs Thunder 4:2
                            HARDEN vs WESTBROOK! Paar, mille võib kokku võtta "Korvpall on tiimimäng maiäss" ehk ma ei kujuta ette, millal oli viimati selline PO paar, kus pall 80% mänguajast on kahe mängija käes. Mitte, et see kole vaadata oleks. Westbrook on jõhker loom ja Harden on täiesti müstiline. Aga lõppkokkuvõttes on Rockets ikkagi kordades rohkem tiimi moodi, omad märgatavalt paremat pinki ja ei sõltu niiväga oma põhimängijast. Suures plaanis loobitaks Thunder kolmestega puruks, aga Westbrooki tänavune hooaeg on selline, et ta vähemalt ühe mängu võtab üksi ära küll. Aga eeldatavasti paar, mille pärast tasub öösel üleval passida küll.

                            Clippers vs Jazz 3:4
                            Jep, Clippersile sobib Jazziga mängimine. Jep, Clippersil on rohkem kogemusi. Aga siiski meeldib mulle Jazz rohkem. Okei, olen neid vaadanud tänu Fantasyle (loe Gobertile) ka keskmisest rohkem ja olen eeldatavasti kallutatud, aga mulle meeldib Jazzi kaitse, Jazzi pink (eriti kui Favours peaks läbi ime jalad alla saama) ja Clippersil oleks aeg see tiim eniveis lõhki lüüa. Aga usun, et see paar läheb 7 mängu peale ja lõpuks sendiviskeks.

                            Kommentaar


                              ma ei viitsi pikka juttu kirjutada.

                              GSW-POR - siin ei saa muud olla.
                              LAC-UTA . mine p***i, Chris Paul
                              HOU-OKC - Taj ja Dougie on lahedad, aga Houston on parem.
                              SAS-MEM - nojah.

                              WAS-ATL - bingo loto. Dunleavy meeldib lihtsalt
                              TOR-MIL - Bucks in Six. Ma olen maailma suurim Tony Snelli fänn.
                              CLE-IND - Lance paneb esimeses mängus LeBroni tantsima. See jääb seeria highlightiks Indianale
                              BOS-CHI - IT on ülehinnatud päkapikk. Samas on neil Jae "as-good-as-Butler" Crowder ja Jaylen"basically MJ" Brown. Mitte sinu tüüpiline #1 vs #8 seeria. Wade võidab üksi ühe, Rondo võidab ühe, Butler võidab kindlasti ühe. Bostoni nõrgim koht on Bullsi suurim tugevus - lauad.

                              Kommentaar


                                Ja kuna nagunii selline nii ja naa tööpäev, siis viskan oma auhinnad ka

                                MVP
                                Peaks justkui olema Harden vs Westbrook keiss, kus Hardeni kasuks räägib nii parem võidusaldo ja Westbrooki kasuks see, et tal pole abi. Okei, kes on mõlemal niiöelda abiks (võtame siis top6 muud mängijat mänguminutite põhjal):
                                Westbrook: Oladipo, Roberson, Grant, Adams, Kanter ja Gibson
                                Harden: Beverly, Gordon, Williams, Ariza, Anderson ja Caperla
                                Jep, Hardenit ümbritsev tiim on märgatavalt parem ja nii võiks ju Westbrooki poole hoida. Isegi kui meeskond on alles kuuenda asetusega oma konverentsis. Sest olgem ausad ega kumbki mees kaitses väga ei ürita (Harden lihtsalt pigem pask ja Westbrooki üritab pigem lauda kätte saada, kui viset takistada). Aga, fuck, miks pole Kawhi peamine kandidaat MVPle? Nagu päriselt. Spursi põhimehed Kawhi kõrval:
                                Parim enne ammu läbi Parker, täiesti kohutav Green, parim enne ammu läbi Gasol, üllatavalt meh Alridge. Ja siis Mills? Ginobili? Lee?
                                Misasi see on? Sisuliselt oleks iga Rocketsi mängija Spursis nr2 tegija ja see Spursi seltskond pole väga palju parem kui Westbrooki ümbritsev seltskond. Ja see tiim oli selgelt paremuselt teine tiim liigas. Müstika. Lisame siia juurde ka selle, et Kawhi reaalselt möllab kaitses. Harden või Westbrook võtavad selgelt parima ründemängija tiitli liigas, aga kui jutt on MVPst, siis ma valik Kawhi Leonardi.
                                (1. Kawhi 2. Harden 3. Westbrook)

                                Rookie of the Year
                                Nii sitta valikut on üldse kunagi olnud? Üldiselt kolm optisooni. Kas eelistada mängijat, kes mängib 80 mängu ja viskab 10 punkti per mäng, aga on oma tiimis siiski üsna suvaline kuju (Brogdon). Kas eelistada mängijat, kes 50 mängu ei tee midagi ja siis teeb 30 mängu sellise 15+6 saldo (Saric). Või eelistada mängijat, kes teeb küll ainult 30 mängu, aga enamikes neis on parim mängija platsil, kes tõmbab terve tiimi ja publiku käima. No kamoon, siin saab olla ainult üks valik. JOEL EMBIID! (ok, tegelt on teised 2 ka täitsa normaalsed valikud)
                                (1. Embiid 2. Saric 3. Brogdon)

                                Coach of the Year
                                D`Antoni Rockets küll üllatas vist kõiki, aga see tiim muutus suvega nii palju paremaks, et ma treeneri rolli ei ülehindaks. Oleks see Heat kaheksa hulka tulnud, siis oleks Spoelsta ülihea kandidaat, aga nüüd tunduks liig. Wizardsi Brooks on ka näiteks üllatanud, aga reaalsus tundub küll, et liiga kaks parimat treenerit tänavu (ja vist ka üleüldse) on mingis järjestuses Pop ja Stevens. Aga, noh, Pop on Pop.
                                (1. Pop 2. Stevens 3. D`Antoni)

                                Defensive Player of the Year
                                Minu jaoks pole midagi keerulist. Jazz on liiga ühe parima kaitsega tiim olukorras, kus platsil on Haywardid, Diawid, Inglesed, JoeJohnsonid ja muud sellised. Piisab ainult paaris mängust, et aru saada kuidas Goberti kardetakse vastaste poolt ja võimalik, et Prantsuse tornmängija on üks alahinnatuimaid mängijaid liigas.

                                Sixth Man of the Year
                                Noh, ka lihtne. Gordon tuleb pingil, laksab kolm plusskolmest ning 16 punkti per mäng ning veab tiimi hetkedel, kui Harden puhkab.

                                Most Improved Player
                                Alati kõige keerulisem auhind. Kas hinnata düüdi, kes nägi välja nagu potentsiaalne selle Hiinas mängija, aga võttis alla ja hakkas lammutama 30selt elunumbreid (James Johnson)? Kas hinnata düüdi, kes teeb oodatud sammu tipu suunas (Giannis)? Kas hinnata düüdi, kes teeb teise aastal oodatud sammu edasi (Jokic või Turner nt)? Või siis kas hinnata düüdi, et hakkab 20pts asemel 30pts panema, on viimastel veeranaegadel täiesti peatamatu, onoma 27 aastaselt viskearsenali ilmselgelt suvega täiendanud ja muutub tiitlisoosiku A ja O`ks. Jep, ma paneks I.Thomase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X