320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja kuna nagunii selline nii ja naa tööpäev, siis viskan oma auhinnad ka

    MVP
    Peaks justkui olema Harden vs Westbrook keiss, kus Hardeni kasuks räägib nii parem võidusaldo ja Westbrooki kasuks see, et tal pole abi. Okei, kes on mõlemal niiöelda abiks (võtame siis top6 muud mängijat mänguminutite põhjal):
    Westbrook: Oladipo, Roberson, Grant, Adams, Kanter ja Gibson
    Harden: Beverly, Gordon, Williams, Ariza, Anderson ja Caperla
    Jep, Hardenit ümbritsev tiim on märgatavalt parem ja nii võiks ju Westbrooki poole hoida. Isegi kui meeskond on alles kuuenda asetusega oma konverentsis. Sest olgem ausad ega kumbki mees kaitses väga ei ürita (Harden lihtsalt pigem pask ja Westbrooki üritab pigem lauda kätte saada, kui viset takistada). Aga, fuck, miks pole Kawhi peamine kandidaat MVPle? Nagu päriselt. Spursi põhimehed Kawhi kõrval:
    Parim enne ammu läbi Parker, täiesti kohutav Green, parim enne ammu läbi Gasol, üllatavalt meh Alridge. Ja siis Mills? Ginobili? Lee?
    Misasi see on? Sisuliselt oleks iga Rocketsi mängija Spursis nr2 tegija ja see Spursi seltskond pole väga palju parem kui Westbrooki ümbritsev seltskond. Ja see tiim oli selgelt paremuselt teine tiim liigas. Müstika. Lisame siia juurde ka selle, et Kawhi reaalselt möllab kaitses. Harden või Westbrook võtavad selgelt parima ründemängija tiitli liigas, aga kui jutt on MVPst, siis ma valik Kawhi Leonardi.
    (1. Kawhi 2. Harden 3. Westbrook)

    Rookie of the Year
    Nii sitta valikut on üldse kunagi olnud? Üldiselt kolm optisooni. Kas eelistada mängijat, kes mängib 80 mängu ja viskab 10 punkti per mäng, aga on oma tiimis siiski üsna suvaline kuju (Brogdon). Kas eelistada mängijat, kes 50 mängu ei tee midagi ja siis teeb 30 mängu sellise 15+6 saldo (Saric). Või eelistada mängijat, kes teeb küll ainult 30 mängu, aga enamikes neis on parim mängija platsil, kes tõmbab terve tiimi ja publiku käima. No kamoon, siin saab olla ainult üks valik. JOEL EMBIID! (ok, tegelt on teised 2 ka täitsa normaalsed valikud)
    (1. Embiid 2. Saric 3. Brogdon)

    Coach of the Year
    D`Antoni Rockets küll üllatas vist kõiki, aga see tiim muutus suvega nii palju paremaks, et ma treeneri rolli ei ülehindaks. Oleks see Heat kaheksa hulka tulnud, siis oleks Spoelsta ülihea kandidaat, aga nüüd tunduks liig. Wizardsi Brooks on ka näiteks üllatanud, aga reaalsus tundub küll, et liiga kaks parimat treenerit tänavu (ja vist ka üleüldse) on mingis järjestuses Pop ja Stevens. Aga, noh, Pop on Pop.
    (1. Pop 2. Stevens 3. D`Antoni)

    Defensive Player of the Year
    Minu jaoks pole midagi keerulist. Jazz on liiga ühe parima kaitsega tiim olukorras, kus platsil on Haywardid, Diawid, Inglesed, JoeJohnsonid ja muud sellised. Piisab ainult paaris mängust, et aru saada kuidas Goberti kardetakse vastaste poolt ja võimalik, et Prantsuse tornmängija on üks alahinnatuimaid mängijaid liigas.

    Sixth Man of the Year
    Noh, ka lihtne. Gordon tuleb pingil, laksab kolm plusskolmest ning 16 punkti per mäng ning veab tiimi hetkedel, kui Harden puhkab.

    Most Improved Player
    Alati kõige keerulisem auhind. Kas hinnata düüdi, kes nägi välja nagu potentsiaalne selle Hiinas mängija, aga võttis alla ja hakkas lammutama 30selt elunumbreid (James Johnson)? Kas hinnata düüdi, kes teeb oodatud sammu tipu suunas (Giannis)? Kas hinnata düüdi, kes teeb teise aastal oodatud sammu edasi (Jokic või Turner nt)? Või siis kas hinnata düüdi, et hakkab 20pts asemel 30pts panema, on viimastel veeranaegadel täiesti peatamatu, onoma 27 aastaselt viskearsenali ilmselgelt suvega täiendanud ja muutub tiitlisoosiku A ja O`ks. Jep, ma paneks I.Thomase.
    Põhimõtteliselt nõus, aga ma arvan, et selle viimase auhinna võiks anda Kreeka vägilasele, Giannis on ikka meeletu arengu teinud ja oma tiimi vedanud ka ikka täiesti uuele tasemele võrreldes eelmise aastaga.

    Kommentaar


      no ok, ma siis ka.

      MVP
      Siit midagi originaalset ei tule. Ma juba varem olen maininud, et Kawhi oleks ka minu valik. Harden ja Westbrook 2 ja 3. Eelnevale juurde lisades, et Harden on küll alla keskmise, kuid ta on selles suunas arenenud. Westbrook võib kaitset mängida, aga sel aastal ta seda ei ole teinud mitte sendigi eest, et oma kolmikduublit taga ajada.

      Rookie of the Year
      Embiid oli selgelt parim. Mängude arv võib takistuseks saada. Saricil on numbrid järgmisena parimad, aga mina annaks Brogdonile - kvaliteetsed minutid PO satsis. Jayleb Brown saab ka mainutud.

      Coach of the Year
      D'Antoni või Quin Snyder. Siis David Fizdale ja Spoelstra. Stevensile ei annaks. Midagi üllatavat ei ole ju juhtunud. Top 3 ennustati neile, Cleveland lasi lati alt läbi ja Toronto oli vigane. Üks nõrgemaid #1 seede viimasel ajal.

      Defensive Player of the Year
      Kwahi jällegi. Gobert ja Draymond saavad mainitud.

      Sixth Man of the Year
      See on alati olnud skoorimeeste auhind. Siiani nutan, et Gibsonit rööviti Jamal Crawfordile selle andmisega. Eric Gordon. Joe Johnsoni mainin ka ära.

      Most Improved Player
      Kõige mõttetum auhind. Greek Freak.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Kas keegis seletaks mulle, mis teema selle Lowry ja DeRozani feilimisega on.
        Lowry viimase 2 aasta FG protsent playoffides: 31,6 , 39,7. Seejuures kolmesed playoffides 21,7 ja 30,4.
        DeRozanil viimasel 3 aastal 38,5, 40 ja 39,4.

        Jube raske on suurt tulemust teha kui kui su 2 parimat mängijat viskavad 35-39 % kahepeale.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          minu eelistused auhindadele


          MVP
          Võiks habe või Kawhi saada aga antakse hoopis kilpkonnale legendaarse hooaja eest.

          Rookie of the Year
          Drafti 36. valik, kahjuks Embiidil pole piisavalt mänge, et kaasa rääkida. Kui nii peaks muidugi minema, siis kas tegemist madalaima PPG rookiega eales?

          Coach of the Year
          Quin Snyder. Keegi ei uskunud, et nad nii selgelt playoffi uksele koputavad.

          Defensive Player of the Year
          Gobert

          Sixth Man of the Year
          Andre Iguodala, kuna GSW esimene jne

          Most Improved Player
          Minu meelest võiks anda Jokicile aga antakse Thomasele.

          Executive of the Year
          Bob Mayers või Daryl Morey, arvan, et pigem esimene kuna Durant ikkagi sai toodud.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            MVP - Kawhi, kämoon. Muidu peaks Westbrook saama, kuna tema puhul on vähemalt põhjendus, et miks sai - rekord, mida pidas Simmons ületamatuks. Harden oleks eriti leimo.

            ROT - vadeva

            Coach - Kämoon, esimene asetus tiimiga, kes oli mingi paar aastat tagasi täielik loterii. Stevens.

            Kaitsja - Kawhi. Et, noh, MVP, mis tuleb eelkõige kaitsest, aga siis ta polegi parim kaitsja?

            Kuuenda mehe saab Iggy.

            Enim arenenud mängija - Jokic ei saanud PO-sse. Muidu võiks tema olla, kuna see, mida ta hooaja lõpus tegi, ajas minu Keeperi tiimi kikki. Eika muidugi jaurab enda Thomase teemal, aga, noh, mehel pole ju endiselt kaitset ollagi. Seega ei võta seisukohta.

            Aasta hukkaja - kõige vadevam autasu.

            Kommentaar


              mõttetute kaminasimsi-kujude spekuleerimise vahele panen draft järjestuse. sai eile papa silveriga läbi räägitud, tal juba lakersi ümbrik kolmekuninga päevast alates sügavkülmas olnd. kommentaarid on ilmselt liigsed.
              #1 - lakers
              #2 - boston
              #3 - phoenix
              #4 - sixers

              edasine ei koti kedagi.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Enim arenenud mängija - Jokic ei saanud PO-sse. Muidu võiks tema olla, kuna see, mida ta hooaja lõpus tegi, ajas minu Keeperi tiimi kikki. Eika muidugi jaurab enda Thomase teemal, aga, noh, mehel pole ju endiselt kaitset ollagi. Seega ei võta seisukohta.
                Enda Thomas teemal? Ole nüüd. Sellised "viskan enne 10 puntki ja nüüd 15" düüde nagu Jokic on teisigi, noh näiteks Gobert, kes muutus igas kategoorias paremaks selleta, et ta saanuks räigelt rohkem mänguminuteid (nagu Jokici puhul) ja seda oma neljandal hooajal. Jokic on lihtsalt selline fäänside best-of hetkedega mees, et pm oleks sama nagu Westbrook MVPle vms.

                Või siis "viskan mingi 16 ja nüüd 22 punkti ja olen igas muus asjas ka parem kui varem" mängijaid on tegelikult mitu. Et miks Giannis kui on ka Porzingis või Beal või Booker. Selles mõttes tundub Thomase "hüpe" mõneti suurem v keerulisem ja ta tegi seda oma 7. hooajal ja tiimis, mis võitis ida. Aga, noh, tegelikult saan ka täiesti aru, kui Giannis selle võtab.

                Kommentaar


                  MVP
                  Olen esimene teisitimõtleja ja ütlen Harden. Reaalsuses peaks olema 2 kandidaati: Harden ja Leonard. Kellele ema ja kellele isa, aga saab hoopis kolmas vello. Sad.

                  Rookie of the Year
                  Sarici auhind on see niivõinaa. Ilmselt ka ärateenitult. Pidasin teda hooaja eel üheks suurimaks favoriidiks, aga paisu tagant sai välja alles peale Embiidi vigastust.
                  Coach of the Year
                  D'Antoni või Stevens. Kerge eelise annaks D'Antonile.

                  Defensive Player of the Year
                  See aasta paistab olevat 2 varianti: Gobert ja Green. Vaadates palju Warriorsi mänge, siis on raske mitte Greeni valida. Ta on pmst ideaalne kaitsemängija. Ta suudab suurepäraselt kaitsta nii perimeetril, ta võib katetel switchida ükskõik kellega ja saab hakkama nii PG-de kui Centritega. Rääkimata sellest, et ta ABC kaitsemängukohapealt on täiuslik. Igaljuhul: Green.

                  Sixth Man of the Year
                  Minu valik oleks Andre Igoudala, tegelikuses saab kahjuks Eric Gordon

                  Most Improved Player
                  Greak Freak, pole küsimustki. Jokic oleks teine aga vahe on siiski suhteliselt ilmselge.

                  Executive of the Year
                  Daryl Morey. Väga küsimusi tekitavate valikutega 8ndast seedist 3ndaks. Mees on geenius.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Enda Thomas teemal? Ole nüüd. Sellised "viskan enne 10 puntki ja nüüd 15" düüde nagu Jokic on teisigi, noh näiteks Gobert, kes muutus igas kategoorias paremaks selleta, et ta saanuks räigelt rohkem mänguminuteid (nagu Jokici puhul) ja seda oma neljandal hooajal. Jokic on lihtsalt selline fäänside best-of hetkedega mees, et pm oleks sama nagu Westbrook MVPle vms.

                    Või siis "viskan mingi 16 ja nüüd 22 punkti ja olen igas muus asjas ka parem kui varem" mängijaid on tegelikult mitu. Et miks Giannis kui on ka Porzingis või Beal või Booker. Selles mõttes tundub Thomase "hüpe" mõneti suurem v keerulisem ja ta tegi seda oma 7. hooajal ja tiimis, mis võitis ida. Aga, noh, tegelikult saan ka täiesti aru, kui Giannis selle võtab.
                    Mis sa neid punkte vaatad. Kõik teised näitajad hüppasid kahekordseks pmst. Thomasel kasvasid ainult punktid. Ja kaitset tal ikka pole.

                    P.S. Ja see, et punkte kasvas, tuli visketabavuse pealt, mis tuleneb ikkagi sellest, et tuli juurde Horford, kes saab kaitse laiali tõmmata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Lowry viimase 2 aasta FG protsent playoffides: 31,6 , 39,7. Seejuures kolmesed playoffides 21,7 ja 30,4.
                      DeRozanil viimasel 3 aastal 38,5, 40 ja 39,4.

                      Jube raske on suurt tulemust teha kui kui su 2 parimat mängijat viskavad 35-39 % kahepeale.
                      Hmm jaa numbrid räägivad enda eest, aga toon näite Durant pani põhiturniiril eelmine aasta 50,5 ja üleeelmine 51, playoffides siis 43 ja 46, Curry pani põhiturniiril 50 ja 48,7 ja playoffides 43,8 ja 45,6 ehk siis Lowry langes 42,7 pealt 39,7 peale ja DeRozan 44,6 pealt 39,4 peale.

                      Ehk kui üleeelmine hooaeg läks playoff aiataha, siis eelmine oli sellinna tavaline playoff, ja ei tehtud küll midagi erilist, aga oma tehti ära.

                      Ma ei viitsi suurt analüüsi teha, aga kas on võimalik, et kui me võtaks iga meeskonna 2 parimat mängijat, siis playoffides see tabavusprotsent langebki, tugevam kaitse ja rasked mängud. Lebron James on jah eriline tegelane, aga ma ei saa kuidagi öelda, et nende eelmise aasta esinemine playoffides ebaõnnestus. Üleeelmine aasta oli ka tulemus vastav, aga eelmine aasta oli viskeprotsendi langus okei ja ka tulemus oli rohkem kui okei.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        mõttetute kaminasimsi-kujude spekuleerimise vahele panen draft järjestuse. sai eile papa silveriga läbi räägitud, tal juba lakersi ümbrik kolmekuninga päevast alates sügavkülmas olnd. kommentaarid on ilmselt liigsed.
                        #1 - lakers
                        #2 - boston
                        #3 - phoenix
                        #4 - sixers

                        edasine ei koti kedagi.
                        #11 Kings. Teised ei koti üldse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Enda Thomas teemal? Ole nüüd. Sellised "viskan enne 10 puntki ja nüüd 15" düüde nagu Jokic on teisigi, noh näiteks Gobert, kes muutus igas kategoorias paremaks selleta, et ta saanuks räigelt rohkem mänguminuteid (nagu Jokici puhul) ja seda oma neljandal hooajal. Jokic on lihtsalt selline fäänside best-of hetkedega mees, et pm oleks sama nagu Westbrook MVPle vms.

                          Või siis "viskan mingi 16 ja nüüd 22 punkti ja olen igas muus asjas ka parem kui varem" mängijaid on tegelikult mitu. Et miks Giannis kui on ka Porzingis või Beal või Booker. Selles mõttes tundub Thomase "hüpe" mõneti suurem v keerulisem ja ta tegi seda oma 7. hooajal ja tiimis, mis võitis ida. Aga, noh, tegelikult saan ka täiesti aru, kui Giannis selle võtab.
                          Giannis viskas 6 punkti rohkem kui eelmine hooaeg, 2 % väljakult paremini, 5 % vabaviskeid paremini, võttis 1 laua ja andis 1 söödu rohkem. Tegi 0,4 steali ja 0,5 blokki rohkem. Seda kõige samade mänguminutitega mis eelmine aasta. See on ikka väga julm areng kui sa suudad korraga absoluutselt igas mänguelemendis kas tugevasti või natukene juurde panna. Vahe Porzingise või Jokiciga on selgelt see, et nad on oma teisel hooajal. Ehk see on ikka väga suur feil kui sa oma teisel hooajal pole selgelt parem kui esimesel.
                          Thomase arengu teeb tõesti muidugi natuke uskumatuks see, et ta tegi seda oma 7. hooajal.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Hmm jaa numbrid räägivad enda eest, aga toon näite Durant pani põhiturniiril eelmine aasta 50,5 ja üleeelmine 51, playoffides siis 43 ja 46, Curry pani põhiturniiril 50 ja 48,7 ja playoffides 43,8 ja 45,6 ehk siis Lowry langes 42,7 pealt 39,7 peale ja DeRozan 44,6 pealt 39,4 peale.

                            Ehk kui üleeelmine hooaeg läks playoff aiataha, siis eelmine oli sellinna tavaline playoff, ja ei tehtud küll midagi erilist, aga oma tehti ära.

                            Ma ei viitsi suurt analüüsi teha, aga kas on võimalik, et kui me võtaks iga meeskonna 2 parimat mängijat, siis playoffides see tabavusprotsent langebki, tugevam kaitse ja rasked mängud. Lebron James on jah eriline tegelane, aga ma ei saa kuidagi öelda, et nende eelmise aasta esinemine playoffides ebaõnnestus. Üleeelmine aasta oli ka tulemus vastav, aga eelmine aasta oli viskeprotsendi langus okei ja ka tulemus oli rohkem kui okei.
                            Kindlasti mingil määral protsent langeb, aga kui su 2 selget liidrit ja meest kes võtavad pika puuga kõige rohkem viskeid panevad keskmisel 38% nt. Üks neist võitleb kolmestel 30 protsendiga ja teine pmst ei viskagi kolmeseid. See on ikka päris kohutav.
                            Curryst räägitakse ju samamoodi ja õigustatult kui playoffides chokerist viimasel 2-l aastal. Ta on ju totaalselt ebaõnnestunud, eriti finaalides. (Eelmine aasta, tõsi, mängis vigastus ka oma rolli.)
                            Samuti mängitakse playoffides tugevamate vastaste vastu, mis viib protsenti alla kuigi olgem ausad, Idas küll Torontol vastas ühtegi eriti tugevat meeskonda pole olnud peale Cavsi.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mis sa neid punkte vaatad. Kõik teised näitajad hüppasid kahekordseks pmst. Thomasel kasvasid ainult punktid. Ja kaitset tal ikka pole.
                              Kellel need näitajad kahekordseks tõusid? Jokicil? Jokic sai teisel hooajal 7 minuti rohkem mängida, viskas 7 punkti rohkem, võttis 3 lauda rohkem ja andis 2,5 söötu rohkem. Teised statsid jäid samaks (okei, palli kaotas ka 2 korda rohkem). See pole ju mingi megasuur hüpe, arvestades kasvanud mänguaega? Võtame näiteks Goberti. Sai tänavu 2 minutit rohkem mängida, viskas 5 punkti rohkem, võttis 2 lauda rohkem, parandas mõlemat viskeprotseni rohkem kui 10%, tõusis liiga parimaks blokeerijaks, oli Jazzi ankur kaitses ning negatiivsed statistikad ei kannatanud. Et isegi rohkem impressive ju?

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              P.S. Ja see, et punkte kasvas, tuli visketabavuse pealt, mis tuleneb ikkagi sellest, et tuli juurde Horford, kes saab kaitse laiali tõmmata.
                              Nojah, seda "nüüd on teised meeskonnakaaslased" võib ju iga mehe puhul argumendiks tuua? Giannisel ju ka Brogdon, Dellavedova ja Terry juures, kes kõik laksvad kolme ja annavad Giannisele ruumi rohkem möllata vms. Üldiselt vist asi selles, et ma hindan vähe rohkem sellist üllatusmomenti "most improved player" kategoorias. Noh, täpselt sama, miks mulle James Johnsoni kandidatuur meeldib ja Jokici ning teiste teise hooaja noorte "kasv" mänguajas ja sellega tulevnevalt statistikas tundub ootuspärane. Pole Jokic väga erinev teistes 2. hooaja mängijatest. Thomase tõusmine liiga top3 skoorija hulka (seda karjääri parimate viskeprotsentidega ja räigelt rohkemate kolmestega) ja vist ka 2 team of NBA tundub ootamatum.

                              Argumendist, et Giannis on parem variant kui Thomas saan aru. Jokic on parem variant kui Thomas jutust ei saa. Muud midagi.

                              Kommentaar


                                Parima kuuenda venna kohale tegelt kandidaate mitmeid, Gordon ilmselt peaks võitma, aga Williams samast klubist ei jää kuidagi alla, siin vahepeal tegi mitmeid mänge isegi ära ja Lakersis oli ikka julm vedaja pingilt. Memphis ja Randolph tegi hea hooaja ja kottis mõnuga vastaste pingimehi, aga noh alles 7 koht klubile.

                                Noh kui Iguodala teie arvates üks favoriite, siis Mills ja Monroe on ka väärt kandideerimist. Monroe ilmselt mitte eriti tõsiseltvõetav.


                                Top 5 on siis eelpoonimetatud ja Monroe jätab välja, ta +- on ka suht kehva. Järjestusse ei oskaks panna aga nagu öeldud ilmselt üks Rocketsi vendadest vääriks seda ja Mills ja Iguodala jäävad oma nõrgema statistika pärast varju, ega võida juba sellepärast. Kuigi kasutegur oli mõlemal kindlasti suur.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X