320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    See Giannise statline on siis pakkumine seeriaks Raptorsi vastu, jah? Või mingi järgmise hooaja seeriast juttu? Sellel hooajal nagu talle rohkem seeriaid ei paista.
    Nagu tegu oleks ajaloo esimese seeriaga, kus mõlemad võidavad oma esimesed kodumängud.

    Reede hommikul on juba seis (suure tõenäosusega) selline, et Bucks vajab edasipääsuks veel vaid ühte võitu. Või arvad, et Toronto pink suudab veel korra panna 48 punkti?

    Kommentaar


      Ma arvan, et Torontol oleks reaalne variant siis, kui Kawhi terve oleks. Seda kuidas ta viimased 2 mängu punnitanud on, on veidi kurb vaadata kahjuks.
      Muidugi kui Bucks suudab ennast täis lasta, siis on kõik võimalik. Aga hetkel tundub pigem, et võtavad kokku ja 4-2 edasi.

      Kommentaar


        Lihtsalt imeline. Leonard on parem kui Giannis ja see loll, playoffide Lowry, narratiiv vōiks nüüd lōppeda ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          see loll, playoffide Lowry, narratiiv vōiks nüüd lōppeda ka.
          Kas see on loll, kui kuni selle aastani on vett pidanud?

          Ise loodan, et Bucks võtab ennast kokku ja võidab järgmised kaks. Iseenesest on savi kumb neist edasi saab, aga Kawhi jalg/põlv võib iga hetk katki minna ja Torontol ei ole GSW vastu ilma temata mitte võimalustki.

          Kommentaar


            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
            Kas see on loll, kui kuni selle aastani on vett pidanud?

            Ise loodan, et Bucks võtab ennast kokku ja võidab järgmised kaks. Iseenesest on savi kumb neist edasi saab, aga Kawhi jalg/põlv võib iga hetk katki minna ja Torontol ei ole GSW vastu ilma temata mitte võimalustki.
            No kui Kawhi finaali saab, siis küll keegi talle jälle jala kogemata alla paneb ja selle eest saab Kawhi ise ründevea.
            #dünastia

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Kas see on loll, kui kuni selle aastani on vett pidanud?

              Ise loodan, et Bucks võtab ennast kokku ja võidab järgmised kaks. Iseenesest on savi kumb neist edasi saab, aga Kawhi jalg/põlv võib iga hetk katki minna ja Torontol ei ole GSW vastu ilma temata mitte võimalustki.
              Ma saaks sama väita siis ju poolte mängijate kohta, keegi pani lumepalli veerema, et Lowry on esimese suurusjärgu staar ja Toronto peaks Lebronile ära tegema, rumalad läksid sellega kaasa. Kui Lebronile ära ei tehtud sai kohe öelda, et Lowry ei oska playoffides mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Ma saaks sama väita siis ju poolte mängijate kohta, keegi pani lumepalli veerema, et Lowry on esimese suurusjärgu staar ja Toronto peaks Lebronile ära tegema, rumalad läksid sellega kaasa. Kui Lebronile ära ei tehtud sai kohe öelda, et Lowry ei oska playoffides mängida.
                See jutt hakkas ikka sellest pihta, kui Lowry viskas Washingtoni vastu esimeses ringis täielikku sitta, kukkus keskmiselt punktisaagilt üle poole ja visketabavus oli mingi 20smth. Washington sviipis kõvema tiimi ära. Seal polnud mingit Lebroni.
                Aga jubearmas, kuidas Karl alati full-on läheb, kui keegi Lowryt mainib

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See jutt hakkas ikka sellest pihta, kui Lowry viskas Washingtoni vastu esimeses ringis täielikku sitta, kukkus keskmiselt punktisaagilt üle poole ja visketabavus oli mingi 20smth. Washington sviipis kõvema tiimi ära. Seal polnud mingit Lebroni.
                  Aga jubearmas, kuidas Karl alati full-on läheb, kui keegi Lowryt mainib
                  No Wizards oli tegelikult tugevam tiim ikkagi. Seal paaris suutis Lowry teha ainult ühe hea mängu jah.

                  Minu silmis Lowry on olnud parimal juhul top 20 mängja liigas. Tema tugevused tulevad välja pigem siis kui ta on rünnakul 2-3 valik. Aga ka Toronto ise on teda ilmselt suuremaks staariks pidanud ja võibolla lootnud temast rohkemat kui ta on. Ehk siis mulje on jäänud, et temalt oodatakse Hardeni või Curry tasemel esitusi ja stabiilsust. Kuna ida on väga pikalt nõrk olnud, siis võis ka paista, et DeRozan ja Lowry on mehed, kes võivad oma tiimi kõrgele vedada. Põhiturniiril on idas kerge mängida kui enamus vastased on amatöörid.

                  Wizards oli tegelikult Torontole jube ebamugav vastane, Wall ja Beal vs Lowrey ja DeRozan oli selgelt Wizardsi kasuks. Ülejäänud korrad on kaotatud liiga parimale mängijale, kohati on antud ka häid lahinguid.

                  Ühesõnaga pigem mind häiribki, et teda ülehinnatakse ja siis on kerge süüdistada kui imesid ei juhtu, Lebroni alistamine jne. Ma olen ise ka vahel teda kiitnud liiga palju. Ma arvan, et sellest võib ka ta ebastabiilsus tulla, ootused on liiga suured ja ta peab rohkem tegema kui ta võimeline on. Praegune roll sobib talle suurepäraselt ja kui ta oleks olnud oma parimatel päevadel sarnases rollis, oleks ka Toronto võinud Lebronile konkurentsi pakkuda.

                  Ma ei saa välistada, et mu vaatenurk on vale, aga umbes sellised mõtted kerkivad esile kui Lowry jälle sisse saab ja võin tõesti emotsionaalseks muutuda. Aga oma lemmikuid tuleb kaitsta. Proovige ainult Leonardit ja Siakamit kiusata.

                  Kommentaar


                    Fakkkjeeee, lõpuks, RAAAAAAAPTOOOOOOORS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Lillard suutis 22.3 punkti, visked 36%, kolmesed 37%, viis lauda, 8.5 söötu, üks vaheltlõige.

                      Pakun, et Giannis saab kirja midagi sellist: 26 punkti, visked 52%, kolmesed 19%, 13 lauda, 4.5 söötu, üks vaheltlõige.
                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      See Giannise statline on siis pakkumine seeriaks Raptorsi vastu, jah? Või mingi järgmise hooaja seeriast juttu? Sellel hooajal nagu talle rohkem seeriaid ei paista.

                      Polnudki paha pakkumine. 22,7p, visked 45%, kolmesed 33%, 13.5 lauda, 5.5 söötu, 1.2 vaheltlõiget.

                      Kommentaar


                        Dubs in 4 siis. Samas seda oli enne hooaja algust juba teada, et tiitel omanikku niipea ei vaheta. Saab huviga jälgida, kui suurelt Craptors* neid mänge kaotab.

                        *Jah ma siiani vihane selle lucky bounce huinjaa üle Sixersi vastu
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Väga raske on midagi ennustada, Warriorsi 4-0 võitu ma ei usu, aga reaalsuses on nad suured favoriidid, favoriit oli ka Bucks, aga Toronto näitas klassi ja tuli raskest seisust välja. Ma arvan, et me näeme põnevat seeriat ja koduväljakueelis saab jälle maksvusele. Seega Toronto võidab lõpuks 4-3. See on võimalik ainult siis kui Leonardi sõbrad suudavad stabiilselt mängida ja vabadelt positsioonidelt kolmeseid tabada. Ehk suht ideaalset esitust on vaja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No kui Kawhi finaali saab, siis küll keegi talle jälle jala kogemata alla paneb ja selle eest saab Kawhi ise ründevea.
                            #dünastia
                            Ja 4:0.

                            Kommentaar




                              Toronto kaitse oli viimastes mängudes muidugi müstiliselt äge. Kiiresti tõmmati kahe mehega (Giannise peale) kokku ja kui sööt läks välja, siis sama kiiresti leidsid mehed oma positioonid tagasi. Lähiajast nii sujuvalt liikunud kaitset suurt ei mäletagi. Kahjuks küll sama kaitsesüsteemiga pole Warriorsi vastu midagi teha. Ja see mida Kawhi ründes teeb on veel müstilisem. Lihtsalt läheb ja teeb. Viimaste mängude emotsiooni pealt julgeks Torontol isegi mingeid võimalusi näha, kuid reaalsem on vast ikkagi Warriorsi mingi 4:1 või 4:0 ülesõit.

                              Kommentaar


                                Kuldne osariik sõidab saurusest üle nagu vene kolhoosnik oma maisipõllust. Mark my words!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X