320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Lakers saigi Clippersi käest pähe, võib üsna julgelt väita, et Lebron see aasta playoffi ei saa.

    Kommentaar


      Hooaeg oli 2004-2005 kui Lebron James ei saanud playoffi. Rockets on vormis ja vaikselt tõusud jälle Warrirosi suurimaks ohustajak. Cousins naases vigastuspausilt ja tema needus sai jätku. Meeskond mängib pigem nagu tabeli lõpuosa tiim kui tiitlipretendent. Viimasest 10. mängust on saadud neli võitu. Nõrk.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Hooaeg oli 2004-2005 kui Lebron James ei saanud playoffi. Rockets on vormis ja vaikselt tõusud jälle Warrirosi suurimaks ohustajak. Cousins naases vigastuspausilt ja tema needus sai jätku. Meeskond mängib pigem nagu tabeli lõpuosa tiim kui tiitlipretendent. Viimasest 10. mängust on saadud neli võitu. Nõrk.
        Nii nii, Lakers juhtis minut enne lõppu 11 punktiga. Aga Knicks tegi 13-1 spurdi ja saigi Lakers jällegi vastu kotte - mis paganat LeBron sinna ronis üldse?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Checkout the statistics, scores & history of every team & NBA and WNBA players and more on Basketball-Reference.com

            Kommentaar


              Boston Celtics on üks kõige frustreerivamaid meeskondi. Kui eelmine nv suudeti kuidagi ikka võit ära venitada, siis see Charlotte mängu viimane veerandaeg oli ehe näide, kuidas ei tohiks palli mängida.

              Kommentaar


                Devin Booker võiks küll kuhugile real deal meeskonda minda ja näitata kogu hooaja vältel oma reaalselt potensiaali, sest temas tundub ikka kõvasti rohkem peidus olevat kui praegune amatöör Suns seda näidata laseb.

                Kommentaar


                  Tänaöises Pistons vs T.Blazers mängus visati esimeses veerandis 25 punkti, aga rekord jäi siiski püsima Heat vs Bullsi mängule 2017 aastal, kui visati kokku 20 punkti. O/U liin on 215 pealt kukkunud 188 peale, mega.

                  Kommentaar


                    jooks!
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Jamal Crawford

                      Kommentaar


                        oi rsk, vaatasin OKC vs HOU lõpuminuteid hommikul, 16 sekki enne lõppu oli HOU ees 110:107 ja kokkuvõttes said pähe 111:112. Mulle meeldis kuna olin enne mängu võtnud positsiooni OKC +2.5. Ütleme nii, et saab kogu raha eest meelelahutust ikka NBAs ka veel.

                        Kommentaar


                          Vaatasin oma ennustust ka, mõned tiimid läksid ikka väga mööda. Sacramento ennustasin viimasele kohale. No lohutuseks võin öelda, et neid oli vähe, kes Sacramentot nii kõrgele kohale ennustasid. Orlando ja Netsi ma panin ka tabeli lõpuossa. Head hooajad olid, mõlemad said kuidagi playoffi.

                          Aga ida playoffide teist ringi tasub oodata, seal võib kõike juhtuda. Läänes on pigem küsimus, kas Denver üldse saab teise ringi, kus oleks juba neil tõsine probleem. Denver ei suuda Rocketsi vastu üldse mängida ja sealt võib tulla mingi 4-0,4-1, mitte et keegi suudaks neid võita, aga võibolla Oklahoma või San Antonio annaks parema lahingu. Samas Denver mu lääne lemmik, ehk loodan siiski neid näha teises ringis.

                          Üldse Nba põhiturniir on ikka kuradi pikk, ma vaatasin esimese poole hooajaga mingi 200 mängu kindlasti ja nüüd pole kaks kuud jaksanud ühtegi enam vaadata. Ju siis oli vaja playoffideks akusid laadida ja puhata.

                          Kommentaar


                            Idas on asjad selged.

                            Milwaukee Bucks - Detroit Pistons

                            Detroidi hooaja lõpp oli raske ja playoffi jõuti napilt, ma ei suuda näha neid isegi mängu võitmas. Eelmise kahe aasta peale on ainult 3 esimese ringi seeriat lõppenud tulemusega 4-0. Ma arvan, et idas on Bucks ainuke, kes saab puhaste paberite edasi. Pikalt on juba saadud valmistuda playoffiks ja isegi vigastuste kiuste võiks nad kindlalt edasi minna.


                            Toronto Raptors - Orlando Magic

                            Kamoon, Orlando hooaja lõpp on olnud võimas ja see tiim on ohtlik, ma ei näe neid siin suurt üllatust tegemas, aga potentsiaali neil on, palju häid kolmeste loopijaid ja korviall on väga tugev jõud, küsimus on, et kas saadakse 1 või 2 võitu. Ma loodan, et Orlando kannab oma võimsa põhiturniiri lõpu playoffi edasi ja me näeme mitut põnevat kohtumist. Minu ennustus on 4-2 Torontole.


                            Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

                            Nets saab ühe võidu, ma pean neid nõrgemaks kui Orlando ja kaks võitu tundub palju. See tiim on väga kogenematu ja playoffis ühe vastase vastu mängides läheb raskeks, aga üks mäng saadakse asjad paika ja võit tuleb ära.


                            Boston Celtics - Indiana Pacers

                            Kaks kõva playoffi tiimi, Indiana ilma Oladipota seda seeriat ei võida. Stevens on tõestanud ennast kui kõva playoffi treener, aga siiski midagi lihtsat ei saada. Indiana kaitse on tugev ja võideldakse julmalt, mis toob neile mitu võitu. Minu ennustus on 4-2 Bostonile.

                            Kommentaar


                              Nägin eile mingit väidet, et Vince Carter on viimane 90ndate draftist tulnud mees kui järgmine aasta jätkab. Tõsi?

                              Kommentaar


                                Nii on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X