320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Bulls ja Knicks on kaks võistkonda, keda pigem ülehinnatakse
    kust otsast? Need kaks on pigem alahinnatud või sobivalt hinnatud kui ülehinnatud. Nii meedia kui tugitoolitreenerite poolt naeruvääristatud. Ülehinnanud ei ole neid keegi.

    Sellega olen nõus, et 4-11 on loterii. Vaid Orlando, Brooklyn ja Philly tunduvad veidi rongist maha jäävat.

    ... Su Bullsi tekstile vastan kunagi hiljem. Vaatan veel mõned pre-season mängud. PS Snellil on väärtust. ERITI praeguses meeskonnas.

    Kommentaar


      No kui võtta bet365 võitmise koefid, siis Bulls ja Knicks jagavad 5. kohta idas, ja ka teised panustamissaidid hindavad neid idas top 8 meeskonna väärilistena. Eelmine hooaeg jäi Bulls 9. ja Knicks 13. Ehk tegu on väga riskantsete klubidega. Võib ka olla, et ma isiklikult hindan nt Wizardsit või mõnda teist väga üle.

      Orlando on jällegi minu arust kõige alahinnatum tiim, ainult fännid arvavad, et neil normaalsed võimalused playoffi saada. Eelmine aasta olid 11. ja see aasta on neil pigem parem tiim kui eelmine oli. Mujal on nad jah tagumise kolmiku, tagumise neliku kanti ennustatud. Ma ei saa aru, kuidas nad Bucksist või Miamist saaavad hetkel nõrgemad olla. Või nii korraliku pingiga ja ühtlase koosseisuga nii kaugel playoffi kohtadest. Ka minu ennustatud 11. koht tundub pigem alahindamine. Ehk ma asetaks pigem nemad ka sinna loterii seltskonda.

      Kommentaar


        huvitav, et Norris Cole ei pakkunud ühelegi NBA klubile huvi ning otsustas Hiina hoopis minna
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Vahelduseks läheks lääne juurde.

          Los Angeles Lakers – Eelmine hooaeg koguti vaid 17 võitu. Meeskonna ja NBA legend Kobe Bryant lõpetas oma imelise mängijakarjääri. Sellega on üks ajastu läbi,kahjuks oli näha, et vanameistri mängimine ei aidanud kaasa meeskonna arengule ja sellelt hooajalt loodetakse kindlasti veidi enamat kui eelmiselt. Meeskonnas on mitu andekat noort, juurde on toodud kogenud Deng ja Mozgov. Lisaks on ka pinki täiendatud. Kuid ilmselt sellest jääb siiski veel väheks, et kõrgesse mängu tõusta. Nüüd kui Bryant on lahkunud on eriti huvitav jälgida Russeli ja Clarksoni arengut.

          Koosseis

          PG – Russel tegi täiesti okei debüüthooaja, kuid ainult 3,3 assisti mängujuhi kohta on vähe ja samuti loodetakse, et tema kaitsemäng paraneb see hooaeg.
          Pingil on vanameistrid Calderon ja Huertas, kuid ilmselt Huertas see hooaeg erilist mänguaega ei saa.

          SG – Clarkson on hetkel üks meeskonna paremaid mängijaid ja kindel põhimees, pingil on Williams ja Young. Young võiks olla 1 mängija, keda võiks vahetada, iseasi kas keegi teda hetkel sooviks, sest Lakersis talle väga palju mänguaega ei tohiks jätkuda. Eriti kui Williams jätkab mängimist, nagu eelneval kahel hooajal. Seda muidugi ainult ründeosas, kaitsemäng on tal endiselt kehv.

          SF – Deng on endiselt hea mängija ja hea lisandus noorele tiimile. Ka Ingram peaks saama palju mänguaega ja oma võimaluse.

          PF – Randle tegi korraliku eelmise hooaja ja on kindel alustaja, kuid ka Nance peaks saama siin mängida korralikult.

          C – Mozgov on alustaja, pink on küsimärk, Black eelmine hooaeg eriti mänguaega ei saanud. Võibolla saab ka Yianlian siin mängida. Väga kahtlane, et Mozgov üle 26-27 minuti keskmiselt mängib. Ehk ma arvan, et korvialune võib olla meeskonna nõrgim lüli.

          Kuigi Lakersis on mitu andekat noort ja tulevikku võib pigem helgemates toonides vaadata, siis isegi Dengi lisandumine ei tohiks praegu neid playoffi kohdate lähedale viia. Kui tagamängijate osas on seis hea ja konkurents tihe, siis korviall on seis pigem kehvapoolne ja selle koosseisuga viimasest kohast kõrgemale tõusta oleks juba õnnestumine. Sellegipoolest saadakse kordades rohkem võite kui eelmisel hooajal.

          Kommentaar


            Phoenix Suns – Peale kahte head hooaega, kui playoffist jäädi päris napilt välja, oli Sunsi viimane hooaeg väga masendav, koguti vaid 23 võitu ja lõpetati 14. kohal. Uueks põhimeheks toodi Jared Dudley, ka Warriorsiga tiitli võitnud Barbosa liitus meeskonnaga, aga üldiselt pole tiim väga palju võrreldes eelmise aastaga muutunud(Tegelt pink on küll päris palju muutunud). Tundub, et ka Knight pigem jääb meeskonda ja seega erilisi diile vast enam ei tehta. Kuigi kui fantaasiamaailmas vahetada Knight korraliku suure ääre vastu, võiks hakata tegusid tegema. Sellisel juhul oleks väga korralik algviisik, pingil veteranid Barbosa ja Dudley ja mitu lootustandvat noort. Paraku ainuke mängija, kes oleks piisavalt hea, ja ei ole oma klubis kindel põhimees, on Monroe. Ma arvan, et mõlemad klubi võidaksid sellest. ??????????? Bledose, Booker, Tucker, Monroe, Len/Chandler oleks algviisik, mis peaks võitlema playoffi kohtade eest ja ka pink oleks tasemel. Bucks saaks asenduse Middletonile, Knight suudab kolmeseid visata ja leevendaks veidi Bucksi põhiprobleemi. Plumlee ja Henson sobivad paremini süsteemi kui Monroe. Bucks oleks jälle väga tugev kandidaat playoffi kohale.

            Miinuseks on, et Monroe teeb küll individuaalselt häid hooaegu, aga nii Detroit ja ka Bucks mängivad koos temaga alla oma võimete ja ta pole kunagi oma meeskonda playoffi suutnud viia. Lisaks siis kuna Dudley juba toodi, siis kahe tulevikustaari mänguaeg jääks liiga väikeseks. Tõsi Dudley võib ja isegi peaks mängima viskava ääre positsioonil.
            Samuti Knight mängis alles veidi aega tagasi Bucksis, ehk siis teda ei peetud väga tähtaks lüliks. Pigem võidaks Bucks sellest diilist veidi rohkem kui Suns.

            Kuid igaljuhul tundub, et meeskond on tasakaalus, on nii mitu andekat noort kui ka paar kogenud vanameistrit, ka pink on tugevam kui eelmine aasta. Suns loodab kindlasti eelmise aasta ebaõnenstumise unustada ja naasta playoffi konkurentsi.


            Koosseis

            PG – Bledsoe, eelmine hooaeg mängis vaid 31 kohtumist. Ma loodan, et ta püsib seekord terve ja teeb elu parima hooaja. Pingil on Knight, kes on ilmselt liiga üks parim 6. mees.

            SG – Devin Booker, 2015 aasta drafti 13. valik suutis kõiki üllatada ja oli kindlasti Üks paremaid uutest tulijatest. Kui ta vaid suudaks oma kaitesmängu parandada, siis võiks Sunsi tulevik olla väga helge. Pingil siis Barbosa, kelle mänguaeg võrreldes Warriorsi aegadega eriti kasvada ei tohiks. Barbosa toomine tähendab, et Goodwin väga palju mägida ei saa see hooaeg.

            SF – Tucker ja Warren, ma ei tea kumb alustab, Tucker on väikestviisi Sunsi legend juba ja suurepärane kaitsemängija, Warren on tulevik. Eks see mänguaeg suht võrdselt nende vahel jaguneb.

            PF – Dudley, tiimi kõige nõrgem koht, õnneks või kahjuks on pingil kaks drafti top 8 valikut, ehk neile on vaja hädasti mänguaega ja seega sellel positsioonil vast haakkab palju vahetusi toimuma ja Dudley ei pruugi terve hooaeg algus püsida.

            C – Chandler ja Len, eritilist vahet ei näe, pigem Len, kuna tundub, et Chandleri parim enne on möödas.


            Sunsi koha ennustamine tundub ka seekord päris raske, pigem jään selle juurde, et kõik ei kulge plaanikohaselt ja lõpetatakse jälle eelviimase kohaga, kuid Denver, Pelicans, Minnesota ja Kings ei ole väga palju tugevamad, ehk ma ei välistaks ka 10. kohta kui kõik õnnestub. Kindel on see, et võite saadakse rohkem kui eelmine aasta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Nüüd ei mängi pikalt üldse. Korralik needus ikka Sixersil peal.
              ühe lotoga võidad, teisega kaotad.

              Kommentaar


                Denver Nuggets – Kui Jazz hakkab juba vaikselt vilja lõikama ja ka Minnesota hea töö hakkab vaikselt välja paistma, siis Denver peab ilmselt sarnaselt Sunsile, 76ersile ja Lakersile natuke ootama. Meeskonnas on talenti, selles pole küsimust, kuid vähemalt see hooaeg on neilt kõrgesse mängu sekkumist vara ooodata.

                Faried ja Chandler on kaks mängijat, kelle vahetamisest võiks klubi huvitatud olla. Kuna playoff pole ilmselt eesmärk see aasta, siis nende kahe vahetamine oleks mõistlik, kumbki ei hakka tulevikus suurt rolli mängima ja nende asemel noortele võimalust anda oleks pigem hea mõte.

                Koosseis

                PG – Mudiay, polnud eelmine aasta kindlasti mitte parim uustulnuk, kuid ta sai oma võimaluse ja mängis korralikult, tõsi arenemisruumi on rohkem kui küllaga. Kõige rohkem vast jätab soovida visketabavus. Pingil on veteran Nelson, kelle mänguaeg vast jääb väiksemaks kui eelmine hooaeg.

                SG – Harris 22 ja pingil debütandid Murray 19 ja Beasley 19. Ehk probleemi ei oe, ilmselt Barton mängib ka siin palju, ehk Denver peab lootma, et Murray suudab ka mängujuhi kohuseid täita.

                SF – Gallinari, tiimi liider ja tähtsaim lüli hetkel. Barton on super vahetus ja lisaks on pingil Hernangomez, seega Chandleri vahetus võiks olla põhjendatud, kuid pigem oleks Faried veel parem variant keda vahetada, Chandler võib mängida mitmel positsioonil ja pingil sellinne vend on hea.

                PF – Faried, Arthur on hea vahetusmees. Jokic saab kindlasti ka siin positsioonil mängida, kui ta suudab hästi mängida, siis võiks ta alustada ka, ise ta väidetavalt tahab suurt äärt mängida.

                C – Jokic ja Nurkic, võimas paar korviall, Jokic ilmselt alustab, aga saavad see hooaeg korralikult ka korraga proovida.


                Denver on huvitav tiim see aasta, kuid platoffi konkurentsis nad pole, ma arvan, et koha poolest langetakse, kuid mängitakse siiski veidi paremini, ma arvan, et tehakse veel vahetusi ja tiim võib veel päris korralikult muutuda. Igastahes paari aasta pärast võib Denver olla tagasi suures mängus, praegu pole noroed veel valmis ja jäädakse pigem tabeli lõppu.

                Kommentaar


                  Sacramento Kings - Nende eelmise aasta projekt ebaõnnestus, playoffi kohtadest jäädi päris kaugele ja hetkel on raske näha, miks neil see aasta paremini peaks minema. Rondo oli ilmselt suurim lahkuja, keda Kings taga igatsema ei tohiks jääda. Hetke suurim küsimärk on Rudy Gay, teda soovitakse vahetada, kuid kelle vastu ja kes soovib teda hetkel? Oklahoma on esimene klubi, kes tuleb pähe, Nt Ilyasova ja millegi veel vastu, Gay oleks Oklahomas alustaja ja tõstaks nende võimalusi. Ilyasova oleks samuti Kingsile okei mängija, pigem alustaks pingilt, hetkel on Kingsil kaks korralikku äärt olemas, ehk Gay lahkumisel ei jää sinna positsioonile tühimikku. Rockets oli ka mingi hetk huvitatud, kuid neil ei ole midagi eriti vastu anda. Igastahes saab näha, Gay võib olla kergelt riski valik mitmetele klubidele, aga ilmselt päris mitu klubi võiks ka koos temaga veidi kõrgemasse mängu sekkuda. Ehk kui Kings saaks tema vastu algu suure ääre võiks rahule jääda, või noh igastahes kui ta vahetatakse ja midagi enamvähem vastu saadakse siis võib rahule jääda. Väidetavalt ju soovib Gay peale seda hooaega kindlasti lahkuda.

                  Cousins on üks mängija, kes pole klubis toimuvaga rahul, seda muidugi õigustatult, kuid hetkel tundub, et tema lahkumist see hooaeg veel kartma ei pea.

                  Kui sul on tiimis liiga top 15 mängija, siis võiks ikka playoffi pääsust mõelda. Kuid saame näha, kas ja keda veel vahetatakse selle hooaja käigus.

                  Koosseis

                  PG - Collison/Lawson, raske valik, Lawson oli igati korralik mängujuht Denveris, kuid peale lahkumist Rocketsisse, läks tal kõik pekki, ja peale kohutavat eelmist hooaega loodab ta kindlasti oma enesekindlust taastada. Kui Lawson suudab mängida nagu üleelmine hooaeg ja varem, siis ta peaks olema kindel põhimees ja Kings peaks olema playoffi kandidaat, aga kui ta mängib nagu eelmine hooaeg, siis pole kahtlustki, et alustab Collison. Esimesed kaheksa mängu on muidugi Collison väljas. Kuid eelmine hooaeg tuli ta ka pingilt ja sai sellega suurepäraselt hakkama. Smmuti toodi meeskonda Farmar, mis on mulle pigem arusaamatu, ehk suures plaanis on positsioon veidi ülerahvastatud.

                  SG - Afflalo, tegi igati korraliku hooaja Knicksis ja on ilmselt kindel alustaja. Ben McLemore on põhi varu, ei tulnud temast oodatud mängumeest, kuid arvestades, et Afflalo pole mingi superstaar, siis võib ta korraliku arenguhüppe korral alustada ka. Kuigi on räägitud ka tema võimalikust vahetamisest. Ka Temple on pingil, kes sai Wizardsis väga korralikult mängida. Kuid pigem on ta jällegi üks nendest universaalsetest mängijatest, kes suudab mitut positsiooni mängida ja on kasulik mees pingil.

                  SF - Hetkel siis alustab Gay, küsimus on, kas meeskond suudab koos temaga playoffi koha eest võidelda? See võiks olla ainuke põhjus, miks tema vahetamisega ei kiirustata. Barnes oleks igaljuhul okei alustaja, tõsi vanust on juba palju ja pigem hea kogenud pingimees, kes suudab mitut positsiooni mängida ja Casspi on väga hea vahetusmees, eriti peale tema eelmist super hooaega.

                  PF - Willie Cauley-Stein vast alustab, kuid selgelt nõrgim positsioon ja seda kohta saavad mängida ilmselt pea kõik tsentrid. Tolliver on ok vahetusmees kui vise läheb.

                  C - Cousins, meeskonna suur staar ja ka üks nba võimsamaid mängijaid, pingil Koufos. Igati korralik varumees.


                  Kingsil on veel lahendamata küsimusi, korvialune on ülerahvastatud ja õiget suurt äärt, kes suudab kolmeseid visata pole. Muidugi saab alati viskavaid ääri sinna toppida, kuid nt Gay tundub suure ääre rollis pigem raiskamine.

                  Lawson(enamvähem vormis) - Afflalo - Gay - Barnes - Cousins võiks olla viisik millega saab meeskonna enamvähem toimima ja võiks võidelda playoffi koha eest, Pink oleks endiselt soliidne. Gay vahetamine tähendaks, et ilmselt playoffi asja pole, kuid ka koos temaga peaks Kings pigem playoffist eemale jääma. Ehk mõtlemisainet on palju ja saab olema huvitav hooaja algus.

                  Ma ei tea, Kingsi kohta on mul väga raske ennustada, millegipärasti pigem ülehindan neid, Lawson oli Denveris mu üks lemmik mängijaid ja Gay hooajad Kingsis enne Rondot ka meeldisid, mis tähendab, et ilmselt hindan neid mängijaid väga üle.
                  Ennustan siis 12. kohta, kuigi usun, et võivad ka kõrgemal lõpetada.

                  Kommentaar


                    New Orleans Pelicansi seis algavaks hooajaks ei ole kõige roosilisem. Nende põhimängujut Holiday jääb ilmselt pikaks ajaks eemale perekondlikel põhjustel. Samuti teine põhimees Evans on endiselt vigastatud ja pole teada kaua ta mängust eemale jääb. Ka Anderson lahkus, ehk kui Davis ära võtta on tegu ühe nba kõige nõrgema tiimiga. Ehk kas Davis on nii võimas mängija, et suudab oma klubi playoffi vedada?

                    Koosseis

                    PG - Holiday on ilmselt kindel alustaja, aga nagu juba mainitud, me ei tea millal ta tagasi tuleb ja kas ta ka on kohe võimeline väga ehal tasemel mängima. Senikaua on mängujut pigem Tim Frazier ja pingil Galloway.

                    SG - Buddy Hield, kui tegu on aasta uustulnuka kandidaadiga on Pelicansil vedanud, kui tegu on okei mängijaga, siis ka see hoaoeg pole probleemi, kuid kui ta ei suuda ootusi täita ja ebaõnnestub, siis läheb Pelicansil raskeks, ilma tema korraliku panuseta peab Davis ikka midagi imelist see hooaeg korda saatma. Pingil on Moore, kes konkureerib ka mängujuhi minutitele niikaua kuni Holiday väljas on.

                    SF - Evans, Pelicansil oleks igati okei meeskond kui Evans oleks mänguvalmis, kuid praegu ilmselt alustab Solomon Hill, kes sai üllatavalt hea lepingu Pelicansilt. Edasi on seis huvitavam. Võib öelda, et sellel positsioonil on kerge ülerahvastatus ja väga kahtlane, et kõik meeskonda jäävad. Ehk siis pingil veel Cunningham, Pondexter ja Gee. Juhul kui Evans ei mängi see hooaeg, siis võivad kõik jääda, ilmselt Cunningham on neist kõige mitmekülgsem ja vajalikum mees, saab ka korviall hakkama suurel vajadusel.

                    Ei ma ei unustanud Stephensoni. Ilmselt hakkab ta olema põhi varu ja õnneks Memphises oli ta juba päris okei, ehk lootust on.

                    PF - Davis, siin pole midagi öelda, peab mängima terve hooaja kaasa ja seda imeliselt tegema ja sellisel juhul on Pelicans playoffi konkurentsis.
                    Jones pingil on väga hea ja saab veidikene puhkust anda küll.

                    C - Ajinca ja Asik saavad pigem suht võrdselt mänguaega ja nende ülesanne on kaitse.

                    Raske ennustada, põhimure on vigastused, kuid Holiday ja Evans mängiks enamvähem terve hooaja kaasa siis Pelicans saaks playoffi. Nende osalise panusega on see ikka võimalik, kui Stephenson, Hill ja Jones suudavad sügavust meeskonnale piisavalt anda.

                    Ma kardan siiski, et ka Davis ei pea koormusele vastu ja Pelicansi mäng on küllalkti ebastabiilne, ehk pigem ma arvan, et jäädakse sinna 11. koha kanti ja playoffi kohad jäävad veidi kaugele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Koosseis

                      PG – Rondo, kunagi oli ta mu üks lemmik mängijaid, kellele ei meeldiks ilusad söödud, aga ei saanud temast täielikku tippmeest. Kusjuures kui tema statistikat vaadata siis oli tal üks elu paremaid hooaega, nii söötude, laupallide ja ka vaheltlõigete osas, samuti viskas ta rohkem kolmeseid kui eelnevatel hooaegadel. Kuid võib vist julgelt väita, et Rondo pole top 10 tagamängija, isegi top 15 on küsimärgiga. Jerian Grant sai eelmine hooaeg mängida keskmiselt 16,6 minutit, Rondo tulek talle ilmselt erilist mängulisa ei too.

                      Ma ei tea ma olen terve suve üritanud mõelda, kes idas playoffi võiks saada, kui alguses oli Bulls mul sees, siis nüüd ma mõtlen pigem, miks ma arvan, et nad on Orlandost paremad. Okei meeskonnas on superstaarid, kes võiks vedada meeskonda, kuid ma ei usu, et Wade, Rondo ja Butler korraga platsil midagi head toob. Isegi kui vigastustega suuri probleeme ei teki jääb pink hetkel nõrgaks. Igastahes Hoibergile edu ja selle tiimi playoffi viimine oleks juba minu arust päris kõva sõna.

                      Ma arvan, et tuleb suht piinarikas hooaeg ja playoffi kohtadest ei olda kordagi palju maas, kuid lõpuks siiski jäädakse napilt välja.
                      Rondo tegi eelmine aasta väga kõva hooaja. Ilma temata oli ikka platsil paras segadus. 20 resultatiivset söötu mängus on ikka ulmelisem kui Drummondi 20 lauapalli mängud. Seda veel satsis kui ka Boogie üritab vahepeal playmakeri asju teha kui tihti lõppevad need pallikaotusega. Muidugi kaotab ka Rondo palju palli ja pallikaotused olidki nende eelmise hooaja suurim probleem. Olid nad sellega vist isegi liiga top3es.
                      Ei kujuta ettegi, mis süsteemi rondo perfektselt sobib. Võib-olla oligi see kuldne Celtics, aga eelmise hooaja põhjal võib teda vabalt TOP10 tagamängija hulka lugeda. Playoffi jõdmine sõltub tervisest. Kui Bulls sai omale eelmise hooaja Wade, siis hakkab ikka korralikult nalja saama seal.

                      Kommentaar


                        Rondo top 10 on rohkem kui kahtlane, Westbrook, Lillard, Curry. Paul, Wall, Lowry, nende puhul ei ole vaja mõeldagi. Walkeri ja Conley pigem ka sinna katefooriasse, samuti Irving. Ehk 9 tagamängijat, kes on kahtluseta paremad kui Rondo. Siis tulevad Teague, Dragic, Thomas, Jackson, kes on samal tasemel. Minu arust pigem paremad. Ja siis osad võivad vaielda, et Rose, Rubio, Parker pole palju halvemad. Kindlasti unustasin kiiruga kellegi, et ma ei usu, et keegi hetkel reaalselt arvab, et Rondo on top 10 tagamängija.

                        Kommentaar


                          äkki mingi paar aastat tagasi vaatasin rondost mingit väikest analüüsi, kus tehti asi suhteliselt kiirel meetodil selgeks: 70% nbas tehtavatest playdest on pick&rollid ja kui sa visata ei oska ehk et ohtu ei kujuta, siis on see pick&roll küllaltki perses.
                          nii palju peab muidugi poisi kaitseks ütlema, et tol ajal oli ta vise veel suvalisem kaigas ja see protsentki on meeskonniti varieeruv, sest karta on, et meeskond rondoga häälestub pigem millelegi muule, aga ei näe küll mingit viisi kuidas ta üleüldse kunagi nba top10PG peaks olema, arvestades sealjuures ka seda küllaltki raagus intelligentsipuud tema kõrvadevahelises aias.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Rondo top 10 on rohkem kui kahtlane, Westbrook, Lillard, Curry. Paul, Wall, Lowry, nende puhul ei ole vaja mõeldagi. Walkeri ja Conley pigem ka sinna katefooriasse, samuti Irving. Ehk 9 tagamängijat, kes on kahtluseta paremad kui Rondo. Siis tulevad Teague, Dragic, Thomas, Jackson, kes on samal tasemel. Minu arust pigem paremad. Ja siis osad võivad vaielda, et Rose, Rubio, Parker pole palju halvemad. Kindlasti unustasin kiiruga kellegi, et ma ei usu, et keegi hetkel reaalselt arvab, et Rondo on top 10 tagamängija.
                            Kui sa kõrvutad PG positsiooni visatud punktidega, siis jah. Paraku seda millegipärast tehakse.

                            Söötude andmises oli Rondo eelmine hooaeg liiga parim PG ja üleüldse parim mängija. Lauapallides jäi vist alla PG positsioonil ainult Westbrookile. AS/TO ratio, mis PG suhteliselt oluline näitaja, samuti TOP10. Vaheltlõigetes oli kindlasti TOP10. 3% enamvähem sama mis Chris Paulil ja Walkeril. Kolmikduublite arvestuses TOP3

                            Vaatasin eelmine hooaeg ligi 30 Kingsi mängu, sest omasin oma oma fantasy meeskonnas Rondot. Lust oli teda platsipeal vaadata. Lisaks olid mu meeskonnas veel Paul, Irving, Curry, Teague ja hooaja alguses Dragic. Sai nendegi mänge väga palju nähtud (Dragicit ja Curryt sai isegi USA's kohapeal nähtud mängimas). Rondo hüppelt vise on tõesti päris kehva, kuid kui ta laua alla jõuab, siis kehavalitsemine ja see lauapõrkest layup päris hea. Peaga pole korras ka Paulil, kes pidevalt flopib ja kohtunikega möliseb. Ball Handling ei kannata Irvingu ja Curryga võrdlemist, kuid platsinägemine ja playde loomine aga küll. Kingsil oli ikka meeskonnas korralikult telliste ladujaid, kes väääga palju tema ilusaid maasikaid mööda panid. Cousinsile paljud ilusad söödud tipnesid vabavisetega. Oli vist Boogie eelmine hooaeg mingi TOP3 enim vabaviskeid teeninud mängija?

                            Juba naljakas, et sa nimetasid TOP6 ja siis panid Irvingu peale Lowryt ja Walli, kes küll suudavad palli liigutada, Irvingu üleüldisele skillsetile jäävad ikka alla..

                            Ühesõnaga Rondo on väga omanäoline PG, kes ei suuda mängu üksinda domineerida ja ülevõtta ning 20ppg mänge teha, kuid tema PG muud oskused on küll absoluutne tippklass.

                            Kommentaar


                              No minu arust Murdock võttis hästi kokku, miks ta pole eliitmängija.

                              Ma sooviks näha mõnda tõsist analüüsi või arvamust, kus Rondot peetakse top 10 tagamängijaks. Ise pole leidnud, aga pole ka otsinud piisavalt. Ma oleks rahul, kui keegi arvaks, et ta top 15 tagamängija.

                              Lowry on Toronto kõige tähstam mängija ja Toronto on top 5 tiim, tõsi playoffis seni on ebaõnnestunud pigem. Mõni hull korvpallisait peab teda lausa top 3 tagamängijaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                No minu arust Murdock võttis hästi kokku, miks ta pole eliitmängija.

                                Ma sooviks näha mõnda tõsist analüüsi või arvamust, kus Rondot peetakse top 10 tagamängijaks. Ise pole leidnud, aga pole ka otsinud piisavalt. Ma oleks rahul, kui keegi arvaks, et ta top 15 tagamängija.

                                Lowry on Toronto kõige tähstam mängija ja Toronto on top 5 tiim, tõsi playoffis seni on ebaõnnestunud pigem. Mõni hull korvpallisait peab teda lausa top 3 tagamängijaks.
                                Read all latest news headlines from USA, UK and around the world, get today's breaking news and live updates on politics, elections, business, sports, economy,​ ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X