320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Elu on näidanud, et mitte ükski Hardeni kolmene, mis tahes asendist, pole rumal vise.

    Aga täna tuleb Zion lõpuks. Pelicans on pärast oma rekordilist 13-mängulist kaotuste jada vahepeal põrutanud 11-5. Hetkeseisuga 3,5 mängu playoffidest väljas. Tähtede mängu pausiks äkki isegi mahutatakse end juba esimese kaheksa sekka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Elu on näidanud, et mitte ükski Hardeni kolmene, mis tahes asendist, pole rumal vise.

      Aga täna tuleb Zion lõpuks. Pelicans on pärast oma rekordilist 13-mängulist kaotuste jada vahepeal põrutanud 11-5. Hetkeseisuga 3,5 mängu playoffidest väljas. Tähtede mängu pausiks äkki isegi mahutatakse end juba esimese kaheksa sekka.
      Ma arvan, et Pelicansil on täitsa head võimalused playoffi saada küll. Ma eeldan siiski, et Zion nüüd kohe palju mängima ei hakka ja temaga võetakse väga rahulikult. Kui ta suudab enamvähem ootustele vastavalt mängida, siis Pelicansi algviisik on tugev ja konkurentsis. Aga nii Portland kui ka San Antonio peaksid olema samuti võimelised ühe käigu juurde panema. San Antonio on kohati näidanud head mängu ja selle hooaja üks teema on olnud mänguaja jagamine ja õige viisiku õigel ajal platsile panemine. Nüüd juba võiks asjad vähe selgemad olla ja San Antonio võiks hooaja teisel poolel olla tugevam kui esimeses. Eks neid kannustab ka see, et pole playoffist kaua välja jäänud ja mängijad ei voovi negatiivset ajalugu teha.

      Portland koos Nurkiciga pigem on playoffi tiim. Küsimus ongi, kas me näeme see hooaeg õigel tasemel Nurkicit.

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Tatum nõus. Ingram fiddyfiddy. Aga ei näe küll praegu, et ülejäänud oleks selgelt Lavine'ist üle. Zach teeb suurepärast hooaega praegu. Ja mul ei ole tema puhul punaseid prille ees.
        16-66
        29-53
        31-51
        27-55
        22-60
        16-29

        Ainuke asi, mis siin selge on, on, et milline luuser.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          Doncic on tõesti liiga kõrgel ja Chris Paul istugu sisse ning Kyle Lowry ei ole top 20 mängija. Aga eelkõige vaidlen LeBronzo pealt. AD, Harden, Kawhi on selgelt paremad mehed tänasel päeval kui 35 aastane igiliikur. Terve Duranti paneks ka ette poole. Tõesti, mees teeb söödustati sel aastal. Aga kui mul on vaja viimasel veerandil vabaviskeid visata siis LeBronile loota ei saa - esiteks ta ei teeni neid enam piisavalt ja loobib pikem meeter joonest kaugemalt kolme ja teiseks, kui ka teenib, siis tabab üsna nadi prosendiga. Kaitsemängust ei hakka rääkimagi, Harden mängib ta ka selles kategoorias üle.
          Õu, djüüd, see on jälle see vana LeBron vs. kõik teised teema PO-s. Miks peaks LeBron praegu laamendama? Ta teab, kus on tiitel mängus. Tal pole sinu mainitutest enam mingit "saaks suurema lepingu"-teemat. Seega on see tabel eos totter, aga ka väide, et LeBronist on kaitses Harden parem. Nagu ole nüüd.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Oolrait. Kast kesktuntud õlut, Cavs on Ida esindaja NBA finaalis.

            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
            Deal!
            Mul on vist siiamaani see õllekast saamata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul on vist siiamaani see õllekast saamata.

              Justament! Olen sinuga mitu korda ühendust võtnud ja ei ole asja saanud. Pole ka ise pealinna niimodi jõudnud, et saaks selle kaasa võtta. Võin postiga saata, saab asjaga ühelepoole, aga ma ei tea, kuidas seda hiljem avada saab?

              Edit: Kui sul keegi emajõelinnas on, kelle juurde viia, siis võid kisada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul on vist siiamaani see õllekast saamata.
                Ja mul sixpack -.-

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Ja mul sixpack -.-
                  Oot, jäin mingi eest võlgu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, jäin mingi eest võlgu?
                    Jep. Et Hispaania ei jõua 2018 MMil poolfinaali.

                    Kommentaar


                      Zion tegi päris viisaka debüüdi, hooaja lõpuni niimodi ja võib talle ikka selle parima debütandi tiitli ilusti ära anda. Aga oma ühe suure konkurendi käest, playoffi kohale, saadi ikka valus kaotus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        ...LeBron James... Kaitsemängust ei hakka rääkimagi, Harden mängib ta ka selles kategoorias üle.
                        Anna andeks, aga selline statement nullib igasugused sinupoolsed korvpalli arutlused.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Pool hooaega on läbi. Kirjutan siis natuke meeskondade käekäigust.

                          Ida

                          Milwaukee Bucks on jätkuvalt ülivõimas põhiturniiri meeskond. Giannis on liiga parim mängija ja Mike Budenholzer on põhiturniiri parim treener. Seekord loodetavasti suudetakse see pidurdamatu hoog ka playoffi üle viia ja vähemalt idas asjad kinni panna ning ühe Los Angelese klubiga tiitli eest mängida.

                          Bucks on hetkel igastahes tegemas ühte läbi aegade parimat põhiturniiri ja liigutakse lausa 70 võidu graafikus. Võidud tulevad pealtnäha kergelt, paljud mängud on juba viimaseks veerandajaks otsustatud. Sealjuures Giannis mängib ainult napilt üle 30. minuti keskmiselt (30,6).

                          Giannis on lisanud oma ampluaasse kaugvisked, tema tabavusprotsent on veel madal (32,2%), aga päris vabaks teda ei saa enam jätta. Giannise põhiabiline Middleton on tegemas vaat et elu parimat hooaega ja on tõusnud liiga parimate kaugviskajate sekka (42,1%). Ka teised on head, eriti Hill ja DiVincenzo, kes teavad on rolli ja täidavad oma osa hästi.

                          Bucksi kohta midagi negatiivset pole mõtet välja tuua. Nad mängivad jõudu säästvalt ja võivad endiselt isegi Warriorsi põhiturniiri võitude rekordit rünnata. Minu hinne on 5+.


                          Miami Heat on selle hooaja üllataja idas. Butleri lisandumine peaks iga meeskonna paremaks tegema, aga lisaks temale on ka teised esile kerkinud ja selles tiimis on tohutult sügavust. Sealjuures on meeskonna kaitsespets Winslow sisuliselt terve hooaja vahele jätnud.

                          Bam Adebayo on tõusnud tähtsuselt meeskonna teiseks mängijaks ja teinud oodatud arenguhüppe ja veel natuke rohkemgi veel. Kendrick Nunn on aasta üllataja ja tõusnud Butleri kõrvale heaks punktimasinaks. Tyler Herro ja Duncan Robinson on head kaugvskajad, eriti viimane neist. Dragic on leidnud uue hingamise ja üle mitme hooaja väga hästi mängima hakanud. Esiteks sellel tiimil on suur tulevik, aga juba praegu ollakse valmis võitma ja neid tasub playoffis karta. Sisu näitab ka see, et lausa üheksa Miami mängu on läinud lisaajale ja need kõik on suudetud võita.

                          Minu hinne on 5+.


                          Toronto Raptors on see hooaeg olnud hädas vigastustega, mitmed põhimehed on arvestatava aja mängust eemal olnud. See ei loe midagi, sest Torontol on liiga parim treener ja ideaalselt toimiv süsteem, kus ka keskpäraste mängijate head omadused tuuakse välja, mistõttu põhimeeste puudumine ei ole nii valus kui paljude teiste klubide jaoks. Täies koosseisus on Toronto ohtlik meeskond, kes on võimeline võitma kõiki ja alahinnata neid ei tasu.

                          Toronto puhul võis karta, et Leonardi lahkumise järel antakse tasemelt järele. Põhiturniiril sellega probleeme pole, Siakam on astunud järgmise sammu edasi ja on ida parimate seas. VanVleet ja Powell on samuti tunnustust väärt ja aina rohkem vastutust enda õlule võtmas. Lowry on ka tegemas tugevat hooaega.

                          Toronto on hoolimata vigastustest võitlemas idas teise koha eest. Seega võib öelda, et kõik on hästi ja on esinetud ehk isegi paremini kui oleks oodanud. Minu hinne on 5.


                          Boston Celtics on kohati väga hea olnud, aga seda õiget stabiilsust pole leitud. Meeskonna ülesehitus ei ole kõige parem ja korviall on seis nutune, eriti peaks see nõrk koht esile kerkima playoffis. Põhimehed on iseenesest teinud hea hooaja, Brown on mängimas tasemel, mida talt juba pikalt oodati. Walker on hästi kohanenud ja sobib siia selgelt paremini kui Irving. Erinevalt eelnevalt mainitud tiimidest on neil nõrku kohti rohkem. Pink ei ole midagi erilist. Smart on hea, aga muidu on seis kahtlane, ja toetutakse 7-8. mängijale. Meeskonnas ei ole häid kaugviskajaid, vaid Brown on korraliku protsendiga tabamas, teised võiks olla suutelised oma protsenti parandama ja muidugi ka juba mainitud nõrk korvialune. Theis ega Kanter pole mängijad, kellega sooviks kohamängudele vastu minna.

                          Aga seni on mängitud oodatul tasemel ja midagi veel kehvasti pole. Minu hinne on 5.



                          Philadelphia 76ers tekitab veidi muret. Enne hooaja algust pidasin neid ida parimaks tiimiks ja tugevaima algviisikuga meeskonnaks liigas. Kui Embiid ei mängi on seis kohutav ja tegu on keskpärase tiimiga, see juba näitab, et teised mängijad ikkagi pole tema kõrval oodatud taset välja mänginud. Teine oluline miinus on meeskonna ülesehitus, millega on mööda pandud. Harris-Horford ja Embiid koos ei ole tiim, millega võidetakse tiitleid. Horfordi head omadused ei pääse esile ja Harris kolme peal on ka pigem raiskamine. Lisaks ei viska Simmons endiselt kaugelt peale ja teised staarid on ka halvad kaugviskajad, sellised Giannise tasemel või veidi paremad. Pingist ei tasu rääkida, aeg-ajalt kerkib mõni mees esile, aga suures plaanis on seis halb, kui algviisik teeks oma ära, siis poleks probleemi, aga praegu oleks vaja rohkem toetust.

                          Ma arvan, et mõeldakse kindlasti mõne vahetuse peale, aga päris paanikanupule veel pole mõtet vajutada. Ollakse endiselt teise koha konkurentsis. Hea treener suudaks selle tiimi ehk kuidagi playoffiks konkurentsi viia, aga siin on ka 76ers võrreldes ida konkurentidega halvemas seisu. Minu hinne on 3,5.



                          Indiana Pacers on mänginud senise hooaja ilma oma parima mängijata ja ollakse teiste ida tippudega enamvähem samal pulgal. See meeskond on kiitust väärt. Brogdon ja Sabonis on pannud kõvasti juurde ja pink on üllatavalt pikk. Turner ja Sabonis saavad koos hästi hakkama, Turner on nüüd veelgi suurem kaitsespets ja Sabonise peale mängitakse rohkem rünnakul. Hetkel hoolimata tabeliseisust jäädakse teistele ida meeskondadele napilt alla ja ma ei näe neid playoffis kedagi tugevatest võitmas. Aga Oladipo naaseb varsti. Kas ta on see hooaeg top 20 mängija on juba iseasi küsimus, aga piisab sellest kui ta on kaitses endiselt võimas ja rünnakul veidi parem kui Lamb ja Indiana on võrdväärne kandidaat ida finaalikohale kui teised (Bucks on ilmselgelt omaette levelil). Igastahes Indiana fänn on hea olla, kuna seis on huvitav ja pole mingit aimu selle tiimi tegelikust tasemest.

                          Minu hinne on 5.



                          Orlando Magic ei mängi üleliia hästi, aga ometi ollakse playoffi kohal ja seda väga kindlalt. Juba mitu hooaega ollakse enamvähem samal tasemel ja võideldakse viimaste playoffi kohtade eest ning oma tehakse ära, aga neil ei tundu olevat kindlat suunda. Drafti valikutega on mööda panud ja samuti on tehtud mitmeid halbu vahetusdiile, mis ei luba kõrgesse mängu sekkumisest mõelda. Praegu pole tiimis ühtegi mängijat, kelle ümber ka ehitada saaks, seega tulevik ei tundu väga helge. Vähemalt Jonathan Isaac oli päris lootustandev, aga kahjuks sai ta vigastada ja on sisuliselt hoaaja lõpuni väljas. Fultz on kohati korvpalluri moodi välja näinud, aga tema peale ei tasu erilisi lootusi panna.

                          Ühesõnaga Orlando mängib täpselt nii hästi kui nad peaks ja midagi ette heita neile ei saa. Minu hinne on 4+.



                          Brooklyn Nets on huvitavas seisus meeskond. Järgmine hooaeg peaks nad võitlema tiitli eest, kui Durant muidugi on endiselt top 3 mängija. Aga praegu on seis hapu. Nets mängis just päris hästi. Irving oli vigastatud ja teised mehed särasid, peale tema naasmist on Nets kohutav olnud ja tema väljaütlemised ei tohiks ka tiimi moraalile kaasa aidata. Viimasest kümnest mängust on võidetud ainult kaks ja kaotatud on viis järjest. Irving tundub aina enam statistika mees, kes ei ole mõeldud tiimi vedama ja ta kaaslased mängivad tema kõrval halvemini kui nad peaks. Õnneks ajaloost on võtta hooaeg, kus Irving mängis Lebroni kõrval ja siis oli ta roll oliliselt selgem ja mingeid probleeme polnud. Võibolla Duranti kõrval staar nr kahe rollis on ta jälle asjalik. Aga see peaks panema mõtlema küll, et ilma temata mängis meeskond paremini kui temaga ja eelmine hooaeg tundus ka Nets parem.

                          Ma ei tahaks suuri järeldusi teha ja vaataks kuidas hooaeg lõpuni mängitakse. Pigem läks Nets ikka mõtlema 5-6 koha ründamisest kui vaevu playoffi jõudmisest. Nets on kindlasti meeskond, kes on alla oma võimete mänginud, aga miinimum on siiski ära tehtud ja minu hinne on 3-.

                          Kommentaar


                            Detroit Pistons on omadega täiesti sassis meeskond. Siin on vaja teha suurpuhastus ja peale Kennardi ja mõne noore võiks kogu tiimi laiali saata ja otsast peale alustada. Rose ja Drummond võiks juba nüüd lahkuda. Griffininit väga keegi ei taha. Selle mehe karjäär hakkab lõplikult hääbuma. Idas on liiga palju kehvi meeskondi, et Pistons olemasoleva tiimiga täitsa lõppu langeks. Pigem tundub, et Pistonsil tuleb nüüd üks piinarikas periood ja läheb aega kuni jälle jalad alla saadakse.

                            Nende senist hooaega hinnata on raske, vigastused on oma jälje jätnud, kui alguses ikkagi selgelt tahti seda playofi kohta, siis praegu lihtsalt mängitakse ja ollakse kuidagi sellel üheksandal kohal. Ma jätan hinde panemata ja pigem hindaks neid peale seda kui nad on mõne diili teinud. Võib juhtuda, et neid siiski ei tehta, mis minu arvates oleks viga. Kui vaadata tabeliseisu, siis Netsist ollakse napilt maas ja võibolla see playoffi koht endiselt isutab liiga palju ning minnakse olemasolevate jõududega all inni.



                            Chicago Bulls on hoopis teistsuguses seisus kui Pistons. Neil on palju potentsiaalikaid mängijaid ja nad võiks juba praegu playoffi kohale konkureerida. Aga nagu siin foorumis üks Bullsi fänn kirjutas, siis kõik ei jää alati mängijate taha ja treener kui ka juhtkond on samuti tähtsas rollis, eriti treener, kes pole suutnud seda meeskonda päris oodatult mängima saada. Tegelikult ju playoffi pääsemist päris ei oodatud, aga vaadates kui nõrgad konkurendid on, siis võiks sellest mõelda ja seda masendavam on oodatust kehvem hooaja esimene pool. Mulle tundub, et Bulls pigem on hooaja teises pooles tugevam kui esimeses, aga ka Nets peaks seda olema. Seega playoffi jõudmine oleks päris suur üllatus.

                            Miinimum on seni ära tehtud, teistest halvematest meeskondadest ollakse ees, aga rahul ka päris olla ei saa. Seega minu hinne on tubli 3.



                            Washington Wizards on üks imelik meeskond, seal ei osata üldse asju juhtida. Eks neil ole olnud ka palju ebaõnne, aga valesid otsuseid on tehtud kohutavalt. Beal üritab hästi mängida ja kui ta viitsib, siis on ta ok. Kaitses ta mängida ei viitsi. Siin tiimis on palju selliseid mängijaid, kes pealtnäha ei ole nba tasemel, aga üllatuslikult mängivad päris hästi, eriti kui nad saavad pingilt sekkuda ja pingevabalt mängida. Ma ei tea, mis Wizardsist edasi saab. Wall ja Beal kombo veab neid heal juhul napilt playoffi, aga nende lepingud on julmad ja õiget restarti ei tehta. Seda on juba mitu hooaega tõestatud, et nad ei soovi seda ja proovivad olla mingiski konkurentsis, ehitades endiselt oma kahe, niiöelda, staari ümber.

                            Ma hindaks puhtalt seda kuidas mängitud on. Ma arvasin, et Wizards on liiga halvim tiim, aga mängitud on oluliselt paremini ja sageli ka üllatavaid võite võetud, mistõttu minu hinne on tubli 5-.



                            Charlotte Hornets alustas tugevalt ja mitmed noroed tegid kõva arenguhüppe. Võis unistada isegi playoffist ja fännid said kiidelda, et meil tuleb helge tulevik. Nüüd on isegi Wizards neist mööda läinud. Siin meeskonnas on palju keskpärasust, millest oleks vaja lahti saada. Batumist vist ei saagi, kuna ta ei ole enam nba tasemel mängija, küll aga on ta palganumber lausa staari tasemel. 4-5 mängijast võib asja saada ja nende ümber saab tiimi ehitada küll, aga hea tuleviku osas ma nii kindel ei oleks. On halvemas seisus tiime, aga midagi liiga helget ka ei ole. Ma ootaks järgmise hooaja ära, tahaks näha kas midagi on õpitud ja saadakse halbadest mängijatest lahti. Kuhugi samas kiiret ei ole, see meeskond on harjunud olema kehva.



                            New York Knicks on liiga naerualune ja ollakse hetkel ilusti oma kohal. Tiimi ülesehitamsiel tehti juba tohutult vigu ja ideaalis võiks ju see tiim olla ka playoffi kohale lähemal, aga reaalsus on paraku nagu ta on. Eks siin ole vaja teha ka korralik suurpuhastus, aga probeemid on veidi suuremad kui lihtsalt mängijate kvaliteedis. Mike Milleri all on isegi enamvähem rahuldavalt mängitud ja Knicksi puhul tasub seda suve oodata ja vaadata, kas seekord tegutsetakse paremini või jätkatakse vanaviisi ja tehakse arusaamatuid otsuseid nagu neil tavaks.

                            Minu hinne on 3. Meeskond on mänginud nagu üks tankiv meeskond peabki.



                            Cleveland Cavaliers on ka omadega suhteliselt halvas seisus ja lähiaastad eriti ilusad ei tule. Mängitakse omal tasemel ja loodetakse keegi hea draftist saada, et hakata seda tiimi vaiskelt üles ehitama.



                            Atlanta Hawks on valmistanud seni ainult pettumust. Collinsi oli pikalt eemal ja sellest perioodist sai palju õppida. Hetkel on tiimis kaks head mängijat ja ülejäänud on kohutavad, mõnest nagu võiks tulevikus hea rollimängija tulla ja noori täiesti maha ei tambiks, aga pool meeskonda ei vääri sellist mänguaega, mis nad praegu saavad. Ma arvan, et vaikselt minnakse paremaks ja mõnest kehvast tiimist saadakse hooaja lõpuks mööda, aga tuleb loota, et Huerterist ja Hunterist saab asja ja Reddishit ka veel täiesti ära ei unustaks. Sest Young on hea mängija, kelle ümber saaks hea tiimi ehitada küll. Minu hinne on 2.

                            Kommentaar


                              Lääs

                              Los Angeles Lakersi hooaja esimene pool on olnud võimas, mina sellist algust ei oodanud ja arvasin, et pigem alustatakse hooaega vaevaliselt ning alles playoffides me näeme õiget Lakersit. Meeskonna üks tugevusi on olnud kaitse. Anthony Davis on selles põhisüüdlane. Teda on alati peetud üheks liiga parimaks mängijaks, aga olles tiimi ainuke staar ei suutnud ta oma tiimi loodetud tulemusteni viia, välja arvatud üks enamvähem hooaeg. Nüüd enam vabandusi pole ja Davis on ka tõestamas oma väärtust. Lebron on peale vaheaastat tagasi tipus ja dirigeerib seda meeskonda hästi. Eks ülejäänud on ka hästi mänginud, ega muidu Lakers ei oleks Bucksi järel paremuselt teine meeskond liigas. Kuzma roll on jäänud väikseks ja sahistatakse võimalikest vahetusdiilidest, ta on kohati näidanud head mängu, aga pigem tundub, et Lakers ei väärtusta teda piisavalt. Tal ei ole otseselt tiimis õiget kohta ka, kuna tema ideaalne positsioon on sama, mis Davisel ja ta ei saa oma õigel positsioonil piisavalt mängida. Howard on ka ennast taas leidmas, ta mänguaeg on üpriski väike, aga eks temaga võetakse rahulikult hoitakse playoffiks. Lakers on ülesehitatud, et kohe võita, Lebroni kõrval on mitu kogenud meest, kes on palju võitnud ja kogemusi on küllaga, aga üks pusletükk on pigem veel puudu ja ma pean neid toiduahelas kolmandaks tiimiks.

                              Lakers on olnud hea ja kuigi on täheldada mõningaid murekohti, siis senine hooaeg on olnud ikkagi väga positiivne ja Lakersist saab rääkida kui ühest suurest favoriidist tiitlile. Minu hinne on 5.


                              Utah Jazz alustas hooaega üllatuslikult nõrgalt, samas oli tiimis palju muutusi ja Jazz on tuntud aeglane alustaja ja tugev lõpetaja. Mitchell on ennast tõestanud kui üks liiga paremaid tagamängijaid ja Bogdanovic paneb iga aasta juurde ja tegu on ühe alahinnatud mängijaga. Üks liiga parimatest kaugviskajatest, samamoodi on hea ka Ingles, kes alustas hooaega nõrgalt, aga koos tema vormi tõusuga hakkas ka Jazz mängima suurepäraselt. Gobert väärib alati kiitmist, jääb ta ju tihti suurte ründemängijate varju, aga ta on liiga üks parimaid kaitsemängijaid ja Jazzi parim mängija. Lisaks tuleb kiita pinki, Clarksoni hankimine oli super otsus, ta on suutnud pingilt tulles tähtsatel hetkedel palju aidata. Jazz on mänginud hästi just siis kui Conley oli vigane. Conley hooaja algus oli kohutav, aga mina teda maha ei kannaks ja olen suhteliselt kindel, et hooaja lõpus on ta kasulik mängija. Kui ta oleks oma parimate päevade tasemel, siis võiks Jazzi panna suure kolmikuga ühele joonele, aga need päevad on kardetavasti möödas. Jazz on tõestanud, et suudetakse ka ilma temata hästi mängida, aga vähemalt super kuuenda mehe staatusesse võiks ta tõusta.

                              Peale rasket hooaja algust on tõustud enamus konkurentidest mööda ja mäng läheb aina paremaks, seega minu hinne on kindel 5.


                              Los Angeles Clippers on liikumas säästurežiimil playoffide suunas. Leonard on tavapäraselt palju mänge vahele jätnud, aga viimased mängud on tal päris võimsad olnud ja vastased peaks olema hirmul. Ta on pannud kuus mängu järjest üle 30 punkti ja asja päris tõsiselt võtnud. Eks ta ole ka palju kriitikat saanud. George on vigastustega hädas olnud. Eelmine hooaeg oli ta põhiturniiril suurepräane ja vajus playoffides veidi ära, ehk läheb seekord paremini. Kõik rollimängijad ja pingimehed väärivad kiitus, suudetakse ka siis võita kui üks staaridest on väljas.

                              Clippersi tugevust me näeme alles playoffis ja ei tasu nende põhiturniiri tulemusi liiga tõsiselt võtta. Ollakse seal kus nad olema peaks ja seni on kõik minemas plaanipäraselt. Minu hinne on 5.


                              Denver Nuggets on jälle hädas vigastustega, aga nende pink on jätkuvalt võimas. Pingi headus tuleb just praegu esile, kui kõik olid terved, siis sai nii mõnigi mees liiga vähe mänguaega, aga nüüd kui korralikult võimalus saadakse, siis näidatakse klassi. Jokic on vormi tõusmas ja tal vist suht suva, kes ta kaaslased on, tema kõrval hakkavad kõik paremini mängima. Nüüd on vaja seda esineliku kohta Rocketsi ees kuidagi hoida.

                              Denver on mänginud oodatult, ei midagi erilist, aga arvestades, et konkurendid on tugevamaks muutunud, siis oma tasemel mängimine on tubli. Minu hinne on 5-.


                              Dallas Mavericks on viiendal kohal. Ma arvasin, et playoffi jõutakse, aga päris nii kõrgesse mängu ei julgenud neid pakkuda. Doncic on järgmise sammu edasi teinud ja tõusnud liiga parimate mängijate sekka, efektiivsus võiks veel tõusta, aga eks see läheb kogemusega paremaks. Teine suur pluss on tiimi sügavus, neil on väga palju ühtlasel tasemel keskpäraseid mängijaid, kes suudavad kõik aeg-ajalt super mänge teha, kui sul on selliseid mehi palju, siis treeneri ülesanne on lihtsalt õigel päeval õiged mehed üles leida ja kõik on hästi. Powelli vigastus jätab oma jälje, aga ma arvan, et saadakse ka ilma temata hakkama.

                              Dallas on mänginud oodatust paremini ja nende mängud on ägedad. Minu hinne on 5+.


                              Houston Rockets on olnud enamuse senisest hooajast tipu lähedal, neil on olnud veidi rohkem ärakukkumisi kui teistel, see on ka põhjus, miks ollakse alles kuuendal kohal. Harden läheb iga mäng täiega peale ja mängib nagu see jääks ta viimaseks mänguks. Ta on teinud palju imelisi mänge ja ka mitmeid kohutavaid mänge, mõni neist läheb isegi ajalooraamatutesse. Westbrook on saanud palju kriitikat, ma ei saa aru, kuidas ta on kaugvisetes nii kohutav. Tegelikult pole seis nii hull ja ta on ka häid mänge teinud, kuna ta üks vihatumaid mängijaid, siis sageli kriitika tema suunas on liiga karm. Hetkel on ta tõusnud enamvähe vormi ja Harden võiks nüüd veidi maha rahuneda. Westbrook suudab ka mõned võidud tuua, lisaks on Capela ja Gordon aina paremasse vormi tõusmas. Westbrooki probleem ongi, et vanus on oma töö teinud ja erinevalt Paulist ja Lowryst pole talle mängutarkust antud ja tema mäng on ebaefektiivne, palju rumalaid viskeid jne ja kardetavasti ei ole ta enam sellinne mängija, kes aitaks Hardenil tiitli eest võidelda, aga tuleb leppida sellega mis antud ja playoffis vähemalt teise ringi võib Rockets saada.

                              Ühesõnaga Rockets on veidi alla oma võimete mänginud ja erinevalt teistest favoriitidest mul nendesse usku ei ole. Ilmselgelt asjad ei toimi päris nii nagu nad peaksid ja siin on süüdi treener, kelle süsteemi me kõik teame ja nt Westbrook sinna väga ei sobi. Ehk oleks vaja teha omad järeldused kui tahetakse tiitli eest võidelda. Midagi hullu hetkel ei ole ja minu hinne on tubli 3+.


                              Oklahoma City Thunder on äge tiim, ma kandisn nad hooaja eel pigem maha ja ootasin, et oma parimad mängijad vahetatakse ära ning minnakse tankima. Selle asemel ollakse kindlalt playoffi kohal. Paul on ennast taas leidnud. Shai Gilgeous-Alexander on suur üllataja ja suurepärane mängija tulevikuks. Gallinari on ka jätkuvalt hea. Pink on tugev. Schröder on ebareaalselt hea, mäletan kui halb ta mm. oli. Nüüd on ta üks liiga parimaid kuuendaid mehi. Ta on muutunud udupeast väga efektiivseks mängijaks. Oklahoma tagameeste suures arengus on kindlasti süüdi ka Paul, kes tundub olevat hea mentor ja seetõttu ma ka hindan teda hetkel kõrgelt. Hoolimata kõigest on vahetusdiilid õhus ja eelkõige räägitakse Gallinari vahetamisest. Selge on see, et selle tiimiga tiitlile ei mängita ja Gallinari väärtus on praegu kõrgel, seega sobiva pakkumise korral antakse tuld, aga pole samas vaja kiirustatud otsuseid teha.

                              Minu hinne on 5+.


                              Memphis Grizzlies on playoffi kohal, võimas. Neist sai natuke kirjutatud, aga lihtsalt tuleb veel rõhutada kui hästi neil viimasel kahel aastal draftis on läinud. Viimase kahe aasta viiest parimast mängijast kaks on endale saadud. Tulevik paistab ülimalt helge. Jackson on teinud võrreldes eelmise hooajaga meeletu arengu. Ja ma võtaks ta kindlasti enne Trae Youngi. Jackson on hea kaitsja ja hea kaugviskaja. Ühesõnaga moderne pikk, kes võib nt Warrirosi süsteemis viie peal suurepäraselt mängida. Ma eelistangi teda Youngile, sest Jacksoni puhul tundub, et ta on veel kaugel oma maksimumist ja arenguruumi on seega julmalt. Igastahes potentsiaalilt tulevane top 10 mängija. Natuke võiks teda Davisega võrrelda, esimesed kaks hooaega tal palju nõrgemad igastahes ei ole olnud kui Davisel oli, ehk ma väga ei liialda siin. Väga tahaks Memphis playoffis juba näha, et noored saaks kogemust, aga eks paistab kuidas neil hooaja teine pool õnnestub. Konkurents sellele viimasele playoffi kohale on tihe ja konkurendid on kogenumad või hetkel veel tugevama koosseisuga.

                              Minu hinne on 5+.

                              Kommentaar


                                Mulle täitsa meeldib see vana ja väsinud Westbrook. Ehk õnnestub enamvähem vormi veel parandada ka.



                                RIP Kobe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X