320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurjus võitis öösel.

    Kommentaar


      NBA ülekannete player mode on päris hea.



      ...ja coach mode



      ...ja siis veel mingi imelik mode.



      NBA fännidele pole vast uudist. Aga ma olin väga üllatunud, kui nägin.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kurjus võitis öösel.
        Kust otsast? Literally Hitler Harden ja anti-kristus Paul kaotasid ju, ja LeBron pole isegi mitte play-offides. GSW on valgustajad!

        Aga ida poolfinaalid on mõnusad andmised. Mõlemast võib loota 7 mängulist seeriat.

        Kommentaar


          Toronto meenutab hetkel jubedalt eelmise aasta Clevelandi. Leonard mängib nagu Lebron ja Siakam nagu Love ning ülejäänud punt konkurentsitult teeb vōistlust kui alla oma taseme annab veel mängida. Muidugi alg 5 tase loeb playoffides meeletult ja 76ersil on ikkagi liiga top 2 algviisik peale GSW ja seda on selgelt näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Toronto meenutab hetkel jubedalt eelmise aasta Clevelandi. Leonard mängib nagu Lebron ja Siakam nagu Love ning ülejäänud punt konkurentsitult teeb vōistlust kui alla oma taseme annab veel mängida. Muidugi alg 5 tase loeb playoffides meeletult ja 76ersil on ikkagi liiga top 2 algviisik peale GSW ja seda on selgelt näha.
            Olen nõus, playoffides ikkagi loevad staarid ja 76ersil on tõesti hea seis. Embiid näitas lõpuks enda tasemel mängu ja sellel ei ole Torontol mingit rohtu, ei ole kellegil allesjäänud tiimidest. 76ers tundub kuidagi rahulikum ja kõik pinge oleks nagu Toronto peal, millega ei saada hakkama. Gasoli ja Lowry aeg on mööda saamas ja nende mäng on ebastabiilne. Nüüd ongi küsimus, et kas Embiid on tagasi ja palju ta tervis teda segab, sest ma ise usun, et Toronto enam nii kehva mängu ei tee, aga sellinne Embiid on igaljuhul liiast.

            Ma loodan, et Leonard ei lahku, sest ta tõesti veab seda tiimi nagu segane ja Siakam on ka pigem positiivne, aga ka tema on nüüd viimastes mängudes tõestanud, et tal pole veel kogemust olla tiimi üks liidritest. Kui Leonard lahkub, mis on tõenäoline, siis tuleks tiim ehitada Siakami ümber.

            Ma seda Denveri teist mängu ei näinud, aga hakkan siin ka natuke kartma juba. Kohe kui ma oma lemmikute mänge kiidan, siis läheb kõik pekki. Aga Denver oli San Antonio vastu ka hädas ja lõpuks ikka võideti, nii et siin paaris veel ei karda.

            Õnneks ma olen Giannise kapifänn, ehk kui kõik pekki läheb, siis saan nende poolt olla. Ajaa, nad ei pruugi ka Bostonit ju võita.

            Kommentaar


              Hea töö Murray'lt kolmanda OT lõpus. Mõttetu pallikaotus ja viimasel rünnakul 0 teravust, 2 sekundit kellal ja jookseb keskringi poole, et vise ikka võimalikult raskeks teha.

              Kommentaar


                Jama, mõlemad lemmikud 1-2 taga. Õnneks Bucks võitis. Boston on minu jaoks selle hooaja kuri idas.

                Kommentaar


                  Capela võttis end lõpuks käsile ja hakkas ka tumedate jõudude vastu võitlema.

                  Kommentaar


                    Leonard on haige vend. Üksi tassib keskpärast tiimi. Playoffis on ta NBA parim mängija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Leonard on haige vend. Üksi tassib keskpärast tiimi. Playoffis on ta NBA parim mängija.
                      Leonard on monster, aga oleks eile Embiidil kõik korras olnud, siis ei oleks Raptorsil mitte midagi teha olnud. Leonardi pärast ma tahaks, et võidaks Raptors, aga põnevuse pärast tahaks ikkagi 76ersit, kes suudab absoluutselt ükskõik kelle üle mängida kui asjad sujuvad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Leonard on monster, aga oleks eile Embiidil kõik korras olnud, siis ei oleks Raptorsil mitte midagi teha olnud. Leonardi pärast ma tahaks, et võidaks Raptors, aga põnevuse pärast tahaks ikkagi 76ersit, kes suudab absoluutselt ükskõik kelle üle mängida kui asjad sujuvad.
                        No Siakam oli ka ju poolvigane ja tema tavapärasest mängust oli asi kaugel. 76ersi probleem eile oli pigem Harris, 2/13 kolmeseid, väga hale. Tema pealt tuli see kaotus eile.

                        Kommentaar


                          Tooks veel eraldi välja Leonardi statistikat. Sest ta vajab kiitmist, ma ei ole kindel, et isegi Lebron oli nii hea kui tema playoffides on, Lebronil oli alati hea tiim ka. Leonardil seda pole ja kuna kõik tiimikaaslased viskavad kaugelt nii kehvasti, siis saabki täielikult Leonardile keskenduda, aga ta on ikka pidurdamatu.

                          32,3 punkti keskmiselt mängus, kolmeste tabavusprotsent on 50%. Kaheste protsent 62,4%. Põhiturniiril võivad ju Giannis ja Harden lammutada, aga playoffis on Leonard maailma parim mängija. Haige efektiivsus ja kui tiimikaaslased vähegi stabiilselt mängida suudaks, siis oleks Toronto finaalis. Loodetavasti Siakam on järgmine mäng paremas seisus.

                          Kommentaar


                            Isegi Hill on parem kui Irving, võimas superstaar tõesti. Loodetavasti Bostonis ta ei jätka ja läheb kuhugi Knicksi. Boston oli eelmine aasta ilma temata tugevam.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Isegi Hill on parem kui Irving, võimas superstaar tõesti. Loodetavasti Bostonis ta ei jätka ja läheb kuhugi Knicksi. Boston oli eelmine aasta ilma temata tugevam.
                              Irvingu leping on vaja vabaks lasta ja kõige ideaalsem vend oleks Devin Booker. Eks seda on natukene ka sahistatud juba kuulujuttude tasandil.

                              Kommentaar


                                Tahtsin just kirjutada, et üliäge kõik seeriad on 2-2, aga tuli meelde, et Bucks siiski ju juhib 3-1. Huvitav, kas Boston on lihtsalt tõesti nõrk, või Bucksil võiks olla reaalne võimalus see aasta kinni panna, Warriors ei tundu nii tugev, ei pruugi isegi Rocketsit võita. Giannist pidurdada on raske, heas vormis Embiid võiks natuke ehk, aga Brogdon peaks kohe naasma, mis võiks anda lisakäigu. Ja Hill ja Connaughton on väga heas vormis ja toodavad kulda pingilt. Ise loodan endiselt, et Toronto paneb idas kinni, aga vaates tiime ja mida Bucks terve hooaeg korraldanud, siis kõige põnevam oleks vast ikkagi Bucks vs Warriors/Rockets.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X