320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Liiga ütles selle asja peale, et ise olete kotikud ja mängisite suure edu maha, oli piisavalt palju aega, et võit vormistada. Fair enough, loodame, et kunagi finaali 7. mängus sama asja ei juhtu.

    Täna Tucker paneb mängu alguses kolmese. Korv võetakse ära viis minutit hiljem, sest astus küljejoone peale.
    No ise nad on süüdi, et Hiinaga nussisid!

    Kommentaar


      Teadsite, et Indiana on idas teiste top tiimidega, väljaarvatud Bucks, enamvähem ühel tasemel? Ja seda ilma Oladipota. Kui Oladipo mängib oma parimate päevade tasemel, siis Indiana on idas top 3 tiim. Ilma kahtluseta, pigem isegi tiitlikonkurentsis, kui Oladipo mängib nagu enne oma vigastust, siis on Indiana ikkagi konkurentsis. Brogdon ja Sabonis on astunud võimsa sammu edasi, mõlemad on rünnakul ülivõimsad ja Brogdon on ka kaitses tugev. Oladipo ja Brogdon peaksid hästi sobima ja üksteist täiendama, Brogdon on siis palliga veidi vähem ja ilmselt tema kolmeste protsent läheb jälle üles. Turneri tähtsus on rünnakul oluliselt vähenenud, aga ta on kaitses jätkuvalt võimas ja teeb just seda mida tiim vajab. Ideaalne meeskonnamängija. Lamb on ka hea, Warreni asemel oleks vaja ühte korralikku mängijat, kes suudab kaitses ka tugev olla ja Indiana oleks liiga parim kaitsetiim ja konkurent tiitlile. Kui seda Clippersit vaid ees poleks.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Toronto vs Dallas oli hea meelelahutus ning tore, et lõpuni vaatasin.

          Kommentaar


            Kommentaar


              krt, ma ei leidnud youtubest seda videot üles, kus mingi vend seda teemat käsitles ja seda nurga alt, et "mis praegu perses on ja kuidas seda sealt välja tõmmata". see graafik räägib olukorra jaburuse lahti. lugupeet' jewtuberi lahendused olid järgmised:
              a) hand-checki tagasi toomine.
              b) kolmese joone meetri jagu kaugemale viimine, mis tähendaks, et nurga-kolmene kaoks ära, aga trikina pakkus välja, et nt viimasel veerandil või-sisesta-siia-endale-sobiv-aeg tuleks see ala kuidagi tagasi. vähe värd oleks, aga hetkeseis on ka suhteliselt nukker.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Memphis Grizzlies on võitnud 7 mängu järjest ja ollakse playoffi kohal. Kes oleks seda enne hooaja algust arvanud. Kahe legendi lahkumise järel võis arvata, et läheb veidi aega, enne kui jälle suurde mängu tullakse. Aga see muutus elati üle päris valutult. Ja playoff on isegi täesti võimalik. Üks suurimaid edu põhjuseid on Ja Morant, kes on aasta parim uus tulija. Palju esimese aasta mängijad on teinud statistiliselt häid hooaegu, aga samal ajal on nende meeskond olnud kohutav. Morant on hea ja tegu ei ole tühja statistika vennaga ning ta on tõestanud ennast hea meeskonnamängijaga. Jaren Jackson tegi väga tugeva debüüthooaja, aga tema teine hooaeg on juba väga võimas. Ta on üks liiga paremaid kaugviskajaid. Ühesõnaga Memphisel on drafti valikutega läinud suurepäraselt. Viimased kaks aastat on saadud drafti top 3 mehed ja nende ümber saab hakata meeskonda ehitama. Aga e tasu unustada, et viimane draft saadi ka Melton, kes on küll juba 23, aga on suurepärane rollimängija ja järjekordne ülihea kaugviskaja. Valanciunas on tegemas elu ühte parimat hooaega. Ka Dillion Brooks on üks suurimaid arenejaid ja tõusnud tähtsasse rolli.


                Memphis on ülimalt noor meeskond ja nende tulevik tuleb helge. Loodetavasti jõutakse juba see hooaeg playoffi ja saadakse korralik karastus.

                Kommentaar




                  Paremas vormis kui kunagi varem ?

                  Kommentaar


                    Minu hetke nba top 20 mängijat. Thompson ja Durant jäävad välja, kuna see hooaeg ei mängi. Kirjutades otsustasin ka Curry ja Oladipo välja jätta, Curry oleks saanud top 5 ja Oladipo top 20, aga Oladipo on nii pikalt väljas olnud, ehk me ju ei tea, mis seisus ta naaseb ja Curry võib ka sisuliselt terve hooaja vahele jätta.

                    Top 10

                    1. Giannis Antetokounmpo on jätkuvalt liiga parim põhiturniiri mängija. Ta on isegi parem kui eelmine hooaeg, mis oli juba imeline. Kas ta suudab ka playoffis niimodi domineerida on juba teine teema, aga ootused on igaljuhul lakke aetud ja Bucksi fännid ootavad tiitlit. Giannis on lisanud oma ampluaassse kaugvisked. Tema protsent on veel kehvapoolne, aga piisavalt korralik, et vabaks teda ei tasu jätta ja see tema tema kaitsmise veelgi võimatumaks. Bucksi on hetkel nii võimas, et enamus mängud on neljandaks veerandajaks otsustatud ja Giannis ei pea ennast enne playoffe surnuks mängima ja ka playoffiks võiks värskust jaguda. Ma arvan, et hetkel on Giannis tegemas ühte parimat põhiturniiri hooaega läbi aegade ja ta ei pea isegi kõike mängu panema.

                    2-3. Lebron James on jätkuvalt hea, seda näitab juba Lakersi tabeliseis ja paljud mängijad, kelle ma olin sisuliselt maha kandnud, on saanud uue hingamise. Seda eelkõige tänu Lebroni suurepärasele mängu juhtimisele.

                    2-3. Kawhi Leonard on mängija, kes ei võta põhiturniiri eriti tõsiselt ja muutub alles playoffis liiga parimaks mängijaks. Põhiturniiril ta puhkab ja mängib poollõdvalt, mis on natuke ebaspordimehelik käitumine, aga samas ta võib seda endale hetkel lubada. Ega ka teistel spordialadel ei panda eelvõistlustel kõike mängu. Lõpuks loeb ainult tiitel. Leonard pole pidanud ka kordagi kehvas klubis mängima ja kõik klubid oleks saanud ka ilma temata playoffi. Igastahes õiget Leonardit me hakkame nägema alles playoffis, kus Clippers on favoriit number üks.

                    4. Luka Doncic on imeline mängija ja tõusmas vaikselt uueks nba näoks. Tal on veel palju miinuseid ja on võimalik, et teda ülehinnatakse ning võibolla teen seda ka mina, aga kui praegu tehtaks draft ja saab valida endale järgmiseks viieks aastaks mängija, siis ainult idioodid ei vali Doncicit või Giannist esimesena. Doncici üks suurimaid miinuseid rünnakul on tema viskevalik, ta teeb palju viskeid liiga kaugelt ja seetõttu tema tabavusprotsent on madal, muidu võiks ta kaugvisete tabavusprotsent olla 38 protsendi kandis küll.

                    5. James Harden - Üks vihatumaid mängijaid liigas. Hardeni kohta oli raske valida. Ta on võibolla liiga prim ründemängija, aga ta ei suuda olla piisavalt efektiivne, et päris parim olla ja tema tiim ei mängi alati oma reaalset taset välja. Ehk mulle tundub, et Harden võtab liiga palju enda peale ja seetõttu pole teised rasketel hetkedel võimelised piisavalt toetama ja kui Hardenil on halvemad päevad, siis on Rockets kehva. See hooaeg saab ta playoffis tõestada vastupidist, aga kui Rockets põhiturniiril top 4 ei saa, siis võib juhtuda, et Rockest ei saa isegi teise ringi. Ühesõnaga Hardenil on vaja ennast ka playoffis kehtestada ja kõrgemale ma teda asetada ei suuda.

                    6. Anthony Davis on seni jätnud veidi pehme mängija mulje, kes ei ole suutnud oma potentsiaali rakendada. Nüüd on tema kõrval üks läbi aegade parimaid mängijaid ja enam vabandusi pole.

                    7. Joel Embiid - 76ers mängib ilma temata kohutavalt ja tema tähtsus on ülimalt suur. Mitmed klubid suudavad ka ilma oma põhistaarita kõrgel tasemel mängida, aga Philadelphia seda ei suuda. Ma pean neid endiselt üheks suurimaks favoriidiks tiitlile, aga mulle tundub, et meeskonna ülesehitus ei ole piisavalt hea ja 76ers on isegi nõrgem kui eelmine hooaeg. Eelkõige tundub, et Harris, Horford ja Embiid koos väljakul ei ole kõige toimivam kooslus ja kaugvisetes jäädakse teistele tiimidele alla, eriti kui tagamängija ei viska isegi kaugelt peale.

                    8. Nikola Jokic - Ma olen üks tema suurtest fännidest, aga see hooaeg ei ole olnud oodatult särav, ometi on Denver läänes teisel kohal ja kõik nagu toimiks. Jokic on sellinne mängija, kelle platsil olek muudab ka teised mängijad paremaks ja pelgalt tema statistikat vaadates ei saa aru kui võimas mängija ta on. Natuke sarnane Embiidile. Hetkel igastahes tundub, et ta ei ole samal tasemel, mis eelmine hooaeg, aga ehk on ta õppust võtnud ja tahab ka just playoffis oma parimat korvpalli näidata.

                    9. Paul George oli eelmine hooaeg ülivõimas ja isegi üks kandidaate põhiturniiri parima mängija auhinnale. See hooaeg on olnud rahulik, alguses segas vigastus ja ta pole pidanud endast maksimumi välja panema, see on Clippersi üks eeliseid, et parimad mängijad peaksid olema just playoffis võimsas hoos. Loodetavasti näeme playoffis teda oma parimate päevade tasemel. Jah, ma olen Clippersi poolt, kuna Toronto, Denver ja Indiana see hooaeg kahjuks päris tiitli peale ei mängi ja teised syyred mulle ei meeldi (Bucks ja Giannis on muidugi pigem positiivne meeskond)

                    10. Jimmy Butler läks 76ersist ära ja meeskond läks nõrgemaks. Butler tuli Miamisse ja meeskond muutus üheks liiga tugevaimaks. Tema kolmeste tabavusprotsent on üllatavalt madal ja ta viskab ka vähem peale kui varasematel aastatel. Ma ei ole suur Butleri fänn olnud, aga vaadates, kuidas ta tiim mängib, siis hetkel ma arvan, et ta on pigem top 10 mängija.

                    11. Pascal Siakam - Oleks tahtnud oma lemmiku top 10. panna, aga no küll ta järgmine hooaeg juba on seal. Enimarenenud mängija tiitlile on palju kandidaate, aga minu silmis on selleks Siakam. Eelmine hooaeg oli ta ikkagi hea rollimängija, eks aeg-ajalt sähvatas. Alles playoffis tõusis tema osatästus märgatavalt. Ta on hooaja eel kõvasti tööd teinud ja ta on nüd hea kaugviskaja ning tõestanud, et ta on võimeline olema meeskonna number 1, kelle ümber kõik käib.

                    12. Damian Lillard - No hetkel ei toimi asjad nagu nad võiks. Portland ei saa ennast kuidagi käima ja ehk oleks aeg muutusi teha. Aga Lillard pole selles süüdi ja on endiselt väga hea, küll aga mtte piisavalt hea, et üksi keskpärane tiim playoffi viia. Võibolla kui Nurkic tagasi tuleb, siis nad sinna ikkagi jõuavad.

                    13. Karl-Anthony Towns - No tal ei õnnestu mitte kuidagi oma potentsiaali ära kasutada. Samuti segavad teda vigastused, aga tuleb aus olla, Minnesota on ikka jube tiim ka ja kui sa päris eliitstaar pole, siis neid playoffi vedada on peaaegu võimatu.

                    14. Rudy Gobert - Alahinnatud mängija, Jazz mängib hästi ja Gobertil on siin suur roll.

                    15. Donovan Mitchell on tegemas väga head hooaega ja lõpuks ka minu silmis top 20. mängija sekka tõusnud.

                    16. Kemba Walker - Boston mängib hästi ja Walker sobib siia süsteemi valatult, ta on tunduvalt efektiivsem kui eelmine hooaega ja ma arvan, et Boston on õnnelik, et Walker endale saadi ja Irving lahkus.

                    17. Kyrie Irving - Irving ilmselt jääb üheks mängijaks, kes oma täit potentsiaali ei rakenda kunagi. Fenomenaalne ründemängija, aga ta ei ole võimeline tiimi vedama ja koos temaga ei mängi Nets isegi palju paremini kui ilma temata.

                    18. Kyle Lowry - Vanameister on endiselt hea ja Toronto on kõrges mängus.

                    19. Chris Paul - Vanameister on endiselt hea ja veab oma meeskonna playoffi. Ma arvan, et ta eläheb veel hooaja käigus paremaks ja playoffis on eriti hea (kui jälle vigastada ei saa) Teda võibolla ülehindan, sest Oklahomas on teised ka võimsalt mänginud, aga Pauli roll on selles kindlasti suur ja pelgalt statistikat vaadates sellesta ru ei saa.

                    20. Demar DeRozan on väga efektiivset hooaega tegemas ja tema pole kindlasti süüdi, miks San Antonio hooaeg pole kulgenud oodatult.

                    Loodetavasti kedagi ei unustanud. Selle hooaja põhjal võiks Ingram ka top 20 kandidaatide seas olla ja nii mõnigi võiks veel jututeemas olla, aga hetkel on minu top 20 sellinne. Loodetavasti kedagi võimast ei unustanud.

                    Kommentaar


                      Kui vaadata enimarenenud mängijaid, siis ei saa mitte kuidagi tõsiseks jääda kui Trae Youngi mitte kaasata. Atlanta on täiesti kohutav tiim, aga tänu Youngile on ikkagi mõned võidud saadud ja individuaalselt on ta täiesti super.

                      Ja Hetkel ma julgeks öelda, et Tatum kui Lavine on klass kõrgemad kui Demar. Demar litib esimesel poolajal stastistikat ja teisel poolajal ei teki rasketel hetkedel neid liidriomadusi kuskilt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kui vaadata enimarenenud mängijaid, siis ei saa mitte kuidagi tõsiseks jääda kui Trae Youngi mitte kaasata. Atlanta on täiesti kohutav tiim, aga tänu Youngile on ikkagi mõned võidud saadud ja individuaalselt on ta täiesti super.

                        Ja Hetkel ma julgeks öelda, et Tatum kui Lavine on klass kõrgemad kui Demar. Demar litib esimesel poolajal stastistikat ja teisel poolajal ei teki rasketel hetkedel neid liidriomadusi kuskilt.
                        No peale top 16 läheb päris tihedaks ja neid mängijaid on palju keda sinna oleks võinud panna. Eks arvamused on erinevad. LaVine ei suuda mind veenda, Ingram, Tatum, Brown, Booker, Gilgeos-Alexander ja nii mõnegi teise sarnase positsiooni mehe võtaks oma tiimi enne teda, küll aga on ta sellegipoolest tegemas enda kohta head hooaega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          No peale top 16 läheb päris tihedaks ja neid mängijaid on palju keda sinna oleks võinud panna. Eks arvamused on erinevad. LaVine ei suuda mind veenda, Ingram, Tatum, Brown, Booker, Gilgeos-Alexander ja nii mõnegi teise sarnase positsiooni mehe võtaks oma tiimi enne teda, küll aga on ta sellegipoolest tegemas enda kohta head hooaega.
                          Lavine puhul tahaks kõige rohkem näha seda, et tal oleks reaalselt arvestatav tiim ümber ning nad mängiks playoffide eest ja ma usun, et siis tal oleks lausa käik kaks isegi juurde panna. Hetkel on tema suurimaks murekohaks see, et tiim on nii kehva ja Lavine kaotab ikka teatud perioodideks motivatsiooni täiesti ära. Samas teatud mängud, kus ta tahtmist täis on, siis teeb ikka ulmeasju.

                          Kommentaar


                            Luka enne Hardenit on veidi wtf, arvestades, kuidas NBA tiimid leiutavad igal aastal Hardeni jaoks täiesti pööraseid skeeme ja taktikaid - mitte ühtegi teist mängijat ei double'ita nii palju + ei kaitsta sageli õla juurest v selja tagant. Hardeni mäng ei pruugi meeldida ja see on fine, aga ta kuulub raudselt praegu oma chamberlainiliku ründega Lukast ettepoole, all due respect to Luka.

                            AD paneks ka Lukast ette, kaitse tõttu. Aga kindlasti on tema positsioonil (F/C) raskem olla tiimi nn "focal point" kui muudel positsioonidel, puhtalt liiga arengust tulenevalt, mitte niivõrd temast endast.

                            Gobert peaks olema ka kõrgemal - isegi TOP10s maybe. See ei kajastu box score'is ega numbrites liigselt, aga see on peaaegu absurd, kuidas vastased pööravad lähivisete võtmise otsusest ära kui näevad Goberti lähedal. Sel aastal on ka perimeetrikaitses märksa tasakaalukam ja oskab paremini sammu hoida väikestega. Imho mõjukam võll kui PG13, kes sai mullu MVP hääletuses küll 3. koha, aga PO ajaks oli keha jälle retsitud, nagu ikka viimasel ajal kombeks. Vbl see aasta siis viimaks teistpidi.

                            DeRozan oli seal 20. koha peal ka täiesti lamp, minu silmis mingi 35.-50. vahemiku mängija, aga okei, maitse asi.




                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Minu hetke nba top 20 mängijat. Thompson ja Durant jäävad välja, kuna see hooaeg ei mängi. Kirjutades otsustasin ka Curry ja Oladipo välja jätta, Curry oleks saanud top 5 ja Oladipo top 20, aga Oladipo on nii pikalt väljas olnud, ehk me ju ei tea, mis seisus ta naaseb ja Curry võib ka sisuliselt terve hooaja vahele jätta.

                            Top 10

                            1. Giannis Antetokounmpo on jätkuvalt liiga parim põhiturniiri mängija. Ta on isegi parem kui eelmine hooaeg, mis oli juba imeline. Kas ta suudab ka playoffis niimodi domineerida on juba teine teema, aga ootused on igaljuhul lakke aetud ja Bucksi fännid ootavad tiitlit. Giannis on lisanud oma ampluaassse kaugvisked. Tema protsent on veel kehvapoolne, aga piisavalt korralik, et vabaks teda ei tasu jätta ja see tema tema kaitsmise veelgi võimatumaks. Bucksi on hetkel nii võimas, et enamus mängud on neljandaks veerandajaks otsustatud ja Giannis ei pea ennast enne playoffe surnuks mängima ja ka playoffiks võiks värskust jaguda. Ma arvan, et hetkel on Giannis tegemas ühte parimat põhiturniiri hooaega läbi aegade ja ta ei pea isegi kõike mängu panema.

                            2-3. Lebron James on jätkuvalt hea, seda näitab juba Lakersi tabeliseis ja paljud mängijad, kelle ma olin sisuliselt maha kandnud, on saanud uue hingamise. Seda eelkõige tänu Lebroni suurepärasele mängu juhtimisele.

                            2-3. Kawhi Leonard on mängija, kes ei võta põhiturniiri eriti tõsiselt ja muutub alles playoffis liiga parimaks mängijaks. Põhiturniiril ta puhkab ja mängib poollõdvalt, mis on natuke ebaspordimehelik käitumine, aga samas ta võib seda endale hetkel lubada. Ega ka teistel spordialadel ei panda eelvõistlustel kõike mängu. Lõpuks loeb ainult tiitel. Leonard pole pidanud ka kordagi kehvas klubis mängima ja kõik klubid oleks saanud ka ilma temata playoffi. Igastahes õiget Leonardit me hakkame nägema alles playoffis, kus Clippers on favoriit number üks.

                            4. Luka Doncic on imeline mängija ja tõusmas vaikselt uueks nba näoks. Tal on veel palju miinuseid ja on võimalik, et teda ülehinnatakse ning võibolla teen seda ka mina, aga kui praegu tehtaks draft ja saab valida endale järgmiseks viieks aastaks mängija, siis ainult idioodid ei vali Doncicit või Giannist esimesena. Doncici üks suurimaid miinuseid rünnakul on tema viskevalik, ta teeb palju viskeid liiga kaugelt ja seetõttu tema tabavusprotsent on madal, muidu võiks ta kaugvisete tabavusprotsent olla 38 protsendi kandis küll.

                            5. James Harden - Üks vihatumaid mängijaid liigas. Hardeni kohta oli raske valida. Ta on võibolla liiga prim ründemängija, aga ta ei suuda olla piisavalt efektiivne, et päris parim olla ja tema tiim ei mängi alati oma reaalset taset välja. Ehk mulle tundub, et Harden võtab liiga palju enda peale ja seetõttu pole teised rasketel hetkedel võimelised piisavalt toetama ja kui Hardenil on halvemad päevad, siis on Rockets kehva. See hooaeg saab ta playoffis tõestada vastupidist, aga kui Rockets põhiturniiril top 4 ei saa, siis võib juhtuda, et Rockest ei saa isegi teise ringi. Ühesõnaga Hardenil on vaja ennast ka playoffis kehtestada ja kõrgemale ma teda asetada ei suuda.

                            6. Anthony Davis on seni jätnud veidi pehme mängija mulje, kes ei ole suutnud oma potentsiaali rakendada. Nüüd on tema kõrval üks läbi aegade parimaid mängijaid ja enam vabandusi pole.

                            7. Joel Embiid - 76ers mängib ilma temata kohutavalt ja tema tähtsus on ülimalt suur. Mitmed klubid suudavad ka ilma oma põhistaarita kõrgel tasemel mängida, aga Philadelphia seda ei suuda. Ma pean neid endiselt üheks suurimaks favoriidiks tiitlile, aga mulle tundub, et meeskonna ülesehitus ei ole piisavalt hea ja 76ers on isegi nõrgem kui eelmine hooaeg. Eelkõige tundub, et Harris, Horford ja Embiid koos väljakul ei ole kõige toimivam kooslus ja kaugvisetes jäädakse teistele tiimidele alla, eriti kui tagamängija ei viska isegi kaugelt peale.

                            8. Nikola Jokic - Ma olen üks tema suurtest fännidest, aga see hooaeg ei ole olnud oodatult särav, ometi on Denver läänes teisel kohal ja kõik nagu toimiks. Jokic on sellinne mängija, kelle platsil olek muudab ka teised mängijad paremaks ja pelgalt tema statistikat vaadates ei saa aru kui võimas mängija ta on. Natuke sarnane Embiidile. Hetkel igastahes tundub, et ta ei ole samal tasemel, mis eelmine hooaeg, aga ehk on ta õppust võtnud ja tahab ka just playoffis oma parimat korvpalli näidata.

                            9. Paul George oli eelmine hooaeg ülivõimas ja isegi üks kandidaate põhiturniiri parima mängija auhinnale. See hooaeg on olnud rahulik, alguses segas vigastus ja ta pole pidanud endast maksimumi välja panema, see on Clippersi üks eeliseid, et parimad mängijad peaksid olema just playoffis võimsas hoos. Loodetavasti näeme playoffis teda oma parimate päevade tasemel. Jah, ma olen Clippersi poolt, kuna Toronto, Denver ja Indiana see hooaeg kahjuks päris tiitli peale ei mängi ja teised syyred mulle ei meeldi (Bucks ja Giannis on muidugi pigem positiivne meeskond)

                            10. Jimmy Butler läks 76ersist ära ja meeskond läks nõrgemaks. Butler tuli Miamisse ja meeskond muutus üheks liiga tugevaimaks. Tema kolmeste tabavusprotsent on üllatavalt madal ja ta viskab ka vähem peale kui varasematel aastatel. Ma ei ole suur Butleri fänn olnud, aga vaadates, kuidas ta tiim mängib, siis hetkel ma arvan, et ta on pigem top 10 mängija.

                            11. Pascal Siakam - Oleks tahtnud oma lemmiku top 10. panna, aga no küll ta järgmine hooaeg juba on seal. Enimarenenud mängija tiitlile on palju kandidaate, aga minu silmis on selleks Siakam. Eelmine hooaeg oli ta ikkagi hea rollimängija, eks aeg-ajalt sähvatas. Alles playoffis tõusis tema osatästus märgatavalt. Ta on hooaja eel kõvasti tööd teinud ja ta on nüd hea kaugviskaja ning tõestanud, et ta on võimeline olema meeskonna number 1, kelle ümber kõik käib.

                            12. Damian Lillard - No hetkel ei toimi asjad nagu nad võiks. Portland ei saa ennast kuidagi käima ja ehk oleks aeg muutusi teha. Aga Lillard pole selles süüdi ja on endiselt väga hea, küll aga mtte piisavalt hea, et üksi keskpärane tiim playoffi viia. Võibolla kui Nurkic tagasi tuleb, siis nad sinna ikkagi jõuavad.

                            13. Karl-Anthony Towns - No tal ei õnnestu mitte kuidagi oma potentsiaali ära kasutada. Samuti segavad teda vigastused, aga tuleb aus olla, Minnesota on ikka jube tiim ka ja kui sa päris eliitstaar pole, siis neid playoffi vedada on peaaegu võimatu.

                            14. Rudy Gobert - Alahinnatud mängija, Jazz mängib hästi ja Gobertil on siin suur roll.

                            15. Donovan Mitchell on tegemas väga head hooaega ja lõpuks ka minu silmis top 20. mängija sekka tõusnud.

                            16. Kemba Walker - Boston mängib hästi ja Walker sobib siia süsteemi valatult, ta on tunduvalt efektiivsem kui eelmine hooaega ja ma arvan, et Boston on õnnelik, et Walker endale saadi ja Irving lahkus.

                            17. Kyrie Irving - Irving ilmselt jääb üheks mängijaks, kes oma täit potentsiaali ei rakenda kunagi. Fenomenaalne ründemängija, aga ta ei ole võimeline tiimi vedama ja koos temaga ei mängi Nets isegi palju paremini kui ilma temata.

                            18. Kyle Lowry - Vanameister on endiselt hea ja Toronto on kõrges mängus.

                            19. Chris Paul - Vanameister on endiselt hea ja veab oma meeskonna playoffi. Ma arvan, et ta eläheb veel hooaja käigus paremaks ja playoffis on eriti hea (kui jälle vigastada ei saa) Teda võibolla ülehindan, sest Oklahomas on teised ka võimsalt mänginud, aga Pauli roll on selles kindlasti suur ja pelgalt statistikat vaadates sellesta ru ei saa.

                            20. Demar DeRozan on väga efektiivset hooaega tegemas ja tema pole kindlasti süüdi, miks San Antonio hooaeg pole kulgenud oodatult.

                            Loodetavasti kedagi ei unustanud. Selle hooaja põhjal võiks Ingram ka top 20 kandidaatide seas olla ja nii mõnigi võiks veel jututeemas olla, aga hetkel on minu top 20 sellinne. Loodetavasti kedagi võimast ei unustanud.
                            Started from the farm of Lust, Women's Village, Wetland Parish, now we here.

                            Kommentaar


                              Doncic on tõesti liiga kõrgel ja Chris Paul istugu sisse ning Kyle Lowry ei ole top 20 mängija. Aga eelkõige vaidlen LeBronzo pealt. AD, Harden, Kawhi on selgelt paremad mehed tänasel päeval kui 35 aastane igiliikur. Terve Duranti paneks ka ette poole. Tõesti, mees teeb söödustati sel aastal. Aga kui mul on vaja viimasel veerandil vabaviskeid visata siis LeBronile loota ei saa - esiteks ta ei teeni neid enam piisavalt ja loobib pikem meeter joonest kaugemalt kolme ja teiseks, kui ka teenib, siis tabab üsna nadi prosendiga. Kaitsemängust ei hakka rääkimagi, Harden mängib ta ka selles kategoorias üle.

                              Üleüldse ma ei saa aru sellest Hardeni ja eriti Anthony Davise alahindamisest.

                              Mis puudutab Bullsi. Endiselt olen ma veenudunud, et sats on paberil vägagi arvestatav ja noortel meestel tegelikult ju talenti on. Tõsi, äärel peale Otto Poreri vigastust on kehva seis, aga mujal ei nurise. LaVine on skoorikunn, kes on vaikselt ka kaitsemängus arenenud. Wendell on kaitsekunn ja nurgakivi. Lauri legend on küll viskeoskuse musklisse minekuga minetanud, aga noor kutt, küll selle ka korda saab. Tomas on ideaalne mängujuht selle seltskonna jaoks - võiks küll veidi agressiivsem rünnakul olla aga noh uus sats jne. Pingilt rookied Coby ja Daniel on lootustandvad. Thad Yound on vana kindlus, lisaks poolteist aastat riiulis istunud Denzel on mängu leidmas ja Kris Dunn on ka oma rolli leidnud - Patrick Beverly 2.0 na. Pigem jääb minu lemmikmeeskonna mäng Munapea taha. Konkurentsitult liige kõige ebakompetentsem treener. Spursi fännid redditis naersid juba siis, kui Bulls ta abitreeneriks palkas, et said sitast lahti. Ja sellele tolgusele suudeti suvel veel lepingupikendus anda? tramavõi . Aga ei ole halba ilma heata. Meeskond mängib vähemalt hingestatuna või kuidas iganes see eestikeeles on. Nagu Rick Carlisle ütles, et Bulls on "harders playing team we've played against all season". Kaitse statis ollakse samuti liiga esimeses pooles.

                              See "idiootse juhtkonna" teema hakkab juba oksele ajama - nii Manku kui Bullsi puhul. Tra, kaua võib. Aga vähemalt ennem jõule sahistati, et noorem Reinsdorf tahab suvel front-office'is korra majja lüüa ja Gar Formani/John Paxonsi koos Mädamunapeaga nihhi saata. Kahjuks vist vama Reinsforf on peast nii Glazer kui olla saab. Raha ju tiksub, pidev täismaja, Jordani legend hoiab väärtust, pohhui need tulemused.

                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Eks arvamused on erinevad. LaVine ei suuda mind veenda, Ingram, Tatum, Brown, Booker, Gilgeos-Alexander ja nii mõnegi teise sarnase positsiooni mehe võtaks oma tiimi enne teda, küll aga on ta sellegipoolest tegemas enda kohta head hooaega.
                              Tatum nõus. Ingram fiddyfiddy. Aga ei näe küll praegu, et ülejäänud oleks selgelt Lavine'ist üle. Zach teeb suurepärast hooaega praegu. Ja mul ei ole tema puhul punaseid prille ees.

                              Kommentaar


                                Lowry, Paul ja DeRozan on ka suuresti pandud top 20, et tekitada arutelu, aga need kümmekond meest, keda ma kaalusin sinna panna, ei tekitanud keegi sellist tunnet, et nad peaks seal kindlasti olema ja on paremad mängijad. Ma pean tunnistama, et võibolla alahindan neid statistika mehi, kes numbriliselt ja individuaalselt on justkui võimsad staarid, aga nende tiimide tulemused on super haledad, ehk siin on küsimus, et kas nende kaaslased ongi liiga halvimad mängijad või alati ei saa ikkagi individuaalse statistika järgi paremusjärjestust teha?

                                Toronto ja Oklahoma on tegemas kõva hooaega, ehk siin saab küsida, kas Lowry ja Paul on head või on neil lihtsalt nii võimsad tiimid, mistõttu need klubid nii head on?

                                Aga no oleme ausad, kui Durant, Oladipo, Curry ja Thompson oleksid terved, siis ei peaks selliste nimedega oma pead üldse vaevama.

                                Ja Hardeni fännid võiks seletada, et miks ta tabab vahel ühe kolmesee 10 või 1/15. Kui on halb päev, siis võiks veidi rahulikumalt mängida. Mitu mängu ainuisikuliselt ära andnud, ka selliseid, kus edu on nii suur, et kui ta pingil oleks olnud ja oma rumalaid viskeid mitte teinud, siis tiim oleks ära võitnud. Siin saab jälle treeneri kapsaaeda palju visata. Rockets on alles kuuendal kohal.

                                Pigem on küsimus, et kas Doncic on ise samasugune ja võtab samuti valel ajal enda peale, mistõttu ka tiimi tulemused kannatavad ning ma teen Hardenile sellega siis ebaõiglust, et Doncici tast ette panin. Ometi on Dallas hetkel Rocketsist eespool.

                                Ühesõnaga ma võiks uskuda, et Harden on parem kui Doncic, aga ma ei näe kudiagi, et ma teda eriliselt alahindaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X