320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lakersi friigišõu ei pidanud isegi kahte kohtumist ilma vahejuhtumita vastu.



    Pidid ikka karmid sõnad kohtunikule olema Ingramilt, kui isegi Stephenson ära ehmus.

    Kõik nagunii LaVari poolt korraldatud, et Lonzo algrivistusse tagasi pääseks.

    Kommentaar


      Lonzo saab algrivvi tagasi siis, kui minutilimiit maha võetakse, sest CP3 ei saanud Rondo silma kätte (LaVar maksis CP3-le, et ta Rondol silma peast välja kougiks?). Üldises plaanis olla Rockets terve mängu Ingrami nussinud. Paistab, et kandis vilja.

      CP3 arvas vist, et Rondo sülitas, kuigi pigem tuli vedelik hoopis kohtuniku vilest. Eelmisel aastal Pauli poolt LAs korraldatud huumori tasemeni siiski ei jõutud.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust

        CP3 arvas vist, et Rondo sülitas, kuigi pigem tuli vedelik hoopis kohtuniku vilest.

        Kommentaar


          Trae Young paneb küll hullu showd Clevelandi vastu. Doncicil, Paytonil ja teistel läheb küll väga raskeks aasta rookie tiitlieest võistelda nii.

          Kommentaar


            Hilisemad kaadrid näitavad üsna selgelt, et Rondo midagi sealtpoolt teele laseb. Kas NBAs võetaksegi sülitamist niivõrd lõdvalt?

            Kommentaar


              Keegi öist K12 ülekannet vaatas? Kuidas oli, kes kommenteerisid jne?

              Kommentaar


                Andri Kiige kommenteeris. See nagu ikka päädis mängu kommenteerimise asemel väga ebamääraste elulugude jms ette loendamisega. Stiilis "ma täpselt ei tea, aga Cedi Osmani ema on vist makedonnlanna, seega ta vist moslem ei ole ja usk nagu ma teame on suur osa inimese elus" sugune info 3 minuti peale laiali venitatud. Reklaame oli ropult palju, ülekande 5ndal minutil umbes pandi teine reklaamipaus peale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Andri Kiige kommenteeris. See nagu ikka päädis mängu kommenteerimise asemel väga ebamääraste elulugude jms ette loendamisega. Stiilis "ma täpselt ei tea, aga Cedi Osmani ema on vist makedonnlanna, seega ta vist moslem ei ole ja usk nagu ma teame on suur osa inimese elus" sugune info 3 minuti peale laiali venitatud. Reklaame oli ropult palju, ülekande 5ndal minutil umbes pandi teine reklaamipaus peale.
                  Reklaame on USA ülekannetes ka ropult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Reklaame oli ropult palju, ülekande 5ndal minutil umbes pandi teine reklaamipaus peale.
                    Jep, see algus oli päris hea. Reklaam. Mingi kaks sõna juttu ja "Paistab, et mänguni on aega, teeme reklaamipausi".

                    Muus osas oli tõepoolest harjumatu, et mäng jooksis justkui jutu taustaks ja mänguolukordadele suurt tähelepanu ei pööratud.

                    Kommentaar


                      eks seal vast on see klassika, et hullult suur eeltöö tehtud ja nüüd tahaks selle kõik eetrisse ka kütta. tavaline reha, kui kommenteerimisega alles alustatud, doseerimise oskus tuleb ajaga ja vahel libastud ka siis.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Sesmõttes ei ole selle tegelase puhul nõus, et kogemust eesti liigat ja march madnessi kommenteerides on juba mõne aasta jagu ja selle mängu puhul just hakkaski kõrva häirima see kuidas eeltöö täitsa tegemata, aga mehe nartsissistliku iseloomu tõttu ikka vaja koguaeg tõestada kui palju ta teab kõigest. Ja siis tulebki mingit umbäärast soga kuidas keegi on fännide favoriit, sest ta kirjutas mingi kirja, mille sisu kommentaator ei mäleta pmst.
                        Või siin mingipäev oli Cramo mäng, mida ta kommenteeris koos Varrakuga kujunes 2tunniseks intervjuuks ulmespetsiifiliste küsimustega, et kas sellise picknrolli vastu kasutaksid seda või toda kaitseformatsiooni. Varrak tegi, mis suutis, et vastused lühidad hoida ja jutt mängule tagasi viia, aga no ei olnud lihtne.

                        Et ta võiks süvafännidele mingit podcasti teha kui tahab, aga korvpalli kommenteerima on küll kohatu ja arengut näha ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          eks seal vast on see klassika, et hullult suur eeltöö tehtud ja nüüd tahaks selle kõik eetrisse ka kütta. tavaline reha, kui kommenteerimisega alles alustatud, doseerimise oskus tuleb ajaga ja vahel libastud ka siis.
                          Ma arvan, et sa võiksid kolleegina proovida sellele isendile viisakalt ja konstruktiivselt nõua anda, noh vähe kogenuma kommentaatorina. Sulle tehtaks ilmselt väga kiiresti selgeks, et sa oled loll ja ei mõista kommenteerimisest tegelikult midagi. Aga noh, nartsisissm on isiksusehäire.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Hooaeg on vaikselt pihta hakanud, kuigi alustasin oma ennustusega augustis, siis valmis ma ei jõudnud. Panen oma ennustuse siis veidi lühemalt kirja.

                            Ida

                            Grupp 1

                            Boston Celtics ja Toronto Raptors

                            Favoriit põhiturniiri võidule on Boston, selles ei ole kahtlust. Küll aga on Toronto veidi alahinnatud, nende kahe meeskonna vahe on väiksem kui Philadelphia ja Toronto vahe, 76ersit tahetakse juba panna Toronto tasemel meeskonnaks, aga seda nad veel ei ole.

                            Bostoni suurim eelis võiks olla peatreener. Brad Stevens on tõestanud ennast suurepärase treenerina. Seni on Boston ennast, tema käe all, pigem ületanud ja pole mingi ime, et teda üheks liiga parimaks treeneriks peetakse. See aasta tuleb teistsugune, Boston on idas favoriit. Neilt oodatakse nba finaali saamist ja kõik alla selle oleks pettumus. Aga pole mingit põhjust arvata, et Stevens ja Boston ei saaks pinge ja suurte ootustega hakkama

                            Nick Nurse teeb alles oma debüüthooaega, aga ta on süsteemis sees olnud ja kui ta vähegi hea treener on, siis peaks sellise tiimi juhendamine lust olema, pigem läheb mänguaja jagamine raskeks.

                            Toronto puhul räägitakse mingist ebaõnnestumisest viimastel aastatel. See on tegelikult rumal jutt, sest Raptors on viimased kolm aastat playoffis kaotanud Lebron Jamesile. Mitu aastat järjest sai Lebroni tiim idas finaali? Uurige järgi ja siis võime uuesti rääkida, et Toronto ebaõnnestus, eriti kui meeskonnas on parimal juhul olnud korraga üks liiga top 20 mängija. Toronto oli eelmine aasta põhiturniiril nii võimas, et väike lootusekiir tekkis, aga reaalsus oli karm ja Cavaliersi käest saadi üpriski piinlikult pähe. Ehk seda viimast playoffi ei saa lugeda kordaläinuks, siiski ei saa kaotust katastroofiks pidada, aga viis kuidas kaotati oli pettumust valmistav. Selles osas ei saa vastu vaielda.

                            Kawhi Leonard on liiga top 5 mängija. Võibolla isegi liiga top 3. Võrdsete tiimide heitluses võidab sageli tiim, kelle ridades on suurem staar, kes tähtsatel hetkedel veaks kasvõi üksi oma tiimi võidule. Bostonil pole Leonardi tasemel mängijat, seega siin on ka üks põhjus, miks ma arvan, et nende klubide vahe on väiksem kui arvatakse.

                            Mõlemal meeskonnal on päris palju plusse. Traditsiooniline mäng on ka siin tahaplaanile jäämas ja kolmesed on üks mängu olulisemaid osasid. Hetkel alustavad mõlemad algviisikuga, kus ei tohi kedagi vabaks jätta. Smart on Bostonis üks väheseid põhimehi, kes on halb kaugviskaja Torontol on selleks mängijaks Valanciunas, kelle roll jääb iga aastaga aina väiskemaks ja tundub, et tema aeg hakkab Torontos vaikselt lõppema.

                            Torontol kaitse on üks liiga paremaid, Bostoni kaitse on ka hea, aga siinkohal tundub Torontol eelis olevat. Ühtegi halba kaitsjat nende algviisikusse ei kuulu, Bostonil üks sellinne mängija on.

                            Ma arvan, et Torontol on kindlalt liiga parim pink, aga Bostonil on paremuselt teine, vähemalt idas. Seega siinkohal Toronto suurt eelist ei saa.

                            Pealtnäha kummalgi tiimil suuri miinuseid polegi ja ma loodan, et nende kahe meeskonna vahel tekib rivaliteet, võideldakse nii põhiturniiri võidu eest kui ka ida playoffi finaalis.

                            Ma teen julge ennustuse ja pakun Toronto esimeseks, mulle tundub et see tiim on endiselt põhiturniiril väga hea, aga seekord on neil tänu Leonardile ka see lisakäik playoffis olemas (playoffe muidugi ei ennusta veel).

                            Bostonil on talenti rohkem ja Rozier ning Morris vajavad mänguaega, kuidas neile seda normaalselt tagada? 15 minutit mängu kohta ei pruugi neid rahuldada. Torontol on see toiduahel paremini ära jaotatud, Bostonil võib rohkem meeskonna siseseid pingeid tekkida. Ja kahe nii võrdse meeskonna võitluses loevad just pisiasjad. Ma endiselt natuke kahtlustan, et võin Torontot ülehinnata, sest kihlveokontorid ja rahvas peab Bostonit selgelt paremaks tiimiks. Ka Eika, kes üldiselt jagab seda asja siin. Aga ennustamise juures võib vahel riskida, eriti kui ma jõuan ikka ja jälle endaga argumenteerides lõpptulemuseni, kus Toronto ja Boston on võrdsed tiimid.

                            Kommentaar


                              No Bostonil on Kyle Irving, kes Clevelandi eest ikkagi playoffides ju näitas väga head mängu ja on ka ikkagi Nbas superstaar.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Ma arvan, et sa võiksid kolleegina proovida sellele isendile viisakalt ja konstruktiivselt nõua anda, noh vähe kogenuma kommentaatorina. Sulle tehtaks ilmselt väga kiiresti selgeks, et sa oled loll ja ei mõista kommenteerimisest tegelikult midagi. Aga noh, nartsisissm on isiksusehäire.
                                Ma tunnen teda, tegelikult on sõbralik, tark ja tore inimene. Häda on selles, et oma NBA ja NCAA, laiemalt üldse kossualaseid teadmisi hindab ehk liiga kõrgelt ja vaieldes muutub vahel totaalselt jäärapäiseks. Aga see viimane kommenteerimise puhul probleem ei tohiks olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X