320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Detroit Pistons ja Washington Wizards. Pistons lõpetas eelmise hooaja kaheksanda kohaga, Wizards lõpetas kümnendana ja nende jaoks oli see hooaeg kohutav, peale kahte head aastat. Mõlema tiimi algviisik on sama, millega eelmine hooaeg lõpetati. Ja ka suures plaanis väga suuri muutusi pole tehtud. Wizardsil on uus peatreener. Scott Brooks oli pikalt Oklahomas ja ei suutnud selle võistkonnaga midagi võita, eks paistab kuidas ta tiimiga, kellelt ei oodata nii suuri saavutusi, hakkama saab. Pistonsit on tabanud juba esimene tagasilöök. Jakcson on detsembri alguseni väljas ja ilma temata läheb neil alguses päris raskeks.

    Koosseisud

    PG - Jackson vs Wall. Jackson sai eelmise hooaja eel hullumeelse lepingu, mees, kes oli teinud healjuhul pool head hooaega. Üks sõnavõtjatest oli minu mäletamist mööda ka Wall. Tollal seletati see lihtsalt ära. Jacksonile ei maksta selle eest, mis ta oli, vaid selle eest, mis ta tegema hakkab Van Gundy süsteemis. Ja eelmine hooaeg said kriitikud korralikult vastu pead, Jackson tegi võimsa läbimurde ja Pistons sai playoffi.

    John Wall on olnud algusest peale superstar, kuid kas tema lagi ongi olla heal hooajal top 5 tagamängija? Tõsi kaks hooaega järjest suutis ta oma meeskonna playoffi teise ringi viia. Seda üllatavam on Wizardsi eelmise hooaja ebaõnnestumine (Beal oli muidugi päris kaua väljas).

    Mõlemad meeskonnad hankisd endale pingile normaalsed tagamängijad. Ish Smith tegi korraliku hooaja 76ersis, kuid varasem karjäär on olnud tal väga tagasihoidlik, küll aga on ta viimastes hooajaeelsetes mängudes päris hea olnud ja pigem tundub, et Pistons on endale hea varumehe saanud. Muidugi esimene poolteist kuud ilma Jacksonita saab olema päris huvitav ja mehel on mida tõstada. Ülejäänud tagamängijad on päris kehvad ja erilisele abile Smith loota ei saa.

    Trey Burke tegi Jazzis kolm normaalset hooaega ja ma arvan, et tegu on väga hea vahetusmehega. See on muidugi väga vaieldav, kuid ta on odav, nt see sama Smith saab 6 milli, Burke see hooaeg ainult 3,4. Mees ei ole oma võimeid realiseerinud, kuid talenti peaks olema. Arvestades, et Wall on tiimi staar, siis väga suurt rolli ta mängima ei hakka, kuid minu arust väga ok pingimees.

    SG - Kentavious Caldwell-Pope vs Bradley Beal. Kui Beal lõi kohe ukse pauguga lahti, siis Caldwell-Pope on vaikselt iga aastaga paremaks läinud. Siiski nendest kahest ainut üks mängija on hetkel asendamatu oma klubis. Beal mängis eelmine hooaeg vaid 59 mängu ja Wizards jäi ka seetõttu napilt playoffist välja. Veel üle-eelmine hooaeg oli Wall-Beal tandem Curry and Thompsoni järel kõige kuumem tagameeste paar. Beal sai ka uue lepingu suvel, mis ei anna oletusteks ruumi ja kinnitab, et Wizards loodab, et Wall ja Beal on selle klubi tulevik.

    Caldwell-Pope tegi väga korraliku viimase hooaja, suurimaks probleemiks on tema kolmeste visketabavus, mis oli 30. protsendi läheduses. Kohe ka halb uudis ja hea tema kriitikutele, kes arvavad, et tema ründemäng on liiga kehva, et alustada. Kui ma õigesti vaatasin siis ta on tabanud kaks kolmest 16. viskest hooajaeelsetes mängudes ja ka tema kaheste protsent on jube. 12% kolmeste tabavus ja 28% üldse visketabavus hooajaeelsetes mängudes on murettekitav Kuid kuna tegu on kuradi hea kaitsemängijaga, siis hetkel on ta igaljuhul ääretult vajalik mängija, mitte muidugi sellise vikeprotsendiga, ma siiski usun, et õigetes mängudes hakkab vise minema. See aga tähendab seda, et Pistons ei saa lubada endale tema kaotust. Mehel on viimane aasta lepingut ja kui ta vähemalt samal tasemel hooaja, mis eelmine oli, siis on kosilasi piisavalt, kes on talle nõus normaalset lepingut pakkuma. Pistons võib muidugi riskida ja vaadata, mis ta teeb see hooaeg ja siis suvel üritada temaga lepingut teha. Tema vahetamine ei tohiks hetkel kõne alla tulla, Pistons on üks paremaid kaitsemeeskondi idas ja oma ühe parima kaitsja kaotus võib kõrge koha püüdmisel saatuslikuks saada. Eriti kui konkurents on tihe.

    Kuna Beal on iga aasta vigastustega hädas olnud ja tõenäosus, et ta suudab terve hooaja kaasa teha on väike siis Wizards vajab head pinki, kas Barcelonas põhirolli kandnud Thomas Satonarsky on see mees, kes suudab teda vajadusel asendada? Võib eeldada, et tegu on piisavalt hea varumehega. Kui tal kohanemisega aega peaks minema, siis on pingil ka kogenud Thornton.
    Wizardsi kaks parimat mängijat on tagaliinis ja ka pink tundub hea, tõsi nii tšehh kui Burke võivad olla väga head varumehed või ka ebaõnnestuda.

    Seevastu Pistonsi pink tundub tagameeste osas nõrgem, peab ju Smith päris kaua olema põhimees ja pingilt erilist toetust oodata pole, samuti Hillardi esimene hooaeg oli väga tagasihoidlik ja KCP peab ka see hooaeg palju rügama, kui just Johnson tema positsioonil mängima ei hakka.

    SF – Morris vs Porter. Morrise esimene hooaeg põhimehena oli igati okei, me peame arvestama, et see pole tema lemmikpositsioon ja seega võiks ta see hooaeg olla juba märksa parem. Kolmeste tabavus polnud nii kehv kui KCP oma, kuid arenguruumi veidi veel on. Kuid kuna Johnson on üks osa Pistonsi tulevikust, siis võib Morrisel mingi hetk tekkida konkurent. Johnson on ilmselt kaitses parem, kuid KCP ja Johnson korraga tekitaks ründes suuri probleeme. Teine võimalus on panna Johnson KCP asemele, aga kuna ta ei pruugi olla parem ründemängus, siis pole ka sellel mõtet. Ehk ma arvan, et Johnson on põhivaru. Kui ta ründemäng paraneb märkimisväärselt, siis on ka kindlasti Morrise või KCP positsioon ohus, nt Johnson on parem version KCP. ja seega võiks viimasele mitte lepingut pakkuda ja ta vahetada või siis Morris on põhi varu nii väikse ääre kui ka suure ääre positsioonil ja Johnson alustab. Saab ka Morrise vahetamisele mõelda.

    See kõik on väga huvitav ja arutlemisruumi on rohkem kui küllaga, kuid fakt on see, et Morris on praegu selgelt parem kui Johnson ja ma arvan, et meeskond ei kavatse teha mingeid suuri muutus (veel üks tagamängija?), kuna ollakse suures mängus. Enne hooaja algust kihlveokontorid asetasid vist Pistonsi nad lausa 4. kohale idas.

    Kas Otto Porter on üks liiga alahinnatumaid pallureid?, Eelmine aasta oli ta esimene hooaeg kindla põhimehena. Ta on super rollimängija, mees kes ei ole milleski üleliia tugev, ega oma ühtegi väga nõrka kohta. Ja meeskonnas kus on Wall, Beal, Morris ja Gortat ei ole ta ründes esimeste valikute seas, mis tähendab et hea liikumine ja kolmesed peaks olema tema peamine ülesanne, ta eelmise aasta kolmeste tabavus ei olnud ideaalne, kui peale tähtede mängu pausi oli ta üks liiga paremaid.

    Ka Wizardsil on hea mees pingilt võtta. Kelly Oubre esimene hooaeg ei olnud just kõige parem, kuid hooajaeelsetes mängudes on hästi hakkama saanud ja mänguaeg kasvab. Kuna Brooks tahab Porterit ka nelja peal kasutada, peaks Oubre võimalused veelgi kasvama.

    PF – Harris vs Morris. Kui tagaliin on selgelt Wizardsil parem ja nende trump, siis Pistons on just korviall võimas. Harris on juba mitu aastat olnud üks liiga alahinnatumaid mängijaid, ta ründemäng on väga hea ja ta on see hooaeg üks Pistonsi vedajates ründes. Teda pole küll hinnatud hea kaitsjana, kuid ta pole ka halb ja ta on ka kaitses paremaks läind.

    Morris on okei mängija, kuid võrreldes Harrisega on tegu ikkagi keskpärase mängijaga ja on ka selge, miks Porterile võimalust siin anda tahetakse. Morriselt oodatakse kaugelt viskeid ja kui ta suudab neid hea visketabavusega visata, siis on ta oluline osa Wizardsi mängus.

    Pistonsil on pigil Leuer ja Ellenson, kui Leuer on juba pikalt korralik varumees olnud, siis uus tulija Ellenson jääb esialgu ilmselt 3. valikuks ja erilist mänguaega see hooaeg veel ei saa.


    Wizardsil on samuti korralik vahetusmees Nicholsoni näol olemas.


    C – Drummond vs Gortat. Drummond on oma positsioonil üks liiga paremaid. Kuid endiselt on murekohaks vabavisked, väidetavalt on ta kõvasti tööd teinud selles vallas, kuid hooajaeelsed mängud pole veel tulemust näidanud, loodame, et väidetav töö kannab vilja.

    Mahinmi klubisse tulek tähendab, et Gortatiga ei ole oldud piisavalt rahul. Kuid Mahinmi jääb mõneks ajaks mängust eemale ja Gortat saab oma väärtust tostada. Mahinmi on võimas kaitsespets ja see on üks positsioonidest, kus Wizardsil on pea võrdväärne varumees algumehele.

    Ka Aaron Baynes on korralik varu ja suudab Drummondile puhkust anda, küll aga on tegu pelgalt varumehega. Mahinimi võiks pooltes klubides isegi alustada.


    Ma kirjutasin Pistonsi ja Wizardsi koos, sest arvan, et just need kaks võistkonda jagavad viimased kaks playoffi kohta.
    Nagu juba sadu kordi on mainitud, siis ida seis on kuradima tihe ja mõlemad tiimid võivad võtta ka selle neljanda koha ära.
    Aga mõlema meeskonna miinuseks on minu arust pink ja just ründemängus. Mõlemal meeskonnal on pingil mehi, kes võivad avaneda ja tõstada vastupidist, kuid ma ei saa olla kõiges optimistlik. Lisaks Wizardsil on Beal, kelle senist nba karjääri on seganud vigastused, ma peaksin olema väga optimistlik kui arvan, et ta üle 70. mängu mängib. Mõlemal meeskonnal võib tekkida ka kaugelt viskamisega probleeme, see on pigem muidugi Pistonsi probleem. Ma pole ka kindel, et Pistonsi kaitse on midagi erilist võrreldes põhikonkurentide Hawksi ja Hornetsiga.

    Pistonsi ma ennustan 8. Ma arvan, et hooaja alguses ilma Jacksonita tekib ründemängus tõsiseid probleeme ja pink ei ole piisavalt tugev.

    Wizards jääb 7. Sest Porter ja Morris suudavad korralikult kolmeseid panna, kui Beal ja Wall teevad sama hea hooaja kui üleeelmine, siis ma paneks Wizardsi isegi ettepoole. Millegipärast mulle Wizardsi pink meeldib rohkem kui teistele, eks paistab kas ma eksin selles osas, kui eksin siis Wizards võib jääda just nõrga pingi tõttu playoffist välja.

    Kommentaar


      Houston Rockets – Eelmine aasta ebaõnnestus täielikult, põhiturniiiri kaheksas koht, ja playoffi esimeses ringis pähe saamine oli kaugel nende eesmärkidest. Howard ja Jones lahkusid suvel, tähtsamad täiendused on Anderson ja Gordon. Ma ei ole kindel, et Rockets on tugevam kui eelmine hooaeg, kuid playoffi loodavad nad selle koosseisuga ilmselt siiski saada.

      Koosseis

      PG – Beverley on päris pikalt väljas. Kas Harden ja Gordon alustavad koos? Viimaste uudiste valguses igastahes tundub nii. Variandid oleksid vist ka Ennis/Prigioni ja Harden ning Harden ja McDaniels. Igastahes 39. aastase Prigioni roll ei tohiks olla väga suur ja Ennis pole andnud põhjust, miks ka tema roll peaks olema palju suurem, seega kuni kaitsespets Beverley on väljas alustab Harden.

      SG – Meeskonna staar Harden, pingile toodi Gordon, kes on ründosas hea mängija, tema toomine oli ehk veidi üllatav, kuna tegu on olnud ikkagi kindla põhimehega, aga nagu näha siis hetkel ta ka alustab ja kui nad mingi ime läbi Hardeniga koos toimima hakkavad, siis võib Gordon olla kindel põhimees. Ei tasu unustada muidugi, et Gordoni puhul juba üle 60. mängu kaasa tegeimine oleks kõva sõna. Kui Gordon alustab siis põhivaru oleks vast McDaniels, ka Brewer võib mängida. Ehk kui Harden alustab mängujuhi positsioonil, on ikkagi see positsioon okei, vähemalt ründeosas.

      SF –Ariza, hea põhimees, kelle peale saab kindel olla. Pingil kolmeste mees Brewer, kelle eelmine hooaeg oli päris halb, kuid suures plaanis muretsemiseks sellel positsiooni põhjust pole.

      PF – Anderson on suurepärane viskaja, kuid ta on halb kaitsemängija ja Harden, Gordon, Anderson korraga väljakul oleks väga huvitav. Põhimõtteliselt võiks Nene ka alustada. Motiejunas? Temaga veel endiselt lepingut pole tehtud. Samuti on pingil Harrell.

      C – Capela, Nene ja Onuaku. Capela on siis hetkel alustaja ja tegu on päris talendika mehega. Nene pingil pole ka kõige halvem variant.

      Ühesõnaga, ründe osas on talenti küllaga, kuid suures plaanis on mul väga raske leida põhjust, miks ma neid Dallasele ja Minnesotale eelistasin. Ilmselt on põhjus Harden, raske on uskuda, et tema tiim võiks playoffist täiesti välja jääda. Loogiliselt mõeldes Anderson ja Gordon tervet hooaega kaasa ei tee, Capela on küll andekas, aga see on esimene hooaeg, kui ta on kindel põhimees ja talt oodatakse tegusid.

      Ehk siis Harden teeb elu hooaja ja suudab otsustavatel hetkedel tähtsaid võite tuua, mistõttu võetakse napilt Dallase ja Minnesota eest see viimane playoffi koht. Kuid ma ei oleks üllatunud kui sarnaselt eelmisele hooajale seda tiimi mängima ei saada ja jäädakse playoffist välja.



      Portland Trail Blazers – Eelmise hooaja suurim üllataja, põhituumik on alles ja meeskonda on muudetud sügavamaks, ehk playoffi teise ringi saamine võiks olla jällegi eesmärk.

      Koosseis

      PG – Lillard üllatas paljusid, kui tegi eelmine aasta väga hea hooaja ja vedas oma tiimi playoffi teise ringi, eelmise hooaja eel kaotati peaaegu terve oma algkoosseis ja Lillard sai märksa enam vabadust kui eelnevatel hooaegadel ja see vabadus tõi kaasa imelise hooaja nii talle isiklikult kui ka meeskonnale. Lillard on selge meeskonna liider ja kaitsemäng on tema ainuke suur nõrkus. Pingile toodi Napier, ma arvan, et ta on ok varu, arvestades, et ta saab ilmselt heal juhul veidi üle 10. minuti keskmiselt mängida.

      SG – CJ. McCollum oli eelmise hooaja suurim areneja, koos Lillardiga oldi top 2 tagameeste paar. Tema nõrkus on sarnaselt Lillardile kaitsemäng, aga ma usun, et ta suudab see hooaeg juurde panna. Pingil on Crabbe, kes tegi väga hea hooaja ja temaga tehti päris pikk leping, meest hinnatakse väga, kuid tema nii krõbe leping on veidi küsitav, arvestades, et ta peaks olema siiski varumängija.

      SF – Harkless alustas eelmine hooaeg vaid 14 mängu ja seega on veidi küsitav, miks teda eelistatakse Turnerile algus. Aga tundub, et Turneri roll saab olema sarnane Iguodala omale Warriorsis, super vahetus, kes mängib mitut positsiooni.

      PF – Aminu hakkab siis see hooaeg suurt äärt mängima, Leonard Mayers on väga hea varu. Lisaks on pingil eelmine aasta põhimees olnud Noah Vonleh.

      C – Korviall on konkurents tihe, Plumlee, Davis ja Ezeli, ehk probleeme ei tohiks tekkida, kuid minu silmis pole keegi neist väga hea mängija ja sobiksid kõik pigem heaks varumeheks kui alustajaks.

      Kui Lillard välja arvata, on igal positsioonil head asendused olemas, kui enamus tiimidel saaks kaks meest algust vigastada, siis oleks ka nad suurest mängust väljas. Portlandi ainuke täiesti asendamatu mängija on Leillard.

      Portlandil on noor ja äge meeskond, pink on hea, kuid suures plaanis sõltub meeskond tagameestest, eriti rünnakul, Aminu, Harkless ja Plumlee on siiski pigem keskpärased mängijad. Aga see tiim on igaljuhul piisavalt hea, et playoffi saada, eelmine aasta oli lääs väga kehvas seisus ja tugevaid meeskondi oli vähe, seekord on konkurents tihedam ja ma arvan, et Portlandi jääb pigem sinna 6-7. koha kanti.

      Kommentaar


        OOSSOM!!! Spurs lükkas GSW külili ja väärkohtles teda igast avausest. Kuigi, noh, tibud kevadel, aga lahe ikka.

        Kommentaar


          Warriorsi kaitse oli mingi Tallinna Kalevi ja Rakvere tasemel, Aldridge ja Leonard on ebareaalselt head. Eriti Warriorsi kaitse vastu. Simmons oli päeva üllatus. Laupallid ja pallikaotused on võtmesõnad. Lisaks Warriorsi pink oli täna kohutav. Spursil oli pink ka hea, ainuke mängija, kes vahepeal jälle natuke ära vajus oli Parker, aga polnud ka midagi hullu.

          Igastahes väga meeldiv tulemus.

          Kommentaar


            Utah Jazz on üks huvitavamaid võistkondi see hooaeg. Eelmine aasta jäädi esimesena playoffist välja, seekord ei näe ühtegi põhjust miks nad see sinna ei peaks jõudma. Põhituumik hoiti alles ja juurde toodi kogemusi, Hill, Johnson ja Diaw hakkavad kindlasti rolli mängima see hooaeg.

            Koosseis

            PG - George Hill, kogenud tagamängija ja esimene mäng näitas kui tähtsat rolli ta mängima hakkab. Pingil on Exum, kes jättis eelmise hooaja vahele ja päis korraliku hooaja teinud Mack. Ma arvan, et hetkel on Mack veidi parem varu, kuigi saab mängida ka viskava tagamehe rollis, kuid pikas perspektiivis loodetakse muidugi Exumi peale. Hill on hea kogenud tagamängija, kes peaks sobima hästi süsteemi ja ka varumehed võiks olla normaalsed, vähemalt hooaja arenedes võiks ka Exumist asja saada.

            SG - Hood on super ründemängija, kaitses ka veidi juurde ja tegu on top 10 viskava tagamängijaga liigas. Burks peaks olema põhivaru, kuid hetkel on ta vigastatud, niikaua saavad Mack ja Ingles pigilt tulla. Kui Mack ja Hayward saavad terveks on pink väga tugev, niikaua peab Hood korralikult lammutama.

            SF - Hayward on meeskonna suurim staar hetkel, pingil on Johnson, kes tõestas Portlandi vastu, et suudab veel kõrgel tasemel mängida. Igastahes Johnson on täpselt sellinne pingimees keda Jazzil vaja, pingilt skoorimisega on tiimil probleeme ja tema on üks selle probleemi lahendaja, igastahes mõnda aega saab ta alustada.

            PF - Favors, tiimi üks paremaid mängijaid ja koog Gobertiga moodustavad nad hirmuäratava korvialuse jõu. Diaw on korralik veteran pingil. Ja ka Lyles peaks saama mängida.

            C - Gobert, liiga üks paremaid kaitsemängijaid, talle pole ka head vahetust ja seetõttu nt esimese mängus mängis ta üle 40. minuti, aga ilmselt kui Favors varsti tagasi on, siis on ka korviall rohkem võimalusi.


            Jazz on minu arust paberi peal läänes tugevuselt neljas võistkond. Favors on juba liiga top 6-7 suur äär, Gobert ja Hayward on väga head mängijad, Hood on juba peaaegu tippmängija ja Hill sobib siia võistkonda suurepäraselt. Pingil on kogenud Johnson ja Diaw, eelmine aasta oli tegu noore võistkonnaga ja seekord on asjad paigas, on hullult talenti ja palju kogemusi. Pingil on veel paar meest, kes võivad läbimurde teha, nt Exum.

            Ma paneks nad 6. hetkel, meeskonna üks liider on veel mõnda aega väljas ja ma arvan, et kevadel on Jazz juba hoopis teist masti võistkond kui praegu.



            Memphis Grizzlies - Eelmine aasta läks vigastuste tõttu aiataha. Hetkel ongi huvitav küsimus, kas selles meeskonnas on veel sisu, et teha üks hea hooaeg ja playoffis kellegi elu väga raskeks teha. Meeskonnaga liitus Parsons, kelle abil loodetakse lahendada lõpuks, juba ammu probleeme valmistanud, kaugelt viskamine.

            Koosseis

            PG - Mike Conley, tema uus leping näitab kui heaks mängijaks teda peetakse. Tema suurimaks probleemiks on vigastused, kuid ma loodan, et üks mu lemmikmängija suudab see hooaeg jälle oma parimate päevade taset näidata. Pink on küsimärk, drafti 17 valik Baldwin peaks olema põhivaru.

            SG - Tony Allen, Memphise kaitselegend on päris vanaks jäänud, kuid aasta-kaks võiks veel mängida tipptasemel. Pingil on veelgi vanem, 39 aastane Vince Carter ja Troy Daniels.

            SF - Parsons peaks olema meeskonna üks vedajaid ründes, soovitud arenguhüpet mees pole Rocketsist lahkumise järel teinud, äkki nüüd Memphises. Pingil on Ennis, kes tegi 9 väga head mängu Pelicansis eelmine hooaeg ja Memphis loodab, et suudab see hooaeg stabiilselt mängida ja heaks varuks tõusta.

            PF - Green alustab, aga ma arvan, et Randolph on endiselt tähtis lüli selles meeskonnas, lihstalt vähem mänguaega.

            C - Gasol, nagu ka teiste põhimeeste puhul, tuleb loota, et Gasol suudab terve hooaja kaasa teha. Wright on ok varu.

            Memphis ei tohiks tegelikult põhiturniiril ülihea olla, põhituumik on päris vana ja puhkuse andmine liidritele on vajalik, märksa nooremad Oklahoma, Portland ja Jazz on kindlasti eelisseisuses põhiturniiril. Võibolla ma elan liiga minevikus, aga ma usun, et see Memphise tuumik on võimeline veel ühe hea hooaja tegema, põhiküsimus on vigastused, ehk Memphise puhul võib juhtuda, et tervena on nad tugevuselt neljas tiim läänes, aga võivad ka playoffist välja jääda. Ma olen optimistlik ja pakun neile 5. kohta, kuid tegu on kindlasti riskantse ennustusega.

            Kommentaar


              Päris raske võit tuli Indianale, esimesed kolm veerandaega kontrolliti mängu, siis tuli suur äravajumine, Dallasel hakaksid kolmesed jube hästi minema ja läks lisaajale, kus Turner ja George tegid korraliku etenduse. Aga Indiana fänn olla hetkel on vahva, kohati mängitakse imelist mägu ja järgmine hetk tahaks midagi purustada. Esimeste mängude asi loodetavasti. Aga igastahes Turner on haige vend. Siiski nagu näha siis esimestes mängudes lammutavad kõik, ehk vaatab kuidas edasi läheb.

              Kommentaar


                Eile oli väga äge õhtu, ida lemmikud Indiana ja Toronto võitsid mõlemad, Memphis näitas lastele koha kätte ja isegi Lakers võitis.

                Mõned mõtted:

                1. Kas Valanciunas hakkab nüüd lõpuks mängima nagu temalt juba kaua oodatud on? Essa mäng oli ebareaalne.

                2. Davis viskas pooled meeskonna punktid, aga said ikka kodus pähe.

                3. Harden on uus liiga parim tagamängija? üle 30. punkti ja 17 söötu, aga Rockets sai ikka pähe.

                4. Ma endiselt ei saa aru, miks kõik Hornetsit alahindavad, eriti peale viimast võitu. 4-5. kohast allapoole oleks üllatav. Hea kaitse, pall liigub ja Walker ja Batum olid essas mängus veel suht kehvad, samas Hibbert tundus ülltavalt hea.

                5. Kuidas Orlando nii sitt saab olla?

                6. Kings ja Lakers polnudki väga kehvad essas mängus.

                Kommentaar


                  Kui tabad 4 kolmest esimeses mängus. 7 terve eelmise hooaja peale kokku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Eile oli väga äge õhtu, ida lemmikud Indiana ja Toronto võitsid mõlemad, Memphis näitas lastele koha kätte ja isegi Lakers võitis.

                    Mõned mõtted:

                    1. Kas Valanciunas hakkab nüüd lõpuks mängima nagu temalt juba kaua oodatud on? Essa mäng oli ebareaalne.

                    2. Davis viskas pooled meeskonna punktid, aga said ikka kodus pähe.

                    3. Harden on uus liiga parim tagamängija? üle 30. punkti ja 17 söötu, aga Rockets sai ikka pähe.

                    4. Ma endiselt ei saa aru, miks kõik Hornetsit alahindavad, eriti peale viimast võitu. 4-5. kohast allapoole oleks üllatav. Hea kaitse, pall liigub ja Walker ja Batum olid essas mängus veel suht kehvad, samas Hibbert tundus ülltavalt hea.

                    5. Kuidas Orlando nii sitt saab olla?

                    6. Kings ja Lakers polnudki väga kehvad essas mängus.
                    Valanciunas on varem ka hästi alustanud hooaega, kuid mingi hetk hakatakse tema minuteid kärpima ja siis saab ta enesekindlus jälle löögi. Ootan minagi põnevalt siiani seda läbimurde hooaega temalt.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Davies lammutas GSW vastu ka, aga võitu ikka ei tulnud.

                      Kommentaar


                        Väga hull hooaja algus on olnud. Davis paneb nagu mängiks 2k17 myplayerit. Kilpkonn samamoodi. 50 pts ja TD on ulmevaldkond.
                        DeRozan hooaja algus ikka rets. Lillard teeb statementi.
                        GSW pole midagi nii supertiim.
                        Lakersil sai Ingram viga, loodame, et pole nii hullu kui meedia näha annab.

                        Rääkides Pelicansist, siis Davis paneb hullu aga pähe saadakse ikka. Ja kes on Tim Frazier?? Mees metsast ja paneb niimoodi.

                        Eks näis mis edasi

                        Kommentaar


                          Õnneks mängu ei vaadanud, aga wtf Indiana tegi, Nets tegi teist mängu järjest mingi ime neljanda veerandaja ja pani Indianale ära, kurb, samuti kaotasid Dallas ja Toronto, halb päev mu lemmikutele. Õnneks Charlotte näitas jälle, et nõrkadele tiimidele tehakse ära, kusjuures nende võidu koef oli vahepeal 2.17, millal lõpuks aru saadakse, et Charlotte on hea tiim. Aga tahaks juba neid mõne normaalse tiimi vastu näha.


                          Täna juba Hornets kodus Bostoniga, tuleb äge heitlus loodetavasti.

                          Kommentaar


                            Unustage Lebron James, Curry, Durant, Harden, Davis ja Westbrook. DeMar DeRozan on uus liiga parim mängija.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                ajaloolise tõe huvides: embiid pani cavsi vastu kolmeseid 4-4.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X