320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Bucks tegi kohe oma käigu ära.

    Holiday-Bogdanovic-Middleton-Giannis ja Lopez on haige algviisik. Nüüd on vaja Giannisel oma visete kallal julma tööd teha ja võib tulla põnev hooaeg.

    Kommentaar


      Klay Thompson aastaks väljas siis, huvitav mis lükkeid GSW saab teha?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Klay Thompson aastaks väljas siis, huvitav mis lükkeid GSW saab teha?
        Ei saa eriti midagi teha. Curry on legend ja ilmselt tahab ka seal lõpetada, heal juhul playoffi meeskonna saavad kokku, aga tiitli eest võimatu võidelda.

        Kommentaar


          New York Knicks jõudis viimati playoffi hooajal 2012-13. Viimased hooajad on olnud väga kannatusterohked, eelmine lõpetati isegi üllatavalt korralikul 12. Kohal. Kuigi ida oli tõesti nõrk ja tabeli lõpus erilist tasemevahet meeskondadel polnud. Lisaks on Knicks olnud, neutraalsete fännide jaoks, viimastel aastatel täielik naljanumber oma otsustega ja meeskonna komplekteerimisega. Eelmine hooaeg oli põhiteema suurte äärte kokku hankimine. Selle probleemiga on nüüd õnneks usinalt tegeletud.

          Suvel toodi peatreeneriks legendaarne Tom Thibodeau, kes on päris hea valik seda noort tiimi juhendama. Jah, Knicks sai mitmest vanamehest ja keskpärasest mängijast lahti ja noored saavad meeskonda kanda. Knicksi suund tundub vahelduseks õige ja sellele hooajale saab täitsa optimistlikult peale minna. Suuri eesmärke ju veel ei ole.

          Koosseis

          PG – Elfrid Payton sobib siia tiimi hästi, ta ei ole just üleliia hea mängija, aga sellinne vanakooli mängujuht ja ta laseb rünnakul suurema potentsiaaliga meestel särada. Frank Ntilikina on alles 22 ja ainult kolm hooaega liigas mänginud. Teda on korralikult maha tehtud, aga ma arvan, et ta võib lausa algviisiku koha eest võidelda. Mõned Knicksi eelmise hooaja mängud sai ikka ära vaadatud ja potentsiaali oli näha, aga eks ta ole sellinne huvitav mängija, kes ei pruugigi läbi lüüa ja jäädagi selliseks okeiks rollimängijaks. Meeskonnas on ka Dennis Smith Jr, kelle viimased kaks hooaega on olnud rasked, aga rünnakul võiks ta olla kasulik ja kui ta vormi saab, siis võib ka Paytoni ja Ntikilina üle mängida. Mulle ta Dallase ajal täitsa meeldis. Kui ta vigastustest hoiduda suudab, siis võiks ta ka mõnele klubile huvi pakkuda. Hetkel on Knicksil tagamängijate üleküllus. Esialgu ta väärtus kõrge pole ja pigem võiks vaadata, kuidas tal minema hakkab.

          SG – RJ Barrett on kindlasti see hooaeg üks põhimängijatest. Tema debüüthooaeg ei olnud midagi erilist ja ootused olid oluliselt suuremad, aga potentsiaali temas on ja rünnakul võib temalt oodata suurt edasiminekut. Austin Rivers on suhteliselt lamp mängija ja Knicksil pole teda vaja. Loodetavasti Tom läheb seekord noortega täie panga peale ja Rivers erilist rolli täitma ei hakka, äkki isegi veab ja mõni tiitli eest võitlev klubi on temast huvitatud. Ma eelistaks toiduahelas talle isegi Alec Burksi, kes on muidugi tohutult ebastabiilne, üks hetk võib olla liiga üks paremaid kaugviskajaid ja järgmine hetk sellinne külapoisi tasemel vend. Ehk ta võib hooaja käigus täiesti pildilt kaduda. Immanuel Quickley võiks ju ka rotatsiooni kuuluda, eelnevalt paljudest teistest võiks ta ka kaugelt tabada, aga ta on hetkel sellinne must hobune ja raske on tema rolli ennustada. Knicksil pole eriti häid kaugviskajaid ja seega kindlasti ta oma võimaluse saab.

          SF – Obi Toppin on mängija, kelle ümber tuleks hakata tiimi ehitama, ilmselt tema õige positsioon oleks suur äär, aga eks paistab hooaja käigus, kus ta mängima hakkab. Ma ei näe mingit võimalust, kuidas saaks drafti nii kõrget valikut ja sellise potentsiaaliga mängijat väikses rollis hoida. Ta peaks potentsiaalis olema ka hea kaugviskaja. Reggie Bullock on üks veterane ja võib ju noortele toetuseks jääda. Kevin Knox oli eelmine hooaeg kohutav ja tema taandareng võrreldes debüüthooajaga oli märkimisväärne. Kindlasti üks suuri pettumusi. See hooaeg tuleb tal huvitav, kui ta jätkab samal tasemel, mis eelmine hooaeg, siis pole tal pikka pidu ja võib Euroopas proovida.

          PF – Julius Randle peaks meeskonnast lahkuma, ta on piisavalt hea, et mõnele tugevamale meeskonnale juurde anda. Knicksis ta pigem segab noorte arengut. Ta võiks ju olla super kuues mees ja veidi väiksemat rolli kanda, sest Toppin ja Robinson vajavad palju mänguaega. Samas kui tal lasta alguses suuremat rolli kanda ja ta sellega hästi hakkama saab, siis on ka suurem tõenäosus talle mõni kosilane leida. Takistuseks võib muidugi olla tema suur palganumber, aga õnneks ta leping ei kesta enam kaua. Michael Kidd-Gilchrist on ikka veel liigas, veidi uskumatu, aga pingil on sellinne mängija täitsa asjalik. Teab oma rolli ja heal juhul võib ka rotatsiooni kuuluda.

          C – Mitchell Robinsoni esimesed kaks hooaega olid enamvähem viisakad. Konkurents oli tihe ja ta mänguaeg ei olnud liiga suur, aga see hooaeg peaks tema roll olema teistsugune ja ootan temalt korralikku arenguhüpet. Nerlens Noel on ka hea varumees. Ta eelmine hooaeg Oklahomas oli isegi üllatavalt tubli.

          Suurim staar – Raske küsimus, ma olen optimistlik ja arvan, et Obi on koheselt võimas. Randle võiks ju rünnakul olla parim, aga vaatame, mis rollis ta olema hakkab ja kas ta jääb üldse hooaja lõpuni meeskonda.

          Suurim areneja – Barrett, tal on see hooaeg rohkem vabadust ja loodetavasti suudab ta ka ootustele vastavalt mängida.

          Suurim küsimärk – Meeskond on sügav ja ühtlane. Kuidas kõigile mänguaega tagada? Probleem on ka kaugvisetes, meeskonnas on üleliia palju alla keskpärase taseme kaugviskajaid ja neid ei saa korraga platsile panna, seega koosseisu osas on Tomil palju mõtteainet.

          Knicks on oluliselt paremas seisus kui eelmise hooaja lõpus ja hetkel on fännidel isegi põhjust mõõdukaks optimismiks. Midagi konkreetset on raske ennustada. Neil võib minna paremini kui arvatakse. Playoffi nad ilmselgelt ei jõua, aga heal juhul võivad nad oma eelmise hooaja kohta korrata.

          Ma arvan, et nende koht sõltub suuresti, kuidas teised tagumised meeskonnad oma põhimängijatega käituvad ja kui palju nende koosseisu muutuvad. Hetkel ma usun, et Knicks võib kohati täitsa hästi mängida, aga ennustaks neile siiski viimast kohta.

          Kommentaar


            Oklahoma City Thunder on pikalt olnud kõige teravamas tipus. Tiitlit ei suudetud võita, aga eelmine kümnend jäädi vaid korra playoffist välja ja ka lõppenud hooaeg oli neil hea. Ütleks isegi, et üllatavalt tugev. Nüüd otsustati teha väike restart ja meeskond saadeti põhimõtteliselt laiali. Lahkus ka viimane legend Steven Adams. Oklahoma on endale vahetustehingutega kogunud päris palju drafti valikuid ja tulevik võiks olla helge, kuigi see ei garanteeri muidugi midagi. Seega selleks hooajaks erilisi ootusi mõistagi pole ja lastakse noortel areneda, mõned vanameistrid on ka kõrvale toodud, et noori kohe tanki ei peaks panema.

            Koosseis

            PG - Shai Gilgeous-Alexander on selle tiimi uus liider ja tema ümber hakatakse meeskonda ehitama. George Hill võib vabalt alustada Shai kõrval, aga ta on ka väiksema rolliga rahul ja annab kindlasti meeskonnale palju juurde oma kogemusega. Lisaks on tiimis ka Frank Jackson, kes võiks ka mänguaja eest võistelda. Ty Jerome Sunsis eriti võimalust ei saanud, aga ka siin on raske peale saada. Hetkel isegi tunduks tõenäoline, et Hill ja Gilgeos-Alexander alustavad koos.

            SG - Siin on seis hapu, Diallo ei tundu piisavalt hea, et suures rollis olla. Kuigi ta sai eelmine hooaeg korralikult mängida. Kui ta oskaks kolmeseid visata, siis poleks hullu. See hooaeg on tal võimalus ennast tõestada.

            SF - Luguentz Dort oli äge playoffis. Võimas kaitsespets ja kui ta kaugelt ka tabama hakkab, siis võiks temast saada oluline lüli meeskonnas. Justin Jackson pole kuskil suutnud kanda kinnitada ja see hooaeg võib olla tema üks viimaseid võimalusi ennast tõestada. Suurt usku temasse muidugi pole.

            PF - Darius Bazley oli ka kohati oma debüüthooajal päris lootustandev, aga stabiilsust veel ei ole ja see hooaeg on tal võimalus tõusta kindlaks põhimeheks. Mike Muscala on see hooaeg päris suures rollis. Ikkagi üks kogenumaid mängumehi klubis.

            C- Al Horford peaks olema üks selle tiimi liidritest ja nüüd ta saab pingevabalt mängu nautida. Euroopast toodi ka Aleksei Pokujevski, aga ei tea kas ta on valmis nii kõrgel tasemel mängima.

            Suurim staar on kahtlemata Shai Gilgeous-Alexander, kes on juba praegu top 50 mängija liigas ja nüüd liidrirollis võib temalt veelgi rohkem oodata.

            Suurim areneja - Ma arvan, et Dort paneb hullult juurde rünnakul.

            Suurim küsimärk - Kuidas noortele kaotamine mõjub? Ma arvan, et proovitakse meeskonda tuua veel mõni kogenum mängija, et seis natuke viisakam oleks ja siis ei tohiks hullu olla.

            Oklahoma jääb kindlasti viimaseks, aga ma arvan, et hooaja käigus läheb nende mäng päris heaks ja mängitakse oodatust paremini.

            Kommentaar


              Ja kohe-kohe on hooaeg algamas, mis tõotab tulla ääretult põnev. Kuna on kiired ajad, siis panen mõtted lühidalt kirja.

              Meeskonnad, kes hakkavad tiitli eest võitlema.

              1.Milwaukee Bucks – Ülitugevaid meeskondi on päris mitu ja raske on kedagi esimeseks panna. Bucksi kohapealt jagunevad arvamused kaheks. Kuna kaks korda järjest on playoffis oodatust nõrgemalt esinetud, siis osad usuvad, et Bucks ei ole ka see hooaeg võimeline tiitli eest võitlema ja neid ei peeta isegi ida tugevaimaks tiimiks. Teine pool just arvab, et see hooaeg ollakse lõpuks valmis ja tiitel on igati jõukohane ning isegi tõenäoline.

              Minu jaoks on Bucks favoriit number üks. Holiday lisamine oli ülitugev käik ja võis olla see viimane puzzletükk, mida vajati. Holiday peaks Bucksi süsteemi suurepäraselt sobima. Ta on võimeline rünnakul teravust looma ja Giannise koormus kindlasti väheneb. Lisaks ei saa teda kolmesejoone taha vabaks jätta ja Bucksi rünnak on nüüd tunduvalt mitmekülgsem ning ohtlikum. Ärme unusta kui hea kaitsja ta on. Lisaks siis ka võitjamentaliteet, Holiday läheb täiega peale ja peaks taluma pinget hästi. Pink on ka täiesti arvestatav, kuigi kaotati nii mõnigi oluline lüli. Augustin ja Forbes on rünnakul arvestatavad mängijad, Forbes on järjekordne hea kaugviskaja, aga kaitses võib tekkida probleeme, selle mure lahendamiseks toodi meeskonda ka Torrey Craig, kes jällegi on rünnakul nõrk. Portis on sellinne väike küsimärk, aga risk ei tohiks olla liiga suur. Ma arvan, et DiVincenzo paneb ka oluliselt juurde ja tema roll on suurem kui eelmisel hooajal. Bucks üks ainsatest meeskondadest, kus on 3 top 30 mängijat. Ülejäänud kaks algviisiku meest sobivad samuti teistega hästi kokku. Pink on huvitav ja kuigi pealtnäha nõrgem kui eelmine hooaeg, siis põhiturniiri jaoks igati okei ja playoffis on pingi osakaal nagunii väiksem.

              Aga lõpuks loeb ikkagi, kas Giannis suudab olla rünnakul mitmekülgsem ja mitte teha mängu alguses kiirelt rumalaid vigu. Kui ta suudab veidigi juurde panna, siis on Bucks liiga kõige tugevam meeskond ja tiitel on vägagi võimalik.

              2.Los Angeles Clippers – Eelmine hooaeg ebaõnnestuti playoffis täielikult. Seekord ma ootan suurt vigade parandust. Leonard on liiga hea mängija, et põrumine korduks ja ma arvan, et Clippers on see aasta oluliselt tugevam meeskond. Ibaka on suurepärane täiendus. Paul George on endiselt hea mängija ja ma arvan, et see hooaeg me näeme teda jälle oma parimate päevade taseme lähedal Tal on tohutult tõestamist, aga tundub, et Leonard ja meeskond usub temasse ja ka mina olen optimistlikult meelestatud. Meeskond on jällegi ülimalt sügav, mis peaks tagama neile põhiturniiril kõrge koha. Aga Bucksil on paremad top 3 mängijat ja parem algviisik, mistõttu pean ma Clippersit tugevuselt teiseks meeskonnaks. Beverley on üks ülehinnatud mängija ja niikaua kui ta roll on suur, siis peavad teised korralikult kandma. Jackson ja Williams on kahjuks veelgi nõrgemad. Williams muidugi põhiturniiril tassib, aga playoffis on teda raske kandvas rollis kasutada. Sellegipoolest on Clippers üks suurtest favoriitidest ja ma usun, et vähemalt finaali jõudmine on tehtav.

              3. Los Angeles Lakers – Lakers läks samuti veidi tugevamaks, Schroder, Gasol ja Harrell peaks tiimile põhiturniiril kindlasti juurde andma ja tiitlikaitsja ning meeskond, kus mängib Lebron, peab olema üks favoriitidest. Ma siiski ei usu, et Lakers see hooaeg oma tiitlit kaitsta suudab. Neil on sügav meeskond, mis on põhiturniiril kasulik ja annab võimaluse Lebronile rohkem puhkust anda, aga Gasol on selgelt hakanud väsima ja ülehinnatud. Brook Lopez on oluliselt tugevam, Harrell oli eelmine hooaeg playoffis suhteliselt nõrk. Schroder on võimeline imemängudeks, aga ta on endiselt ka võimeline täiesti ära kaduma. Seega kas 36 aastane Lebron ja Davis on sama head kui eelmine hooaeg? Ma arvan, et see hooaeg tuleb tiitli võitmiseks üks käik juurde panna ja ma ei ole kindel, et neil on seda kuskilt võtta. Suure tõenäosusega ma alahindan neid veidi, aga tiitli kaitsmine on alati raske ülesanne.

              4.Denver Nuggets, sest Murray ja Jokic on koos imelised. Porter Jr. astub suure sammu edasi ja on rünnakul pidurdamatu, aga suudab ka kaitses kohati talutavalt mängida, arenguruumi muidugi veel jääb. Harris taastub oma vigastusest ja tema osakaal on rünnakul suurem. Millsap on oluliste mängude ajal jälle vormis ja võib tähtsatel hetkedel korralikult kanda. Kui Barton on oma uue rolliga nõus ja vinguma ei hakka, siis on Denveril ka liiga parim kuues mees olemas. Denver on selgelt tugevam kui eelmine hooaeg ja üks meeskondi, kes võib tiitli võita. Reaalselt ka.

              5.Brooklyn Nets – Ma oleksin rumal kui ma ei peaks neid üheks favoriidiks, aga riskifaktor on veidi suur, et ma nende edusse kindlalt uskuda saaks. Durant ja Irving on piisavalt tugev duo, et tiitli eest võidelda ja lisame sinna tohutu sügavuse, 6-7 väga head tasemel mängijat lisaks kahele põhimehele. Neil on nii eliitkaitsjaid, suurepäraseid kaugviskajaid, kui ka mängijaid, kes suudavad ise mänge otsustada ja piisavalt tuge rünnakul pakkuda. Pole mingi ime, et kohati peetakse Netsi ida tugevaimaks meeskonnaks.

              6.Portland Trail Blazers – Lõpuks ometi on Lillardile antud kõik võimalused tiitli eest võitlemiseks. Lillard on juba varem oluliselt nõrgemaid meeskondi kõrgesse mängu tassinud. Seekord on tema ümber ehitatud meeskond, mis peaks sobima tema stiiliga.

              Miks Portland on tiitlikonkurentsis? Lillard on tõestanud ennast kui üks liiga paremaid mängijaid ja ta on seda ka playoffis, seega neil on staar olemas. McCollum ja Nurkic on tugevad teine ja kolmas valik, seega Portlandil on kindlasti üks tugevamaid kolmikuid liigas. Portlandi suurim nõrkus eelmine hooaeg oli kaitse ja nüüd lisati meeskonda kaks eliitkaitsjat, kes võivad praktiliselt kõiki vastasmängijaid peale võtta. Üks jokker on ka Collins, kui ta terveks saab, siis on meeskonnal oluline lisakäik juures, aga ka ilma temata on kõik hästi. Suurim nõrkus ongi vigastused, enamus põhimehed on viimastel aastatel veidi hädas olnud, aga kui terved püsitakse, siis Portlandit peab kartma.

              7.Miami Heat – Peale eelmist hooaega ei saa neid tiitlinõudlejate seast välja jätta. Butler lihtsalt on võimas playoffi mängija, Adebayo paneb suure tõenäosusega veelgi juurde ja nõnda on neil kaks liiga top 20 mängijat. Kui Dragic suudab veel ühe võimsa hooaja teha ja Robinson teeb arenguhüppe, siis ei saa Miamit alahinnata. Sügavust on endiselt piisavalt ja nende vastu ei saa kellegil kerge olema.

              Meeskonnad, kes on võimelised imelise hooaja korral tiitlimängu lähedale tõusma.

              1. Boston Celtics - Väga ühtlane viisik, aga Walker on tähtsatel hetkedel nõrgaks jäänud ja sügavust eriti pole. Samas Brown ja Tatum on piisavalt tugev duo, et pahandust teha ja idas konkurentsis olla. Minul pigem siiski nendesse suurt usku pole ja päris ida top tiimide sekka ei paneks.

              2. Utah Jazz - Nende puhul on küsimärk suurem kui nt Bostoni puhul. Võivad napilt playoffi jõuda, aga võivad ka parimatega võrdselt mängida. Kui Bogdanovic ja Conley oma ära teevad, siis nad lääne top tiimidele palju alla ei tohiks jääda. Mitchell on tõestanud kui võimas playoffi mängija. Talle on kõrvale panna eliitkaitsjad ja kaugviskajad. Minu jaoks on Jazz üks huvitavamaid meeskondi, kellel tasub silm peal hoida ja kõik on võimalik.

              3. Dallas Mavericks - Luka jätkab võimsalt ja kui sul on tiimis sellinne mängija, siis ei saa midagi välistada, aga ma ei näe neid see hooaeg veel tiitlikonkurentsi tõusmas. Richardson on muidugi oluline täiendus ja kui Powell ka terve on, siis nende algviisik on hea, aga Porzingis on üks suur küsimärk ja seega ei julge Dallast päris favoriitide sekka arvata.

              4. Philadelphia 76ers - Meeskond on hästi kokku pandud, aga miskit jääks nagu puudu, võibolla Harden on see lüli, mis tõstaks nad tiitlikonkurentsi, aga ka olemasolev tiim on hästi ülesehitatud. Lõpuks on koosseisus mehed, kes on kaugelt ohtlikud ja rünnak muutub mitmekülgsemaks, kaitses võibolla antakse natuke ära. Hardeniga 76ers oleks vast üks ida tugevamaid, ilma temata ma suurde edusse ei usu.

              Tiimid, keda ei saa alahinnata ja on võimelised üllatama.

              1. Phoenix Suns - Chris Paul võiks selle meeskonna playoffi aidata, Booker peab muidugi jätkama samal tasemel, kus ta eelmine hooaeg lõpetas. Sügavust nagu oleks ka ja Aytonilt võib oodata korralikku arenguhüpet. Ma pigem arvan, et neid veidi ülehinnatakse ja see playoffi jõudmine pole sugugi kindel.

              2. Golden State Warriors - Curry on nii võimas, et võib selle meeskonna kõrgesse mängu vedada, aga ma pigem arvan, et jõutakse heal juhul playoffi ja kui natuke vigastustega nihu läheb, siis ollakse jälle tabeli lõpus.

              3. Toronto Raptors - Ma kardan, et lõpuks tuleb väike tagasilöök, aga kaitses ollakse tugevad ja paari põhimehe arenguhüppe hoiaks neid endiselt kõrges mängus.

              4. Indiana Pacers on alahinnatud tiim, kui püsitakse tervena, siis on tegemist põneva meeskonnaga, kes võib playoffis vabalt teise ringi jõuda. Kui Turneri saaks vahetada mõne okei ääremängija vastu, siis oleks olukord juba päris hea.

              5. New Orleans Pelicans - Zion ju peaks tõusma eliitmängijate sekka, lisaks siis Ingram ja igast muid huvitavaid mängijaid. Alahinnata neid ei saa ja ilmselt see hooaeg ollakse lõpuni playoffi koha konkurentsis. Midagi nagu oleks siiski veel puudu.

              6. Houston Rockets koos Hardeniga jõuab kindlasti playoffi, neil on tohutult potentsiaali, kui vaid põhimehed terved püsivad. Ma ei kujuta ette kuidas Hardeni meeskond peaks mitte playoffi jõudma. Kui ta vahetatakse Simmonsi vastu, siis nad pigem ei jõua sinna, kuna Wall ja Simmons koos oleks katastroof.

              Lisaks tasuks silma peal hoida Atlantal ja Wizardsil. Põhiturniiril on mõlemad kindlasti konkurentsis.

              Kommentaar


                See Mavs vs Clippers hetkel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  See Mavs vs Clippers hetkel.
                  krt see on ikka müstika... 2. veerandi poole peal on seis 62-18...
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    krt see on ikka müstika... 2. veerandi poole peal on seis 62-18...
                    Ma panin ka pärast jalkat selle peale ja mõtlesin, et kuskil on kirjaviga.

                    Kommentaar


                      Atlanta tundub päris äge, kaitse on nagu ta on, aga rünnakul asi jookseb. Hunter, Reddish ja Huerter on kõik juurde pannud ja tiim on kindlasti liiga kõige sügavam. Rondo-Bogdanovic-Huerter-Gallinari on ikka äga korralik pingitiim.

                      Kommentaar


                        See on ka äge, kuidas kohutavalt paks mees mööda väljakut ringi veereb ja meeskonna viimasest 16st punktist 14 toomisega hooaja esimese kodumängu aitab võita. Hooaja keskmised näitajad seni 37-5-11, visketabamus 52/45/89.

                        Mitte keegi polnud nõus Christian Woodile kolme aasta eest maksma rohkem kui 41 miljonit, wtf.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          See on ka äge, kuidas kohutavalt paks mees mööda väljakut ringi veereb ja meeskonna viimasest 16st punktist 14 toomisega hooaja esimese kodumängu aitab võita. Hooaja keskmised näitajad seni 37-5-11, visketabamus 52/45/89.

                          Mitte keegi polnud nõus Christian Woodile kolme aasta eest maksma rohkem kui 41 miljonit, wtf.
                          See oli jah wtf, Wood oli ju eelmise hooaja teises pooles ikka imeliselt hea. Seda üllatavam, et igast pingivennad said ka rohkem raha.

                          Ja see hooaeg ma hoian küll Rocketsile pöialt, Cousins ja Wall savad tõestada ennast. Wood on äge ja kui Harden jääb siis sellinne fun meeskond ja kunagi ei tea, mis juhtuda võib. Kellegil pole mingeid häid pakkumisi teha ka. Võibolla hooaja arenedes riskitakse rohkem.

                          Kommentaar


                            ai kuidas LAC hetkel lammutab PHX vastu, 2qtr ja 3 minsa mängitud ja 26 punkti vahet

                            Kommentaar


                              76ers 7 mehega vs Nuggets.
                              3 meest tegid 40 + minutit. Suht sürr.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                76ers 7 mehega vs Nuggets.
                                3 meest tegid 40 + minutit. Suht sürr.
                                https://vtb-league.com/en/game/3167651/#stat
                                7kesi mängida on lastele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X