320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas hetkel seisud, kas ikka arvatakse, et Boston hoiab ennast playoffideks, või võib juba natuke tunnistada, et tegu oli selle aasta kõige ülehinnatuma võistkonnaga? Kuuldavasti on ka kerged sisepinged peal, mõned mängijad peavad ennast paremaks kui nad päriselt on.

    Kõigele vaatamata pole see kolmas koht üldse kaugel. 4-5 koht idas oleks ka Bostoni jaoks tappev. Keegi suurest viisikust ei tohiks tahta seda viiendat kohta.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Kuidas hetkel seisud, kas ikka arvatakse, et Boston hoiab ennast playoffideks, või võib juba natuke tunnistada, et tegu oli selle aasta kõige ülehinnatuma võistkonnaga? Kuuldavasti on ka kerged sisepinged peal, mõned mängijad peavad ennast paremaks kui nad päriselt on.

      Kõigele vaatamata pole see kolmas koht üldse kaugel. 4-5 koht idas oleks ka Bostoni jaoks tappev. Keegi suurest viisikust ei tohiks tahta seda viiendat kohta.
      Miks see viies koht niivõrd tappev oleks? Ikkagi Bostoni mängus on näha, et tõesti hambad ristis esikoha eest ei mängita ja pigem ongi eesmärk lihtsalt playoffi vedada end. Kui vaadata viimast 10 mängu, siis 6 W ja 4 L ning kaotatud on Spursile A, Houstonile A, Orlandole A ja Heatile A ehk reaalselt ühtegi piinliku kaotust ei ole olnud ning kõik on väga rasked võõrsilkohtumised olnud. Pikemalt tagasi vaadata, siis ainukene wtf kaotus on kodus Sunsile, aga see hooaeg on igal meeskonnal paar wtf kaotust olnud.

      Idas on ikkagi kõik võidetavad ning see põhitabeli koht nii oluline ei ole kui Läänes. Finaalide vaatevinklist vaadatuna julgeks ma rahad panna näiteks sellepeale, et Boston ja 76ers mängivad küll raskustega aga kindlalt Bucksi ja Toronto üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Miks see viies koht niivõrd tappev oleks? Ikkagi Bostoni mängus on näha, et tõesti hambad ristis esikoha eest ei mängita ja pigem ongi eesmärk lihtsalt playoffi vedada end. Kui vaadata viimast 10 mängu, siis 6 W ja 4 L ning kaotatud on Spursile A, Houstonile A, Orlandole A ja Heatile A ehk reaalselt ühtegi piinliku kaotust ei ole olnud ning kõik on väga rasked võõrsilkohtumised olnud. Pikemalt tagasi vaadata, siis ainukene wtf kaotus on kodus Sunsile, aga see hooaeg on igal meeskonnal paar wtf kaotust olnud.

        Idas on ikkagi kõik võidetavad ning see põhitabeli koht nii oluline ei ole kui Läänes. Finaalide vaatevinklist vaadatuna julgeks ma rahad panna näiteks sellepeale, et Boston ja 76ers mängivad küll raskustega aga kindlalt Bucksi ja Toronto üle.
        Ma vahetaks Bucksi/Toronto ja Bostoni/Sixersi kohad su lauses ära. Arvan, et kas Boston või Sixers oskab veel Indianalt kaela saada esimeses voorus.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Ma vahetaks Bucksi/Toronto ja Bostoni/Sixersi kohad su lauses ära. Arvan, et kas Boston või Sixers oskab veel Indianalt kaela saada esimeses voorus.
          Eks see ongi minu enda arvamus sisetundest tulenevalt. Pacersit ma ei tea... nad suudavad väga hästi mängida endast nõrgematega ja on seal võimalikult minimaalselt eksinud, kuid tugevamatelt saadakse suht stabiilselt sisse ja Oladipo on see hooaeg ikka väga pask olnud ning ilma liidrita ma väga küll ei näe neid playoffides grindimas.

          Kommentaar


            Idas on 5 eliittiimi. 4-5. koht tähendab, et kohe esimeses ringis tuleb julm andmine.

            Ma veel ei julgeks playoffiks ennustusi teha, aga ei tasu unustada, et kõik 5 meeskonda on see aasta tugevamad kui eelmine aasta ja lõpuks võivad otsustada pisiasjad, nt koduväljakueelis.


            Torontol on see aasta üks suur eelis. Neil on liiga top 5 mängija, kes on ka varem võitnud, kes on ka varem olnud finaalide mvp. Ma arvan, et idas teist sellist mängijat pole, kes võib üksi tassida nii rünnakul kui ka kaitses. Giannis pole ennast veel piisavalt tõestanud. Torontol on üks mängija veel kes on varem võitnud. Danny Green, kes on samuti eliitkaitsja. Lowry on olnud põhiturniiril enda kohta tagasihoidlik, ometi korvisöötudelt paremuselt teine mees, kui ta on varasemate aastate tasemel playoffis, ehk siis viskab oma punktid ära ja visketabavus on parem kui praegu, siis on kõik suurepärane.

            Kaks suurimat küsimärki on Siakam ja Ibaka. Siakam on hetkel liiga top 50 mängija, kas ta on valmis samal tasemel playoffis mängima? Ibaka oli eelmise hooaja suurim põruja, kui need kaks mängijat on samal tasemel mis põhiturniiril, siis ma ei näe miks Boston või Bucks peaks saama Toronto vastu eelise.

            76ersil on suur kolmik, ehk playoffis on rohkemate staaridega tiimid tavaliselt ühtlastele ja sügavatele tiimidele ära teinud, aga noh ülejäänud tiim on nagu ta on ja nende võimalusi analüüsiks enne playoffe, kaldun arvama, et kuskilt midagi pingile leitakse.

            Indiana on julm tiim, pealtnäha selgelt nõrgem, aga neil on liiga vaat et parim kaitse. Nad võitlevad iga palli pärast, nad on terve põhiturniir näidanud oma võitleja mentaliteeti ja edu sellele tiimile, kes nendega esimeses ringis taplema peab.

            Eelmine aasta suudeti isegi Lebroni enda vastu seeria 7. mänguliseks viia.


            Üks lisa ka. Torontol on vaja saada finaali. See võib olla ainuke võimalus, kudias Leonard tiimis hoida. Kui Toronto on selle aasta ida parim tiim ja saadakse nba finaali, siis võib Leonard mõelda Torontosse jäämise peale. Beal oli liiga kallis, eks paistab kas üritatakse kedagi juurde tuua.

            Kommentaar


              Ma saan küll aru, et sulle Toronto ja Leonard meeldivad, kuid Irvingu 40 punkti mäng jne 2016 finaalis GSW ja ulmetagasitulekut ei saa ka unustada. Bostonil on ka olemas liider, kes suudab meeletult rasketes ja pingelistes olukordades hakata vedama.

              Ja 76ersil Embiid on see hooaeg ka mänguvormilt olnud kindel top 5 mängija.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Arvan, et kas Boston või Sixers oskab veel Indianalt kaela saada esimeses voorus.
                +1.

                kusjuures mul viskas philly fännina mõni päev tagasi kogu see draft picki teema lambist üle. lugesin mingi tindinikkuja järjekordset üllitist, et mida peaks-võiks sixers tegema ja keda ära andma jne, siis mõtelsin, et traküll, meeskond, kes suudab pooled kõrged valikud uttivisse keerata - viimaste aastate jooksul on kahe esimese ja kahe kolmanda picki eest võetud küll embiid ja simmons, aga ka fultz ja maderfaking okafor -, siis palun, brett ja elton ja kõik, kes te seal veel otsustajateringis olete - andke ära see ports seda "potetnsiaali", mille te moel või teisel akumuleerinud olete, kui millega ei olda võimelised suurt midagi peale hakkama ja võtke midagi, mida te äkki natuke paremini haldate - juba veidikenegi valmis mängija.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  +1.

                  kusjuures mul viskas philly fännina mõni päev tagasi kogu see draft picki teema lambist üle. lugesin mingi tindinikkuja järjekordset üllitist, et mida peaks-võiks sixers tegema ja keda ära andma jne, siis mõtelsin, et traküll, meeskond, kes suudab pooled kõrged valikud uttivisse keerata - viimaste aastate jooksul on kahe esimese ja kahe kolmanda picki eest võetud küll embiid ja simmons, aga ka fultz ja maderfaking okafor -, siis palun, brett ja elton ja kõik, kes te seal veel otsustajateringis olete - andke ära see ports seda "potetnsiaali", mille te moel või teisel akumuleerinud olete, kui millega ei olda võimelised suurt midagi peale hakkama ja võtke midagi, mida te äkki natuke paremini haldate - juba veidikenegi valmis mängija.
                  Pluss 76ersil on Butler. See härra ei sümpatiseeri kohe üldse ja kui ida viite parimat vaadata, siis just Butler võib tekitada kõige rohkem neid pingelisi olukordi. Eks kollane meedia paisutab mõningaid asju üle, aga too Minnesota jama ja ka Philadelphias on ta veidi oma arvamust avaldanud. Nagu ma kirjutasin, siis playoffis võivad lugeda pisiasjad ja mängijate omavaheline läbisaamine on ka faktor. Või mängija/mängijate läbisaamine klubi tähtsate ninadega.

                  Kommentaar


                    butleri puhul ei ole jaa veel teada, kas vana on lihtsalt tujukas getoneeger või kirglik die hard mängumees, kes tahab, et kõik lisaks higile ka natuke verd platsile jätaks. eks aeg anna arutust. skillist puudust ei tule, see on muidugi selge.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Pluss 76ersil on Butler. See härra ei sümpatiseeri kohe üldse ja kui ida viite parimat vaadata, siis just Butler võib tekitada kõige rohkem neid pingelisi olukordi. Eks kollane meedia paisutab mõningaid asju üle, aga too Minnesota jama ja ka Philadelphias on ta veidi oma arvamust avaldanud. Nagu ma kirjutasin, siis playoffis võivad lugeda pisiasjad ja mängijate omavaheline läbisaamine on ka faktor. Või mängija/mängijate läbisaamine klubi tähtsate ninadega.
                      USAs on sul hoopis teistsugune meedia. Et nemad nii üle ei paisuta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Hehe, Harden viskas 38 punni, tavaline, aga kolmesed 1/17. On keegi üldse kunagi nii hullult mööda ladunud? Iga kord kui tundub, et Orlando jääb playoffi võitlusest välja, siis nad võtavad mitu võitu järjest. Boston ja Rockets on päris head vastased ka. Lebronil on naasmisega kiire, Lakers jääb nii varsti playoffi kohtadest kaugele.
                        See on üks põhjus, miks ma NBAd enam ammu ei fänna, kuigi omal ajal sai kõva fanatt oldud. Igal pool mujal, Eesti liigast kuni OMini võib kindel olla, et kui mängija teeb 38 sanga, oli tegu kõva mänguga, oli hea päev jne. Siin oskab mees kolmeseid visata ühe mänguga 1/17 ja kogub ikka 38 punkti. See pole enam korvpall.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Hehe, Harden viskas 38 punni, tavaline, aga kolmesed 1/17. On keegi üldse kunagi nii hullult mööda ladunud?

                          vähemalt 15st üritatud kolmepunktiviskest on 17st 1 NBA ajaloo kehvim %

                          16 möödavisatud kolmest on rekordi kordamine
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Harden näitas täna kõigile keskmist sõrme. Sünge vana.

                            Kommentaar


                              Huvitav kas Kings oleks hetkel top neli tiim, kui nad oleks võtnud Doncici, või Doncic oleks hoidnud Sacramento mõningate esilekerkijate arengut tagasi?

                              Fox,Hield,Shumpert,Doncic,Cauley-Stein oleks väga julm algviisik

                              Pingil siis liiga üks parimaid kuuendaid mehi, kui mitte parim Bogdanovic.

                              1-2 aasta pärast oleks see potentsiaalne tiitli meeskond.

                              Fox on praegu juba sisuliselt top 5 tagamees läänes. Hield on peaaegu superstaar ja Doncic ongi superstaar. Kahju et sellinne võimalus raisku lasti. Seda enam, et Kings on niikaua halb meeskond olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Huvitav kas Kings oleks hetkel top neli tiim, kui nad oleks võtnud Doncici, või Doncic oleks hoidnud Sacramento mõningate esilekerkijate arengut tagasi?

                                Fox,Hield,Shumpert,Doncic,Cauley-Stein oleks väga julm algviisik

                                Pingil siis liiga üks parimaid kuuendaid mehi, kui mitte parim Bogdanovic.

                                1-2 aasta pärast oleks see potentsiaalne tiitli meeskond.

                                Fox on praegu juba sisuliselt top 5 tagamees läänes. Hield on peaaegu superstaar ja Doncic ongi superstaar. Kahju et sellinne võimalus raisku lasti. Seda enam, et Kings on niikaua halb meeskond olnud.
                                Ma ise peaks Clippersist seda Lou Williamsit endiselt paremaks 6 kui Bogdanovici, aga eks ta maitse asi ole.

                                Sinu nimetatud algviisik oleks muidugi väga kõva, aga rollimängijaid jääks liiga väheseks ja kõik noored tahaks ennast tõestada seega Doncic oleks võinud pigem isegi pärssivalt mõjuda.

                                Sacramento on väga sümpaatne olnud, aga pink on liialt sitta täis ja uueks hooajaks tuleks neist palgafondi hävitajatest lahti saada ja tuua selleasemel kasvõi 1-2 korraliku vabaagenti turult juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X