320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Giannis tõmmati korralikult kokku ära. Ja kui korvialla läks, blokeeriti vise ära. Kokku vist neli blokki.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Giannis tõmmati korralikult kokku ära. Ja kui korvialla läks, blokeeriti vise ära. Kokku vist neli blokki.
      Horford oli juba umbes kolmanda veerandaja keskel 4 kulpi Giannisele pannud, tõenäoliselt oli neid ikka rohkem.

      Bostoni korvialune kaitse oli muidugi hea aga kuidagi väga lihtne oli ka teiste meeste pealt abi anda, kui nad lihtsalt ühe koha peal seisavad ja kaitsja söödutrajektoori ära katab. Üsna valus oli vaadata Connaughtonite jt korvialuseid seiklusi, kus enamasti tuli mingi kolme mehe vahelt üsna lootusetu katse. Middleton oli enam-vähem aga teised mehed ei suuda omale kolmese taga ruumi tekitada ja Giannise katted olid enamasti väga lahjad.

      Ei tohiks ju liiga raske olla vähemalt kolmese taga enam-vähem vabu viskeid luua. Giannis pani neid enda kohta väga korralikult, järgmisel korral mängu alguses samamoodi paar tükki sisse, siis on ka läbimurdeid Bostonil natuke raskem kaitsta.

      Kommentaar


        Klay üritab vist ise kiirelt seeria ära otsustada. Hardenile jalg alla, siis teed õnnetut nägu, käid ühe mängu bännis ära ja kruiisid lääne finaali.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Klay üritab vist ise kiirelt seeria ära otsustada. Hardenile jalg alla, siis teed õnnetut nägu, käid ühe mängu bännis ära ja kruiisid lääne finaali.
          Viimastel sekunditel oli veel üks selline, samas Harden hüppas selgelt ettepoole ja viskab jalad ka kaitsja poole.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Viimastel sekunditel oli veel üks selline, samas Harden hüppas selgelt ettepoole ja viskab jalad ka kaitsja poole.

            See on pigem meeleheitlik vea meelitamine, et viiki saada. Klay mürgeldas kohe mängu algul ja vähemalt 2-3 korda.

            Kommentaar


              Harden tegi piisavalt ruumi omale, et teha rahulik vise ja võita mäng. Otsustas hoopis klouni mängida. Paras talle.
              2/3 Klay olukorda olid vead. Samas Harden pani ise Curryle vähemalt 2 korda samamoodi ja ka ei vilistatud.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Bucks vs Celtics 2-4
                  Raptors vs 76ers 2-4
                  Warriors vs Rockets 4-2
                  Nuggets vs TrailBlazers 2-4

                  Kommentaar


                    Toronto on võimas, kuidas nad peaks 76ersile kaotama?

                    Leonard on ida parim mängija ja Siakam on digimuutunud heast mängijast superstaariks. Liiga kõige tugevam kaitse ja julmalt kogemusi, meeskonnas on palju mängijaid, kes oskavad playoffides võita. Ei jaksa seda Warriorsit ära oodata. Hetkel on minu favoriit idas Toronto. Aga loodetavasti ükskõik, kes idas võidab, suudab lääne parimale peavalu valmistada ja mulle tundub, et just Boston ja Toronto on mõlemad kõvasti juurde pannud võrreldes sellega mida põhiturniiril näidati.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Toronto on võimas, kuidas nad peaks 76ersile kaotama?

                      Leonard on ida parim mängija ja Siakam on digimuutunud heast mängijast superstaariks. Liiga kõige tugevam kaitse ja julmalt kogemusi, meeskonnas on palju mängijaid, kes oskavad playoffides võita. Ei jaksa seda Warriorsit ära oodata. Hetkel on minu favoriit idas Toronto. Aga loodetavasti ükskõik, kes idas võidab, suudab lääne parimale peavalu valmistada ja mulle tundub, et just Boston ja Toronto on mõlemad kõvasti juurde pannud võrreldes sellega mida põhiturniiril näidati.
                      76ers näitas, kellel on ida parim alg 5. 76ersil on rohkem klassi meeskonnas kui Torontol ja see saab määravaks.

                      Kommentaar


                        Sõnasin vist ära ja. Pigem ongi selles asi, et Embiid tundub vigane ja see tõstis mu enesekindlust, et 76ers jääb nõrgaks. Ilmselgelt ta pole päris samal tasemel, mis ta hooaja esimeses pooles oli ja Gasoli vastu peab olema terve, et lammutada. Teine faktor oli, et Harris ja Butler on alla oma võimete esinenud, ehk Embiid ja Redick tuleb kinni saada ja kõik on lihtne, aga nüüd Butler ikkagi otsustas, et ta võib ka rünnakul vedama hakata. Kui enne seda mängu ma olin 75-25 Toronto poole kaldu, siis nüüd ma arvan, et on juba mündivise. Samas koduväljaku eelis on nüüd 76ersil. Loodetavasti tuleb 7. mänguline seeria ja kui mu lemmik välja kukub, siis vähemalt Denver on veel elus ja ei pea nutma hakkama.

                        Ideaalis võiks kõik paarid seitse mängu madistada, aga ma arvan, et just kaks väikest lõpetavad varem. Denver oli väsinud ja see kohtumine oli Portlandi lootus, aga ei suudetud võita. Neil pole mingit rohtu Jokici vastu, saab küll kaks meest peale saata, aga ma arvan, et Denveri mehed viskavad siin seerias paremini kaugelt kui eelmises ja pink on samuti selgelt Denveri kasuks. Lillard peaks panema iga mäng mingi 35-40 punkti, et Portlandit mängus hoida, mida ta ka esimeses suutis, aga Jokicit ei suudetud samal ajal üldse pidurdada. Jokic oli eile ikka tohutult efektiivne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Sõnasin vist ära ja. Pigem ongi selles asi, et Embiid tundub vigane ja see tõstis mu enesekindlust, et 76ers jääb nõrgaks. Ilmselgelt ta pole päris samal tasemel, mis ta hooaja esimeses pooles oli ja Gasoli vastu peab olema terve, et lammutada. Teine faktor oli, et Harris ja Butler on alla oma võimete esinenud, ehk Embiid ja Redick tuleb kinni saada ja kõik on lihtne, aga nüüd Butler ikkagi otsustas, et ta võib ka rünnakul vedama hakata. Kui enne seda mängu ma olin 75-25 Toronto poole kaldu, siis nüüd ma arvan, et on juba mündivise. Samas koduväljaku eelis on nüüd 76ersil. Loodetavasti tuleb 7. mänguline seeria ja kui mu lemmik välja kukub, siis vähemalt Denver on veel elus ja ei pea nutma hakkama.

                          Ideaalis võiks kõik paarid seitse mängu madistada, aga ma arvan, et just kaks väikest lõpetavad varem. Denver oli väsinud ja see kohtumine oli Portlandi lootus, aga ei suudetud võita. Neil pole mingit rohtu Jokici vastu, saab küll kaks meest peale saata, aga ma arvan, et Denveri mehed viskavad siin seerias paremini kaugelt kui eelmises ja pink on samuti selgelt Denveri kasuks. Lillard peaks panema iga mäng mingi 35-40 punkti, et Portlandit mängus hoida, mida ta ka esimeses suutis, aga Jokicit ei suudetud samal ajal üldse pidurdada. Jokic oli eile ikka tohutult efektiivne.
                          Nooo samas Jokic kaitses oli ikkagi kehva ja Kanter tegi väga hea mängu, mis muidugi võttis Jokicilt seda + maha. Samas meenutades ka Okc paari, siis seal ka Kanter 1 mäng tegi super partii, aga järgmistes suudeti ta kinni võtta, kuid siis jälle avanes ruumi rohkem teistele ning see karistati ära.

                          Samas Denveril põhihooajal ei olnud absoluutselt Portlandiga probleeme ja neile Portland sobis ideaalselt. Portland sai ainsa väga raske võidu oma kodus, siis kui Murrayd ja Jokicid ei mänginud. Portlandil peab pink ka hakkama tegema. Collins, Curry, Aminu jne keskenduvad ainult kaitsele ja rünnakul on panus olematu.

                          Kommentaar


                            Umbes esimese poolaja eelviimasel minutil lõppesid need Giannise ristiretked korvi alla ja hakati rohkem söötma ja katteid panema. Tulemus on näha. Suuri järeldusi teha vist ei tasu, sest Celtics viskas üsna kohutavalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Umbes esimese poolaja eelviimasel minutil lõppesid need Giannise ristiretked korvi alla ja hakati rohkem söötma ja katteid panema. Tulemus on näha. Suuri järeldusi teha vist ei tasu, sest Celtics viskas üsna kohutavalt.
                              Ma usun, et Bucks saab Bostoni kodus ka ühe mängu kätte. See tundub vägisi selline 7menda mängu thrilleri material olevat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma usun, et Bucks saab Bostoni kodus ka ühe mängu kätte. See tundub vägisi selline 7menda mängu thrilleri material olevat.
                                Boston võiks ikka ära võita, oleks mingigi võimalus finaalis. Kui tuleks Bucks või Raptors, siis paneks Klay või Green Giannlisele või Kawhile õigel ajal jala alla ja olekski 4:0 käes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X