320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    eks ta ole. Me mängisime ka kooliajal suvel õus kolm vs kolm hommikust õhtuni.
    See NBA ongi mõttetu anyways. Tõeline korvpall on euroopas. Enden teab

    Kommentaar


      James Harden 9. jaanuaril: "Me võime midagi erilist korda saata."

      James Harden 12. jaanuaril: "Kõik on ikka täispask, noh."

      James Harden 13. jaanuaril Philadelphias?

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        James Harden 9. jaanuaril: "Me võime midagi erilist korda saata."

        James Harden 12. jaanuaril: "Kõik on ikka täispask, noh."

        James Harden 13. jaanuaril Philadelphias?

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Tal on varsti ristakad või ankle vms puruks sellise kaaluga ning ainukene trade mida ta saab on ehk kuskil Etoros.

          Kommentaar


            Harden ja Irving oleksid perfektne NBA tagaliin. Pidev fuckery.

            Kommentaar


              Harden+Irving, see ei saa ju hästi lõppeda.

              Kommentaar


                Njh, ma avastasin vist ka enda selgeltnägijavõimed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Harden ja Irving oleksid perfektne NBA tagaliin. Pidev fuckery.
                  Kui Sam Allardyce'i ja Tony Pulise juhendav jalgpall on anti-football, siis Harden-Irving tagaliin on vist lähim asi anti-basketballile...

                  Kommentaar


                    Vähemalt võiks Kyrie Hardenit nähes aru saada, et maailm on ikkagi kerakujuline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                      Kui Sam Allardyce'i ja Tony Pulise juhendav jalgpall on anti-football, siis Harden-Irving tagaliin on vist lähim asi anti-basketballile...
                      Really? Pullis ja Sam peaks ikka olema mingi tiim, kes viskab vähe punkte ja laseb teistel viasata vähe punkte. Ehk mingi kaitsest kinni tiim.
                      Harden Irving tundub mingi PSG. Neymarite tiim.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          Really? Pullis ja Sam peaks ikka olema mingi tiim, kes viskab vähe punkte ja laseb teistel viasata vähe punkte. Ehk mingi kaitsest kinni tiim.
                          Harden Irving tundub mingi PSG. Neymarite tiim.
                          Pigem mõtlesin seda mängu vaadatavuse seisukohalt. Atraktiivne korvpall peaks (vähemalt minu subjektiivse arvamuse järgi) koosnema sidusast ja mõttega ülesehitatud meeskonnamängust, kus pall liigub ning rünnaku lõpuks leitakse ühele mängijatest kõige parim viis skoori tegemiseks. Sellega ma ei välista täielikult ka seda, et vahepeal ongi kõige efektiivsem viis punktide saamiseks anda pall oma parimale mängijale ja vaadata mis juhtub.
                          Minu jaoks rikub mängu vaatamise täielikult ära aga see, kui pean pmst terve mängu vaatama seda kuidas üks vend driblab 20 sekki ja rünnaku lõpuks püüab fishida vabaviskeid välja. Teised neli venda samal ajal istuvad nurkades lootuses, et pall üks kord neile jõuab, et siis kolmene kohe teele panna (üks atleetlikum pikk käib aeg-ajalt katet ka pakkumas).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                            Pigem mõtlesin seda mängu vaadatavuse seisukohalt. Atraktiivne korvpall peaks (vähemalt minu subjektiivse arvamuse järgi) koosnema sidusast ja mõttega ülesehitatud meeskonnamängust, kus pall liigub ning rünnaku lõpuks leitakse ühele mängijatest kõige parim viis skoori tegemiseks. Sellega ma ei välista täielikult ka seda, et vahepeal ongi kõige efektiivsem viis punktide saamiseks anda pall oma parimale mängijale ja vaadata mis juhtub.
                            Minu jaoks rikub mängu vaatamise täielikult ära aga see, kui pean pmst terve mängu vaatama seda kuidas üks vend driblab 20 sekki ja rünnaku lõpuks püüab fishida vabaviskeid välja. Teised neli venda samal ajal istuvad nurkades lootuses, et pall üks kord neile jõuab, et siis kolmene kohe teele panna (üks atleetlikum pikk käib aeg-ajalt katet ka pakkumas).
                            No sellisel juhul ma ei tea mida sa räägid, sest James Hardenil on 10 ässisti mängus see hooaeg.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              No sellisel juhul ma ei tea mida sa räägid, sest James Hardenil on 10 ässisti mängus see hooaeg.
                              Aaa.. siis küll

                              Kommentaar


                                trololol

                                Kommentaar

                                Working...
                                X