320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, see Amare peataolek platsil on ka mulle, kes ma olen suht vähe Knicksi mänge vaadanud, silma jäänud. Täitsa kurb.Huvitav kas Nuggets vahetaks Amare Nenega 1on1?

    Kommentaar


      http://www.hoopsaddict.com/wp-conten...y-fortson1.jpg NBA kõige sitem tüüp üldse. Üritas Torontoga mängus mingi 3 minuti jooksul üle väljaku tulla ja vist ei suutnud põhimõtteliselt kordagi kuhugi. Parim oli "põrgatan palli ise enda käe alt minema"-strateegia ja seda väidetava PG puhul.

      Kommentaar


        See on päris äge lugu isetsemisest ja selle mõttekusest.

        Read all latest news headlines from USA, UK and around the world, get today's breaking news and live updates on politics, elections, business, sports, economy,​ ...
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          http://www.nba.com/games/20120123/OR...#nbaGIboxscore Kerige video 1:45 peale. Ultimate WTF-moment.

          Kommentaar


            Traaaaaaaaa, White Mamba, kuidas sa said mind niimoodi alt vedada. Muide, Rip Hamiltoni vabaviskerutiin on naljakas.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              WTF see White Mamba üldse mängus oli, kui kella peal oli mingi 30 sekki veel. Ma mängu ei vaadand, aga highlightsidest on näha, et tol clutch hetkel viibisid väljal Rose, R.I.P., Brewer, Scalabrine, Noah. Kus olid Korver, Watson, Boozer?

              Kommentaar


                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                WTF see White Mamba üldse mängus oli, kui kella peal oli mingi 30 sekki veel. Ma mängu ei vaadand, aga highlightsidest on näha, et tol clutch hetkel viibisid väljal Rose, R.I.P., Brewer, Scalabrine, Noah. Kus olid Korver, Watson, Boozer?
                Watson ja Boozer pole kunagi lõpus väga mängus olnd.

                Kommentaar


                  Denver-i kohta hea saade.

                  Kommentaar


                    Tahtsin öelda paar kiidusõna Millsapi suunal - kindlasti üks alahinnatumaid mehi tänasel päeval. Kuna ma ise seda teha ei viitsi, siis palve Matule, kes nba.com-is oma 4 kasutajaga iga päev all-stare valib - Läänes sul kindlasti tühi auk, kuhu panna Pauli nimi. Mees on seda kindlalt väärt, nagu ka öise mängu lõpuminutid näitasid!

                    Samas meeskonnas on muidugi Harris üsna müstiline mees - aeg-ajalt polegi üldse mitte paha, aga samas laseb vabana kolmese joone tagant sihukese telliskivi teele, et anna olla. Või nagu täna - vabavisked.. Koos Calderoni/Kleiza hullude kolmestega otsustasid need mängu saatuse.

                    Hooaja pettumus (pooleldi) on aga Hayward, kes Butleris oli meeskonna liider, nüüd aga kardab konkreetselt vastutust võtta ning atleetlikkusest jääb vajaka. Samas vara maha kanda tüüpi, kuna kui vise ikkagi minema hakkab kord, siis lisades hea viske sellele poolele, mis hetkel olemas on (platsinägemine, söödud, kaitse) saab kokku vägagi korraliku mängumehe.

                    Kommentaar


                      UPDATE: According to the Chicago Tribune, Deng is telling the team that he plans to play Sunday when the Bulls take on the Heat.
                      Added Nick Friedell of ESPN Chicago: "Deng will try to play through pain. Thibs says it's all about his pain tolerance now."

                      Kas siin on mõni Bullsi fänn, kelle arvates see on hea idee ja mõistlik tegu?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          amazing happened

                          Kommentaar


                            Boston - Orlando oli päris võimas elamus. Pärast esimest poolaega, eriti pärast esimest veerandit, pidi paratamatult endalt küsima, et mille kuradi pärast ma seda mängu vaatan, kuid see Bostoni tulek ja Orlando kollaps teisel poolajal oli täiesti eepiline. Esimesel poolajal söödeti palli pidevalt nagu silmad oleks kinni. Minu kunagine suur lemmik Pierce oli totaalne õnnetusehunnik ja viskas kõik oma 5 punkti vabaviskejoonelt. Teisel poolajal aga pani veel 19 punkti otsa ja vaid 4 lauapalli jäi triple double'ist puudu. 27--punktilisest kaotusest lõpuks 8-punktiline võit.

                            Kommentaar


                              Keegi võiks ühendust võtta, kes tahab mult 4 euri võtta et ma saaks league passiga praegu päeval ühe eilse mängu ära vaadata.

                              Kommentaar


                                The Miami Heat, San Antonio Spurs, Los Angeles Clippers, Atlanta Hawks and New York Knicks are pursuing free-agent forward Kenyon Martin, according to league sources.
                                ....
                                Martin's priority is to join a contender on which he'll have a sizeable role, according to a person close to Martin.

                                See teine lause on muidugi naljakas. Ainuke contender on Miami ja mööndusega SAS, sizeable on aga teistes kohtades.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X