320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Homie Vaata postitust
    ...Mina Knicksi, Celticsi ja Mavsi fännina...

    Kommentaar


      Mehed raisk, teate, kui hea on öösiti magada? Vaatasin sel hooajal kõik Bullsi põhihooaja ja õnnetud play-off mängud otse. Peale Bullsi välja kukkumist sai lõpuks üle mitme kuu hästi magada. Eile siis esimest korda vaatasin Boston Celtics vs Miami Divas mängu. Meeldiv on näha, kuidas vanamehed floppereid võidavad. Edasiseks Bostonile edu, rohkem sel aastal otse ei vaata (kui just normil kellaajal mäng ei hakka). Bostoni edu korral olen finaalis ka nende poolt, kui diivad võidavad siis finaalis pohh kes on, toetan mina lääne tiimi.

      Kommentaar


        OKC Thunder are first West team not named the Spurs, Lakers or Mavs to reach Finals in 14 years (1998 Jazz). Beat all three to get there. ESPN Stats & Info ‏@ESPNStatsInfo

        The Times They Are a-Changin`

        Kommentaar


          Ei saagi aru, kas Pierce mängiski seitsmenda mängu peale, nii palju paska pani.

          Kommentaar


            kahju, boston lörtsis tänaöisega vist unelmate finaali

            Kommentaar


              http://i.imgur.com/6MOuy.jpg sellise looma vastu veidi raske

              Kommentaar


                Kurinahk, kuigi mina ootasin väga Bostoni Gm 6 võitu, mõtisklesin juba enne mängugi, et see koduvõit on Celticsile vägagi kohustuslik. Kaotuse korral, nagu ka juhtus, on nüüd vaja minna võõrsile + Miamil on paras purakas ja momentum sees nüüd, ning igatahes tahavad kogu maailmale üht-teist tõestada. Lihtsurelikud jäävad selles 7.mängus kindlasti Heati vastu rongi alla juba 1. veerandist alates, aga loodetavasti kordub järjekordne vanameistrite ime.

                Kommentaar


                  Pole midagi öelda, Heat ikka tsipa parem. Dinosauruse poiss, kes ennem tänast visand kolme 40st 1, paneb praegu 4st 3, täiesti uskumatu. Bass oli täna päris kunn, Rondo võiks visketrennile vähe rohkem rõhku panna. LJ on pool mängu vabaviskeid visanud. Miami viimased 31 punkti viskasid kargajate kolmik
                  Loodetavasti tuleb vägev finaal ja et mina olen sellel ajal tööl, siis olen sunnitud vaatama

                  E: Rondo ja Garnett vahetati viimastel sekunditel välja, kutid ei visand käppagi Heati poistele vaid tõmbasid kohe peale vahetusse minekut minema ja ei vaatand isegi mängu lõpuni, kole žest minu arust. Kaotama peab oskama vahel.

                  Kommentaar


                    Chalmers ja Bosh on kunnid!

                    Kommentaar


                      Thunder 1 - 0 Heat

                      Kommentaar


                        Kõik Heat'i haterid väljakutele paraadile!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng
                          Õnne Heati pooldajatele.

                          Aga öelda tahtsin seda, et liigasse tulevad tulevad ikka täielikud lambad uuest hooajast:
                          "Another strike against him for Portland came during a media interview -- when asked whether he knew "anything about" the Blazers, he struggled to name LaMarcus Aldridge, then said he knew of "the light-skinned dude," who turned out to be Nicolas Batum."

                          Jeremy Lamb
                          Moses Malone, Marvin Barnes, Wendell Ladner, Dennis Rodman, Shaq O'Neal - kaheldava IQ-ga vingeid vendi on ennegi liigasse tulnd.
                          Ladner jäi siiski ABA-sse, aga still.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Moses Malone, Marvin Barnes, Wendell Ladner, Dennis Rodman, Shaq O'Neal - kaheldava IQ-ga vingeid vendi on ennegi liigasse tulnd.
                            Ladner jäi siiski ABA-sse, aga still.
                            Parandus - peaks olema "Dr Shaq O'Neal".


                            http://sports.yahoo.com/news/shaquil...0621--nba.html

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Parandus - peaks olema "Dr Shaq O'Neal".


                              http://sports.yahoo.com/news/shaquil...0621--nba.html
                              Kui sul on selline payroll, siis võid sa ka end universumi direktoriks korraldada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dwideng
                                Barnesist ja Ladnerist ei tea ma midagi ausõna. Shaq ka ei tundu ülemäära rumal. Antud juhul pidasin siiski silmas seda, et mees näikse oma nime väärt olevat Ehk see voonake võiks küll vaikida. IQ kohta ma ei oska küll öelda, aga no NBA's mängiva meeskonna mängijaid nii vähe teada on üllatav.
                                Võin sulle soovitada raamatut Loose Balls. Aba ajalugu. Ladner olevat näiteks olnud loll nagu lambipost, kes sai aru ainult korvpallist ja keppimisest. Barnes keeldus näiteks minemast ühte teatud kohta mängima, kuna see oleks tähendanud, et lend väljub 20.00, aga saabub teises ajavööndis 19.55 - "Ma ei lähe ajamasinasse," teatas tüüp resoluutselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X