Lehekülg 223, kokku 324 EsimeneEsimene ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 441 kuni 4 460, kokku 6480

Teema: NBA

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Kindlasti suudab. Kui Wasilewski ja Eduardo oma õnnetused üle elasid, siis pole see midagi. Ja kui Rose'ist räägitakse, et poja olevat parimate päevade vormis...sportlased on kõvad mehed, küll tagasi tuleb. Mind huvitab see, et kas nüüd see vigastus võib tähendada seda, et mängijad koondisest loobuvad? Kui mitte praegu, siis tulevikus. Et enam ei ole USA koondis tippudest koosnev, vaid minnakse millalgi jälle oma Okaforide ja Jeffersonide ja O'Neal'idega (mitte Shaq, eksole).

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

See pole nii õudne asi tegelikult. Luu kasvab kokku. Hullemad on igasugu liigesejamad, need ei parane niimoodi.

Eesti koondislane Kasutaja cbulls13 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Pole enam väga palju jäänud hooaja alguseni, ehk võib vaikselt ennustama hakata. Alustaks siis idast.

Philadelphia 76ers - Selge on see, et ka see hooaeg tuleb päris raske ja piinarikas, aga vähemalt on meeskonnast lahkunud Turner, juba eelmise hooaja poole pealt, ja T.Young, ehk nüüd saab veel rohkem noori tulevikutähti mängitada ja valmistuda siis juba järgmiseks hooajaks. Siiski tiimis on ka neli küsimärki minu jaoks: Shved, Richardson, Bogans ja Moute, saab olema päris huvitav, mis nendega plaanis on ja kas keegi neist ka põhirolli kandma hakkab, hetkel Moute peaks algu kuuluma, sest tema positsioon on päris nõrk, ülejäänud mehed ei tohiks mingit suurt rolli mängima hakata, kui siis Richardson, keda paljud saidid ka algumeheks ennustavad, aga ma ise loodan, et ta suurde plaani ei kuulu. Eeldatav algviisik võiks olla siis, Williams- Wroten/Richardson-Thompson-Moute-Noel.

Meeskonna staar: Michael Carter-Williams, eelmise hooaja parim uustulnuk peaks see aasta tiimi vedamise kindlasti enda peale võtma ja mina küll ootan talt suurepärast hooaega.

Suurim areneja: Wroten, kui talle algu koht usaldatakse, siis ma usun, et ta teeb super hooaja ja tagameeste osas klubil probleeme pole.

Suurim küsimärk: Richardson, Eelmine hooaeg jäi tal täielikult vahele ja mina küll kahtlen, kas temast enam erilist mängumeest on, tema eelistamine nt Wrotenile oleks minu arust täielik nali.

Ennustus: Viimane koht peaks see hooaeg päris kindel olema ja kuigi ma usun, et nii mõnigi noor teeb suurepärase hooaja, siis sellegipoolest saadakse vähem võite kui eelmine hooaeg. Korvialune on täielik küsimärk ja ka pink on pea olematu, ehk Shved võiks ju midagi pakkuda. Kuigi ka eelmine hooaeg ennustati klubile viimast kohta, siis oli tiimis vähemalt 3-4 korralikku kogenumat mängumeest, kes ka vedasid hooaja alul tiimi, seekord on siis võetud parem lähenemine ja põhirolli hakkavad kandma noored, enamuses veel täiesti toored mängijad. Ehk siis kindel viimane koht ja iga võit on korralik saavutus.

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

philly on paskolemises proff juba...ammu.
    keegi tuuakse aga veel juurde, sest enne bogansi diili oli tiim 16miljonit alla minimum salaray capi, bogans "maksis" ca 5.6, seega 10milkut veel minna ning pigem tehakse siiski mingi tehing kui et see raha lahtises ümbrikus ja naerul suil ära kingitakse. enne bogansit räägiti ju ka amare diilist, aga sellega on nüüd ilmselt adjöö. üheks hooajaks nerlensile põlvevigastusvigureid õpetama oleks võind ju tuua/tulla küll.
    sel hooajal on 6ersi jaoks kaks olulist asja - et nerlens jumala eest terve püsiks ja stabiilset praktikat saaks ning arusaada mis mees see MCW on, sest ROY tiitel selles eelmise aasta klassis...paras puiatu oli. ei üllatuks kui kutt enne hooaja algust siiski nahad teeks.
    in hinkie we trust!
    buy the ticket, take the ride.

Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

MCW-KMcD-Hollis-Noel-Sims

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SDK Vaata postitust
    MCW-KMcD-Hollis-Noel-Sims
    "K.J. McDaniels signed a one-year non-guaranteed deal with the 76ers, as Yahoo Sports first reported. The move enables McDaniels to become a restricted free agent after the season" - noh, kui ma 76ers oleks, siis ma mängitaks KMcD`d nii vähe kui võimalik, et mehe hind lakke ei kerkiks.

Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Ega talent purgis ei püsi PHI lõikas seekord näppu lihtsalt oma pakutava lepingu struktuuriga.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Boston Celtics - Eelmine aasta sai pessimistlikult pakutud 14. kohta, aga lõpetati veidi eespool. Boston on praegu üks huvitavamaid meeskondi liigas, eelkõige siis Rondo tõttu, kas ta lahkub või mitte? Lisaks on meeskond väga ülerahvastatud ja päris huvitav saab olema, kes siis hakkavad põhirolli kandma lõpuks. Kui Rondo jääb, peaks ta meeskonna vedamise enda peale võtma, kuigi ka Green oli eelmine hooaeg päris korralik. Kuigi Rondo on ka praegu vigane siis eeldatav algviisik võiks olla ehk: Rondo-Bradley-Green-Sullinger/Bass-Olynyk/Zeller Lisaks Rondo lahkumise teemadele on ka sellinne mees nagu Brandon Bass teemas, igati tore mängumees, aga kui sul on tiimis Sullinger ja Olynyk, kes minu arust pole ideaalne tsenter ja sobiks suure ääre rolli täitma paremini, ehk mulle tundub, et Bass jääb jalgu ja võtab tulevikustaaridelt mänguaega ära ja ma julgeks väita, et Sullinger on tast juba praegu selgelt parem. Kui Rondo lahkub, siis kes hakkab tagamehe rolli täitma? Smart või Bradley? või on siis plaanis tuua keegi, poleks ju mõtet? Kaks huvitavat nime ka - Wallace ja Turner, kui Turnerist võib veel asja saada, nt Indianas muidugi talle pingiroll ei sobinud, siis Wallace on lihtsalt mingi vend, kes saab 10 milli palka, tema parim enne on selgelt möödas ja midagi tal enam pakkuda ei ole.
    Lisaks on minu arust siiski tsentri positsioon suur küsimärk, või äkki siiski Zeller suudab üllatada?

Meeskonna staar: Rondo/Green, kui Rondo jääb ootaks talt head hooaega ja tiimi vedamine peaks jääma tema õlgadele, aga miks ei võiks ka Green elu parimat hooaega teha, oli ka eelmine hooaeg täitsa edukas tal.

Suurim areneja: Sullinger, ma usun, et ta teeb väga võimsa hooaja ja ma looda ainult, et Bass teda segama ei jää ja treener teab mida ta teeb, sest Sullingerist võib väga hea mängija tulla veel.

Suurim küsimärk: Zeller, mina kahtlen temas väga, aga nüüd kus tal on isegi algus alustamise võimalusi, siis kes teab, viimane võimalus ennast tõestada.

Ennustus: Jätan endale võimaluse natuke enne hooaja algust lõplik koht paika panna, aga vahemikuks jääb 12-14. koht. Korvialune on suur küsimärk minu jaoks ja kui me võrdleme nt Bucksi, Detroidi ja Orlando korvialust Bostoniga, siis vahe on märgatav, samamoodi sõltub palju sellest, mis saab Rondoga, aga isegi temaga koos on playoff päris kauge unistus.

Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Rondo on katki. Seega algus saab olema raske. Võibolla proovitakse Turnerit nr 1 kohal.

Zeller on ilmselt starter, sest ta on täpselt seda tüüpi tsenter, kes suudab Rondo, Bradley ja Smardiga kiiret mängu teha. Zelleri suurim probleem on off-ball kaitse ja positsioonist väljas olemine kaitselauas. Kui teda aga mängitada koos Sulingeriga, siis saab lauaprobleeme maskida. Kaitses saab Bostoni korvialune igal juhul läbikäigu hoov olema, aga see on pea poolte satside probleem.

Rondo - Bradley - Green - Sulinger - Zeller on minu pakkumine. Evan Turner võib kaarte segada.

Bass on sel hooajal kindlalt Bostoni suurim trade bait oma lõppeva lepinguga. Gerald Wallace'ist nii lihtsalt lahti ei saa. 10 + 10 miljonit on veel lepingut. Vaid sats nagu Philadelphia oleks võimeline teda võtma, et minimum cap täis saada.

Greeni meeskonna staariks nimetada on palju. Jah, ta on #1 skoorija, kuid mitte midagi enamat. Meeskonna staar on Rondo ja järgmine on võibolla juba Smart. Nii Green (minule arusaamatutel põhjustel) kui Rondo veedavad koos Bassiga selle hooaja trade blockis. Rondo jääb Celticsisse, kui talle max pikendust pakutakse. Danny Ainge on ka nõus, et Rondo on max player, iseasi kas ka seda on talle valmis pakkuma.

Suurim areneja. Sulingeri puhul arvan, et tema numbrid jäävad enam-vähem samaks. Olynik võib teha suure hüppe. Vähemalt temast on siin paari päeva jooksul kõige rohkem räägitud.

Boston võiks POst välja jääda ja ping-pongi pallidega Jahiil Okafori endale saada (p***e see kuradi Philadelphia).

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Rondo on katki. Seega algus saab olema raske. Võibolla proovitakse Turnerit nr 1 kohal.

Zeller on ilmselt starter, sest ta on täpselt seda tüüpi tsenter, kes suudab Rondo, Bradley ja Smardiga kiiret mängu teha. Zelleri suurim probleem on off-ball kaitse ja positsioonist väljas olemine kaitselauas. Kui teda aga mängitada koos Sulingeriga, siis saab lauaprobleeme maskida. Kaitses saab Bostoni korvialune igal juhul läbikäigu hoov olema, aga see on pea poolte satside probleem.

Rondo - Bradley - Green - Sulinger - Zeller on minu pakkumine. Evan Turner võib kaarte segada.

Bass on sel hooajal kindlalt Bostoni suurim trade bait oma lõppeva lepinguga. Gerald Wallace'ist nii lihtsalt lahti ei saa. 10 + 10 miljonit on veel lepingut. Vaid sats nagu Philadelphia oleks võimeline teda võtma, et minimum cap täis saada.

Greeni meeskonna staariks nimetada on palju. Jah, ta on #1 skoorija, kuid mitte midagi enamat. Meeskonna staar on Rondo ja järgmine on võibolla juba Smart. Nii Green (minule arusaamatutel põhjustel) kui Rondo veedavad koos Bassiga selle hooaja trade blockis. Rondo jääb Celticsisse, kui talle max pikendust pakutakse. Danny Ainge on ka nõus, et Rondo on max player, iseasi kas ka seda on talle valmis pakkuma.

Suurim areneja. Sulingeri puhul arvan, et tema numbrid jäävad enam-vähem samaks. Olynik võib teha suure hüppe. Vähemalt temast on siin paari päeva jooksul kõige rohkem räägitud.

Boston võiks POst välja jääda ja ping-pongi pallidega Jahiil Okafori endale saada (p***e see kuradi Philadelphia).
    No Boston ja playoff on küll praegu natuke liiast? Ehk sellepärast ma ei muretseks hetkel, räägitud on Rudy Gay tiimi toomisest unistatakse Hibbertist ja nooremast Gasolist, seda vist järgmise hooaja plaanis, ehk tahetakse teha midagi kolme superstaari sarnast asja, mina väga ei usu, et Gasol tahaks tulla, Rondo tundub, et jääb. Mina olen aru saanud, et Rondo jääks hea meelega klubisse, kui ta näeb arengut ja Bostonil potentsiaali jälle tippu tõusta. Mingid kuulujutud on isegi, et ta oleks nõus ka väikema palgaga, peaasi, et klubi jälle tipus oleks.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Orlando Magic - Päris vahva ja huvitav tiim on neil see aasta, kuigi ka mõned wtf mehed on sees, B.Gordon eriti, samamoodi tundub W.Green mõttetu ja Frye oma suure palgaga. Ilma nendeta oleks tiim äärmiselt noor ja sümpaatne. Playoffist on veel vara unistada, aga veidi parem hooaeg kui eelmine on võimalik. Eeldatav algviisik võiks olla 1.Payton, ei oska temast veel midagi arvata, aga räägitakse, et täitsa hea mängumees, kui tuleks sarnasel tasemel mees nagu M.C-Williams ja Oladipo eelmisel aastal, võiks väga rahule jääda, aga eks paistab, ilmselt on see liiga optimistlik pakkumine. Pingil on vanameister Ridnour, kes võiks ju veel midagi pakkuda tiimile, aga kuna meeskond vaatab nagunii tulevikku, siis pole tal väga mänguaega vast loota. 2. Oladipo, pingil on Fournier, kes loodetavasti ikka ka mänguaega saab, mina usun, et sellest mehest võib veel väga korralik mängumees tulla. 3.Harris
    4. Frye 5. Vucevic. korralik algviisik ja igale positsioonile on väärt mees ka pingil olemas.

Meeskonna staar: Raske valik, aga ilmselt Oladipo, kes peaks/võiks liidrirolli enda kanda võtta, Harris oleks minu teine valik, aga ma usun, et tema õige positsioon on ikka suur äär ja seetõttu ei ole kindel mida ta suudab see hooaeg.

Suurim areneja: Ilmselt jällegi Oladipo, ootan juba huviga, mida ta see hooaeg suudab, 20 punkti keskmiselt tundub igati jõukohane, eriti kui ta ka meeskonna liider on.

Suurim küsimärk: Payton - Ei hakka tema puhul midagi ennustama.

Ennustus: no 12-14. koht, aga üldiselt Boston ja Bucks tunduvad tugevamad, aga mõlemad tiimid on väga ülerahvastatud, see-eest Orlandol võivad pea kõik mehed teha võimsa arengu ja sellisel juhul, kes teab mis juhtuda võib, aga siiski 12 koht tunduks hetkel veel lagi.

Mölakas Kasutaja Milanista avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tahaks siia lisada, et kui googeldate fournier ja valite pildid, siis saate üsnagi ebatervet materjali.Äitäh!
    Suhkruhaige

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Milanista Vaata postitust
    Tahaks siia lisada, et kui googeldate fournier ja valite pildid, siis saate üsnagi ebatervet materjali.Äitäh!
    Haha, väga haige.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Milwaukee Bucks - Ausaltöeldes Bucks mulle ei meeldi, aga seda hooaega ootan küll suure huviga, eeskätt siis kolme mängija pärast: Giannis Antetokounpo - Temast räägitakse hetkel väga palju ja tundub, et päris suured ootused on, et ta teeb võimsa läbimurdehooaja, mis siis tema õige positsioon üldse on, raske öelda, praegu pidi ta lausa kõigil positsioonidel hakkama saama. Jabari Parker - selle aasta parim uustulnuk? ja muidugi Sanders - mina ootasin talt juba eelmine hooaeg väga palju, aga vigastused segasid, vahest siis see hooaeg tuleb võimas. Algkoosseisu pakkumine on päris raske tiimis on nii palju küsimärke ja igast jama, aga nagunii keegi nest kasututest saab ka mängida kahjuks. 1.Knight peaks alustama, aga ilmselgelt pole see tema parim positsioon hetkel, eriline söödumeister ta just pole, eks paistab mida ta see hooaeg suudab, variante on ju tegelt veel, Marshall, kes on just söödumees, aga tema tase jälle tundub liiga kehva, et kuskil nba klubis hetkel alustada ja ma arvan, et Wolters on ka temast eespool valikus hetkel. 2. Ilmselt siis Giannis alustab siin, teoorias võiks ka Knight olla nr 2, aga ma ei näe hetkel Giannisele paremat positsiooni ja alustama ta peab. Mayo kohta ma isegi tahaks kommenteerida, ta võiks ka kuhugi Hiinasse minna, aga teoorias kui Bucksil väga halvasti jälle läheb las tuleb pingilt ja kui enamvähem mängib siis äkki keegi võtab ta endale järgmine hooaeg. Kuigi pigem nii tema kui ka Bayless on suht mõttetud mängumehed hetkel, vähemalt Bukcsi jaoks ja loodetavasti nad ei saa väga mängida ja äkki keegi tahab neid ikkagi? Sest Middleton saab väga hästi hakkama pingilt tulemisega. 3. Parker, kuigi tema päris positsioon peaks olema vist suur äär. 4. Henson/Ersan 5. Sanders. Igastahes Bucksi fännide jaoks peaks see hooaeg tulema päris vahva ja on mida oodata, playoffi ilmselgelt veel ei jõuta, aga see hooaeg peaks näitama, kas meeskonnas on mõni tõeline superstaar ja kelle peale tiimi ehitada tulevikuks.

Meeskonna staar: Huuh üliraske, rasketel hetkedel võiks ju Knight ründes tiimi vedada, aga Knight ja staar..... Äkki tuleb Parkerist Lillardi masti mängumees, siis saab tema tiimi vedada. Sanders ju võiks ka mingi 16 punni, 10 lauda ja 2 blokki keskmsielt panna ja kaitses lammutada, aga tema vaimne pool on küsimärk, oli tema ju see kes, mingi aeg klubis(öö) kakles/ oleks peaaegu kaklema läinud? või mu mälu petab mind? isegi mingi video ringles kuskil.

Suurim areneja: No Giannis ilmselt, saab huvitav näha olema, kas ta suudab teha tegusid, kogu selle müra ja ülistamise ümber.

Suurim küsimärk? Henson, kas ta saab algus mängida ja kas ta teeb oodatud arenguhüppe.

Ennustus: 12-14. koht, ideaalis võiksid nad ka kõrgemal lõpetada, kui mõni tulevane superstaar juba see hooaeg lammutama hakkab, aga pigem jah jäädakse siia lõppu, eriti kui Kidd ka neid vanemaid ja mõtetuid mängijaid liiga palju kasutama hakkab.

Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Orlando kohta ei kommenteeri, ei tea nendest midagi, peale Vucevici, kes kui terve püsib võib olla top 10 C.

Parker on juba Bucksi staar. "Loota", et siit tuleb Lillardi masti mees on minu meelest veidike alahinnatud, Parkerist oodataksa väga väga palju rohkem. Hype machine töötas ja temast oodati päästjat juba 14 aastasena. Siis tulevad Sanders ja Antetokounmpo. Brandon Knighti on palju staariks nimetada...väga palju.

Algkoosseisust. Giannis nr2 peal on huvitav pakkumine, seda olen väga paljudest kohtadest lugenud. Ise näen teda rohkem 3na, kuna visata ta ju ei oska. Parkerit on ka olenevalt vastasest pakutud enamjaolt nr 4 peale (nagu Melo).

Mayo kohta nii palju, et ise on ta õelnud, et eelmine aasta oli katastroof ja unustatud ja sel aastal on oodata teistsugust mängumeest. Ka Kidd on ta suhtumist ja instinkti kiitnud.

Pakun Knight - Mayo - Giannis - Jabari - Sanders algviisikut enamikeks mängudeks. Roteeruda võib eelkõige Knight nr2 peale, Jabari n3 (Giannis siis pingile) ja Henson nr 4.

Baylessi mina maha ei kannaks, tegi täitsa korraliku hooaja teise poole eelmisel aastal Bostonis. Toob noorde satsi ka vajalikku Veteran Leadershipi. Iseasi kuidas motivatsiooniga on , sõlmis just pika lepingu mida nautida. Kuid jällegi on jäänud positiivselt silma oma hooajaeelsete väljaütlemistega ning ootab Kiddiga koostööd.

Ersan veedab oma aasta sarnaselt eelnevaga Trade Blockis (seoses Hensoni arenguga), kuid ma ei näe teda lahkumas tema 16 miljonilise lepingu pärast (8+8.. kolmas aasta on non-guaranteed 8).

Ennustus: Parker ROTY. Kui Mayo on hingega asja juures ning Sanders püsib terve, siis pakun, et jäävad esimesena PO ukse taha. Phillyst , Bostonist, Knickist, Indianast ning Orlandost pean neid paremaks. Samas ka ennem eelmist hooaega pidasin neid PO kandidaadiks, aga see läks nagu läks.

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    No Boston ja playoff on küll praegu natuke liiast?
    ei paku neid POsse, sõnastasin kehvasti.

edit: Milwaukee on alustanud koosseisus Knight - Dudley - Parker - Ilyasova - Sanders

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Detroit Pistons - Eelmine aasta ebaõnnestuti täielikult, ma ise vist ennustasin neid ka kuhugi täitsa etteotsa. Peamine probleem ongi Smith ja Monroe, ehk ma kardan, et enne midagi head siint loota pole, kui üks neist lahkub, või siiski? Esimeses kahes hooajaeelses kohtumises on proovitud natuke teistsugust lähenemist, ehk, et Smith ei mängi nr 3 koha peal vaid nr 4 peal ja seni on kolme põhimeest vahetatud omavahel usinasti ja korraga nad kolmekesi polegi vist väljakul olnud, pole muidugi 100 protsenti kindel. Ehk siis Smith ja Drummond algus ja Monroe on põhivahetus mees, miks mitte isegi parim 6. mees liigas see hooaeg. Ja mänguaega peaks talle jaguma küll ja küll. Muidugi vahetuse teemad on kindlasti õhus ja välistada ei saa midagi, kuigi ma saan aru, et Monroe vahetamisega peab veidi ootama ja alles jaanuaris saab seda teha vist? Aga igastahes algviisik: 1. Jennings - Ta peab kõvasti parema hooaja tegema, kui eelmine, rumalad visked jne jama lõpetama ja sellisel juhul ma näen meeskonnas potentsiaali. 2. Meeks/Caldwell-Pope, Pope on väga hästi mänginud kahes hooajaeelses kohtumises, kui ta nii jätkab siis tuleb Detroiti ehk isegi kartma hakata, Meeks oleks väga kõva vahetusmees. 3. Butler? või Smith? või hoopis Singler. No ma loodan, et alustab Butler või Singler, Butler võrduks, et algus oleks mitu viskajat, Singler oleks jälle kaitsefaasis kõvem ja kõva töömees, ma usun, et igaljuhul parem kui see, et Smithi siin raisatakse. 4. Smith/Monroe 5. Drummond Ehk korviall on tiim jällegi hirmkõva, aga küsimärke on veel õhus palju.

Meeskonna staar: Valikuid on mitu, aga Drummond peaks selleks olema/see aasta saama. Lauas hirmkõva ja ma ootan talt võimast hooaega.

Suurim areneja: Äkki siis Caldwell-Pope, fännid on igastahes hetkel väga vaimustuses temast.

Suurim küsimärk: Monroe ja Smith, pikemat kommentaari pole ilmselt vaja.

Ennustus: Väga raske, Kõige halvem koht võiks olla 11. ja ideaalse õnnestumise korral võiks ju ka vabalt playoffi saada. Kui korviall saadakse asjad korda, hea vahetusdiil või rotateerimine hakkab väga hästi toimima ja kui viskajad vormis on, siis 5-6. koht pole võimatu, aga esialgu olen ma skeptiline ja pakuks playoffist välja jäämist, lõpliku koha paneks paika enne hooaja algust.

Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Detroit on huvitav sats. Vaatasin nende võidumängu Bullsi üle teisipäeva varahommikul. Siis alustati Jennings-Meeks-Butler-Smith-Drummond viisikuga. See tundus toitvat. Nagu sa mainisid sõltub Pistonsi edu väga palju Smithi ja Jenningsi mõttetegevusest. Selle ühe mängu põhjal, mida vaatasin ei saa mingeid tõsiseid järeldusi teha, kuid tundus, et vähemalt Jennings on oma mängustiili veidi muutnud. Otsis rohkem kaaslaseid ja juhtis rünnakut, esimese paari minutiga oli vist 6 assisti koos. Smith... noh... tegi ikka neid debiilseid samm kolmese ala seest viskeid, esimesed kaks pani sisse kuid järgmised mööda. Vähemalt ei loopinud ohjeldamatult kolme ja kui korra võttis korvi all selg ees Gibsoni ette, siis lahendas ka eeskujulikult ära.

Mina pakun Pistonsit play-offi sel hooajal. Tundub, et on lahendatud Smith/Monroe olukord, et Monroe tuleb pingilt. Parimaks kuuendaks meheks ei nimeta (khm Gibson khm), kuid enamuste teiste liinide vastu on Detroidil Monroega eelis, mis peaks ka tema numbreid võrreldes eelmise hooajaga tõstma - Bullsi vastu pani 24 punkti, kuid seda kolmanda järgu kaitsjate Jones, Bairstow ja Mirotic. Caldwell-Pope jääb ka teise liini, vähemalt alguses, seal on ta kasutegur suurem. Meeks on parem kolmeste viskaja, mis on hädavajalik esimesele liinile. Butler on alustanud kolme peal, kuid Singler on ta seni selgelt üle mänginud. Ei üllataks kui Detroit alustab põhihooajal Jennins - Meeks - Singler - Smith - Drummond viisikuga. Pean mainima, et meeskond mängis paremini ja pall liikus rohkem, kui mängu juhtis DJ Augustin. Jerebko on ka hea mulje jätnud. Võrreldes eelmise hooajaga on pink selgelt parem ning, mis kõige enam annab juurde on treeneri kohal käed risti seisev Stan Van Gundy.

Suurimaks arenejaks pakun Drummondi. Varasemalt pole tema peale ühtegi rünnakut mängitud, kuid vähemalt teisipäevases mängus teda juba selgelt otsiti. Proovis kohati ka selg ees asju lahendada, kuid Pau Gasoli pikkus osutus liiga suureks küsimärgiks. Numbreid millega sa Sanderist üle hindad pakun mina Drummondile (miinus kulbid).

Suurim küsimärk? Smith. Kui ta endale selgeks teeb, et ei ole viskaja, siis võib palju loota, sest enamike neljade vastu on tal oma kiiruse ja ka jõuga eelis korvi all. Kui jätkuval tuleb mängima see paha-Josh, siis on lood samad. Kaitses mängib Smith Monroe aga selgelt üle.

Muret tekitav teisipäevases mängus oli see, et Detroit mängis selgelt võidu peale, kuid Bullsi kolmanda viisiku Brooks-Snell-McDermott-Bairstow-Nazr (kes mängisid alates 3. veerandi keskpaigast) võitmiseks oli vaja lisaaega ja viisikut Jennings (DJ) -Caldwell-Pope - Singler - Monroe - Drummond. See väga Detroidi fänne ei julgustanud. Aga noh pre-season ja nii.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Indiana Pacers - See hooaeg tuleb siis rahulik vist, George ilmselt ei mängi ja raske on näha kedagi nii võimsalt esile kerkimas. Saab rahulikult valmistuda järgmiseks hooajaks ja jälle tiitli konkurentsi tõusmiseks. Pink on kohutavalt nõrk ja ma isegi ütleks ,et üks liiga nõrgemaid, algkoosseis lubaks ju võidelda playoffi pääsu eest, aga see nõuaks mitmelt mehelt elu parimat hooaega.
    Algviisik vast on siis sellinne: G.Hill - Eelmine hooaeg oli tal väga kehva ja nüüd kui kaks põhimeest on väljas mängust erinevatel põhjustel, siis võiks ta ennast kokku võtta ja tõestada, et ta on kaugel liiga halvimatest algviisiku tagameestest, kuhu teda paigutatakse sageli. 2. Stuckey - Mulle tundub, et ta on veidike alahinnatud ja nüüd uues keskkonnas võiks ju ta hea hooaja teha. mehe palganumber on päris väike, pole just palju mängijaid, kes võivad 15 punkti keskmiselt visata ja saavad nii vähe palka. ehk siis hetkel tundub kasulik täiendus. 3. Miles - kas tuleb suur läbimurde hooaeg? Oleks viimane aeg ja tundub, et nüüd on tal selleks elu võimalus. Ka S.Hill võib siin alustada, aga ma ei tea, tundub pigem, et ta ei pruugi välja vedada ja pingilt sekkumine oleks talle paras, kindlasti saab ta enda õlule suurema rolli kui eelmine hooaeg. 4. West 5. Hibbert. Pingil on Scola ja Mahnimi ja Watson on ka enamvähem, aga ülejäänud on suured küsimärgid.

Meeskonna staar: West või Hibbert, muidugi peaks see olema Hibbert, kes peaks korviall täielikult valitsema, aga seni pole see veel õnnestunud, äkki see hooaeg. West peaks punktide viskamise enda peale võtma ja isegi veel rohkem vedama rünnakul tiimi, aga siiski Hibbert peaks see hooaeg olema tiimi liider.

Suurim areneja: Noh Solomon Hill ehk äkki, või siiski ma loodan ja usun, et G. Hill teeb ülivõimsalt elu parima hooaja.

Suurim küsimärk: Hibbert, millist Hibbertit me see hooaeg näeme? Oleks aeg tõestada ennast ja loodan talt elu parimat hooaega.

Ennustus: Väga raske, Indiana on mu üks lemmik meeskondi ja George üks lemmik mängijaid, ehk tahaks ju neid playoffis näha, aga playoffi pääsemine oleks vaid siis võimalik, kui enamus algviisiku meestest teevad elu parima hooaja ja ka pingilt tuleks mõni uus jõud, aga reaalselt pakuks siiski playoffist välja jäämist.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud