320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina Knicksi fännina annan aru, et Lin pole veel õieti midagi teinud, et teda pidada superstaariks vms. Oma etnilise päritolu tõttu on tegemist lihtsalt ühe suure furooripuhanguga. Just seepärast mainisingi ma teda "lisaks" nimistus, mitte kahe suure staari kõrval. Miskit temas ju on, aga ma eelistaks iga kell KiddŽi temale.
    Ja sellest Rocketsi lepingust niipalju, et NYK vastab sellele ja igale teisele pakkumusele samaväärsete numbritega ning Lin jääb kohe kindlasti New Yorki.

    Kommentaar


      see t2hendaks:
      2014/2015 hooaja lepingud NYK
      Carmelo Anthony 23.5m
      Amar'e Stoudemire 23.4m
      Tyson Chandler 14.5m
      Iman Shumpert 2.7m
      Jason Kidd 3m

      kokku siis 64 miljonit dollarit. mis on juba omakorda yle cap space.
      ja kui Lin juurde lisada, siis NYK peab hakkama v2ga suuri trahvisummasid maksma. eeldusel, et iga yletatud dollari eest maksad 4.5 dollarit.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Võiks korralikumalt lugeda. Knicksil on mitu päeva aega see leping matchida. Pole põhjust arvata, et nad seda ei tee.

        Hoopis teine lugu on, et kas Lin seda raha väärt ka on, sest näitajad langesid järjest ehk tasapisi oldi temaks juba valmis ning Lin enda tegutsemist muuta ei suutnud.

        Muidugi hommiku toredaim uudis on see (kuigi 3 aastat on vähemalt aasta liiga palju, samas on tegemist ehk kõige töökama mängijaga, kes end vähemalt kindlasti vormis hoiab). Kui nüüd Camby ja Lewis ka tuleks, siis võiks ju isegi juba hooaega oodata:


        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Tean. Samuti pole enne 11 juulit ühtegi ametlikku teadaannet oodata. Aga lihtsalt, et tahavad ka teised tiimid teda ja saab olla huvitav näha, kelle kasuks Jeremy otsustab.

          Kommentaar


            Püha jumal, mis ma oma eluga nüüd küll peale hakkan. Kui lemmikmängijaid kuidagi järjekorda panna, siis minu TOP3 mängija R.Allen otsustas Heatiga liituda. Nojah, identiteedikriis on nüüd vist.
            Martin, millist Lewist mõtled? Rashardi viimati??

            Kommentaar


              Rashard ikka.

              Kuid nemad võidavad siis olümpial kulla.
              Tagamängijad: Kobe Bryant, James Harden, Chris Paul, Russell Westbrook ja Deron Williams
              Ääremängijad: LeBron James, Carmelo Anthony, Kevin Durant, Blake Griffin, Andre Iguodala ja Kevin Love
              Keskmängija: Tyson Chandler
              Tutvustus: http://www.nba.com/video/channels/ai...roductions.nba
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Mulle sümpatiseerib asjaolu, et praegust sündmuste kulgu vaadates on New Yorki ümbruses välja kujunemas päris hea ja põnev kõrgetasemeline derby a la Manchesteri vutt. Kui Nets saab oma küllaltki lähedal oleva treidiga maha, oleks algviisikust neli venda: Deron Williams, Joe Johnson, Gerald Wallace ja Dwight Howard. Sellise nimistu puhul sobibki alustavaks PF-iks mingi tubli töörügaja nt. Reggie Evans. New York Knicks ka võlgu ei jää. Kidd, Lin, Melo, Amar'e, Chandler, Camby, Novak. Tõotavad tulla kuradi põnevad omavahelised mängud ja ehk suudetakse lõpuks ka Miamit ja Bullsi ohustada.

                Kommentaar


                  Jeebus, miks Magic peaks sellist asja tahtma: The Magic would get Brook Lopez, Luke Walton, Damion James, Shelden Williams, Armon Johnson and three first-round picks -- two from the Nets and a lottery-protected first from the Clippers.

                  Iialgi ei annaks klubi juhina luba.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng
                    halvast tuleb midagigi välja võluda.
                    Isegi straight up for Bynum oleks parem või Rocketsi kõik need pickid ja siis paar meest. Kuid tundub, et agendid otsustavad ära, et kes kuidas peab käituma ja isegi kui pika lepingu võtma.

                    Või ma saaks aru, kui Brooks maanduks Orlandosse, kuid sisuliselt üks enam-vähem keskmees ja siis kott prahti, sest drafti valikud on ka täiesti jubedad.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Bynumiga on veel see jutt, et mees ei olevat lubanud anda mingit garantiid, et ta nendega lepingut pikendab, sest tal ainult 1 aasta seda järgi.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Rashad Lewis Heati tähendab vist, et kas Milleri või Jonesiga on siis kööga.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Jimmer WHO!? Vana kalevlane Josh Akognon pani täna öösel NBA suveliigas korraliku häppeningi hakkama. 25 punni pingi peale 10-of-16 tabavuse juures. Not bad. Ehk saab kusagile 12.-15. meheks.
                          Igatahes NYK'il on nüüd lisaks Kiddile ka Felton ja nagu ma aru sain, siis ka Prigioni. Lin'i offer sheet'ile vastamine jääb juba väikse tõenäosusega ürituseks. Kogukond Knicksi kõrgemates kambrites adus vist, et Lin pole väärt 15 milli oma 3. lepinguaastal, nagu Rockets arvab. Andestagu mulle jumal, kui nii peaks ikkagi minema, et tast mingi hüperstaar saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Homie Vaata postitust
                            Jimmer WHO!? Vana kalevlane Josh Akognon pani täna öösel NBA suveliigas korraliku häppeningi hakkama. 25 punni pingi peale 10-of-16 tabavuse juures. Not bad. Ehk saab kusagile 12.-15. meheks.
                            Igatahes NYK'il on nüüd lisaks Kiddile ka Felton ja nagu ma aru sain, siis ka Prigioni. Lin'i offer sheet'ile vastamine jääb juba väikse tõenäosusega ürituseks. Kogukond Knicksi kõrgemates kambrites adus vist, et Lin pole väärt 15 milli oma 3. lepinguaastal, nagu Rockets arvab. Andestagu mulle jumal, kui nii peaks ikkagi minema, et tast mingi hüperstaar saab.
                            Ilmselt Rockets lihtsalt teab, et kui kasumlik on ühe korraliku asiaadi omamine enda meeskonnas.

                            Kommentaar


                              Nojah, fänninänni müük saaks vanas Yao-tiimis ilmselt Lin'i abiga vägev olema. Eriti kui ta suudab ikka üle 5-6 punkti mängus panna ja mõne söödu ka anda.
                              Vahel tuleb kasuks ka see, kui sul on tiimis mõni kopsaka kontrahtiga mängumees, kes naudib oma viimast luksuslikku lepinguaastat. Selliseid on hea treidides kasutada. Paraku Knicks on niigi palganumbritest lõhki minemas, mingit juttu "kavalast" tulevikuplaanist olla ei saa.

                              Kommentaar


                                ainus suvine hea uudis 76ersist on elton shitbrandi potentsiaalne "vallandamine" amnestiaklausli abil. siit ka mu võhiklik küsimus: mis asi see selline on?
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X