320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Westbrook ei ole.
    Ma pole sinna mängu veel jõudnud.

    p.s. Harden tõmbab end täiesti segi... Võimas!

    Kommentaar


      Oot kes see Nba kõige kõvem vend ikka on? Durant ja James ja Bryant on lambid Hardeni kõrval- viimased minutid ja punkt-punti heitlused on Rocketsi omad, ainul valge Westbrook veits lollitas lõpus ja proovis ise teha, selle asemel et hetkel kõige kõvemale vennale sööta ja kindel võit võtta. Niikaua kui Harden terve püsib on play-off väga võimalik, samas Durant või lebron võivad ka vigastada saada, ehk jah... Meeskonnas on Nba parim mängija -
      suhteline, Durant ja Lebron on ka head, aga Kobed ja teised isetsejad hetkel mitte, Asik ei too punkte aga on lauas loom, 2-3 snaiprit ja väga korralik tagamängija, arvestades, et Denver on üle haibitud, siis ma loodaks 8. kohta, samas 2 kerget vastast alguseks ei anna ehk piisavalt head pilti veel.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Oot kes see Nba kõige kõvem vend ikka on? Durant ja James ja Bryant on lambid Hardeni kõrval- viimased minutid ja punkt-punti heitlused on Rocketsi omad, ainul valge Westbrook veits lollitas lõpus ja proovis ise teha, selle asemel et hetkel kõige kõvemale vennale sööta ja kindel võit võtta. Niikaua kui Harden terve püsib on play-off väga võimalik, samas Durant või lebron võivad ka vigastada saada, ehk jah... Meeskonnas on Nba parim mängija -
        suhteline, Durant ja Lebron on ka head, aga Kobed ja teised isetsejad hetkel mitte, Asik ei too punkte aga on lauas loom, 2-3 snaiprit ja väga korralik tagamängija, arvestades, et Denver on üle haibitud, siis ma loodaks 8. kohta, samas 2 kerget vastast alguseks ei anna ehk piisavalt head pilti veel.
        Rodmanil oli parim stat 28 lauda ja 0 punkti. Asik samas saab ka respektot.

        Kommentaar


          põhihooajal peetakse tänavu ainult kaks mängu, et juba p-o kohad ja mvp'd paigas?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            põhihooajal peetakse tänavu ainult kaks mängu, et juba p-o kohad ja mvp'd paigas?
            Eos, kes hetkel 1-2. mängu põhjal Hardenist parem on ja minu teada ei jagata, aga kuna Rockets mu lemmik siis, ikka loodab ju playoffi kohta, Oc. olid Durant ja mingi lohh segamas teda, igastahes põhiturniiri lõpus ta top 3. vast ikka on punktide loopimises. Palun 1-2 põhjust kui Durant, Lebron ja Bryant viskavad 25-28 keskmiselt, miks Harden vähem peaks viskama, ainuke võimalus oleks vigastus. esiteks peaks ju viskeid juba poole rohkem tulema kui OC. ja minuteid ka natuke, lisaks liider olemisele ka enesekindlus tõuseb vast ja vot. aga kahjuks Läänes vähe kõvem konkurents, Jazz ja lauad, Rockets ja Harden, Denver ja pink, Love, Kirilenko ja Rubio, ja isegi Orrleans ideaalis on võimelised playoffi jõudma, ehk 6-8. kohtadele julm konkurents. Aga loodetavasti on üks 8. Rockets, mis oleks muidugi üllatus, arvestades nõrka pinki.

            Kommentaar


              Vince, ära trolli. Rockets on praegu kõige lahedam meeskond pärast Sprewelli Knicksi.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Eos, kes hetkel 1-2. mängu põhjal Hardenist parem on ja minu teada ei jagata, aga kuna Rockets mu lemmik siis, ikka loodab ju playoffi kohta, Oc. olid Durant ja mingi lohh segamas teda, igastahes põhiturniiri lõpus ta top 3. vast ikka on punktide loopimises. Palun 1-2 põhjust kui Durant, Lebron ja Bryant viskavad 25-28 keskmiselt, miks Harden vähem peaks viskama, ainuke võimalus oleks vigastus. esiteks peaks ju viskeid juba poole rohkem tulema kui OC. ja minuteid ka natuke, lisaks liider olemisele ka enesekindlus tõuseb vast ja vot. aga kahjuks Läänes vähe kõvem konkurents, Jazz ja lauad, Rockets ja Harden, Denver ja pink, Love, Kirilenko ja Rubio, ja isegi Orrleans ideaalis on võimelised playoffi jõudma, ehk 6-8. kohtadele julm konkurents. Aga loodetavasti on üks 8. Rockets, mis oleks muidugi üllatus, arvestades nõrka pinki.
                A mul on sulle ja miks mitte laiemale ja oluliselt targemale ringile küsimus, et kas üldse on olnud mõni siuke juhus, kus härra on ühes tiimis pingil, aga läheb teise ja seal paneb koubi ja lebra ja duranti numbreid järsku?

                ehk kuniks endal ei meenu, siis vast tundubki, et kui sa oled siuke mees, nagu sinu poolt võrdluseks toodud seltskond juba on, siis ega sa naljalt mingi vahetusemees tänapäeval olema ei pea.


                lollakas diskleimer ka, et nba sisuliselt ei koti. vaatan ainult ühe tiimi mänge teinekord. glooribla.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Holy shait! Sellist Knicksi on mulle ja liigale juba ammu vaja läinud. Esimese veerandaja tegemine jättis lausa karbi lahti. Korraks käisid juba mõtted, et kui NYK suudab mängida mängu a la Team USA, et Melo tuleb lihtsalt kuskilt katte tagant ja Kiddi või Feltoni söödu pealt saab kohe catch-and-shoot panna, siis on kah PO kohad ja MVP'd paigas. Hiljem läksid asjad muidugi vana rada ja ma ei viitsinud isegi viimast veerandaega vaadata, kui seltsimees Melo pärast super 1. veerandit edaspidi viskas sõna otseses mõttes mingi 2-of-16 vms. Selline Rose'i ja/või Westbrooki stiilis sita vastu laudaseina loopimine. Võeh.
                  Igatahes, minge sinnasamusesse oma Lakersi esikolmiku kohtadega power rankingutes, Knicks teeb sel hooajal veel tegusid. Konv. finaal vms. (eeldusel, et Amar'e pidevalt ikka katkisena püsiks).
                  PS. Novaki release on järgmiseks hooajaks sama kiire kui Allenil.

                  Kommentaar


                    No ootame siis veel natuke. Hardeni oskused on teada ja põhimõtteliselt oli sellist asja oodata. Kui nüüd vastasvõistlkonnad hakkavad teda doubleteamima, siis näeme mis juhtub. Kokkuvõttes võin teha kummarduse, sest mina olin see, kes ta rookina keeperis draftis ja mu satsis on ta loomikult endiselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      A mul on sulle ja miks mitte laiemale ja oluliselt targemale ringile küsimus, et kas üldse on olnud mõni siuke juhus, kus härra on ühes tiimis pingil, aga läheb teise ja seal paneb koubi ja lebra ja duranti numbreid järsku?

                      ehk kuniks endal ei meenu, siis vast tundubki, et kui sa oled siuke mees, nagu sinu poolt võrdluseks toodud seltskond juba on, siis ega sa naljalt mingi vahetusemees tänapäeval olema ei pea.


                      lollakas diskleimer ka, et nba sisuliselt ei koti. vaatan ainult ühe tiimi mänge teinekord. glooribla.
                      No kui meeskonnas on Durant ja Westbrook, siis sa ei saa niipalju viskeid teha ju? ja harden on Westrbrookist igastahes parem, visketabavuse poolest ja ka söödud alla ei jää, no ja kui Durant läheks kuhugi Sunsi, siis ta vikskaks ka mingi 40 keskmiselt ehk, sest pole Westbrooki,kes tahab rohkem visata.

                      Kommentaar


                        Isegi, kui ma seda kirjutasin, siis mõtlesin omapäi, et see doubleteam on liialdus. Ega enam Shaq ei mängi, et kedagi doubleteamima siin liigas peaks. Seega...eks ootame..kuskil tuleb see tõsine takistus ja siis saab näha kui Linsane saab üks teine mees olla või tuleb kaotus Texase tiimile.

                        Kommentaar


                          Rocketsi mäng täna kell 02.00 ?
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sherf Vaata postitust
                            Rocketsi mäng täna kell 02.00 ?
                            Hea küsimus, vist jah (plaanin Miamit 1.30 vaatama hakata), kuigi mingi aeg - nende jaoks öösel vastu pühapäeva (?) keeratakse seal kah kella.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kuidas kurat on see võimalik, et Eddy Curry mängis öösel Mavsi eest 'Catsi vastu ja üheski box-score's tema Dallase hingekirjagi kuulumine ei kajastu? NBA.com hailaitse vaadates näeb, et Curry oli starter ja puha. Väidetavalt viskas 4-of-8 väljakult ja oli muidu tubli. Ükski box-score teda aga ei tunnista. Tean küll, et päev-paar tagasi oli uudis, et Mavs waive's Curry, et tuua sisse T.Murphy. Aga no mina ei oska selle case'ga midagi peale hakata.
                              Teab keegi milles uba?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                                Kuidas kurat on see võimalik, et Eddy Curry mängis öösel Mavsi eest 'Catsi vastu ja üheski box-score's tema Dallase hingekirjagi kuulumine ei kajastu? NBA.com hailaitse vaadates näeb, et Curry oli starter ja puha. Väidetavalt viskas 4-of-8 väljakult ja oli muidu tubli. Ükski box-score teda aga ei tunnista. Tean küll, et päev-paar tagasi oli uudis, et Mavs waive's Curry, et tuua sisse T.Murphy. Aga no mina ei oska selle case'ga midagi peale hakata.
                                Teab keegi milles uba?
                                Nohh, kui juba videot vaadata, siis võiks ju natuke süveneda ka. Elik boxscore on nba.com-is tänase mängu oma, videopilt aga ilmselgelt oktoobris peetud preseason-mängu oma. Lihtne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X