320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    No ei suutnud lõpuks Lee enamat minutist mängida, aga vähemalt proovis, ise selgelt vigane olles. Kas Rose mitte ei peaks sama tegema nüüd, kus vaja seitsmendat mängu? Eriti, kuna lood tagamängijatega sedavõrd nutused.
    See oli rohkem meeskonna jaoks "Here comes Willis" moment.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      Ma pole ajateenistuse tõttu väga palju mänge näinud...
      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      Off topic: Mis puutub NBA treeneritesse ja muudesse nö NBA ekspertidesse, siis olen ma peale Defensive Player of the Year hääletust ülimalt pettunud. Lebron James teine? Mees kes katab vastaste ohutumat meest 3 esimest veerandit ja tõsist kaitset alles 4ndal, 6 mängu ilma veata ei näita ka just agressiivset kaitsetööd?
      See analüüs pidanuks esimese lõiguga lõppema või õigemini isegi mitte algama.

      Bullsist kah: et keegi Rose'i terveks nimetab, on muidugi Chicago kui organisatsiooni täielik pask ja viga, kes sellelaadse väitega välja tulid. Sisuliselt viskasid oma parima mängija mõnuga bussi alla ja nüüd siis lõikavad tehtu vilju. Oleks suu kinni hoidnud, ei ägiseks keegi, et miks Rose ei mängi.

      Samamoodi on täiesti idiootne jutt, et tegemist on mingi nõrgukesega. Kui arst pole ja Chicago Bullsis ei tööta, siis ei peaks sellise vigastuse osas küll sõna võtma, et "võiks ju ikka proovida". Mida veel. Kobe Bryant oleks ka võinud ikka neljandas mängus katsetada, mis see puuduv kõõlus ikka ära ei ole, vabakaid ju viskas ilma selleta.

      Mul on jalg olnud kolm kuud üle põlve kipsis ja pärast kipsi eemaldamist ei saanud ma seda painutatagi, sest lihased olid nii läbi, lisaks õppisin ma sõna otseses mõttes uuesti trepist alla minema, sest ma ei suutnud/osanud enam jalga jala ette panna, et niimoodi astuda, tundus täielik ulme. Siis oleks võinuks ka keegi tulla ja öelda, et mängime nats kossu, ära ole nii tossu. Kokkuvõttes oli kolm kuud kipsi ja kuus kuud puhast taastusravi. Tippsportlasel tõenäoliselt veel hullem, sest tema teenib selle kehaosaga raha kah.

      Tuleb tagasi, kui on endas kindel. Toetan ja kirjutan alla.

      Muidugi, kuivõrd muinasjutuline oleks seitsmendas mängus seda teha. Või järgmises ringis Miami vastu. Ehmataks küll.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Rose ise ütles paar päeva tagasi, et tal on jalast justkui lihasmälu kadunud - need asjad, mis muidu automaatselt käisid, enam nii loomulikult ei tule. Sarnaselt Martiniga olen ka ise sarnase häda läbi elanud - põlvehädast, operatsioonist ja kipsis olekust taastunud - ning mäletan väga hästi ka neid esimesi kossumängimisi. Olin nende mitmete "haigete" kuude jooksul põlve hoidmisega nii ära harjunud, et tugijala pealt hüppamine tundus täiesti võõras tegevus, maanduda üritasin aga alateadvuse tõttu kogu aeg terve jala peale. Läks ikka tükk aega, et tavaolukord taastuks, praegugi märkan vahel, kuidas olen mingis situatsioonis seda enesele teadvustamata oma põlve hoidnud.
        Last edited by rauulo; 03.05.13, 19:57.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Ah camoon, mis see "mul oli kolm kuud jalg kipsis" jutt siia üldse puutub. Keegi ei käsegi vigasel Rose'il väljakule joosta. Jutt puudutabki arusaama, et ta on justkui terve. Ehk siis kui sa oled terve, siis igati loogiline samm oleks kusagilt alustada. Kui ta on tõesti endiselt vigane, siis on tema puudumine muidugi igati mõistetav.

          Kommentaar


            Nii, Pacers pidas vastu ja võttis ära. Knics tundus kindel asi olevat, aga siis tegi Celtics 20-0 runni ja poolegi asi kindel. 2min to go ja 6 vahet.

            Kommentaar


              Et mitte oma kogu roppude vandesõnade arsenali demonstreerida, siis piirdun konstateeringuga, et tuleb tänada kõigevägevamat, et Iman Shumpert olemas on. No mida taguotsa, C.Anthony ja ülejäänud lahedad sägad!? Mina, kes ma vaatan pea kõiki Knicksi mänge, mõtlen, et kuidas kurat on võimalik, et Woodson mängib 48 minuti jooksul ainult ühe neetud korra Carmelo vabaks saamiseks mingi kombinni. See on harilikult mängu 1. play üldse. (Tavaliselt see lõpeb kusjuures ilusa vaba keskpositsiooni viskega, mis tabab). Igatahes, Knicksi fännina kulub närve kordi rohkem kui Bobcatsi poolehoidjana.

              Last thought: Mis neetud värk sellega on, et enne keegi liigutama ei hakka rünnakul, kui 7-8 sekki kella peal on!??! Ptüi...

              Kommentaar


                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                Last thought: Mis neetud värk sellega on, et enne keegi liigutama ei hakka rünnakul, kui 7-8 sekki kella peal on!??! Ptüi...
                Mis värk, mis värk. Lihtne värk.

                1) Maybe my favorite stat so far: Carmelo has taken an NBA-high 69 mid-range J's in the playoffs. The Rockets as a team? 46.

                2) As one of the league's best offenses during the regular season, the Knicks used 15.9 isolations per game. In the playoffs, it's been 26.6.

                3) Also, those 26.6 isolations per game? The Knicks are scoring .707 points per possession with them. Lowest of any playoff team.

                4) Further, those 26.6 isolations per game for NYK would be the most for any playoff team since at least 2004 (as far back as Synergy goes).

                Esimene Tom Haberstroh, ülejäänud Couper Moorhead. Mõlemad enne tänaöist mängu.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Mnjaa...mõtlesin, et ennustan ka, aga siis vaatan, et ega siin lisada palju pole Martini omale:

                  Knicks kui kaotab siis 3-4, aga usun, et siiski lammutavad piisavalt edukalt, et Bostoni kaitsest läbi saada. Ehk 4-2

                  Indiana jah 4-1 pigem, kuigi ega nad ei ole piisavalt kogenud poisid.

                  Bullsi tulemusse ma usun ja Memphis võib küll Clippersit pahandada - see saab olema põnev paar.

                  Mnjah, mida me Martiniga siiski läbi ei näinud oli Warriorsi rise to the stars ... Muidu olin kompetenetne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Mis värk, mis värk. Lihtne värk.

                    1) Maybe my favorite stat so far: Carmelo has taken an NBA-high 69 mid-range J's in the playoffs. The Rockets as a team? 46.

                    2) As one of the league's best offenses during the regular season, the Knicks used 15.9 isolations per game. In the playoffs, it's been 26.6.

                    3) Also, those 26.6 isolations per game? The Knicks are scoring .707 points per possession with them. Lowest of any playoff team.

                    4) Further, those 26.6 isolations per game for NYK would be the most for any playoff team since at least 2004 (as far back as Synergy goes).

                    Esimene Tom Haberstroh, ülejäänud Couper Moorhead. Mõlemad enne tänaöist mängu.
                    Kohutav statistika. Kui midagi ei muutu, siis 4-1 või 4-2 Pacersile. Knicksi üks või kaks mängu tuleksid kas ühest PO kohta tavatust hea viskeprotsendiga õhtust (ca 12-14 kolmest) või Pacersi ülimustast päevast. Muidu šanssi ei näe. Kahjuks.

                    Kommentaar


                      Ric Bucher
                      In the midst of the Warriors' lockerroom celebration, rookie Draymond Green held up his smartphone for vet Jarrett Jack to see and said, somewhat proudly, "New record."

                      He was referring to the number of unread text messages he received after making a handful of clutch fourth-quarter plays for his first career double-double (16 points, 10 rebounds) that sent the Warriors to the second round past the Denver Nuggets.

                      The number in the green-and-white app's familiar quote bubble: 321.

                      Jack looked at it, walked away and then said, over his shoulder, "That just means too many people have your phone number."
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Homie Vaata postitust
                        Kohutav statistika. Kui midagi ei muutu, siis 4-1 või 4-2 Pacersile. Knicksi üks või kaks mängu tuleksid kas ühest PO kohta tavatust hea viskeprotsendiga õhtust (ca 12-14 kolmest) või Pacersi ülimustast päevast. Muidu šanssi ei näe. Kahjuks.
                        Ma olen vastupidi meelestatud selles suhtes, et IND peaks olema Knicksile PO-s kindlasti meelepärasem vastane. Mitte lihtne, aga meelepärasem kui BOS. Celticu omad trügisid kuidagi Melo pähe, loodan, et nüüd on pinge maas. Lisaks on Knicksil siiski koduväljakueelis. Shumpert on tagasi. Ja kui veel Amare peaks tulema tagasi seeria lõpupoole... Ma küll ei kardaks Pacersit täna. Samas kaotuse üle neile ju ka keegi ei imestaks. Ikkagi Knicks ju.

                        Kommentaar


                          Huvitav, kuidas viimasel veerandil pall üldse Parsonsi kätte ei jõunud. Samuti ei leitud enam Asiki üles. Rumalad palli kaotused ja kui Fisher hakkab lihtsalt kolmeseid laduma, siis polegi enam midagi teha. Kahju, oleks võinud ka seitsmes mäng tulla, kuna üksteist eriti ei sallitud ja oli väga vaatemänguline seeira.

                          Kommentaar


                            Bullsi mäng oli võimas. Ei mingit ilu, aga selline hing meeskonnas, et müts maha. Joe Johnsoni mäng oli muidugi, ee, noh, kuidas seda nüüd öelda? Nägite ise.

                            Kommentaar


                              Nelja mängu võrra pikendasid hooaega. Ei midagi erilist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Nelja mängu võrra pikendasid hooaega. Ei midagi erilist.
                                Et siis poleks mõtet üldse mängida, kuna Miami on nii-nii hirmus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X