320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neetud Chandler enda floppimisega. DeMarcus Cousins oli 32 punkti, 16 laua, 9 söödu ja 9 pallikaotuse peal, aga ei saanud lisaaega vigade tõttu kaasa teha. Peaaegu oleks saanud nelikduubli

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Neetud Chandler enda floppimisega. DeMarcus Cousins oli 32 punkti, 16 laua, 9 söödu ja 9 pallikaotuse peal, aga ei saanud lisaaega vigade tõttu kaasa teha. Peaaegu oleks saanud nelikduubli
      Naiskohtunik

      Kommentaar


        Selle hooaja kõige vingem rekordijaht käib endiselt. See, mis Sixersil tänu t*rasele Wolvesile tegemata jäi, on nüüd tulemas Knicksi poolelt. Kaks kaotust veel (tõsi, ülejärgmine mäng on Sixersi vastu ja üleüldse on mingid kahtlased tiimid tulemas) ja ollakse top20 kaotusseeria hulgas. Sealt edasi on rekordi ehk 26-ni ainult kiviga visata!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Selle hooaja kõige vingem rekordijaht käib endiselt. See, mis Sixersil tänu t*rasele Wolvesile tegemata jäi, on nüüd tulemas Knicksi poolelt. Kaks kaotust veel (tõsi, ülejärgmine mäng on Sixersi vastu ja üleüldse on mingid kahtlased tiimid tulemas) ja ollakse top20 kaotusseeria hulgas. Sealt edasi on rekordi ehk 26-ni ainult kiviga visata!
          No õnneks on 76ers hetkel ikka hoopis teise tasemega meeskond kui Knicks, nii et lootust on. Ma olen vist 7 viimast Knicksi vastu tehtud panust võitnud. Tõeline raharong.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            No õnneks on 76ers hetkel ikka hoopis teise tasemega meeskond kui Knicks, nii et lootust on. Ma olen vist 7 viimast Knicksi vastu tehtud panust võitnud. Tõeline raharong.
            Ma oleks üllatunud kui Knicks saab üle 10 võidu, iga võit oleks juba kordaminek eriti kui Carmelo enam väga ei mängi see hooaeg, ülejäänud mehed on küll mõttetud ja järgmine hooaeg väga tiim enamusi neist enam meeskonnas näha ei tahaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Ma oleks üllatunud kui Knicks saab üle 10 võidu, iga võit oleks juba kordaminek eriti kui Carmelo enam väga ei mängi see hooaeg, ülejäänud mehed on küll mõttetud ja järgmine hooaeg väga tiim enamusi neist enam meeskonnas näha ei tahaks.
              No täpselt, tegu on D-liiga meeskonnaga pluss Anthony ja Stoudemire kui need 2 terved kunagi oleks. Isegi Calderon ja Prigioni ei vea enam NBA taset väga välja.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                “My body is hurting like crazy, around the clock, and if I don’t want to do this anymore, I won’t do it,” he says.

                “I know everyone is surprised I’m not fighting all this,” Bryant says quietly. “But I’ve changed.”

                Kurb lugeda sellist kraami. :/ Aga mis sa teed, vanainimene ei ole lihtne olla.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Martin Luther Kingi teeside kirikuuksele tagumise meenutamise päev peaks rääkima ju võrdsusest ja värkidest, aga tänased mängud on küll täiesti ühepoolsed tampimised olnud. Nagu kiuste, kui saab ka eurooplane normaalsel ajal vaadata

                  Detroit-Atlanta oli samas päris lahe.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Selle hooaja kõige vingem rekordijaht käib endiselt. See, mis Sixersil tänu t*rasele Wolvesile tegemata jäi, on nüüd tulemas Knicksi poolelt. Kaks kaotust veel (tõsi, ülejärgmine mäng on Sixersi vastu ja üleüldse on mingid kahtlased tiimid tulemas) ja ollakse top20 kaotusseeria hulgas. Sealt edasi on rekordi ehk 26-ni ainult kiviga visata!
                    Fakkoff Pelikans.

                    Kommentaar


                      Kommentaar




                        see on parem

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib see.

                          Kommentaar


                            See oli midagi erilist. Kohe väga-väga erilist. Nii erilist, et kogu NBA ajaloos pole varem midagi taolist juhtunud. Üritas mis ta üritas, aga Klay Thompson ei suutnud kolmandal veerandajal mitte ühtegi viset mitte läbi rõnga saata. Parim oli muidugi see, kui Kings kolmese vältimiseks talle vea tegi ja Thompson pärast vilet nii muuseas kolmese teele saatis. Nothing but net.

                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Pilti kah.

                              Kommentaar


                                Atlanta on ikkagi parim meeskond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X