320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sel aastal on League Passil ära kadunud vahepealsed reklaamklipid ajaloost ja hooaja parimatest esitustest. Selle asemel on live-feed mängu kõrvale pakutavast meelelahutusest ja, noh, see on ikka nii full-retard. Rahvas hüppab ringi nigu lasteaed pärast suhkru manustamist, Clippersi mängu vaheajal esineb Coolio (like wuut?), kõigile loobitakse mingeid särke ja suvalise T-särgi pärast lähevad inimesed tõuklema. Damn, fännikultuur on ikka hirmus shit (või kui kultuur see on).

    Kommentaar


      Ole nüüd, see LIVE feed on League Passi parim osa (peale mängu enda muidugi). See särgi loopimine ja tõmblevad fännid on iga kell parem kui "The game is on break, we'll be back shortly" tekst. Bullsil näiteks on igasugu lahedaid videopakette ja Benny.

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Ole nüüd, see LIVE feed on League Passi parim osa (peale mängu enda muidugi). See särgi loopimine ja tõmblevad fännid on iga kell parem kui "The game is on break, we'll be back shortly" tekst. Bullsil näiteks on igasugu lahedaid videopakette ja Benny.
        Mulle meeldisid nende ajalooliste mängude kokkuvõtted rohkem. Eelmine aasta nad mingi hetk tulid.

        Kommentaar


          On seal USA-s üldse mingisugune ehe fännikultuur? Mulle tundub, et enamus sealse nn fännikultuuri tahke on väga tehislikud ja kommertslikud ning vähem hingelised.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            On seal USA-s üldse mingisugune ehe fännikultuur? Mulle tundub, et enamus sealse nn fännikultuuri tahke on väga tehislikud ja kommertslikud ning vähem hingelised.
            Pigem on kultuur tõesti vist ülikoolide teema. Aga, noh, mingid vaatajamängud ja muu shit on ju ka Euroopa kossumängudel.

            Kommentaar


              üks tuttav käis aasta tagasi torontos raptorsi ja ei-mäleta-kelle mängu vaatamas; poolsuvalist hooajasisest löristamist. ütles, et ainus möll oli tribüünil siis, kui meeskond platsil ei viibinud ja rahvasse mingeid t-särke/muud nänni loobiti.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Kahtlaselt palju olukordi on Cavsi mängua, kus kohtunikud lasevad ikka ilmselget koduvilet. Ja ma ei ütle seda mingist enda tähelepanekust, vaid kommentaatorite "bad call" käib mängu jooksul eranditult Cavsi kasuks tehtud otsuste kohta.

                Kommentaar


                  Nagu lapsemäng.



                  #Rockets record 14 dunks vs the #Mavs. That is the most in a postseason game since the #Lakers had 14 dunks in 2001.

                  Kommentaar


                    Tim Duncan tegi mingi nooruspõlve tasemel mängu. Patty Mills läks hulluks. Aga kui Tony Parker jätkuvalt nii kräpp on, siis läheb endiselt raskeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Chandler on teinud hea hooaja ja ilmselt playoffis veel digimuutub täiega paremaks

                      Kommentaar


                        Rockets ja Mavs teevad täiesti hullu esimest poolaega. Kaitse on pededele ilmselgelt.

                        Kommentaar


                          Dallas on Rondota ikka palju seksikam. See mees ilmselt enam Dallase särki selga ei tõmba ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Brick Vaata postitust
                            Dallas on Rondota ikka palju seksikam. See mees ilmselt enam Dallase särki selga ei tõmba ka.
                            Jeps Rondo on ikka suht korralik lohh, eks ta läheb kuhugi Knicksi sugusesse meeskonda ja saab sitaks palka ning on keskpärane kuulsa nimega vend edasi, uskumatu, et see vend oli mõned head aastad tagasi mu lemmik mängijate seas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Jeps Rondo on ikka suht korralik lohh, eks ta läheb kuhugi Knicksi sugusesse meeskonda ja saab sitaks palka ning on keskpärane kuulsa nimega vend edasi, uskumatu, et see vend oli mõned head aastad tagasi mu lemmik mängijate seas.
                              Ei maksa inimesena teda hukka mõista. Pigem on küss, et miks võttis Dallas endale mängijana väljakujunenud venna, et teda ümber õpetada.

                              Kommentaar


                                Aga meistrid tulevad. Clippers saetakse praegu peeneks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X