320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga meistrid tulevad. Clippers saetakse praegu peeneks.
    Ainult Memphis võib neile see hooaeg vastu hakata.

    Kommentaar


      Otsustasin üle pika aja eile otse NBA'd vaadata kuna Hawks - Nets oli päris okeil ajal ja mõtlesin, et vaataks ära mida see Atlanta endast siis kujutab.
      Oi kuidas ma pidin oma otsuses pettuma - no nii palju paska pandi seal mängus, et täiesti jube. Mõlemad tiimid oli üpris kohutavad, aga Atlanta mehed olid hullemad. Kohe üldse ei viitsinud seal platsil ennast liigutada ja võidelda, jäi mulje nagu oleksid otse kuskilt joomalt tulnud.

      Kommentaar


        Kes saab edasi kas Spurs või Clippers? Drive's vaja valikuid teha

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Kes saab edasi kas Spurs või Clippers? Drive's vaja valikuid teha
          Spurs, rahu.

          Kommentaar


            Kahtlane, kas Spurs see aasta saab sellisele värskusele vastu, mida GSW või KliivländJamesCavaliirs näitavad. Aga loodame!
            YNWA

            Kommentaar


              Noh, Cavsil on idas Bullsi ja Atlantaga vaja madistada, ei üllatuks, kui nad juba Chicagole kaotaksid.

              Kommentaar


                Hakkab vaikselt huvitavaks minema, Clippers ja Spurs on võimas, Brook Lopez on fucking superstaar ja Nets hakkab Atlantale korralikult vastu, Atlanta on nagu Indiana eelmine aasta ja Wizardsile nad hetkeseisuga küll ära ei teeks. Bucks on raskest seisust auga välja tulnud ja seeria pikemaks teinud ja Conley vigastus muutis ka seal veidi asja huvitavamaks, ehk peale väga ühepoolset playoffi algust on asi rõõmsamaks muutumas, muidugi isiklikud lemmikud Bulls, Spurs ja Memphis (Conley) on veidi täbaramas seisu kui oleks lootnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Hakkab vaikselt huvitavaks minema, Clippers ja Spurs on võimas, Brook Lopez on fucking superstaar ja Nets hakkab Atlantale korralikult vastu, Atlanta on nagu Indiana eelmine aasta ja Wizardsile nad hetkeseisuga küll ära ei teeks. Bucks on raskest seisust auga välja tulnud ja seeria pikemaks teinud ja Conley vigastus muutis ka seal veidi asja huvitavamaks, ehk peale väga ühepoolset playoffi algust on asi rõõmsamaks muutumas, muidugi isiklikud lemmikud Bulls, Spurs ja Memphis (Conley) on veidi täbaramas seisu kui oleks lootnud.
                  Elu on näidanud, et see mis toimub esimeses ringis ei mõjuta peale sealt läbi saamist oluliselt seda mis hakkab toimuma teises ringis. Ehk viitan sellele, et eelmine aasta oli terve meedia täis arvamusi, et Indiana ei saa teises ringis Wizardsile vastu, sest oldi Atlanta vastu sitad. Mis juhtus teame juba kõik. Atlanta mängib praegu nii pehmelt ja tahtejõuetult, aga kui ajalugu on midagigi õpetanud, siis peale seda kui juhtub paratamatu ja nad Netsi ära topivad, siis järgmises ringis ollakse ilmselt täiesti teine meeskond.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Elu on näidanud, et see mis toimub esimeses ringis ei mõjuta peale sealt läbi saamist oluliselt seda mis hakkab toimuma teises ringis. Ehk viitan sellele, et eelmine aasta oli terve meedia täis arvamusi, et Indiana ei saa teises ringis Wizardsile vastu, sest oldi Atlanta vastu sitad. Mis juhtus teame juba kõik. Atlanta mängib praegu nii pehmelt ja tahtejõuetult, aga kui ajalugu on midagigi õpetanud, siis peale seda kui juhtub paratamatu ja nad Netsi ära topivad, siis järgmises ringis ollakse ilmselt täiesti teine meeskond.
                    Noh küsimus on ka selles, et kui hea Wizards on, kas Toronto mängiski mingi Knicksi tasemel või on Wizards tõesti praegu hea, Wizardsi neli põhimeest mängisid Raptorsi vastu kõik kordades paremini kui põhiturniiril, kus mängiti tegelikult üllatavalt kehvasti, ehk ma usun, et Wizards ei ole hetkel nõrgem kui Atlanta, mis ei tähenda muidugi, et neid favoriidiks peaks Atlanta vastu, aga kui Wall ja Beal jätkavad ka teises ringis sama võimsalt siis.........
                    Kõigepealt peab Atlanta muidugi ennast kokku võtma ja edasi saama, mis polegi nii kerge, arvestades, mis loomaks Lopez muutunud on ja Williams ja Jack panevad ka kordamööda korralikke esitusi, vanameister Johnson on jälle ennast playoffiks vormi ajanud ja Bogdanovic saab ka hästi hakkama, ehk Netsil on kindlasti omad võimalused olemas.

                    Kommentaar


                      Noh, et Wizardsi põhjal hindame teisi meeskondi? Toronto oli lihtsalt sitt. Atlanta ja Bullsi probleem on isutu mängimine ja eeldamine, et vastane keerab külili ja annab alla. On kõrvetada saanud, kuid mõlemad lähevad edasi. POs on tihti ka matchuppide küsimus, osad meeskonnad lihtsalt sobivad teistele rohkem. Wizards loputas Torontot ka põhiturniiril kuivalt. Netsil on Lopez ja Atlantal pikkasi pole. Bucksis on kõik noored, pikad, kiired ning ebanormaalse siruulatusega, mis teevad nad ülimalt ebamugavaks vastaseks, kui kolmene ei kuku - PO parim kaitse. Usun, et ka Cleveland Jamesidelt oleks nad mängu kätte saanud. Mäletad kuidas Dallas eelmisel aastal San Antoniot kottis, või kuidas Indiana 2012 hooajal Heatile vastu hakkas? Võtame ring korraga ja ärme paikapanevaid eeldusi veel tee - peale selle, et GSW on kuradi hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        Noh, et Wizardsi põhjal hindame teisi meeskondi? Toronto oli lihtsalt sitt. Atlanta ja Bullsi probleem on isutu mängimine ja eeldamine, et vastane keerab külili ja annab alla. On kõrvetada saanud, kuid mõlemad lähevad edasi. POs on tihti ka matchuppide küsimus, osad meeskonnad lihtsalt sobivad teistele rohkem. Wizards loputas Torontot ka põhiturniiril kuivalt. Netsil on Lopez ja Atlantal pikkasi pole. Bucksis on kõik noored, pikad, kiired ning ebanormaalse siruulatusega, mis teevad nad ülimalt ebamugavaks vastaseks, kui kolmene ei kuku - PO parim kaitse. Usun, et ka Cleveland Jamesidelt oleks nad mängu kätte saanud. Mäletad kuidas Dallas eelmisel aastal San Antoniot kottis, või kuidas Indiana 2012 hooajal Heatile vastu hakkas? Võtame ring korraga ja ärme paikapanevaid eeldusi veel tee - peale selle, et GSW on kuradi hea.
                        Memphis koos Conley-poisiga on/oleks ka kuradi hea, teeksid Warriorsile ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Memphis koos Conley-poisiga on/oleks ka kuradi hea, teeksid Warriorsile ära.
                          ei !

                          Kommentaar


                            Siin teemas on mainitud viimastel aegadel, et võita võib Warriors, Spurs või Cavaliers, kas mõni tiim võiks veel tiitlile konkureerida? Bulls või Memphis siis eelkõige, mida arvab Epic Rocketsi võimalustest ja mis Atlanta endast kujutab nüüd? ja mis juhtub kui John Wall muutub maailma parimaks mängijaks?

                            Ise usun endiselt, et finaalis on Bulls ja Spurs, Cavaliers puhul on küsimus, KUI valus hoop neile Kevini vigastus on, iseenesest Thompson on korralik mängija ja on natukene varju jäänud seal Cavsis, et ma ei alahindaks teda, muidugi ta vist kolmest ei viska, ei oska üldse? Iman ist ka väga hea loopija pole, ehk esimeses kahes mängus Bullsi(loodetavasti ikka saavad edasi Bucksi vastu) vastu läheb huvitavaks, kuni Smith väljas on.
                            Ma ei tea, ma nüüd seda Warriorsi 4-0 võitu Pelicansi üle nii väga ka üle ei tähtustaks, okei favoriidid nad on endiselt, aga Pelicans oli lihtsalt kohutav ka, väljaarvatud Davis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Siin teemas on mainitud viimastel aegadel, et võita võib Warriors, Spurs või Cavaliers, kas mõni tiim võiks veel tiitlile konkureerida? Bulls või Memphis siis eelkõige, mida arvab Epic Rocketsi võimalustest ja mis Atlanta endast kujutab nüüd? ja mis juhtub kui John Wall muutub maailma parimaks mängijaks?

                              Ise usun endiselt, et finaalis on Bulls ja Spurs, Cavaliers puhul on küsimus, KUI valus hoop neile Kevini vigastus on, iseenesest Thompson on korralik mängija ja on natukene varju jäänud seal Cavsis, et ma ei alahindaks teda, muidugi ta vist kolmest ei viska, ei oska üldse? Iman ist ka väga hea loopija pole, ehk esimeses kahes mängus Bullsi(loodetavasti ikka saavad edasi Bucksi vastu) vastu läheb huvitavaks, kuni Smith väljas on.
                              Ma ei tea, ma nüüd seda Warriorsi 4-0 võitu Pelicansi üle nii väga ka üle ei tähtustaks, okei favoriidid nad on endiselt, aga Pelicans oli lihtsalt kohutav ka, väljaarvatud Davis.
                              Kusjuures selle viimase väitega ei tahaks nõus olla, Pelicans mängis minu arvates see seeria väga hästi kui välja arvata see kolmanda mängu viimane veerandaeg. Warriors ei teinud nende vastu midagi imelist, nad mängisid lihtsalt enda normaalse keskmise taseme välja. Selleks, et Pelicans sealt seeriast üle 1 mängu (mis olgem ausad, oli neil sisuliselt käes) oleks võinud saada oleks Warriors pidanud mängima väga sitasti või Pelicans ulmeliselt hästi.

                              Kui vaadata algkoosseise, pinki, rünnakut, kaitset, siis on Warriors minu jaoks kõigis kategooriates see hooaeg parim meeskond. Okei Spurs võitleb nendega pingi pikkuse osas. Ometi on Warriors ilmselt parima rünnakuga ja parima kaitsega meeskond järelejäänutest. Tiitel on nende kaotada. Ma usun, et kaotus võib tulla vaid Kerri kogenematuse ja meeste läbipõlemise tõttu.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Kusjuures selle viimase väitega ei tahaks nõus olla, Pelicans mängis minu arvates see seeria väga hästi kui välja arvata see kolmanda mängu viimane veerandaeg. Warriors ei teinud nende vastu midagi imelist, nad mängisid lihtsalt enda normaalse keskmise taseme välja. Selleks, et Pelicans sealt seeriast üle 1 mängu (mis olgem ausad, oli neil sisuliselt käes) oleks võinud saada oleks Warriors pidanud mängima väga sitasti või Pelicans ulmeliselt hästi.

                                Kui vaadata algkoosseise, pinki, rünnakut, kaitset, siis on Warriors minu jaoks kõigis kategooriates see hooaeg parim meeskond. Okei Spurs võitleb nendega pingi pikkuse osas. Ometi on Warriors ilmselt parima rünnakuga ja parima kaitsega meeskond järelejäänutest. Tiitel on nende kaotada. Ma usun, et kaotus võib tulla vaid Kerri kogenematuse ja meeste läbipõlemise tõttu.
                                Selle Warriorsi pingi headuses ma natuke kahtleks, kuna Warriorsi põhimehed tegid tavaliselt mängud kiiresti ära, siis said pingimehed rohkem mängida ja enamasti pingevabas olukorras, kui nüüd mängitakse tugevate vastu, siis Warriorsi pink ei ole parem kui Spursil või Memphisel, kelle mõlema pingil on mängijaid, kes võivad mängu muuta, Warriorsil on ehk Lee sellinne mees, aga ülejäänud mehed on minu hinnangul ülehinnatud. No Pelicans oli sellinne meeskond, kes korviall oli ikka üpriski nõrk, Asik nt, ehk ainult nende superstaar oli korralik vend, nt Memphise vastu oleks huvitav duell, Warriorsil on räige ülekaal tagameeste osas, Memphisel jälle korviall, Conley ja Memphis suutis nt Lillardit korralikult pidurdada, ilma temata pani ta kohe 32 punkti, ehk ma usun, et Memphis suudaks teises ringis vastupanu osutada küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X