320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Spursi pink on teada tuntud. Vast parim liigas. Kasvõi täna tuli Mills ja lajatas nii et vähe pole. Ilma temata tõenäoliselt oleks Clippers eest ära jooksnud ka. Lisaks on Spursil parim treener liigas. Kui Parker oma pisivigastustest ka lahti saaks ja vähe energilisem oleks, siis on Spursiga kõigil raske. Niigi on raske. Duncan on ka leidnud mingi nooruse allika üles, galoppis täna edasi tagasi nagu noor obene. Sprindivõistluse Glen Davisega võitis mängeldes. Muus osas oli täna mängu üpris igav jälgida. Hack a Jordan käis ja kui Clippersil ka vead täis said siis kõnniti juba kolmanda veerandaja viimased 4 minutit ühe korvi alt teise alla vabakaid viskama.
    Ja no tra Danny Green, oleks aeg sisse hakata viskama nagu aasta eest.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      mida arvab Epic Rocketsi võimalustest
      Rockets teeb vähemalt ühe seitsmemängulise seeria.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        No Spursi pink on teada tuntud. Vast parim liigas. Kasvõi täna tuli Mills ja lajatas nii et vähe pole. Ilma temata tõenäoliselt oleks Clippers eest ära jooksnud ka. Lisaks on Spursil parim treener liigas. Kui Parker oma pisivigastustest ka lahti saaks ja vähe energilisem oleks, siis on Spursiga kõigil raske. Niigi on raske. Duncan on ka leidnud mingi nooruse allika üles, galoppis täna edasi tagasi nagu noor obene. Sprindivõistluse Glen Davisega võitis mängeldes. Muus osas oli täna mängu üpris igav jälgida. Hack a Jordan käis ja kui Clippersil ka vead täis said siis kõnniti juba kolmanda veerandaja viimased 4 minutit ühe korvi alt teise alla vabakaid viskama.
        Ja no tra Danny Green, oleks aeg sisse hakata viskama nagu aasta eest.
        No Spursi probleem ongi, et Parker, Green ja Splitter ei mängi lihstalt alla oma võimete, vaid on pigem ikka üpriski kehvad ja kui nad nüüd juurde suudaks panna, siis ma ei tea küll kuidas keegi Spursile vastu saab. Kuidas Howardil viimasel ajal vabakatega on, hakkab ka ilmselt palju viskama järka ring.

        Kommentaar


          http://bleacherreport.com/articles/2...e-in-his-plans Mis Davis? Ta pani kõigile ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Selle Warriorsi pingi headuses ma natuke kahtleks, kuna Warriorsi põhimehed tegid tavaliselt mängud kiiresti ära, siis said pingimehed rohkem mängida ja enamasti pingevabas olukorras, kui nüüd mängitakse tugevate vastu, siis Warriorsi pink ei ole parem kui Spursil või Memphisel, kelle mõlema pingil on mängijaid, kes võivad mängu muuta, Warriorsil on ehk Lee sellinne mees, aga ülejäänud mehed on minu hinnangul ülehinnatud.
            Olles Warriorsit põhihooajal tohhuijaa i bolše vaadanud, siis ma pingi headuses ei kahtleks. Jah, põhimehed tegid tihti mängud varakult ära ning said puhkama (Mis see stat oli, et Curry ei mänginud põhihooajal 17 (umbes) neljandal veerandil). Mingi game-changer Lee pole, sest on ju teada-tuntud, et Kerr tema talendi kõige suurem austaja pole. Tahaks küsida, kes on need Spursi või Memphise mängu muutjad? Minu arust pole seal kedagi, muidugi võib keegi teha mõne väga hea mängu (nagu Rivers Clippersi eest äsja), kuid seda suudavad ka Warriorsi pingimehed. Eriti hea mulje jätsid Livingston (kes play-offis nii hea pole olnud) ja Marreese Speights, kes on ja oli täiesti instant-offense mees. Samuti ei tohi unustada Iggy't, kes vahest rünnakul pole nii hea, kuid kaitses võib katta kõiki ja sellega mängu muutuse tuua.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              No Spursi probleem ongi, et Parker, Green ja Splitter ei mängi lihstalt alla oma võimete, vaid on pigem ikka üpriski kehvad ja kui nad nüüd juurde suudaks panna, siis ma ei tea küll kuidas keegi Spursile vastu saab. Kuidas Howardil viimasel ajal vabakatega on, hakkab ka ilmselt palju viskama järka ring.
              Parker mängib vigastusega, Splitter tuli just tagasi. Ehk väga ei saa imestada, et nad kõige teravamad pole, õnneks Mills on Parkeri hädast välja aidanud tihti. Spursi suurim relv Warriorsi vastu on Leonard. See, kuidas ta põhihooaja viimases omavahelises mängus Curry't kattis, seda oli lihtsalt lust vaadata. Ja noh, Warriorsi mäng oli kohe halvatud ka. Et kui mõelda potentsiaalse finaali peale, siis oleks see nii magus match-up.

              Howard pani Dallase vastu isegi hästi vabakaid (ühes mängus tegi 8/8 seeria) ja Josh Smith, Capela pole sirge molliga lati alt läbi jooksnud (loe: ei midagi imelist, aga 15% ka visanud pole).

              Kommentaar


                Algselt postitas Memento Vaata postitust
                Parker mängib vigastusega, Splitter tuli just tagasi. Ehk väga ei saa imestada, et nad kõige teravamad pole, õnneks Mills on Parkeri hädast välja aidanud tihti. Spursi suurim relv Warriorsi vastu on Leonard. See, kuidas ta põhihooaja viimases omavahelises mängus Curry't kattis, seda oli lihtsalt lust vaadata. Ja noh, Warriorsi mäng oli kohe halvatud ka. Et kui mõelda potentsiaalse finaali peale, siis oleks see nii magus match-up.

                Howard pani Dallase vastu isegi hästi vabakaid (ühes mängus tegi 8/8 seeria) ja Josh Smith, Capela pole sirge molliga lati alt läbi jooksnud (loe: ei midagi imelist, aga 15% ka visanud pole).
                Kordan veelkord, et kuidas eelmine aasta selle Dallase vastu mootori käimasaamine käiski?

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Selle Warriorsi pingi headuses ma natuke kahtleks, kuna Warriorsi põhimehed tegid tavaliselt mängud kiiresti ära, siis said pingimehed rohkem mängida ja enamasti pingevabas olukorras, kui nüüd mängitakse tugevate vastu, siis Warriorsi pink ei ole parem kui Spursil või Memphisel, kelle mõlema pingil on mängijaid, kes võivad mängu muuta, Warriorsil on ehk Lee sellinne mees, aga ülejäänud mehed on minu hinnangul ülehinnatud. No Pelicans oli sellinne meeskond, kes korviall oli ikka üpriski nõrk, Asik nt, ehk ainult nende superstaar oli korralik vend, nt Memphise vastu oleks huvitav duell, Warriorsil on räige ülekaal tagameeste osas, Memphisel jälle korviall, Conley ja Memphis suutis nt Lillardit korralikult pidurdada, ilma temata pani ta kohe 32 punkti, ehk ma usun, et Memphis suudaks teises ringis vastupanu osutada küll.
                  Warriorsi pingil on Igoudala, Lee (kui ta on terve), Speights, Livingston, Barbosa ja veel mitu meest kes võivad igati okeilt mängida. Ma ei saa aru kuidas saab seda mitte heaks pingiks nimetada. Ma olen nõus, et ilmselt on Spursil vähe parem pink, aga see on ka nende ainus eelis Warriorsi ees. Okei, neil on Pop treeneripingil, see on tegelikult ilmselt suurem eelis, aga sellest ei tohiks piisata, kui Warriors oma parima mänguga välja tuleb, mida nad on viimased 2 kuud teinud.

                  Warriorsil on parim meeskond. Ma ei ütle, et nad kindlasti tiitli võidavad, aga see tiitel on nende kaotada.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Warriorsi pingil on Igoudala, Lee (kui ta on terve), Speights, Livingston, Barbosa ja veel mitu meest kes võivad igati okeilt mängida. Ma ei saa aru kuidas saab seda mitte heaks pingiks nimetada. Ma olen nõus, et ilmselt on Spursil vähe parem pink, aga see on ka nende ainus eelis Warriorsi ees. Okei, neil on Pop treeneripingil, see on tegelikult ilmselt suurem eelis, aga sellest ei tohiks piisata, kui Warriors oma parima mänguga välja tuleb, mida nad on viimased 2 kuud teinud.

                    Warriorsil on parim meeskond. Ma ei ütle, et nad kindlasti tiitli võidavad, aga see tiitel on nende kaotada.
                    Ma ei väidagi, et Warriorsi pink nüüd halb on, hea on ta kindlasti, aga minu arvates mitte kõige parem, nt Rocketsil ja Spursil on parem ja minu arvates ka Memphisel ja ka Bullsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Ma ei väidagi, et Warriorsi pink nüüd halb on, hea on ta kindlasti, aga minu arvates mitte kõige parem, nt Rocketsil ja Spursil on parem ja minu arvates ka Memphisel ja ka Bullsil.
                      Nõus, ei ole Warriorsi pink tegelikult kõige parem. Aga kui vaadata bench scoringut siis Bulls on liiga 20. Memphis 21. ja Rockets 22. meeskond. Ei olesaanud ka yhegi nendest meeskondadest pink väga palju mänguaega seega ei saa syydistada ainult mängustiili. Bullsi puhul nõustun, palju vigastusi ja on tegelikult suhteliselt hea pink. Ytleks et võrdväärne Warriorsiga. Memphise ja Rocketsi puhul ei ole yldse nõus. Mõlemal on lisaks statitsikale minu silmis ka rosteri poolest alla keskmise pink.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Nõus, ei ole Warriorsi pink tegelikult kõige parem. Aga kui vaadata bench scoringut siis Bulls on liiga 20. Memphis 21. ja Rockets 22. meeskond. Ei olesaanud ka yhegi nendest meeskondadest pink väga palju mänguaega seega ei saa syydistada ainult mängustiili. Bullsi puhul nõustun, palju vigastusi ja on tegelikult suhteliselt hea pink. Ytleks et võrdväärne Warriorsiga. Memphise ja Rocketsi puhul ei ole yldse nõus. Mõlemal on lisaks statitsikale minu silmis ka rosteri poolest alla keskmise pink.
                        Smith, Terry, leedukas, Brewer, Prigioni ja natuke veel nüüd küll alla keskmise pink pole.

                        Kommentaar


                          Smith on Smith, nagu Smith Clevelandis - hit or miss, ebastabiilne. Prigioni ja Terry on kännud ja leedukas on katki.

                          Warriorsi pingi eelis on see, et meeskond on suhteliselt terve püsinud. Kõik põhimõtteliselt terve hooaja samas rollis olnud ja saanud palju koos mängida ning seeläbi sellega harjunud

                          Bullsi pink, noh milleks see vajalik, kui Rose ja Butler mängivad 44 minutit ja pikkasi vahetab vaid Taj. :/ [liialdades] Niko ja Dunleavy vahetus on debiilne ja see ei toida. Brooksi roll tõenäoliselt Clevelandi vastu suureneb - Eeldusel muidugi, et Kitsed täna maha murtakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Smith, Terry, leedukas, Brewer, Prigioni ja natuke veel nüüd küll alla keskmise pink pole.
                            Terry m2ngib algkoosseisus, leedukas on terveks hooajaks v2ljas. Smith ja Brewer t6esti, v22rt m2ngijad pingilt v6tta, aga nendega pingi sygavus hetkel piirdub. Prigioni praeguses vanuses, tema roll v6ib olla kogemuste andmine, aga m2nguliselt ta v2ga palju enam pakkuda ei suuda. Hetkel 7 v22rt meest ja m6ned minutid suudavad koha v2lja m2ngida ka Prigioni ja Capela. Ma ei nimetaks seda heaks pingiks. Kui Beverley ja Motiejunas terved oleks, siis v6iks r22kida t2itsa asisest pingist, t6si.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Oota, miks te räägite Rocketsi pingist? Kas te tõesti arvate, et nad saavad Spursile vastu? Olge nüüd. Nagu ausalt, olge nüüd.

                              Kommentaar


                                Ei arva, ausalt ei arva. Arutelu tulenes lihtsalt sellest, et arutasime meeskonna pinkide sügavust ja ma ei olnud nõus Karli väitega et Rocketsi või Memphise pink oleks parem kui Warriorsil. Lääne finaal on minu jaoks selgemast selgem. Spurs-Warriors.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X