320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olete ikka kohe väga kindlad, et Rockets mängib Spursiga?

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Ei arva, ausalt ei arva. Arutelu tulenes lihtsalt sellest, et arutasime meeskonna pinkide sügavust ja ma ei olnud nõus Karli väitega et Rocketsi või Memphise pink oleks parem kui Warriorsil. Lääne finaal on minu jaoks selgemast selgem. Spurs-Warriors.
      No tra kuradi Clippers hakkab ikka vastu, loodetavasti ikka Spurs võtab ära selle viimase mängu, samas Rockets ja Clippers oleks ka päris naljakas vastasseis.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        No tra kuradi Clippers hakkab ikka vastu, loodetavasti ikka Spurs võtab ära selle viimase mängu, samas Rockets ja Clippers oleks ka päris naljakas vastasseis.
        Ma arvan, et see kui Spurs välja langeb oleks vesi Warriorsi veskile. Ei kujuta ette kuidas vigastuste tõttu hõre Rockets või lihtsalt hõre Clippers neile vastu peaksid saama pikas seerias. Samas olen siiski suhteliselt enesekindel et Spurs saab siit edasi ja Rocketsiga läheb neil juba kergemini.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Ma arvan, et see kui Spurs välja langeb oleks vesi Warriorsi veskile.
          Amen to that! Clippers on lihtsalt pask (kuigi nad meeldivad mulle) ning Harden ei saa ka iga mäng Rocketsit carryda...

          Kommentaar


            Clippers - Spurs ikka ülivõimas hetkel, loodetavasti edaspidi tuleb ka veel mõni nii võiams seeria.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Oota, miks te räägite Rocketsi pingist? Kas te tõesti arvate, et nad saavad Spursile vastu? Olge nüüd. Nagu ausalt, olge nüüd.
              Polegi vaja Spursile vastu saada.

              Ühe jalaga mees teeb lihtsalt mängu ära. Normaalne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Polegi vaja Spursile vastu saada.

                Ühe jalaga mees teeb lihtsalt mängu ära. Normaalne.
                Ah, see korvpall on ka kuidagi mõttetuks muutunud...

                Kommentaar


                  Kes see ühe jalaga mees on? Paul suutis selles seerias näidata lõpuks, miks ta on üks nba paremaid mängijaid, üks mäng ebaõnnestus, aga muidu täiesti haige vend, selles mängus suutsid ka ülejäänud peale kahe superstaari toita meeletult ja see oligi edu võti, nt Barnes tegi suht elu mängu.

                  Kommentaar


                    Huuh kuna esimene ring tõi mitu üllatust, siis seekord ennustaks, et kõik seeriad lähevad 7. mängu peale.

                    Atlanta - Wizards 4-3. Ma ei tea mul on siiski veel sellinne tunne, et Atlanta kuidagi surub lõpuks ära. Äkki jah see essa ring oli alles soojenduseks. Kui Korveril ja ka teistel kolmesed ei lähe pole kedagi, kes suudaks enda peale võtta mängu, meeskond ilma staarideta väga tihti ei võida tiitlit. Wizardsi puhul on küsimus, kuidas Gortat jätkab, kes essas ringis oli väga hea. Ausaltöeldes mõlema tiimi pingid tekitavad palju küsimusi ja otsest eelist kummalegi ei annaks siin osas, ehk siis näeme palju võitlust ja pusimist ning korvidevaeseid mänge, lõpuks koduväljakueelis saab maksvusele.

                    Cavaliers - Bulls 3-4. Usun, et Bulls võtab lõpuks oma. Eks väga väga palju sõltub, kuidas Rose mängib, ma usun, et ta teeb suurepärase seeria ja aitab tiimi võiduni, korviall annaks kindla eelise Bullsile, eks muidugi Cavaliers on favoriit, aga Bulls on playoffi tiim, leitakse see ekstra motivatsioon ülesse, aga see seeria tuleb igastahes vinge ja võimas.

                    Warriors - Memphis 4-3. No Warriors on suur favoriit, aga kui Conley suudab korralikult mängida siis see seeria läheb huvitavaks.

                    Rockets - Clippers. 4-3 No ma loodan, et Rockets võidab, aga kui Clippers jaksab niimodi edasi panna, siis küll väga lootust ei näe Rocketsil, liiga mitmekesine tundub nende rünnak, aga isiklikult olen Rocketsi poolt, ehk Harden viskab iga mäng mingi 40 punni ja tuleb ära.

                    Kommentaar


                      Kui Paul esimestes mängudes ei mängi, siis on Clippersi rong selline...mitte just kõige parem. Ja ühe jalaga mehe kohta vast mõeldigi seda, et ta poolvigasena punnitas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Memento Vaata postitust
                        Kui Paul esimestes mängudes ei mängi, siis on Clippersi rong selline...mitte just kõige parem. Ja ühe jalaga mehe kohta vast mõeldigi seda, et ta poolvigasena punnitas.
                        Just-just. Üsna alguses tõmbas jala juba ära.

                        Atlanta - Wizards 4-3

                        Cavaliers - Bulls 3-4

                        Warriors - Memphis 4-2

                        Rockets - Clippers 4-2

                        Kommentaar


                          Ennustus
                          Atlanta - Brooklyn 4:0 (reaalsus 4:2)
                          Toronto - Washington 2:4 (0:4)
                          Cavs-Celts 4:0 (4:0)
                          Chicago - Milwaukee 4:1 (4:2)

                          GSW - Pelicans 4:0 (4:0)
                          Portland - Memphis 2:4 (1:4)
                          Clippers - SAS ennustasin südame järgi 0:4 (4:3)
                          Houston - Dallas 4:3 (4:1)

                          Ehk siis alahindasin Brooklyni vanureid. Ülehindasin Torontot ja Dallast.

                          Mis halvasti, see uuesti.

                          Atlanta - Washington 4:1
                          Chicago - Cavs 1:4

                          GSW - Memphis 4:0
                          Clippers - Houston 2:4

                          GSW-Houstoni paar oleks ideaalne. Iga mängu tulemused oleksid ilmselt mingi 130-125 jms.

                          Kommentaar


                            Atlanta - Washington 4:2
                            Chicago - Cavs 4:3

                            GSW - Memphis 4:1
                            Clippers - Houston 4:3
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Vaatasin ka elus esimest korda NBA-d. Clippers vs Spurs. Väga huvitav kogemus oli, võib teinekordki vaadata.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                keegi tubli poiss võiks hawksi tiibade kärpimise valguses panna/guugeldada siia mõned numbrid. näiteks kui mitu mängu on hawksi mehed elu jooksul play-offides teinud (wizardsi poiste oma võiks ka panna. ja netsi oma kui tahta eeeeriti tubli olla). jääb mulje, et mehed ei saa päris täpselt aru, kus või miks nad on, mis on iseenesest kahju, sest mulle need poolsuvalised entuka pealt paugutavad satsid meeldivad.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X