320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Statse mul pole, aga samas Hawks (Teague, Horford jt) on esimest ringi nühkinud ajast aega, Korver on Chicagoga konverentsi finaaliski käinud jne. Ei ole nad nii rohelised midagi. Võlurid on lihtsalt rohkem playoffi meeskond oma stiililt. Atlanta puhul on paraku kõik kinni selles, kuidas vise läheb.

    Kommentaar


      No Hawks alles reedel lõpetas Netsiga mängud, päev vahet ja said mängida nädal aega puhanud Wizardsiga. Näha oli, et teisel poolajal sõitsid tühja kummiga. Mina neid maha ei kannaks... veel.

      Kommentaar


        Need, kes vaatasid põhihooajal Hawksi mänge pidevalt näevad kohe, et tegu ei ole sama tiimiga hetkel. Kui nad parasjagu pool hooaega kõiki kottisid, siis mehed liikusid, pall liikus. Mäng oli nagu parimate päevade Spursil. Kuigi võib öelda, et eile nad teisel poolajal viskasid suht kohutavalt, siis need ei olnud ka need viskekohad mis põhihooajal. Mehed seisid, ma ei oska öelda kas see oli väsimusest või millestki muust, aga mängupilt ei ole absoluutselt see mis põhihooajal. Kahju, aga ma siiski usun ja loodan et nad suudavad kosuda. Erinevalt Wizardsist usun ma, et kui Hawks oma mängu leiab suudavad nad kas Bullsile või Jamesile vähemalt mingit konkurentsi pakkuda konverentsi finaalis.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          proovin ka.

          wizards - hawks 4:2
          bulls - cavs 4:2
          enne POd ennustatud wizards vs bulls idafinaal võib ära tulla. kui tuleb, siis olen veitsa pissed, et kuskil sellele raha ei pannud.
          gs - memphis 4:1
          houston - lac 3:4
          warriors on lihtsalt übertiim ja hou vs lac tuleb mingi eriti tasavägine adnmine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Vaatasin ka elus esimest korda NBA-d. Clippers vs Spurs. Väga huvitav kogemus oli, võib teinekordki vaadata.
            ma vaatasin 2. korda elus laivis NBA'd. GSW vs Grizzles ja Hawks vs Wizards. Päris cool oli ja.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Kas GSW paneb kogu nalja kinni?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kas GSW paneb kogu nalja kinni?
                Bulls suudab. Rose-Butler-Gasol, vrs Curry, Thompson, Green.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Bulls suudab. Rose-Butler-Gasol, vrs Curry, Thompson, Green.
                  No mitte kuidagi ei suuda seda uskuda. Liiga parim meeskond, parim koduv2ljakumeeskond, koduv2ljakueelisega. Ma ei n2e varianti, Warriors on liiga hea see hooaeg. Ma lihtsalt ei n2e varianti.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Mike Conley on fucking superstaar, võimas vend, Curry kuses ennast haledalt täis, mingi vend, kes ei peaks isegi top 5 mängija oma positsioonil olema hävitas selle võitmatu Warriorsi. Ei aga tegelt jeps super tulemus ja on veel lootust, kui tahta siis pole see Warriors midagi nii erilist, ehk Memphisel ja Bullsil on lootust, aga endiselt Warriors suur favoriit, aga tänane näitas, et nad pole võitmatud.

                    Kommentaar


                      Kõik seeriad siis 1-1 viigis väga meeldiv, Lebron näitas, et ikka vara kantakse teda maha ja see seeria läheb veel loodetavasti väga tuliseks, Rockets sai oma võidu kätte, eks paistab kuidas nad Pauli vastu saavad, kui keegi üldse kiirelt asjad selgeks teeb, siis just Clippers.

                      Kommentaar


                        LeBron mängis kahtlemata hästi, aga Bullsi mõned mängijad olid ikka täiesti liimist lahti ka. Eriti Noah, kes on küll peaaegu, et alati liimist lahti ja Gasol. Rose'i ei hakka eraldi esile tooma, sest tema ebastabiilsus on hetkel normaalsus mitte eripära. Osa süüst lasub kahtlemata ka Thibodeau õlul, kes järjekindlalt omi lemmikuid mängitab ja keeldub mugandusi tegemast. Mirotic oli Bucksi vastu kohutav, aga päris ebamõistlik on sellist tüüpi pingil hoida, kui Noah panus igas mängufaasis on null ja Gasol on väetimast väetim.

                        Kommentaar


                          No eile bulls-cavs vähe ju ei ajanud kettasse. Unega võidedles oled kaheni üleval, siis tuleb mingi viie mintsaga skoor 6:28 vms ja saad aru, et on perses ja lähed magama ära.

                          Kommentaar


                            Ma vaatasin puhtalt jonnist mängu lõpuni. Tahtsin näha, kas Thibs ajab oma joont edasi ja noh, ajaski. Ehk siis vahet ei ole, et Bulls on 20 punktiga maas, jumala eest hoiame Noah'd väljakul. Noah ründepassiivsus oli kohati nii naeruväärne, et vastased olid temast meetrite kaugusel. Tüüp seisis palliga kolmesest samm sees ja ootas kuni saab selle ära sokutada. Lisaks on vigastused tema kaitseskilli meeletult pärssinud. Muljetavaldava statistikana võib välja tuua, et Noah on viimasest 14st vabaviskest 1 tabanud. Vahepeal saatis Thibs veel ka Hinrichi mängu. Seekord oli Captain Kirk isegi suhtkoht okei, aga enamasti tähendab see olukorda, kus Bulls peab nende kahe väljakul viibimise ajal kahe mängijaga rünnakul vähemuses olema. Kui siia lisada, et Gasol oli taaskord wacky-inflatable-arm-flailing-tube-man ja Rose loopis terve mängu telliseid, siis on kaotuse valem kenasti olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Rockets sai oma võidu kätte, eks paistab kuidas nad Pauli vastu saavad, kui keegi üldse kiirelt asjad selgeks teeb, siis just Clippers.
                              Ma küsiks hoopis sedamoodi, et eks paistab, kuidas nad vastu saavad, kui Rockets enamvähem korralikult suudab oma vabad kolmesed sisse panna ja The Bearded One ei tee ühes mängus mustmiljon pallikaotust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ma küsiks hoopis sedamoodi, et eks paistab, kuidas nad vastu saavad, kui Rockets enamvähem korralikult suudab oma vabad kolmesed sisse panna ja The Bearded One ei tee ühes mängus mustmiljon pallikaotust.
                                Harden hakkab veel rohkem pallikaoutus tegema kui Paul mängib , ehk jaa, vähemalt lõpuks ometi Barnes rahunes maha, ma juba arvasin, et ta ongi nüüd järsku heaks muutunud ründes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X